Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

viktorka555
9. aug 2012

@cigaretka5 že vysledok je jedna čiarka a to sa rovná negatívny výsledok, sorry

piacere
9. aug 2012

@cigaretka5 takto sa "posúva" moč po teste, je to normálne... pokiaľ je na teste po uschnutí iba kontrolná čiarka, tak je negatívny

katkasofi
9. aug 2012

@alitomk robil mi na deviati a trinasty den cyklu sono na velkost folikov....to by mal aj tebe... ovu testy si kup.. kolky den cyklu si?

gabriela1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maci_267
9. aug 2012

Sex tri dni pred ovulkou - mozu spermijky vydrzat, ci nemam ratat s nicim? 🙂

katrin
9. aug 2012

@gabriela1987 pred 6-timi rokmi, keď som o ňom písala ešte existoval 😉

cigaretka5
9. aug 2012

@viktorka555 viki ake sorry, ved ja mam par mesiacov po porode takze je to OK

viktorka555
9. aug 2012
epelino
9. aug 2012

Ahojte, chcem sa spytat, stalo sa niekomu, ze neplanovane otehotnel pocas uzivania hormonalnej antikoncepcie?

miskakyska
9. aug 2012

@maci_267 keď chceš s niečím rátať tak sexuj každy deň!.,

maci_267
9. aug 2012

@miskakyska neviem ako tvoj, ale moj chlap nie je doma kazdy den, takze niekedy sa to neda 😒

miskakyska
9. aug 2012

@maci_267 no to ja už za to nemôžem!..ty chceš bábo,tak si to zariaď...keď sa chce,všetko sa dá...

katren
9. aug 2012

@epelino ano stalo, je tu aj taka diskusia, precitaj si tam 😉

maci_267
9. aug 2012

@miskakyska nezda sa mi, ze som na teba nejako utocila, normalne som sa spytala, ci to je mozne!.. nepoznas moju situaciu ani mna, tak si na mna nedovoluj

miskakyska
9. aug 2012

@maci_267 :-O och pardon..čím som sa tak dotkla mladej slečinky,ak smiem vedieť?...normálna otazka,normalna odpoveď...

maci_267
9. aug 2012

@miskakyska nechaj si svoju normalnu otazku i odpoved.. A vyprosim si nazyvanie mladej slecinky, aspon tu mam uvedeny vek. Koncim v diskusii s tebou.

miskakyska
9. aug 2012

@maci_267 neviem čim som sa Ťa tak strašne dotkla,ale nevadí... také uražlive pipiny,čo tu kladu pribrzdene otázky milujem..vsak sa opytaj uja googla.P.S..ja viem,čo je slušnosť moja!..žeby ohováranie poza chrbát??

maci_267
9. aug 2012

@miskakyska si zas namyslaj ze o tebe pisem, neboj, mozes kludne spat 😉 Zvlastne, ze z jednej otazky vies o mne vsetko 😀

miskakyska
9. aug 2012

@maci_267 hoď sa do kľudu a nerieš to už ...papa

denisa87
10. aug 2012

@maci_267 ahoj,niekde som citala ze spermie preziju v tele niekedy aj 72 hodin,no ci je to tak neviem.... 😕

karpos
10. aug 2012

aj ja mam otazku ....mozem sa aj ja spýtat ???

lucinka1104
10. aug 2012

@denisa87 je to tak
@karpos pýtaj sa ....

lucinka1104
10. aug 2012

@maci_267 môžu....

denisa87
10. aug 2012

Žienky,váš názor?mala som dnes krvave nohavicky,ani nie krv,skor taky krvavy hlien,ale bolo to cervene,moze to byt ovu,alebo uhniezdnovanie vajíčka??chceme mimi,tak teraz ma trapi co to je :(

karpos
10. aug 2012

mozem otehotniet ak mali sme s partnerom sex 2x za sebou a on sa len utrel (nešiel na toaletu aby sa vymočil ) možem byť tehotná? moc by mi to neprekážalo , s partnerom žijeme spolu a planujeme budúcnosť ...

lucinka1104
10. aug 2012

@denisa87 podľa toho koľký DC si mohlo to byť oboje

lucinka1104
10. aug 2012

@karpos podľa toho kedy jasné že môžeš byť kedy čakáš mrchu?

katche
10. aug 2012

@maci_267 v odbornej literatúre sa dozvies, ze za priaznivých okolností spermie vydržia aj 5 dni, +/- deň, udaje sa mozu líšiť, čo lekár, to iný názor, nám to tak ale vyšlo 🙂
a madam si nevsimaj, ju som videla provokovať aj v iných diskusiách, chladnú hlavu, nohy v teple a hlboký nádych 😀

denisa87
10. aug 2012

@lucinka1104 som 17 DC, a trosku maj aj boli v podbrusku,jak krce pred MS,nemavala som to.....

karpos
10. aug 2012

no sex bol vcera a predvcerom (tak ze sa iba poutieral )som tak týžden po menzese ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre