Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

puhinka
16. okt 2012

@fericire ,áno,spermia vydrží v tele ženy údajne až 7 dní,takže pred ovu sa počíta,po ovu už je pravdepodobnosť menšia

timea88
16. okt 2012

@puhinka niekto ho chváli niekto nie...ja už neviem :(...a aké máš dlhé cykli ???

elebe
16. okt 2012

@timea88 ahoj nebuď smutná,kukala som testík a ja tam čiaročku vidím 🙂 je možné že si mala neskoršie ovulku,neskôr sa bejby uhniezdilo a pomaly stúpa HCG...tak sa pekne usmej,vylož nohy a skús znova testík 😉 😉 kým nekrvácaš tak je všetko v poho 😎 😎 uvidíš že bude silnejší testík 🙂 🙂

timea88
16. okt 2012

@elebe Ďakujem za podporu 😀

elebe
16. okt 2012

@timea88 no vidíš predsa si sa usmiala....žiadne dieťatko nechce mať smutnú maminku 🙂 🙂 len trpezlivosť,však vieš že tá ruže prináša 😉 😉

fericire
16. okt 2012

dakujem dievcata za vase názory... mne ostava uz len cakat a cakat a cakat ... je to pár dni ale ako keby cela večnost 🙂

timea88
16. okt 2012

@fericire ...presne ako napísala cital oni si na správnu chvílu počkajú 😀 ...držím palce 😀

fericire
16. okt 2012

@puhinka ano viem, ze prezije niekolko dni len kolko to vydrzali tí naši plavci 😀 takze uvidime ci mrška dorazí

cital
16. okt 2012

@puhinka Já fakt netuším, jestli je dobrý, nebo špatný, ale slyšela jsem, že mamatest je docela spolehlivý. Já bych asi ještě počkala týden, než bych došla na gyndu, ale záleží na tobě.

fericire
16. okt 2012

@timea88 dakujem 🙂 uz aj ja som taka zvedava co s toho bude 🙂

puhinka
16. okt 2012

@timea88 ,od kedy neberiem antikoncepciu,tak mi to strašne skáče...ale pohybovali sa od 26-31 DC,mala som aj dve vynechania ovulácie a vtedy som mala 43 a 64 DC...ale myslím si,že to nie je určite ten prípad,nakoľko vtedy som sa cítila úplne inak a presne som vedela,kedy až došla ovulka a presne do dvoch týždňov som dostala MS...

puhinka
16. okt 2012

@fericire a koľkatý si DC ?

puhinka
16. okt 2012

@fericire ,no úplne sa cítim ako ty,je to ako večnosť...preto tu vypisujem a špekulujem...😀

timea88
16. okt 2012

@puhinka ...bojim sa ci aj ja nemam to iste ze mi jednoducho vynechala ovulka a zato mrcha nechodi ☹

puhinka
16. okt 2012

@cital ,áno,ja isto ešte počkám a nie týždeň,ale dva...teraz mi meškajú týždeň asi podľa ovulky...ako som ju cítila,no ale človek si do toho brucha proste nevidí,že áno...mám doma ešte jeden test a ten je RapidClear Direct extra na obale píšu,že má citlivosť 10mlU/ml

fericire
16. okt 2012

@puhinka 19DC som... takže neviem no či s toho niečo bude či nie.mala som teraz trošku rozhádzané tie cykli ale ovulku vždy cítim

fericire
16. okt 2012

@puhinka o špekuláciach mi ani nehovor, 😀 čítam koníka už nejakú dobu už len koli tomu aby som si prečítala pocity tehuliek a až teraz som sa zapojila do debaty . že idem aj ja špekulovať s ostatnými aspoň v tom nebudem sama 😀

ivka1985
16. okt 2012

Najlepsi je mamatest ten co vyzera ako digitalny teplomer. mne meskala mrcha 4 dni a uz mi ukazal ze som tehu🙂

puhinka
16. okt 2012

@timea88 ,presne...ale ja som ju vážne cítila,ešte som bola v Rakúsku u známej fotiť oslavu narodiek jej malej a aj som tam prespala a ešte im hovorím,že ma bolí bruško,že isto ovulujem a ešte som bola taká smutná,bo drahý tam nebol...ale mňa vždy bolia tak dva tri dni pred ovulkou vaječníky,no nechcela som na to myslieť a potom keď som došla domov a s drahým sme sa nechali uniesť,teda,že sa nevytiahol ako inokedy,ale ...no veď viete a ja som išla rovno spinkať,ani som nevstala z postele...pozerali sme ešte prcičky,to si pamätám,sme sa nasmiali riadne 😀 no a ráno kukám do diára,že 15 DC...no a o dva dni na to som išla k sesternici na kávu,dopila som ju,išla som domov a keď som prišla dom,tak som sa skoro zgrcala na schodoch a od vtedy mi káva vadí,aj mentol...no a hovorila som to mame a hovorím jej,že to mi ešte nemôže byť zle,že to je somarina a ona mi povedala,že jej bolo zle hneď na druhý deň...no neviem,každý hovorí inak,ja len vravím,čo som cítila

puhinka
16. okt 2012

@fericire ,aj ja cítim ovulku,no skús počkať teda,či Ti nebudú meškať a keď hej,tak šup kúpiť testík 🙂
teraz by ti ešte neukázal podľa mňa...no každá sme iná,tak môže...nerada tvrdím,že niečo nie je možné,pretože čo sa týka zázraku splodenia detí,je možné úplne všetko 🙂

puhinka
16. okt 2012

@fericire ,presne,obieham to tu a rozmýšlam či sa zapojiť,či nezapojiť...no bála som sa,že niečo zakríknem,tak som nič nepísala,ale tak sa to vo mne kopí,že asi vybuchnem...musím sa o tom s niekym porozprávať 🙂

timea88
16. okt 2012

@ivka1985 pozri vyššie mysliš ten čo som robila aj ja dnes???

timea88
16. okt 2012

@puhinka ja neviem kedy mám ovulku 😒

puhinka
16. okt 2012

@ivka1985 ,ja som poslala drahého do lekárne už dávno,ešte v lete keď sme sa snažili,že nech kúpi ten najlepší test...no a doniesol mi tento...teda nie je to ktovie aká značka a tá magistra asi testy ešte nerobila,keď mu dala tento do ruky,no uvidíme...podám hlásenie o spolahlivosti,ak bude pozitívny...

puhinka
16. okt 2012

@timea88 ,ja som to nikdy nevedela,až po pôrode malého,po vysadení HAK...teraz cítim asi všetko 😀
joj a mám aj o hodne bolestivejšiu MS
nemávaš niekdy pocit krátko po MS,že by si mala dostať,ale nedostaneš? Je to taký pocit..ako pred MS,len je to ovulka

fericire
16. okt 2012

@puhinka ani ja sa s testom vobec neponahlam , ked bude mrska meskat potom budem testovat.teraz to nema vyznam este.je to prilis skoro.

fericire
16. okt 2012

@puhinka aj vo mne sa to kopí.vies ja tu ani nechcem pocut ci to je mozne ci nie je a aby mi tu niekto pisal nejake statistiky kedy to je mozne kedy nie lebo kazdy jeden prispevok sa odlisuje kazda holka citi tehu uplne inac otehotneli tak ze ani by si nemysleli ze to je mozne

timea88
16. okt 2012

@puhinka ...citila som akurat na asi 12 DC take pichanie vaječnikov asi 2 dni...a potom 7 dni pred mrchou bolest akoby mi mala maternica vyskočiť to asi 3 dni 🙂

puhinka
16. okt 2012

@timea88 ,presne ako ja,len ja som to cítila v 13 DC a pocitiy na mrchu mám už dlhšie,no už akoby prestali...teraz ma skôr kríže bolia

ivka1985
16. okt 2012

@timea88 ano ten by to mal byt aj ked ho nevidim cely

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre