Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bibinkaleo
9. okt 2012

taky som nikde nezohnala...ale uz kaslem nato myslim ze mama test bol pokazeny..uvidim o tyzden si spravim test pokial nepride ms...p

bibinkaleo
10. okt 2012

@dezyre ahoj no nechapem co si mam otom mysliet.. jeden test pozitivny ostatne negativne. nechapem tomu MS nikde.. som na nervy.. mamatest asi klamal nic ma neboli nic mi nie je... len chodim nonstop na malu na wcko...hadam som neprechladla dost sice pijem,, 🙂 🙂 vodu. 😝 . ale aj tak dakujem za podporu... ten test pozitivny som odlozila.. je to radost najst dve || skoro mi oci vypadli.. .. ked do piatku nedostanem pojdem na injekciu.. ak ked doteraz som nikdy nemesklala ... iba raz ked som mala asi 18r. a to je uz dobre daavno.... 🙂 🙂

dezyre
10. okt 2012

@bibinkaleo ten mamatest určitě vadnej nebyl 😉 V těle musíš mít HCG, pokud si ho měla tak silně pozitivní. Pokud by ti test ukázal jen ducha, tak by se o tom dalo spekulovat. Hele skoč si do lékárny pro jinej test. Vykašli se na ty drogeriový a kup si další normální test. Stačí obyčejné papírky, nemusí být digitální nic. A udělej si je a uvidíš 😉 Víš ono častěji vycházejí testy falešně negativní, než falešně pozitivní 😉 A to že ti nic není? Kolikátý si den cyklu? Břicho tě taky nemusí bolet. Každá jsme jiná 😉

bibinkaleo
10. okt 2012

dezyra@ 33 dc cize mi meskaju 3 dni meskaju... no citala som ze mama test vychadza falosne pozitivny...viac bab to tu pisalo ☹ ☹ ☹ ved uvidim rano spravim teda posledny pokus a potom budem len a len cakat.. 🙂 🙂 dakujem za odpoved 🙂

ivka219
10. okt 2012

baby , mne týžden meška mrcha a testy negativne ....

timbouctou
10. okt 2012

@ivka219 jestli nejsi nemocná nebo z něčeho nervozní, tak si dej ještě týden a pak to zkus znova 🙂 vsadila bych se, že tam budou //

ivka219
10. okt 2012

@timbouctou no určite buduci týžden skusim znova

bubenki
10. okt 2012

kočky mne mrška mešká už od 6.10 robila som si 4 testy dr.max a bola tam na každom taká slabá čiarka ale nebolo ju treba hľadať bolo ju vidieť hned, dnes som si kúpila rapiclear a bol negatívny myslíte že som tehotná? ráno mi býva už 3 dni zle ???

timea88
10. okt 2012

@bubenki ahoj ja som si robila dr.max vysli mi dve ciarky a nic :(...skús mamatest baby ho tu dosť chvália 🙂 inak akú mal citlivost ten rapiclear ak mal 20 tak to bude asi tím ze dr.max ma citlivost 10...drzim palceky a prajem cim skor // 😀

vladka246
11. okt 2012

ahojte neviem ci pisem spravne ale aj ja mam, nemam problem o mimco sa s manželom snažime 13 rokov a teraz mi vysiel pozitivny test na 28 den ked som mala dostat mrchu musim sa kontrolovat kvoli chorobe a hned si pichat injekcie na riedenie krvi v pondelok som bola u lekarky ale nic nevidela tak pre istotu mi dala vitaminy a dupfaston a v pondelok idem zase na sono bolo mi aj jeden den hrozne zle a trochu ma boleli prsia a podbrusko ale už je pohoda endometrium som mala nizke tak neviem potajomky som si urobila aj dalsi test a bol negat. tak ja fakt už nerozumiem dnes je to 34 den a bazalnu teplotu mam 37stup. diky 🙂

bibinkaleo
11. okt 2012

@ivka219 ahoj som na tom presne meskam 5 dni.. no a test len jeden vysiel pozitivne mamatest ostatne negativne tak neviem ktore su spravne. 🙂 🙂 citatala som ale ze mamatest vychadza folosne pozitivny niekedy tak neviem comu mam verit.. woman secret test negativ ani duch aj pepino nic to je ten s DM drogerie..ani duch tak neviem .. myslim ze mrcha len tak nedorazi este ani raz mi nemeskali mozno tak 1 krat pred 10 rokmi... inak nikdy tiez pockam este par dni a uvidim pojdem k doktorke asi pondelok ked sa nic neudeje...drzim ti palce a daj vediet ako si dopadla 🙂 🙂 🙂

mirulik23
11. okt 2012

Baby neviem ci pisem spravne .. ale trosku ma "chyta" strach ... v maji som vysadila antikoncepciu - dr nebol spokojny s vysledkami tak som ju vysadila s tym ze ju ak to bude ok zacnem brat ok, vsetko je ok tak somju chcela opat zacat brat, pokym somju nemala tak sme sa s priatelom vzdy chranili (kedze babo zatial neplanujeme - chceme dostavat dom). vcera som (teda myslela - myslim sama uz neivrm) dostala kramy ( s tym ze mam vzdy velmi slabulinke kramy) lenze to prakticky nebola ani krv ale trosku krv a hnedy vytok zacala som brat tabletky (kedze sa maju zacat uzivat v prvy den kramov) lenze dnes som uz nic nemala absolutne ziadne kramy .. a trosku po docitani par veci tu na MK mam strach ze mozem byt tehotna ... okrem toho vytoku, mam take pichanie v podbrusku, som trosku unavena .. viem ze dietatko je dar ... isto by som neurobila nic preto aby nebolo (ak by som boal tehotna) len momentalne staviame dom .. tak ma to trosku vystrasilo test by som si rada urobila, lenze momentalne si ho nemam kde kupit kedze som v zahrnaici a v jedinej drogerii co tu je tak mali vypredane ..

ejkaaa
12. okt 2012

Baby poraďte, dnes je to 6. deň čo mi to mešká. Na 4 deň vymeškania som bola u gynekológa aj na bežnú prehliadku teda robil mi sono /kvôli cyste som prišla v mladom veku o vaječník/ tak som sa bála, či meškajúca M. nie je príznakom. Spravil mi sono a povedal že v maternici nič nie je a zvyšný vaječník je ok. Test som si predtým nerobila až potom ako som od neho prišla - druhá palička na teste bola svetlejšia..v ďalšie dni som si ho ešte urobila 3x, zakaždým s rovnakým výsledkom, najprv sa objaví palička vpravo tá je silná a neskôr asi o minútu sa objaví postupne aj druhá slabšia palička..Teraz neviem, gynekológ sa ma iba opýtal či chcem aby mi pichol vyvolávačku ale nechcela som že ešte počkáme. Inak mens. mam presne na deň tak teraz vlastne neviem na čom som.

mahulenka87
12. okt 2012

@ejkaaa Ak je na teste čiarka, aj keď len slabá, môžeš byť tehotná. Dr.však na sone zbadá bábätko až v nejakom 4.-5.týždni. 😕 Takže ešte by som aspoň pár dní počkala. Spravila si test (skús rôzne značky) a až potom šla k Dr.

ejkaaa
12. okt 2012

@mahulenka87 Ďakujem za odpoveď urobila som si 2 testy rovnaké a tretí úplne iný a všetky vyšli rovnako..ako určite počkám nič iné mi neostáva, sranda je že teraz nás čakajú 3 veľké rodinné oslavy z toho jedna svadba už túto sobotu tak pre istotu nebudem ani piť, len si musím niečo dôveryhodné vymyslieť aby som zbytočne nebudila podozrenie a reči...)

dezyre
12. okt 2012

@mirulik23 Ahoj, myslím si, že těhotná nebudeš. Teda nemůžu tvrdit na sto procent 😀 😀 😀 , ale antikoncepce to tak dělává, že ti stopne mensturaci. Vlastně když si neděláš pauzu mezi platíčkama, tak ani MS nepřijde. Když jsem brala antiko tak jsem měla klasika 21 dnů tabletky - 7 dní pauza. Menstruace se vždy dostavila tak 3 - 4tý den v pauze a jakmile jsem zas nasadila tabletky, tak vymizela a to jsem mývala a mívám menstruaci klasika 7 dní 😉 Ale určitě si pro jistotu udělej testík 😉

mahulenka87
12. okt 2012

@ejkaaa Super. Tak nech sa to podarííí 🙂 A na svadbe povedz že ráno šoféruješ 😉 😀

ejkaaa
12. okt 2012

@mahulenka87 Vieš čo je sranda že kým to nie je isté, tak to nechcem hovoriť ani manželovi 🙂

mahulenka87
12. okt 2012

@ejkaaa chápem 😀 Hmmm tak povedz napr. že ťa bolí hlava či žalúdok a že na alkohol nemáš vôbec chuť... Ono zase jeden pozár vína ti neuškodí 😉 Maj ho pred sebou, pomaly si popíjaj, šetri si ho a ostatní budú myslieť že to je už ďalší a ani si neuvedomia že nepiješ 😀 overené 😎

ejkaaa
12. okt 2012

@mahulenka87 Heehehh to keby si poznala mojich znamych /šaľene vychodňare/ tak jeden pohar vina nehrozi heheh ale jasne budem improvizovat 🙂

mirulik23
12. okt 2012

@dezyre Asi som sa zle vyjadrila. ja som naposledy tabletky brala v maji potom som mala pauzu par mesiacov a teraz som zacala od znova uzivat. hned ako mi prisla mensturacia, lenze tu som mala 1 den a prakticky to bol ako keby trosku krvy a trosku hnedy vytok ...

dezyre
12. okt 2012

@mirulik23 Já jsem to pochopila 😉 Jen jsem se možná já zle vyjádřila 😉 Každopádně co jsem napsala to platí. Když ti přišla menstruace a ty si si vzala tabletku, tak ta antiko ti tu menstruaci zastavila. Ale určitě si ten testík udělej, pokud jste se dobře chránily, a nestala se nehoda, tak si myslím, že spíš těhotná nejsi a ta MS byla slabá vlivem toho, že si začala užívat tabletky. Ono antikoncepce je pěknej prevít, třeba se mě stalo, že jsem odjela na víkend a zapomněla doma antiko, takže jsem si třeba tři tabletky nevzala a ten třetí den došla MS, ale jakmile jsem si tabletku vzala, hned jakoby skončívala.

oskvarka
12. okt 2012

@bibinkaleo ahoj ja som na tom podobne az na to ze ja som si mama test nerobila iby dnes a predvcerom som si robila ten dr max a bol biely ako sneh nemam ale ziadne priznaky (aspon ziadne ktore by som si vsimla... mne totiz byva zle bezne lebo mam slaby zakudok a chripka na mna tiez lezie casto lebo mam alergiu a pazrava som od narodenia) ty mas nejake priznaky.... ja sa obavam ze mam anovulacny ciklus a budem musiet ist na vyvolavacku lebo na tehulku sa fakt nesitim 😒

oskvarka
12. okt 2012

@ejkaaa no ty asi budes tehu testovacia palicka je vzdy rychlo a silna a ta druha staci ked je slava uz je jasne tehu... a inak ta vyvolavacka by ti neuskodila mohla si si ju v pohode dat vraj to prave ze este pomaha na udrzanie plodu ak si tehu lebo ze to niesu lieky to je len hormon...

oskvarka
12. okt 2012

@ejkaaa :D ja neznasam alkohol takze okolo mna su reci stale a tehu stale nikde :D

ejkaaa
12. okt 2012

@oskvarka dnes kazdy kto nepije je podozrivy 🙂 aj by som si normalne jeden dala lebo este stale som taka vyklepana z toho co sa deje, ci som tehu alebo nie ale okrem pozit. testov a vynechanej M sa citim taka nafuknuta taka nesvoja boli ma prsia proste musim to este predychat..nie zeby som sa netesila ak by nieco bolo ale je to pre mna nova situacia a hlavne neocakavana 🙂

oskvarka
12. okt 2012

@ejkaaa jeeej super ked mas priznaky .. gratulujem tak je to jasne potom 🙂 ... povedz ze beries lieky to vzdy zabera... alebo nieco take ze dala som si ibalgin lebo ma bolela hlava a na ten sa nemoze pit... aj ked ja som sa vydala na kysuce a mojho muza niektore tety zapijaju aj algifenove kvapky borovickou na oslavach .... naposledy ked som bola tak ma muzova teta tak vytacala normalne bola urazena a vysvetlovala mi ze ak sa citim chora a beriem lieky tak prave ze by som si mala dat lebo to mi pomoze a ked som nechcela tak zacala rozsirovat reci po celej oslave.. no hruza.. ale nakoniec uz zase potom bola spokojna lebo akosi pripadne tehu naozaj povazovala za dovod nepit... zrovna som si vtedy povedala ze ako to zabralo ze to asi poviem aj nabuduce hned a nech mam pokoj :D:D

bibinkaleo
12. okt 2012

@oskvarka uz si sa testovala...?? Ja rano znovu testnem priznaky ani nic moc len sem tam ma pichne v podbrusku 🙂 ale rychlo prejde rano kupim mamatest inyn nechcem.... daj vediet ako si dopadla 🙂

oskvarka
13. okt 2012

@bibinkaleo mne dosla mrcha okolo 4 rano.. takze uz nic...

bibinkaleo
13. okt 2012

hmm ja zatial nic...veru..pondelok idem k lekarke..ak nic..nezufaj caka ta znova snazenie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre