Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

puhinka
16. okt 2012

@fericire
@timea88 ,no a povedzme si,že takto o dva týžden budeme všetky o niečo múdrejšie...
No Timuš,ty isto už si,o tom nie je pochýb,duch na tehu teste nikdy nie je len tak...vážne

ivka1985
16. okt 2012

@puhinka ja som si robila ten rapid clear a vysiel mi negativny a hned na to mamatest a vysiel hned pozitivny cize pre mna max spokojnost🙂 tak snad bude pozitivny🙂

fericire
16. okt 2012

@puhinka len aby sme sa na to tak nenamotkali ze si tu mršku oddialime to len budu spekulacie 😀

puhinka
16. okt 2012

@ivka1985 , a keď nebude,tak nič si z toho robiť nebudem 😀 očividne kvalita za rozumnú cenu 😀

puhinka
16. okt 2012

@fericire ,no mne už mešká vyše týždňa,ja už som 36DC

fericire
16. okt 2012

ahaaaa nečítala som príspevky vyššie .... a ty si už testovala?

puhinka
16. okt 2012

@fericire ,testovala som 29 DC,a bol negatívny,ale aj pri synovi som mala negatívny test,tak tomu neverím,presne ako som tomu neverila vtedy...vtedy bola moja intuícia správna,dnes neviem

puhinka
16. okt 2012

mňa napadla taká vec,že mám doma ešte duphaston,niakych 7 tabletiek,po dobratí som vždy dostala MS,keď som nebola tehu...no on sa berie aj proti potratu...tak ma napadlo,že ak by som ho dobrala ten týždeň a pak by som počkala tri dni,či dostanem,či nie...a podľa toho by som vedela na čom som...čo myslíte? mám? či radšej nie?

fericire
16. okt 2012

to je asi najhoršie keď mešká mrška a aj test negatívny... 😒 a potom si už netestovala?

puhinka
16. okt 2012

@fericire ,nie,mám tu odložený ešte jeden test,no chcem ešte počkať

fericire
16. okt 2012

@puhinka tak to potom daj vedieť ako dopadol ten test

puhinka
16. okt 2012

@fericire ,áno dám,len ešte aspoň týždeň by som chela počkať,či dostanem alebo nie

fericire
16. okt 2012

@puhinka na tvojom mieste by ma asi porazilo

puhinka
16. okt 2012

@fericire ,mňa by skorej porazilo z toho,kebyže si urobím test a je negatívny zase...ja som nikdy v živote nemala pozitívny test...a asi ani nikdy mať nebudem...takže ak nedostanem MS,tak pôjdem ku gynde...

fericire
16. okt 2012

@puhinka to bude asi najistejšie budeš aspoň vedieť naisto na čom si . ja by som najradšej hneď teraz zaspala a zobudila sa až v deň očakávanej ms 😀

puhinka
16. okt 2012

@fericire ,a ja by som zase najradšej teraz zaspala a zobudila sa až o dva týždne stále bez mrchy 😀

aahavlickova
16. okt 2012

Dobrý den, žádám o názor či radu. Nechráněný pohlavní styk jsem měla 1.9. teoreticky by to měl být jeden den po ovulaci (není to na 100%), 13.9. jsem dostala normálně MS, ale teď už 5 dní meškám, test negativní. Dnes jsemm aji byla na ultrazvuku, paní dr. zatím nic neviděla, pokud to aj zprávně počítam byl by to asi (4týden). Dostala jsem injekci na vyvolání a budu jen čekat myslíte, že můžu být těhotná, stalo se to někomu? Děkuji

puhinka
16. okt 2012

@aahavlickova a aká bola tá menzes?normálna? nebola kratšia,či slabšia ako inokedy?

aahavlickova
16. okt 2012

Byla, taková divná... začla jsem jen malinko špinit 4 dny a pak na 2 dny jsem to dostala hodně, po dvou dnech uplně skončila a pak další den začlo znovu hodně krvácet (jeden den), potom postupně odezněla...
@puhinka

dezyre
16. okt 2012

@aahavlickova pokud si měla 1.9. nechráněný styk a otěhotněla při něm a ta MS toho 13.9. nebyla menstruace, ale nějaké krvácení nebo špinění vlivem těhotenství, tak dnes už by tvoje Dr. na ultrazvuku "něco" viděla. Nebyla by si 4 týden, ale 8 týden. Beru to čistě teoreticky, pokud by si otěhotněla při ovulaci kolem toho 1.9. Samozřejmě si mohla třeba otěhotnět až v dalším cyklu, to už by si opravdu byla nějaký 4tt a na ultrazvuku by nebylo ještě nic vidět. Kdyby si Dr. myslela, že si těhotná, tak si myslím, že by ti nedávala injekci na vyvolání, ale vzala by ti krev na HCG.

puhinka
16. okt 2012

@aahavlickova ,tak tak
@dezyre ,má úplnú pravdu,za to som sa pýtala aká bola MS

timea88
17. okt 2012

@puhinka ...mne nejde do hlavy len jedno mamatest pozitívny (slabo), pepino podľa mna negatívny lebo slabá čiarka sa tam objavila az po 10min. no a nakoniec ma mamča donútila na tretí to bol rapiclear a ten uplne bieli ako sneh...ja si myslim ze to bude nejaka hormonalna sarapata 😒 ....dnes rano som sa neodvazila testovat ☹ možno to spravim tak ze ak nedostanem mrchu tak bud.tyz.nabehnem k lekarovi a uvidime co povie...

puhinka
17. okt 2012

@timea88 ,neboj sa Timuš,podľa mňa si...rapid clear je na prt test,pre tvoj pokoj si ho aj ja urobím dnes,alebo zajtra ráno a uvidíš,že bude tiež negatívny...uvidíme...ak nedostaneme menzes...čo nám povie doktorka ...mamatesty sú najlepšie testy aspoň podľa tvrdení mamičiek tu na MK a pepino a rapid clear sú šunky

puhinka
17. okt 2012

@timea88 ,bo ja mám presne rapid doma

timea88
17. okt 2012

@puhinka a ty sa ako cítiš máš aj príznaky ako pri prvom drobcovi ???

fericire
17. okt 2012

ahojte.tak ja vám fakt neviem čo si už mám myslieť nie že ja si hladám príznaky ale ešte moj priatel mi včera povie hej tebe jak narástli prsia a máš aj bradavky iné 😀 aby toho nebolo málo večer sa mi objavil hustý biely výtok aký som ešte nikdy nemala,nesvrbí , nepáli nič... tretí deň zvýšená teplota ale len na 37 ... a to sa vôbec nejak nesledujem a nemám nejaké vsugerácie.... len keď je ešte skoro na takéto príznaky... 😒 sice každá sme iná

tinushka13
17. okt 2012

@fericire a test si si nerobila?

fericire
17. okt 2012

@tinushka13 ahoj.nie nerobila,ešte nemeškám.až keď bude meškať potom budem testovať,teraz to je zbytočné ešte

cital
17. okt 2012

Ahoj holky, tak já taky nevím ... zvětšujou se mi nějak prsa a bolí mě, což se mi teda normálně neděje (minulý měsíc před MS se mi to akorát stalo). Jím věci, které jsem nikdy moc nejedla. Pořád spím. Výtok - hnědý, který proběhl 2 dny, už nemám. To by byla fakt velká náhoda, kdybych byla v tom. Jsem fakt zvědavá, jestli MS příjde 🙂. Pořád si říkám, že určitě Ms příjde, že to by byla fakt velká náhoda.

puhinka
17. okt 2012

@timea88 ,no...presne ako som ti hovorila,robila som si ho a je negatívny,no nie biely ako sneh,niaka šmuha tam bola,ale tak tomu nepripisujem nič...akože nový test a to sklíčko poškrkané,že to robilo presne tieň,akoby tam bola druhá čiarka...no sme to sledovali s kamoškou z každej strany a vydedukovali sme,že pravdepodobne negatívny...no zdalo sa nám,že tam niečo je...ale asi len preto,že sme na to čučali dve hodiny a dedukovali 😀
či mám príznaky...ja už ani neviem...snažím sa ich ignorovať...bo si myslím,že si to namýšlam...prsia mi včera povedal drahý,že sa mi zväčšili,ale tak ja som teraz aj pribrala,tak si myslím,že je to z toho a bradavky ma pobolievajú,ale niak extra...troška citlivé na dotyk...neviem

ale do frasa,keď už nie som,tak už nech dostanem MS...čo myslíte? kedy najlešpie navštíviť gyndu? som 37 DC

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre