Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mimus265
20. sep 2012

@willy_wonka no dnes rano som namerala 37, tak uvidime snad to vide trosku ma zarazil test, ale nechame sa prekvapit uz by som bola rada keby to vyslo, nemam rada ked sa ma stale vypytuju kedy bude babo, pocuvam to stale a to mame po svadbe 4 mesiace...

nikissek28
20. sep 2012

@willy_wonka nn jdu zítra k mudr 🙂))

viviem
20. sep 2012

@willy_wonka jeeej to mas super teplotu, len tak dalej 🙂 ...keby som na tvojom mieste a nevydrzim, testla by som cim skor...no nemam sa moc dobre a to idem teraz s mamou ku lekarovi, pocasie k tomu zima, dazd cize nejak ma elan prechadza a nosit na rukach maleho, vies si predstavit....ach uz nech je po ms....stale si na tom ako tehu 🙂

willy_wonka
20. sep 2012

@viviem uvidime ako to pojde dalej... ja radsej vydrzim az kym by zacala meskat ms, nech nie som sklamana.
Snad to nie je nic vazne. toto zvladnes,a potom si podla moznosti oddychni. a teplotu mas stale zyvsenu?

@mimus265 nastastie u nas to nie je take, aj ked mamina niekedy "zarypne" zeby chcela byt babkou, no uvidime kedy sa podari.a kedy cakas MS?
@nikissek28 daj urcite vediet ako si dopadla, a pre istotou si neurobis dnes test? som viac netrpezlivejsia ako ty:Da citis sa aj tak inak?🙂

nikissek28
20. sep 2012

@willy_wonka unaveně...non stop unava 😀

willy_wonka
20. sep 2012

@nikissek28 preco si toho lekara tak dlho odkladala?🙂

mimus265
20. sep 2012

@willy_wonka teraz v nedelu alebo v pondelok... dufam ze nepride 😠

willy_wonka
20. sep 2012

@mimus265 pevne verim, ze nepride 🙂

misselin
20. sep 2012

@mimus265 ahoj tak co testovala si 🙂

tanickaskorokubikova
20. sep 2012

Ahojte baby, prosím o radu: Deň pred mrchou sme mali s manželom sex, mrcha sa normálne dostavila, trvala tak isto normálne no mala som celý čas bolesti, čo sa normálne nemávam a od skončenia mám stále také bolesti a pocit ako keby som mala znova dostať, mám aj výtok(nesvrbí, nepáli ani nič). Dva krát mi bolo dokonca aj zle ale to skôr pripisujem hlave :D....prosím o názory čo si myslíte alebo ak máte s niečim takým skúsenosť....Ďakujem

mimus265
20. sep 2012

@misselin ano vcera zial bol negativny, dnes som si rano namerala BT 37, tak uvidime cakam ci pride alebo nie.. a ty ako?

willy_wonka
20. sep 2012

@tanickaskorokubikova hm, nemohla by to byt cysta? 😖

misselin
20. sep 2012

@mimus265 no to my je luto ja stale odolavam testu ze pockam aspon do stredy a potom urobim stale som na tom istom kozy ako by sli vybuchnut 😀

tanickaskorokubikova
20. sep 2012

@willy_wonka no tak to netuším, nikdy predtým sa mi to nestalo ale vraj ak je cista tak pri sexe žena krvaca resp. špiní a nič take sa mi nedeje 🙂

viviem
20. sep 2012

@willy_wonka ked si trpezliva oplati sa cakat do meskania ms 🙂 ....ziadne nove priznaky?....telesna teplota niekedy trosku zvysena, ale uz nie tak ako vtedy a bazalka akosi rovnaka....nechapem jednemu krvacam a krcok mam uplne tvrdy, to ma byt tak?....

willy_wonka
20. sep 2012

@viviem moja, akurat tak mrcha priznaky, spravila sa mi vyrazka na brade, kt. sa mi zvykne robit pred ms:D takze zrejme nic, inak TT mam stale zvysenu, teraz som si merala a mam 37,3 a boli ma jeden prsnik, no tak zvlastne, iba na jednom mieste, ako keby som tam mala bolavu uzlinu.
Hm neviem ti povedat s urcitostou ,kedze cez ms si krcok nekontrolujem, ale pochybujem ze by mal byt tvrdy. MS mas normalnu????

willy_wonka
20. sep 2012

@tanickaskorokubikova hm, ja som mala cystu a ani som nevedela, ze ju mam 🙂 nahodou sa na nu prislo na kontrole u lekara,nastastie potom sama zmizla🙂 ak ti tie bolesti neprestanu, chod k lekarovi

viviem
20. sep 2012

@willy_wonka to mas uplne ok priznaky, ms a tehu su v podstate rovnake priznaky 🙂 ...hlavne, ze sa teplota drzi hore 🙂 ...a nakoniec kedy si mala ovulku, veris dr alebo teplote?...ale ak ste sa snazili, kazde 2-3 dni to je v podstate jedno, urcite sa zadarilo 🙂 ....ja som chcela vyuzit metodu krcka na stanovenie plodnych a neplodnych dni, neberiem hak a inak sa nechranime a zatial neplanujeme babo....takze akosi sa mi to po porode pomenilo, uz sa asi neda spoliehat na teplotu a krcok...hm mozno, ked kojim je to telo zblbnute....nepokusa ta spravit test? 🙂

grenka
20. sep 2012

@willy_wonka
@viviem ahojte baby kukam ze tiez riesite tehu 🙂 ..my sa snazilkujeme o 2 babo...meskal my menzes dostala som ho po 4 dnoch test negativny....ale mne sa zvacsuje brusko...na buduci tyz mam dostat menzes a testla som minuly tyz a zas negativ...

willy_wonka
21. sep 2012

@viviem hlasim BT teplota stale 37,
s tou ovulkou to uz neriesim, ako tak pozeram graf,snazili sme sa pocas ovu , kt. urcil lekar a potom aj v case kde ukazuje graf ovu, ale to som netusila🙂 tak uvidime no, aj ked ta vyrazka na brade, ma skor priklana k tomu, ze zas nic. Navyse sa ani nijak zle necitim. Vivi- na ten krcok sa nespoliehaj, on svoju polohu aj tvar meni pocas dna, jedine, ze by si si ho kontrolovala v rovnaky cas,to podla mna nie je smerodajne, skor ta BT...ale na nete som citala, ze krcok po porode je iny,ako u tych ktore este nerodili🙂
K tomu testovaniu🙂 Manzel mi vcera odletel na konferenciu, pred tym mi kupil tehotensky test(mamatest kde su dva), ze ked sa budem nudit mam sa testovat🙂to povedal na margo toho, ze som mu tyzden rozpravala o tom ako sa budem nudit ked odleti🙂 tak ma cakaju v skrini, ale vydrzim a pockam ci ms bude meskat alebo nie. Ako sa citis dnes? ms uz pomaly finisuje?🙂takze dalsie babo neplanujete? tak to si davaj pozor, lebo sa hovori, ze zena je relativne kratko po porode akosi viac plodna🙂aby si potom nebola prekvapena;)

willy_wonka
21. sep 2012

@grenka moja, netrufam si hovorit s istotou, lebo v dnesnej dobe je mozne vsetko...🙂 tak ti radsej poradim, aby si zbehla k lekarovi, kedze su zeny kt. mali ms a pritom boli tehotne, niektorym Teh. test neukazoval pozitivitu bohvie ako dlho, a zas su aj zeny, kt. tak velmi chcu babatko, ze si kadeco nahovaraju...:( teorii je vela...

viviem
21. sep 2012

@grenka ahoj, vsetko je mozne aj tehotenstvo, pre lepsi pocit zajdi radsej ku lekarovi 🙂

viviem
21. sep 2012

@willy_wonka to sa mi paci, super pozorny manzel 🙂 ...podla vyrazky sa neda na 100% sudit, lebo ja som bola na tom tak ako ty, ze sa mi pred ms vyhodila na brade, dokonca, ked som zistila tehu, tak som mala asi prve dva mes. horsiu plet ako predtym a az potom som mala plet ako babatko 🙂 ...zaklad, ze este nezacala klesat teplota...inac mne az po 2 dnoch klesla BT o 0,2...keby bolo len na mne, tak by som mala babo hned, je to super byt tehu 🙂

willy_wonka
21. sep 2012

@viviem Ahoj 🙂
pozorny to veru🙂)
uvidime ako to pojde do utorka....
a TT mas stale zvysenu? s tym klesanim BT je to zrejme tiez individulane, niekomu klesne fakt az pocas ms, inej zas pred ms...aj si niekde znacis teploty?
tak coskoro mozes byt, kedze sa nijak nechranite😉

viviem
21. sep 2012

@willy_wonka ja som viac nedockava ako ty, uz chcem vediet vysledok testu 🙂 ....a co je tvoj mm lekar alebo?....neviem ci som sa uz pytala, lebo som od porodu akasi zabudliva, odkedy sa snazite o babatko?....nakoniec neviem ci klesla BT, lebo akurat sa mi vybil teplomer a ked som teraz merala este pred vybitim mi ukazovalo teplotu 37,4 a ked som dala novu bateriu, tak 37,7,...pred vybitim vzdy meria tak blbo...ms uz je slaba, tak hadam sa dopracem ku lekarovi v pondelok, lebo sa mi asi rozbieha endometrioza zasa, citim to, lebo kazdym cyklom je horsie a plodnost, cize krvacanie ju provokuje k novemu vzniku, asi mam nove loziska co tiez krvacaju do brutiny brusnej pocas ms...radsej zbytocne ku gyn, lebo teraz ked mam maleho nemozem by tak v bolestiach ako pred operaciou...no nechranime sa, ja to nechavam na mm 😀, on sa iba potom spyta ci nahodou nemam ovu a bude mala jasminka? 😀 to je srandista

willy_wonka
21. sep 2012

@viviem nie nie, lekar nie je, to by som uz asi davno bola tehotna:D o babtko sa snazime teraz to je treti mesiac, nie je to vela, ale myslela som si, ze to bude na prvy sup:( sme mladi(ja24,mm 30)
verim, ze budes v poriadku, resp. zas sa vyliecis tehotenstvom;)
Mala jasminka? MM by chcel dcerku jasminku? moj ma pobavil tym, ze by chcel dvojicky a volali by sa Fauna a Flora 😠

kalexis
21. sep 2012

ahojte kocky, minulý mesiac som sem tiez prispievala, no vetdy sa nezadarilo.
citam tuo tej teplote, a uprimne som z toho len viac zmatena :D som 13 DC teplotu mam 37, a robila somi test a je tam slabucky duch. skusali sme s priatelom hned po ms, plus berem ATB lebo som chora :/ tak som uplne zmetena, dakujem za nazory

willy_wonka
22. sep 2012

@kalexis ahoj, tak tu citam, ze si si robila aj test a vysiel pozitivny. resp. objavil sa duch, pevne dufam, ze ti budem moct gratulovat k tehu. A ake ATB beries, negooglila si ci nemozu ovplyvnovat vysledok testu,ono celkovo ked si chora, tak to moze skreslovat aj BT

mimus265
22. sep 2012

@misselin Ahoj no co ako si na tom? 🙂 dufam ze sa dari a vsetko ide ok.... ja som dnes mala male spinenie na nohavickach dufam ze to je znak tehotenstva, v pondelok by som mala nemala dostat, uvidime ....

kalexis
22. sep 2012

@willy_wonka brala som ciprinol na zápal močových ciest, či mozu ovplivnit výsledok som sa nedocitala, v pondelok spravím dalsi test tak uvidíme, budem dúfať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre