Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

saska697
3. mar 2011

Krasny dnik prajem Vsetkyym🙂)

saska697
3. mar 2011

Je tu dnes niekto?

elebe
3. mar 2011

@saska697 ahoj ja som tu 🙂 dnes sa chystám k dokymu,nech mi povie čo mi je,lebo už som úplne popletená....a ty ako?

syslica
3. mar 2011

@saska697 Ahojte, aj ja som tu 😉 držím palce všetkým, čo sa chystajú k doktorom, hlavne rýchlu úspešnú liečbu, odstránenie problémov a potom // 🙂 .

saska697
3. mar 2011

To drzim palce. No ja som na tom taktiez. Pretoze po douzivani antiky mam take na prd cykly ze az:(.... A tiez idem k dr. ale az 10.3.

saska697
3. mar 2011

@elebe To drzim palce. No ja som na tom taktiez. Pretoze po douzivani antiky mam take na prd cykly ze az:(.... A tiez idem k dr. ale az 10.3.

saska697
3. mar 2011

@syslica Jeeej ahoj ako malicky syslikovia?🙂)

saska697
3. mar 2011

Ahojte neviete asi co by to mohlo byt? V sobotu mi zacinala mrska teda ak sa to da tak nazvat,pretoze v sobotu to bol viac menj ruzovy vytok( takto mi zacina povacsine mrska), v nedelu a pondelok to bolo o nico silnejsie a v utorok zase len ruzovy vytok tak som stoho jelen co to bolo. Lebo sa mi zacal opakovat ten problem co som mala pred uzivanim antikoncepcie, kratke cykli no teraz su o nico dlhsie ale mat mrchu kazdy 16D je na nervy ale teraz neviem co to bolo. Ci mrska ci co:(... A vcera a dnes uz nic....

elebe
3. mar 2011

@saska697 ďakujem pekne,normálne som nervozná že čo to je....ja som tento mesiac mala tiež mrchu len dva dni a to mi meškala týždeň a otom som si robila test,že pozitívny a potom dva dni mrcha a teraz mám tiež slabo pozitívne testy.....tak kamoška že upaluj k dokymu a min.mes. som namiesto mrchy mala špinenie,tak ja neviem....som z toho vyklepaná..... ☹

syslica
3. mar 2011

@saska697 Obaja syslíci by sa na označenie "maličkí" zrejme urazili 😀 Majú sa dobre, starší má dnes v škôlke karneval a mladší sa už z pobytu v nemocnici zregeneroval, chodí cikať na veľký záchod ... a kakať do slipkov. 🙂

saska697
3. mar 2011

@elebe Neboj urcite ti to dobre dopadne🙂) A podla mna to bude urcite mimi, len troska vystrkuje rozky🙂). Malo kedy testy klamu. Mne zatial vzdy vysli negativne a tak aj bolo mimi sa nekona....

saska697
3. mar 2011

@syslica Takze snich mate velku radost🙂))

elebe
3. mar 2011

ahojky baby....tak som doma....doky mi povedal že to bolo biotehotenstvo a preto sa mi aj produkoval HCG hormón.....spravil mi dva ultrazvuky a povedal že je vvšetko v najlepšom poriadku a nemám tam žiadne nečistoty....sme pokecali a úúúplne na ukludnil a predpísal mi clostil a že je to na dobrej ceste..... 🙂 baby nemenila by som ho za nič.....tak tento mesiac mimi nebolo,ale som spokojná a kludná 😀

saska697
3. mar 2011

@elebe Tak to je fajn ked si takto dobre vychadzas s lekarom. Len mi je luto ,ze ti to nevyslo:((

saska697
3. mar 2011

@elebe A ake je to biotehotenstvo? Co vsetko si mala ako keby si bola normalne tehotna?ci? Prepac,ze sa tak pytam...

elebe
3. mar 2011

@saska697 laicky povedané priateľová spermia preplávala cez moju maternicu....a potom sa vajíčko oplodnilo,ale slabo sa zahryzlo do maternice a tak ju mrcha vyplavila von. takže som bola tehotná a preto sa mi vytváral aj HCG hormón.....doky povedal že to nie je nič nezvyčajné a že niektoré ženy si to ani nevšimnú,len im príjde mrcha s meškaním. a spravil mi dva rôzne ultrazvuky a všetko bolo krásne čisté,mi to ukazoval. takže tehu nie som,ale som aspoň spokojná a kludná.... 🙂

saska697
3. mar 2011

@elebe Dakujem za vysvetlenie to som nevedela,ze daco take sa aj moze stat. Len co v takom pripade ak mam nepravidelnu ms a od zaciatku tochto roka som ju mala 16d len posledne boli tak o dost slabe a to predtym som prve 3dni mala dost silne... a teraz som mala mat zase na 16 den len ten 16 den som najprva mala trosku ruzoveho vytoku a potom dva dni silnejsi ruzovy vytok a trosilinku krvy a vcera uz nic tak teraz fakt neviem co to malo byt...:((

elebe
3. mar 2011

@saska697 a testík si si nerobila? ja som tiež mala min.mes. špinenie 9dní a tento mes. mrchu len dva dni....skús sa opýtať svojho dokyho že či ti nevie na to niečo dať....a urob si test 🙂

saska697
3. mar 2011

@elebe silno rozmyslam nad tym testom,len co ak zase sklamanie toho sa bojim:(. No uvidime co to somnou je:( a brusko si asi nemala,ze? Lebo mne sa min tyzden stali take dve kuriozity. 1. starsia pani sa ma v buse pytala ci si nechcem sadnut.
a 2. v praci sa ma uplne od veci spytala cudzia zena ze jej vy cakate babatko? Tak to som skoro padla na zadok🙂)xixi to sa mi teda nikdy este nestalo....... No musim dako vydrzat do toho 10.3. ked pojdem k dr. sa aj tesim,ale aj velmi bojim:(...

elebe
3. mar 2011

@saska697 ja som sa tiež bála testov,ale urobiť si ho musíš....alebo skoč rovno k dokymu 🙂 ale si ešte mladučká,tak to pôjde šup-šup 😉

saska697
3. mar 2011

@elebe Podaj by si mala pravdu🙂,lebo sa snazime uz rok a nic:(......

elebe
3. mar 2011

@saska697 a nekonzultovala si to z lekárom? že prečo sa vám nedarí?

saska697
3. mar 2011

@saska697 ale zajtra to uz risknem, lebo sa mi to zda tak ci tak divne,lebo takto pribrat? A pritom ja som stych co mohli jest co chceli kedy cheli a kolko chceli. A stitnu zlazu mam oki.....

saska697
3. mar 2011

@elebe to este nie lebo sme to zatial nechavali na prirodu a davali sme tomu volny priebeh radsej....

elebe
3. mar 2011

@saska697 však ti vravím testuj,testuj.....niekedy je všetko v poriadku,len mimi nechá na seba čakať.....leť do lekárne a daj vedieť že čo....som zvedavá 😀

saska697
3. mar 2011

@elebe mam doma zasobu testikov takze rano do toho hupsnem🙂) a hned ako pridem do roboty ti dam vediet🙂) a ty sa snazis kolko o mimco?

elebe
3. mar 2011

@saska697 tak testni a aj keď nebudeš tehu,tak zbehni k dokymu a všetko mu povedz....uvidíš že sa ti ulaví a budeš aj spokojnejšia a urobí tí ultrazvuk a tak a možno nakoniec pôjdeš odtiaľ ako budúca mamička 😀 😉

elebe
3. mar 2011

@saska697 no my sa snažíme 4mes. ale mne to prijde ako večnosť 😒

saska697
3. mar 2011

@elebe to poznam :(( ale antiku uz radsej nikdy asi patrim ktym co maju opacny priebeh a nie ktym co douzivali a hned boli tehuu....:( jaaj niekedy je to fakt nespravodlive"( ale dufam, ze do konca roka budeme obe pocitat spokojne mesiaciky do konca tehu")

saska697
3. mar 2011

@elebe A kolko mas rokov ak to nie je tajomstvo🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre