Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

penelope111
6. sep 2012

@kalexis Ja síce deti nemám, ale čo mám preštudované tak niektorým môže ukázať test už na 10 deň od ovulácie a niektorej až týždeň po meškaní 🙂 Najlepšie robiť test až keď mešká ms 🙂

kalexis
6. sep 2012

tiez si myslim, ale setko co tu citam mi dodava tolko nadeje, ze si kupim test dneska a skusim. sice som bola u doktorky na beznej kontrole ale to bolo asi 12 dni od ovu, a nic tam nevidela len ze tam su dake varixi ci co, sa ma pytala ci mam krcove zili vravim ze nie. a ze mam dojst ked mi bude meskat 14 dni. myslim ze tak skoro tam ani nic nemohla vidiet.
velmi by som sa tesila keby to vyslo. 🙂

penelope111
6. sep 2012

@kalexis Tak vyskúšaj možno že ti už ukáže 🙂 Treba kúpiť citlivý test 10. Držím palce 🙂 Na ultrazvuku je vidieť tehotenstvo najskôr v 4 týždni 🙂

kalexis
6. sep 2012

tak to si ma potesila, lebo tym adom mam este vacsie nadeje :D uvidime, sice male planujeme az po svadbe ale bolo by to uplne super 🙂

kalexis
6. sep 2012

@laurica123 blahozelam🙂 kiez by som bola tiez, zajtra rano testujem, drz palce 🙂

laurica123
6. sep 2012

@kalexis velmi pekne dakujem 😀 😀 a samozrejme drzim palce

miriam17
6. sep 2012

zienky po akej dobe moze test ukazat ci som tehotna.... v utorok bola iba jedna ciarka.... 😒
a snaha o babo bola 1.9... 😉

piacere
6. sep 2012

@miriam17 ak by toho 1.9. skutočne došlo k oplodneniu vajíčka, tak nie je šanca, aby si mala o tri dni pozitívny test preboha 😲 😉 Oplodnené vajíčko sa za tri dni ani do maternice nedostane, nie to ešte aby sa uhniezdilo a stihlo produkovať HCG, ktoré testy zachytávajú 🙂 Testuj najskôr 11.-12. septembra 😉

moon1979
6. sep 2012

@miriam17
prešlo len 5 dni ... mala si ovulaciu? to zase az tak rychlo sa tieto veci nedeju 🙂
test by som si skôr nerobila, kým by mi menzes nemeškal aspoň týždeň aj napriek tomu, že testy dnes vyrábajú s dosť slušnou citlivosťou, no tvoje telo musí začať produkovať HCG hormon a to až tak rýchlo zase nejde 🙂

miriam17
7. sep 2012

praveze som mala ovulaciu,a menzes som mala dostat 6-9...tak som mala july....
a k tomu sa dost zvlasne citim,neviem ci to tym podvedomim...ale urobim si zajtra test a ked nic budem cakat....

miriam17
7. sep 2012

v auguste ospravedlnujem sa

piacere
7. sep 2012

@miriam17 ale ak si zase mala dostať menzes 6.9. a 1.9. ste sa snažili, tak je už zase na snaženie neskoro... to už bolo dávno po ovu.... 😔

bubutko
7. sep 2012

ja som otehotnela presne na 14 DC pocas ovulky a o 2 tyzdne som mala dostat mrchu ale neprisla. Vobec som necitila na sebe ziadne zmeny, nic. pockala som vsak este tyzden a ked neprisla tak som si urobila test a ten vysiel jednoznacne pozitivny. stalo sa mi totiz predtym ze som si robila v case ocakavania mrchy 3 testy (mamatest) a vzdy vysli pozitivne (sice az po hodine cakania) a potom som bola nemilo prekvapena ked mi z krvi nezistili tehotenstvo.

bubutko
7. sep 2012

este pripomeniem ze uplne prve priznaky ked som este nevedela ze som tehotna bolo take pichanie v prsiach a bolest aku som predtym nikdy nemavala. a zaludok na vode, mrchovske bolesti.

miriam17
7. sep 2012

a preco mi je tak akosi divne na zaludku..?jedine co mam su bolesti v podbrusku a ani spinenie nemam co som bezne mavala par dni pred menzesom,teda sa aj tak uvidi zajtra ci to bude pekny darcek k meninam,alebo sklamania,ja som stale taka nedockava

katkab1608
7. sep 2012

ahojte, mozem sa spytat, neviete aky by mal byt krcok maternice na zaciatku ms?a co BT, ak sa jedna aj o prip. tehu ked ma zena MS, aj vtedy klesne teplota a potom opat stupne? - nie kvoli mne, ale kvoli muzovi ktory akosi smutny z toho,ze to nakoniec nevyslo. hoc sme to vobec neplanoval a bolo pre nas prekvapko uz len tan moznost ze mozno. robila som si dva testy. jeden pepino, v den kedy mala prist MS, vysla slaba druha ciarka, ruzova.. druhy som si robila v prvy den meskajucej MS, -women secret test, kde mi neukazalo nic. resp. velmi slabucky naznak druhej ciarky, aj to som ju tam musela hladat, kdezto ten test zo dna pred tym bol vidiet volnym okom.dnes mam druhy den MS, taku zvlastnu krv, cervenu - inokedy mam taku tmavu, ale nemam slabu ako som vsade citala, normalnu. ja mavam normalne slabu menstruaciu tak 3dni a nic. Meriavala som si teplotu, no uz zopar mesiacov nemeriam, tak neviem posudit. Iba teraz posledne tri dni meriam. Dnes som mala 36,7 - meriam o 5.00 hod rano. Kontrolujem krcok, aj vcera aj dnes je taky tvrdsi a hmatatelny - teraz neviem co znamena vyssie alebo nizssie polozony... kazdopadne iba sa chcem opytat, aky by ten krcok mal byt na zaciatku resp. pocas menstruacie? Dakujem vsetkym za nazor ci dotaz a vsetkym vam prajem aby sa splnili vase zelania :o))))

miriam17
8. sep 2012

test dopadol zle....alebo este skoro bolo robit si ho

jesika26
8. sep 2012

@miriam17 podla mna je to ešte skoro a vieš kedy si mala ovuláciu???Tá býva vačšinou 13-14 den od začiatku menštruácie, ale každé telo je iné. No držím palce, mne už mešká 3tí den, ale počkám ešte aspon 3 dni 😉

miriam17
9. sep 2012

podla kalendara co je aj na internryr menzes vychadzal na 6.9....ale nedosiel...
ked som pozerala na kalendar kedy boli plodne dni tak do 22.augusta....a co tie ostatnne dni do toho 3.septembra...nebo,li niako vyznacene to vtedy som ako neplodna ci ako to je ,vobec nechapem ten kalendar

nika95
9. sep 2012

ahoj , chcela som sa spýtať či môžem byť tehotna , lebo som si dala pichnut injekciu hormonalnu a myslela som si že som chranena hned ale vyskitlo sa ze až po týždny injekcia učinkuje , mali sme nechraneni styk a niekedy to nechal moj chalan ze mu uslo vo mne a ze 99% ucinkuje injekcia 1% ze mozem otehotniet , po mesiaci sa mi zvatcilo brušku o dosť , mam rannu nevolnost az cely den nieco zjem a ked sa pozriem na to napina ma stoho , nikdy sa mi to nestalo , aj pod brusku ma boli a picha v vajecnikoch niekedy , aj keby som si spravila test vynde mi negativny lebo mam hormonalnu injekciu v tele este , neviem ci mam pockat tyzden ci sa mi este brusko zvačši a potom pojdem ku gynekologicke

soronela
10. sep 2012

Ahojky všem,chci se zeptat mám nepravidelnou menstuaci tak mi doktor napsal přášky provera ty jsem měla brát 7dní a potom do 3dnů jsem měla dostat menstruaci,já jsem si udělala další den co jsem nebrala prášky test a ukázal mi dvě čárky sice ta druhá čárka byla slabší ,tak jsem to zkusila ještě třikrát a pořád byla slbší.A v neděli jsem to dostala a dnes jsem si dělala test už tam je jednom jedna ☹ .Tak to asi znamená že nejsem těhotna? všem držím palečky a děkuji 🙂

bianus
10. sep 2012

@miriam17 kalendar nekalendár...musíš sa riadiť tým, že keď máš "sucho" na nohavičkách ...to sú neplodné dni, keď máš akýkoľvek hlien...vtedy sa snažte o bábo....pozri ja som bola 4x tehotná a vždy na prvý šup...musíš sledovať svoje telo a nie kalendár. držím palce

naya
10. sep 2012

@peha

antikoncepcia a kontraceptivum je to iste

timea88
10. sep 2012

@bianus ...AHOJTE SOM TU NOVA TIEZ CAKAM CI BUD.TYZ.V PONDELOK DORAZI MRCHA CI NIE 🙂 ....NO A JA MAM VYTOK STALE NEJAKY A DR.POVEDAL ZE JE TO V PORIADKU 😖

miriam17
10. sep 2012

mne uz meska 4 den testy negativne a vtedy boli pravdepodobne plodne dni,aj ked momentalne mam akesi spinenie...no ziadna krv....a bolesti v podbrusku

timea88
10. sep 2012

@miriam17 ...nie som nejak skúsená 🙂 ale byť tebou behnem lekárovi, to je najistejšie...a veľa babám čo som čítala aj 10 dní po vynechaní test neukázal nič 😉

miriam17
11. sep 2012

chystam sa ist na dalsi tyzden,a tak uvidime ci to bude ono uz

niki0121
12. sep 2012

@nika95 ahoj ako to dopadlo? Si alebo nie si tehotná?

aaaaajulkaa
12. sep 2012

Ahoj holky, moc vás prosím o radu. V pondělí odpoledne po práci jsem si dělala test a ani ne během minuty se tam objevila čárka tak silná, jako ta kontrolní. Test jsem zopakovala druhý den ráno se stejným výsledkem, pak ještě ten den v práci (s jinou značkou testu - kdyby náhodou) - stejný výsledek. Poslední MS byla 3.8., když jsem se objednávala k dr., tak sestra říkala, že to bude velmi brzké těhotenství. A to je to divné, že když je to brzké těhu, tak ty čárky byly tak silné. Většina holek tu popisuje slaboučké čárky, tak mě to trochu mate. Máte někdo stejnou zkušenost? Díkes 🙂

dmoravska
12. sep 2012

@aaaaajulkaa nechapem preco ved uz v tyzdni od 27.8. ti mohli vyjst silne ciarky. Ked bola ovu presne plus minus 14 den, odvtedy 12-15 dni po ovu su uz celkom slusne ciarky a to ty si az skusala v dalsom tyzdni - mne to vychadza

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre