Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katy2
26. feb 2011

ale inak sa cudujem tvojej gynekologicke... to je divny postup... treba porozmylsat, ci ju nevymenit....

lulucinka
26. feb 2011

@katy2 ale nerozumiem tomu,ze aj keby to stalo 50eur,ved ak ja ako pacientka chcem tento odber tak gynekologicka nema dovod neurobit mi ho,nie?

lulucinka
26. feb 2011

@katy2 no este som u nej realne nebola,idem tam v pondelok.Ale telefonicky mi povedala,ze ten odber je drahy,ze mi radsej urobi vysetrenie.Ale co mam ja z vysetrenia ak by tam nie je v prvych tyzdnoch nic vidiet?Ved predsa na moju ziadost mi nemoze odmietnut vysetrenie.Ja si ho zaplatim,tak jej to moze byt jedno nie?

katy2
26. feb 2011

@lulucinka ved preto ti pisem, ze treba porozmyslat nad vymenou gynekologicky... ale ked ti to nechce urobit, ako ju nasilu prinutis? Je to ale velmi cudne... Treba si to zariadit inak.. Napr. priamo labak... alebo obvodna....

katy2
26. feb 2011

@lulucinka tak ked tam budes jej povedz, ze si odber zaplatis... ja som ho tusim kedysi dano tiez platila ale nezda sa mi to vobec nejake enormne drahe pri dnesnych cenach, urcite nie 50 Eur 😀

lulucinka
26. feb 2011

@katy2 no rano na odberoch tam bude len sestricka,tak ejj mozem eventuelne povedat nech mi zoberie krv a ona mi ju moze zobrat?Idem aj na hormonalny profil takze krv mi bude brat tak ci tak,mozem jej povedat ze chcem zobrat aj krv na hcg?Mne by nevadilo ani keby to stalo 20eur.Zaplatim si to o to nejde.

katy2
26. feb 2011

@lulucinka jasne, ze sa dohodni, ved nech tam zaskrtne hcg a hotovo... a hlavne klud.... podla toho, co pises, podla mna tehu nie si... ale jasne, dobre je to mat cierne na bielom... daj potom vediet, ako si dopadla a drzim palce.... 😉

lulucinka
26. feb 2011

@katy2 ide o to,ze som sa v juni rozisla s priatelom.Tohto noveho mam od decembra,boli sme kamarati a psotupne sme sa stali nieicm viac.Nase prve milovanie bolo toho 15.1,potom odisiel do Norska na univerzitu.Ja tam idem na 2 mesacnu staz za nim.Preto si chcem byt 100% ista.Takze rano mam sestricke povedat,ze chcem aj testy na hcg?Ved mi da plne uhradit vsetko tak ona moze zaskrtnut hocico ak si to ja zaplatim.Normalne ma uz chyta panika ☹

obedwix
26. feb 2011

ja mam pocit že toto nemože žena čmarať 😖

lulucinka
26. feb 2011

@obedwix preco si to myslis?Kvoli tomu,ze mi vysli negativne tehotenske testy?Tak ked odidem za priatelom do zahranici,uz nebudem mat sancu zistit ci som alebo nie som a predtym ako pojdem do Norska,chcem mat istotu,ze nie som tehotna a zacnem opat uzivat HA.
Ja uznavam,ze prilis panikarim ale vidim ako sem niekto pise,ze negativne testy a tehotna,tak potom nemam doveru v testy.

elebe
27. feb 2011

@lulucinka ja by som povedala dr. že môže byť že som tehotná a potrebujem vedieť naisto,lebo odchádzam do zahraničia a chcem začať brať HA.....ak to takto povieš dr. tak si myslím že urobí patričné vyšetrenia, aby to zistil.....a ak nie tak treba vymeniť doktora.....pretože ak by som to ja takto povedala môjmu,tak by ma určite neodbil len tak...

majloo
27. feb 2011

@lulucinka alebo jej povedz, ue ta caka RTG zubov alebo niecoho a potrebujes vediet, ze nie si tehu na 100% 🙂

lulucinka
27. feb 2011

No som zvedavá ako zo zajtra poriešim.Skúsim to povedať sestričke,že je to na moju vlastnú žiadosť a plne si to uhradím.

elebe
27. feb 2011

@lulucinka tak potom sa ozvi ako si dopadla.... 😀

zuzi75
27. feb 2011

Ahojte neviem, kde sa davaju otazky tak skusim tu , mam 9mesacnu dcerku ktoru kojim, v decembri som mala prvy krat po pôrode menzes dva dni a v januari jeden den, vo februari som už ale nemala vôbec, a asi treti den mi je nevolno, mala cely týžden zvrackala stale ked som ju nakojila,možem byť tehotna?

martinka13
27. feb 2011

zuzi75 Podla mozes Ale moze to byt aj viroza 😉

zuzi75
27. feb 2011

No priznam sa radšej by som brala tu virozu, momentalne mame obdobie,kde v noci chce byt malicka len pri prsníku tak toho veľa nenaspim a k tomu tehotenstvo to si neviem predstavit

martinka13
27. feb 2011

Tak to uplne chapem Drzim palce teh viroze 🙂

pampusik1987
27. feb 2011

ahojte chcem sa vas spytat ci ma niekto s tym skusenost..13.01.2011 som bola na zakroku a ms som dostala na 29 den,bola trosku silnjesia a tyzden pred ms sa mi nafuklo brucho a odvtedy ho mam stale nafuknute a sem tam ma pobolieva a trosku aj prsia mi naratstli a smrdia mi cigarety a este musim dodat ze sme si s priatelom nedavali pozor este pred ms... ďakujem za vsetky odpovede

zuzi75
28. feb 2011

@martinka13 dakujem pekne 🙂

elebe
28. feb 2011

@zuzi75 ahoj,moja sestra mala presne to isté čo ty a diagnóza bola stres a únava,lebo jej drobec bol stráááášny mrchavček,mal chudáčik koliku....ale potom to prešlo a aj sestra sa ukludnila....

elebe
28. feb 2011

@pampusik1987 skús si urobiť test....mnoho žien má MS aj keď sú tehotné,poznám také prípady,ale zase tvoj to byť nemusí. ale ten test by som urobila.... 😉

zuzi75
28. feb 2011

Ďakujem Vám za vaše rady, len nech to je unava, do mesta sa dostanem najskôr v stredu aby som si kupila test, do vtedy musim vydržať v tej neistote, no určite ak by som bola tehotna tak by som sa tomu nakoniec tešila, lebo mame dve dcérky a chceli by sme ešte jedno bábo, len nie tak rýchlo, no musim vydržať.

elebe
28. feb 2011

@zuzi75 neboj všetko bude OK....únava robí s telom hotové divy....uvidíš to sa všetko urovná,ale testík si pre istotu sprav 😉

lulucinka
28. feb 2011

Ahojte baby,tak dnes som absolvovala vyšetrenie.Sestrička mi vzala krv na hormonálny profil,ale nechcela mi vziať na HCG,vraj či som mala negatívne 2 testy za sebou,ak áno tak krv na HCG mi nevezme.Tak som isla na vysetrenie ku gynekologicke na sono.Povedala mi,ze ak od styku ubehlo 6 tyzdnov tak minimalne by bola zvacsena maternica a nieco by 100% na vaginalnom sone videla,takze tehotna nie som ani nahodou.Ze v mojom pripade boli cykly anovulacne,lebo som od 8.11 nemala vobec menstruaciu.Dnes mi rovno aj pichla vyvolavacku,do 10tich dni mam dostat menstruaciu ak nie,tak mam prist opat o 10 dni na dalsiu vyvolavacku.

elebe
28. feb 2011

@lulucinka no vidíš a ako si stresovala....niekedy sa stane že vynechá MS,hlavne a vysadíš HA....teda mne sa to nestalo,ale mnohým ano.....

lulucinka
28. feb 2011

Takze mozem plne verit gynekologicke,ze by 6 tyzdnov od styku naozaj nieco videla?Ak po vyvolavacke dostanem mentruaciu hned mam zacat uzivat antikoncepciu,teda na prvy den.Takze ak menstruaciu budem mat po vyvolavacke tak uz je to 100% ze tehotna nie som?

suem
28. feb 2011

@lulucinka Neuvazovala si o zmene gynekologicky? Neviem si predstavit aku doveru v nu mas, ked jej vysvetlis ze musis na 100% vediet ci si tehu( ci su to dovody sukromne, albo zdravotne ju do toho nic) a ona ti nevezme krv na hcg. Ved je to par eurovy test, tak skutocne neviem o co ide. Ci lekarska jesitnost a pocit neomylnosti, alebo co.
Drzim palce, nech to je tak ako si prajes 🙂 .

zuzik1983
28. feb 2011

ahojte
chcela by som sa spytat,ako sa rataju plodne dni?chcela by som vediet,ci je sanca,ze by som bola tehotna.mala som nechraneny pohlavny styk a hned na to asi 1-2 dni som dostala mrchu.dakujem

lulucinka
28. feb 2011

@suem : ani ja neviem o co ide,preco mi to nechce urobit,fakt nerozumiem.No dnes je to 44 den od pohlavneho styku a sama usudila,ze uz by nieco videla,ze ak som mala 4 tehotenske testy negativne,tak tehotna urcite nie som.Myslim si,ze by mi nepichla vyvolavacku ak by som bola tehotna a zaroven by mi nepredpisala antikoncepciu,ktoru mam uzivat uz od prveho dna cyklu.Len ma zaujima,ak zen dostane po vyvolavacke menstruciu je to dokaz,ze nie je tehotna?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre