Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kate013
19. aug 2012

no u mě to tak bylo 🙂 když mi dělali test u dr. tak to nebylo z ranní moči a měla jsem slabounkou čárku a druhý den už byla silná 🙂 ale taky jak u koho, někomu se to ukáže někomu ne...já jsem měla 2 dny spožděnou ms a ukázalo se mi to (16 dní od styku) a ukázalo se, ale třeba mojí kamarádce to bylo vidět až týden po vynechané MS...zkus a uvidíš, za to nic nedáš😉 ale určitě je lepší ranní moč...někde jsem četla, že je v těhu tmavší moč, ale u sebe jsem to nepozorovala, tak nevím 🙂

kate013
19. aug 2012

@petra8351 no u mě to tak bylo🙂když mi dělali test u dr. tak to nebylo z ranní moči a měla jsem slabounkou čárku a druhý den už byla silná 🙂 ale taky jak u koho, někomu se to ukáže někomu ne...já jsem měla 2 dny spožděnou ms a ukázalo se mi to (16 dní od styku) a ukázalo se, ale třeba mojí kamarádce to bylo vidět až týden po vynechané MS...zkus a uvidíš, za to nic nedáš😉 ale určitě je lepší ranní moč...někde jsem četla, že je v těhu tmavší moč, ale u sebe jsem to nepozorovala, tak nevím 🙂

petra8351
19. aug 2012

@kate013 myslis si robila som si test ukazal ze niesom myslis ze ukazal pravdu

kate013
19. aug 2012

@petra8351 no ty testy nejsou až tak moc spolehlivé...kamarádka nebyla těhu a ukázal se jí duch a jíná zase byla a nic...ale prý je lepší tomu věřit až po týden vynechané MS, takže máš ještě čas 😉 nebo si skoč k dr. tak už musí vidět alespoň zvětšenou dělohu, jako u mě😉

kate013
19. aug 2012

@petra8351 a hlavně by to měla být ranní moč😉 zkus zítra ráno😉

petra8351
19. aug 2012

@kate013 dnes neukazal nic skusim zajtra ale kazdy vravi mamatest ten nikde nemozem zohnat porad aky si zohnat

usacek79
19. aug 2012

@petra8351 jezismaria to je JEDNO akej znacky test si urobis, len musi byt citlivost 10! nie si tehotna 1000%, uz to fakt neries...

kate013
19. aug 2012

@petra8351 podle mě je to jedno, všechny testy reagují stejně, rozděluje se to jen podle citlivosti...pokaždé jsem si koupila jiný test (testovala jsem hooodně) a třeba u dr. nemaj mamatesty, ale nějaký jiný značky...podle mě je to vážně fuk 😉 hlabně aby byl udělanej podle návodu, kup si třeba 2 a uvidíš😉 já kuli testování vstávala i o víkendu v 6 ráno 😀 byla jsem uplnej blázínek 🙂

amy21
19. aug 2012

ahoj....chcem sa opytat ci je nejake riziko ze som tehotna ak mi menstruacia skoncila 21.7 a 25.7 som mala sex kedy nam to nevyslo a spravil sa domna ale brala som antikoncepciu akurat do 25.7 potom som ju uz nebrala a dostala som opat menstruaciu 28.7....ja som si na sebe nevsimla ziadne zmeny ale tento tyzden sa ma stale pyta ci naozaj nie som tehotna mam len pocit ze sa mi trosku zvacsili prsia....dakujem za odpoved

grenka
20. aug 2012

@kubkopatko ahoj my sme sa snzilkovali minuly tyz...menzes mam dostat az 1 sep....jasne na testovanie je este zavcasu ale dnnes rano som mala zavraty tocila sa mi hlava co u mna to nebyva 🙂 myslis ze to bobatko sa uz zahniezdilo a dalo o sebe vediet?dnes som az 2 kavy vypila co u mna neni zvykom...

kubkopatko
20. aug 2012

🙂

kubkopatko
20. aug 2012

@grenka ahoj ja pri mojich prvych dvoch som si robila testy po tyzdni a bolo tam obe ciarockyemoticon)skus chvilku este pockat a urob si test,v niektorych clankoch som citala ze je mozne aj pitie kavy u zien ktore ju nikdy nepili,drzim palce aby to vyslo .
ja uz dalsie babo nechcem preto panikarim s priznakmi bola som na sone tam nic nevidela aj men.som mala ale stale mam zly pocit asi budem musiet na krvne testy aby som mala istotu no tebe drzim palce emoticon

grenka
20. aug 2012

@kubkopatko dakujem velmi pekne 🙂 len ma tie zavraty dnes rano zaskocili 😉 uvidime zajtra ci sa to bude opakovat...chcela som ist darovat krv zajtra ale mame robotu tak pojdem v piatok...

klara.jas
20. aug 2012

@amy21 Ahoj, prvych 5 dni v cykle su neplodne dni, vacsinou viac, ale s piatimi sa da ratat 🙂

kubkopatko
20. aug 2012

@grenka neboj bude to ok drzim palce

megy
21. aug 2012

@klara.jas tak pokud bereš těch pět dnů po skončení menses tak pozor - já otěhotněla 11DC, 13DC zahnízdění - to jsem špinila🙂

zvolsiinylogin
21. aug 2012

@klara.jas ja som zas otehotnela posledny den menzes, alebo den potom.. 😀

bubinko83
21. aug 2012

baby myslite že možem byt tehotna mali sme nechraneni styk den pred ovulkou a teraz mam dostat v piatok menzes.Nemam žiadne priznaky ani bolesti brucha,ani prsia necitim .

bubinko83
21. aug 2012

jedine čo som si všimla že mam taky čudny pocit na bradavkach ako keby ma štipali,ale neviem či je to priznak tehu

klara.jas
21. aug 2012

@megy @zvolsiinylogin napisala som to zle, neplodnych je prvych 5 dni v cykle, pri com ale cyklus sa rata od prveho dna menstruacie. Nabuduce nebudem nikam pisat tak neskoro v noci :-X Inak ja mam trebars bezne menzes 7dni, takze to je trebars pripad, ked nie je zvlastne otehotniet po styku v poslednom dni menstruacie. A viac nez 5 dni uz sa tiez neda garantovat kvoli tej skorej ovulacii u niektorych - bezne je sice 13.-15.den, ale moze byt uz o par dni skor... Este raz teda pardon za dezinformaciu.

piacere
21. aug 2012

@megy nemozes mat dva dni po ovulacii a teda moznom oplodneni uhniezdenie... Tak rychle vajicko este neuzrelo svetlo maternice...

nizoe
21. aug 2012

@kristinka9 ahoj kristinka,tak ako sa mas? Vyskúšala si test tento týždeň?

megy
21. aug 2012

@piacere a představ si, že můžu 😀 to bych vedle sebe asi neměla 4 měsíčního kluka 😀, vím to navíc přesně, protože mě sledovali🙂 takže je možné, že vajíčko bylo již skoro v děloze, když se oplodnilo - je pravda, že většinou dochází k oplodnění ve vejcovodu, ale i výjimky potvrzují pravidlo. špinila jsem cca dva dny, takže možné si myslím to je 🙂 jinak bych asi neměla broučka 🙂
@klara.jas vždyť se nic neděje

kristinka9
22. aug 2012

@nizoe ahoj 🙂 No mám sa stále rovnako, mrcha nikde a bruško trošku bolí. Test som si robila v sobotu poobede - mamatest, ale bol negatívny. Takže už som stratila aj poslednú nádej. V sobotu bol totiž 37DC. Ale zajtra idem k lekárne, tak urobím jeden ešte ráno a uvidím, čo mi povie. Drž palce, potom ti napíšem

droppa
23. aug 2012

Ahojte, snažime sa s manželom o babo. 5 dni po ovulacii som mala jeden deň ružové špinenie a odvtedy mierne biele. Mám bolesti v podbrušku, rano mi byva nevolno (ale nie je to také na vracanie ako keď mám napr. pokazený žalúdok, je mi skôr zle od podbruška). Mam citlive bradavky. MS mam dostať až v nedeľu 26.8. ale už som nedočkavá... včera som aj robila test ale bol negatívny. Čo si o tom myslíte?
Ďakujem za názory 🙂

janka258
23. aug 2012

@droppa presne tak je aj mne, 5 dní po ovulke špinenie,sem tam bolesti v podbrušku, bolia ma prsia a od toho špinenia mám taký mliečny výtok (mykóza to nie je),točieva sa mi hlava a tak mi je nejak zvláštne zle, nie na vracanie ale tak...ani to neviem popísať. MS mám dostať 29.8. a test zatiaľ negatívny.

droppa
23. aug 2012

@janka258 tak môžme čakať spolu 😀 Koľko sa už snažíte?
Inokedy pred MS nič nemám, ani bolesti, ani citlivé bradavky, nič... A teraz toto všetko.

janka258
23. aug 2012

@droppa super,aspon nepôjde čas pomaly len mne 🙂 Snažíme sa od začiatku roka, veď práve,že doteraz mi takto nebolo, myslela som si,že si to len nahováram,ale ako sa dá nahovoriť nenormálna bolesť pŕs, mm vraví, že ich mám min. o číslo väčšie + ten výtok, to som nikdy nemala a ani to špinenie...no uvidíme,držme si palce.A vy sa od kedy snažíte?

an3tka
23. aug 2012

Ahoj, mám otázku - včera se nám stala "nehoda" a dneska ze mě vyšel jakýsi zakrvavený hlen, MS by to být neměla (jsem 14DC), nevíte co by to mohlo být? Těhotenství předpokládám takhle brzo ještě ne, ale radši se ptám 🙂 Díky za radu ;)

janka258
23. aug 2012

@an3tka mohlo to byť ovulačné špinenie,keď si 14DC

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre