Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

aduskatt
24. aug 2012

@niikoletka aka je sanca? no vzdy, ked mas nechraneny styk sanca je.........co sa tyka priznakov, tak tie sa objavuju ked zacina produkcia hCG, co je po uhniezdeni a k tomu pride cca 10 dni po oplodneni

koniarova
24. aug 2012

@niikoletka Rozhádzala si si cyklus, tým že si vynechala 2 tabletky. Tehotenské príznaky by si podľa mňa ešte nemala, zdá sa mi to skoro. Skôr ten menzes dostaneš o tie dva dni neskôr. 😉 Ale zase stať sa mohlo, 😉 Otestuj o 2-3 dni.

niikoletka
24. aug 2012

@koniarova
@aduskatt Nuž je to možné, ale mne sa už stalo, že som napríklad zabudla tabletku deň a nič sa nestalo s mojím cyklusom.. Neviem, či začať užívať ďalší blister alebo nie ☹

aduskatt
24. aug 2012

@niikoletka lekar ma o dve hodiny vysledok hodnoty hCG v krvi..........zbehni v pondelok tam a uvidis

mamicka33
25. aug 2012

mamicka33 ahojte dievčatá mám 21 a môj priateľ 19 veľmi sa milujeme a chceme bábätko. Pred dvoma týždňami som mala menštruáciu od štvrtku do soboty o týždeň neskôr som krvácala znova ale to len také 2 dni. Pred dvoma dňami sme mali s priateľom pohlavný styk kde sa do mňa spravil, mala som panvu zdvihnutú a bola som na priatelovom penise pretože som počula že tak sa to lachšie dostane tam kde to má ísť. Už druhý deň mám strašné bolesti v podbrušku raz v pravom a raz lavom vaječniku dosť to bolí veľmi často močím a mám depresie raz dobrá raz zlá nálada môže to biť tak skoro alebo si to len nahováram lebo to babo veľmi chceme. Môj gynekolog ma dovolenku až do 16 septembra takže ho nemôžem ani navštíviť. Chcem sa spýtať aká veľká e pravdepodobnosť žeby som bola v tom a kedy asi si mám spraviť test. Prosim odpíšte čo najskôr Dakujem

janie80
25. aug 2012

@mamicka33 ahoj, ked ste sa trafili do ovulacie (kedze mrchu si mala pred dvomi tyzdnami, tak sanca tam je velka), tak tehu mozes byt... ale takto rychlo, ze o dva dni po styku ti to nepovie absolutne nikto... test je najlepsie robit az v den ocakavanej mrchy, niektorym kockam vyjde pozitivny uz tri dni pred... tak strasne skoro este priznaky mat nemozes, lebo babo sa uhniezduje az 4-10 dni po ovulacii... viem, co to je, mat viac priznakov, ako vsetky tehule sveta a nebyt tehu... 😔 drzim palce a nech ti to cakanie rychlo zbehne... 😉

mamicka33
25. aug 2012

@janie80 vies mam strasne velke bolesti v podbrusku a to vraj boli ked sa to uhniezduje... a ano mala som plodne dni kedze som bola.. tyzden po mrche..taze je velka sancaze budem tehu 🙂

janie80
25. aug 2012

@mamicka33 ja som mala strasne velke bolesti pri ovulacii...ked sa uhniezdovalo, nic som necitila, len klasicke mrchobolesti... citala som, ze sanca, ze si tehu je v kazdom cykle 20%... takze sa na to velmi neupinaj.... viem, ze som ta nepotesila, ale radsej sa drzat pri zemi, ako potom ronit slzy... viem o com hovorim... 😔

mamicka33
25. aug 2012

jooj a mi uz kocik vyberame...:( vseetko nerooob

lucka_maximko
25. aug 2012

@sanny228 však ja som ho zabudla kúpiť úplne mi to vyfrčalo z hlavy musím v pondelok 🙂 ale mám sem tam bolenie neviem či sú to krámy..dúfam že nie. Neviem o iných príznakoch. Keď som čakala malého tak som ani nevedela do 2. mesiaca že som tehotná 🙂

janicka11
25. aug 2012

@mamicka33 radčej ešte počkaj a neteš sa dopredu keby náhodou,,hmm?ako možeš byť tehotnáa le čo ke dnie?nahodou... 😲 ale držím palčeky

mamicka33
25. aug 2012

@janicka11 dakujeme velmi si to prajeme.. naozaj no uz sa tesime a preto akurat sa bojime :( ze nic s toho

locko007
25. aug 2012

@mamicka33 Test ti takto skoro nič neukáže. Pri mojom tehotenstve mi meškala mrcha 2 týždne a test nič neukázal. Až o týždeň neskôr sa mi ukázala veľmi slabá čiarka. Na druhý deň mi doktorka potvrdila tehotenstvo - 4.týždeň.

mamicka33
25. aug 2012

@locko007 ja som rozmyslala ze mam 4 mat menstruaciu preto rozmyslam ze by som si mohla uz prveho urobit alebo to je skoro?

locko007
25. aug 2012

@mamicka33 Neviem aké pokročilé sú tehotenské testy teraz, ale čo si pamätám, tak ukazovali najskôr 10. deň po oplodnení.

janicka11
26. aug 2012

@mamicka33 elám nech vámt io víde ked si to tak moc prajeteeeeeeee hmm?a daj vedieť

lucinka1104
26. aug 2012

@mamicka33 skôr ako 11 dní po ovu nemá zmysel testovať ked maš dostať mrchu 4.9 tak testni až 2.9

mamicka33
26. aug 2012

tak fajn tak urobim 3 teho ked pride priatel doma z Chorvatska

mamicka33
26. aug 2012

@janicka11 jasne ze dam 🙂 no ano prajeme si to velmi ale.. .bojie sa ze nam to nevide kedze sa tak vlmi tesime

janicka11
26. aug 2012

@mamicka33 len sa nebooojte a hlvane ak sa dá apsonna to trošku nemyslieť určito to trošku pomože

mamicka33
26. aug 2012

no snazime sa le uz vyberame mena kocik objednavame ao n je velmi stastny...preto mi to neda netesit sa ..🙂 ja citim ze cakam babetko fakt to citim

janka258
27. aug 2012

@christie12 ahoj,no ako?Prišla či neprišla? Ja začínam mať predmrchovské bolesti v podbrušku,tak začínam byť sklamaná,že zase nevyšlo. Ale mrcha má prísť až zajtra tak uvidíme, zajtra testujem,ak ma nepredbehne mrcha 😒

wirgi
27. aug 2012

Ahojte maminy 🙂 minule som sem pisala ... s manzelom sme mali nechraneny sex 3 dni mi meskala menstruacia ...nakoniec som ju dostala no bola kratsia a slabsia ako zvycajne odkedy sa skoncila mi byva zle a mam bolesti v bruchu myslite ze si mozem urobit test alebo cakat do najblizsej MS ??? pekny dnik 🙂

aahavlickova
27. aug 2012

Dobrý den, prosím zda by jste mi někdo poskytl radu. Teď jsem měla menstruaci 16.8. do 23.8. a v sobotu 25.8. jsem měla pohlavní styk s přítelem. Podle ovulačního testu, mám mít ovulaci od dnešního pondělí a plodný den v pátek(pokud to zpravně chápu), je možnost, že bych mohla už otěhotnět hned 25.8. sobotu? Nebo to musí být jen při ovulaci? Nebo aspoň jaká je pravděpodobnost, že jsem otěhotněla? Je to děs čekat takovou dobu zase na menstruaci, zda ji dostanu nebo ne. Moc děkuji

christie12
27. aug 2012

@janka258 ahoj..prisla v piatok podvecer (ako hodinky) trvala v sobotu, v nedelu len do vecera a odvtedy nic.
drzim palce, aby si mala len pozitivne spravy :D..teda testik, nie mrchu 🙂
no a ja sa zacinam znova snazit :p

janka258
27. aug 2012

@christie12 to ma mrzí,tak držím palce do ďalšieho snažilkovania. Mne je dnes zase na figu...už neviem čo si mám myslieť

christie12
27. aug 2012

@janka258 dakujem 🙂... nemysli na to, mozes si to sama oddialit.
a budes zbytocne nervozna z toho... dufam , mrcha nepride,v kazdom pripade budem cakat... ;)

janka258
27. aug 2012

@christie12 aj a dúfam,že nepríde.Zajtra dám info 😉

misal
27. aug 2012

ahojte, prosim vas vie mi niekto poradit? Poslednu ms som mala 9.8. podla to by som mala mat plodne dni od17.8. robili sme vsetko preto, aby sa nam podarilo babo. Ako zistim skor nez mi bude meskat ms, ze sa nam postastilo? Mala som asi tri dni neskutocne bolesti v podbrusku. Dnes je to uz skor take steklenie striedane so slabsou bolestou. Dakujem za pomoc

petra92
27. aug 2012

@misal ahoj no asi ta velmi nepoteším ale skor to asi nezistíš možno nejake tri dni pred ms ak ti to už ukáže tehu testík.Ani lekár to skor neuvidí.A to si taká nedočkavá ved to nie je dlho do dalšej ms 🙂
V každom prípade držím silno palčeky nech vám to vyšlo 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre