Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

simonk_a101
15. nov 2012

@denisa87 nesnazime ale ani nebranime... vobec si nepocitam ovulku , zabudam aj zapisovat prvy den cyklu... takze som z toho mimo ... ale posledne kramy sa mi zdali byt velmi cudne, len 2-dnove... som strasne unavena a pobolievaju ma prsia, tak sa mi to zdalo podozrive a kupila som si dnes test....

denisa87
15. nov 2012

@simonk_a101 aha,rozumiem 🙂 no som zvedava co s toho bude,kazdopadne sa ozvy ked si testla znova,oki? 😉

simonk_a101
15. nov 2012

@denisa87 oks aj ty potom zaves nove foto 🙂) paa

slinka3
15. nov 2012

Ahojte kočky poradte mi MS mam dostať 20.11 a mna pobolieva v podbrušku už tyždeň chodim dosť často na wc a mam pocit ako napätie v prsiach môžem byť tehotna? dakujem

jitkana
15. nov 2012

@kotatko1232 - příznaky žádné nemám, takže to bude zřejmě jen velké zpoždění. Začínám se bát, jestli mi něco není. Zítra ráno zkusím ještě jeden test a pak volám doktorovi, budu klidnější když mi řekne, že je takové zpoždění normální.
Je fakt, že jsem se na ten první test nebyla schopná pořádně vyčůrat, jak jsem byla vynervovaná 🙂

snezenka123
15. nov 2012

Myslíte, že mohu být těhu? Když bylo milování naplno 5DC, a mívám cyklus 25 a nebo 28 dní? A potom bylo ještě přeruš.milování 13DC? Mm je trošku nervozní, já to mám dostat za dva dny a nebo za 5 dní, nevím, zda budu mít tento měsíc zae delší nebo kratší cyklus.
Dělala jsem si dnes odpo test dr.max 10 a byl naprosto negativní. Co myslíte?
U obou předchozích těhu jsem si test dělala až tak cca týden po vynechání a čárky byli ukázkové,ale teď jsem nějaká nedočkavá 😖

simonk_a101
15. nov 2012

@snezenka123 no ved este vydrz.. urobis si test o 3 dni.... viem ze je to katastrofa cakat!!! ja tiez cakam, dnes mi vysiel duch- trochu viac viditelny ako inokedy. Ty uz mas 2 deticky tak mozno uz aj to vies vycitit, poznas ten pocit byt tehotna. Tak daj na intuiciu 🙂

simonk_a101
15. nov 2012

@slinka3 ved mozes 🙂 urobis si test a uvidis 🙂

snezenka123
15. nov 2012

@simonk-a101
no pocity mám právě že buch mohal být těhu, pobolívá mě podbřišek, jako u prvnío těhu, to jsem čekala na ms a říkala si, že přijde, protože mě bolí břicho a bylo to těhu🙂 a druhého těhu jsem se neměla čas pozorovat, lítala jsme kolem 9 měsíční dcerky 🙂a dneska se mě ptal mm kdy to mám dostat, tak jsem schválně řekla a ž ten druhý termín, čili příští úterý a taky jsme mu řekla, že pokud bych byla těhu, poznal by to na mě, stejně jako i při těch dvou to poznal, prostě na mě viděl, že jsem jiná 😉
Takže nějkaé pocity tam jsou,ale říkám is, jestli to nneí tím, že si je možná vsugerovávám 😒
chtěla jsme testovat hned zítra ráno,ale pokusím se vydržet aspon do té soboty, to bude 25DC čili potencionální den pro MS, pokud nebude teto měsíc 28 denní...uvidíme
přesto všechno bych chtěla,aby se ukázali dvě čárky 😵

spikella
16. nov 2012

@slinka3 Stejné příznaky a čárky už mám dvě🙂

fachy
16. nov 2012

Ahoj všem, prosím maminky a budoucí maminky o radu. Před plánovanou operací zubů, ze které jsem měla veliký strach (protože už jsem věděla do čeho jdu, tahali mi druhou půlku moudráků) jsem den před tím začala menstruovat. Jenže menstruaci jsem měla dostat až za 3 dny. Jelikož beru antikoncepci, tak začínám krvácet vždy ze soboty na neděli. Ten začátek bylo spíš zašpinění. Druhý den jsem krvácela a to bylo vše. Vždy krvácím min. 4 dny. Bojím se udělat si test, protože už jsem jich dělala za život hodně a vždy jsem z negativního výsledku zklamaná. Sice miminko zatím plánované nebylo, chtěli jsme ještě počkat, ale kdyby přišlo nebránili bysme se mu. Trochu teď mám strach, protože beru antikoncepci a k tomu teď antibiotika, nerada bych mu ublížila, kdyby tam bylo. Myslíte, že můžu být těhotná?

simonk_a101
16. nov 2012

@denisa87 ahoj 🙂 dnes som zopakovala ale az o 19:30 ... zas tam bol dusik, slabsi a na inom mieste.... myslis ze je to tym ze som ho urobila vecer? rano do tretice skusim opat. ty si ako na tom?

simonk_a101
16. nov 2012

@snezenka123 tak to ta obdivujem :D ja som po tom prvom dusiku taka netrpezliva, zeby som sa testovala aj kazdu pol hodinu a zajtra rano okamzite testujem.... ja mam tiez take pocity ako pri prvom, len asi som mala dost neskoro ovulku (ja to totiz nepocitam) a kedze mam slabu ciarku tak to bude nejaky zaciatok

snezenka123
16. nov 2012

@simonk-a101 obdivovat nemusíš, stejně jsme to nevydržela a udělala dneska ještě z druhé ranní moči test, mamatest 10 a nic, ale potom jsem tam "vykoukala"že snad se začíná dělat čárka jakoby hned zkraje testu,od okraje, v lékárně jsem si koupila opět mamatest 1é a zítra ráno to za prubnu, to bud 25DC, takže snad bude už aspoň duch pořádný, nebo druhá čárka, ale u obou těhu jsem měla poz.test 34Dc což je až za 10 DNÍ!!!!!!to si nedovedu představit, čekat tak dlouho, spokojím se se slabou čárkou, pak přestanu plašit, teda doufám, a otestuju třeba za další tři čtyři dny, tohle hledání něčeho je děs, nikdy jsem to takhle enměla, když jsme se snažili o první cca 4 měc. tak jsme udělala tets a když byl nega už jsem neopakovala,ale teď mám silný pocit těhu, proot mi to nedá. U prvního těhu nakonec jsem tomu nemohla uvěřit,dělala jsem is tets jen tak z principu, že jsme meškala,ale byla jsme nachřapaná, tak jsem to přičítaala tomu, že mám zpoždění, při druhém jsem zase kojila, takže ms taky nepravidelná, u druhého to bylo chtěné,ale nečekané, čekali sjme, že to příjde po pár měsících a povedlo se hnedle🙂 a teď je to neplánované úplně, jak jsem psala měli jsme naplno 5DC s domněním, že nemůžu otěhotnět, ale co jsem tu četla, možné to je, i s emi zdálo snad obden, že jsem těhu , a sny se mi zdávali kolem teoretického početí, takže ty sny mi vlastně nasadili brouka do hlavy teďko, no uvidíme, zítra ráno testnu.
I když nějaká holčina tu dávala fotečku těhu testů od značky dr.max-(to je ten, co jsem si dělala dnes a byl tam dušík( a i když testy si dělala oba v jedne den, tak ten dr. max byl mnohme jasněji pozitivní, než mamatest a já mám ted už jen mamatest, tak sand se to taky ukáže🙂

snezenka123
17. nov 2012

tak na testu, který jsem si dělala ve 3h ráno,když jsem šla na wc-negativní 😒

lucinka1104
17. nov 2012

@denisa87 gratulujem si isto tehu

lucinka1104
17. nov 2012

@simonk_a101 a ty si ako dopadla dnes ráno?

denisa87
17. nov 2012

@lucinka1104 no ja zas zacinam pochybovat,testy ukazuju slabsich duchov,dnes som 27 DC a skoro ziadna ciarka,naopak ovu mam pozitivny,prsia ma bolia,takze neviem nacom som ☹

lucinka1104
17. nov 2012

ale to je práve dobre že ovu je pozitívny si isto tehu 🙂

trish22
17. nov 2012

@denisa87 ak si iba 27DC tak je ešte skoro na uplne pozit.test. Skús o dva dni. Ale ak maš pozit.ovutest tak si pravdepodobne tehu 😉

ivula20
17. nov 2012

skor nie ako ano 🙂))

denisa87
18. nov 2012

@ivula20 to patrilo mne?

lakatosovapinka
18. nov 2012

ahojte prosim chela bisom si poradit malasom rano s pratelom pohlavni stik a on nemal ochrani a jak sa spravil tak to zoman vitahol ale som citila ze tiekol nieveim ci stali len malo abysom bola v vtom us som nebola napustena si 3 roki ma chraneni sex prosim o radu dakujem 🙂

snezenka123
18. nov 2012

@lakatosovapinka ahojky, určitě stačí i málo, záleží také na tom, zda máě zrovna plodné období, pokud si nepřeješ otěhotnět, tak si zajdi na pohotovost nebo zítraráno k dr. at ti dá prášek "po".
Nám se stala jednou takhle nehoda(praskl kondom) , když jsem ještě chodila na střední a na pohotovosti mi napsali normálně antikoncepční pilulky, měla jsem je brát myslím dvě a za 1ě hodin další dvě, te´d už asi podávají jen jeden prášek a myslím, že je i bez předpisu??Zkus zavolat zítra na gyndu a porad se s doktorem 😉

inivana
19. nov 2012

Ahojte... Chcem sa spytat na vas nazor. Uz asi dva tyzdne ma neuveritelne bolia prsia, poslednych par dni ich mam viac naliate, som stale strasne unavena a boli na v podbrusku na pravej strane. Na zistenie ovulacie pouzivam slinovy tester ktory ma zatial nesklamal ale posledne tri dni mi ukazuje stale plodne obdobie, aj ked viem ze ho urcite nemam. Tehotensky test som si robila pred 5 dnami a bol negativny... Problem je ze mam nepravidelnu MS takze vlastne si neviem vypocitat kedy by mala prist. Ma niekto podobnu skusenost? Gynekologicku momentalne nemam lebo som si od starej vypytala kartu a este ju nedodala novej, takze k nej nemozem ist.

inivana
20. nov 2012

Dnes rano bol test pozitivny 🙂

simonk_a101
20. nov 2012

@lucinka1104 ahoj, no dalsi test negativny.... naozaj tomu neorzumiem a zacinam si mysliet ze islo o mikropotrat... lebo tent pozitivny test mam do teraz doma.... uz to asi neriesim vobec.... ziadne deti - ziaden stres 🙂))))))))))))) asi rezignujem ....

lucinka1104
20. nov 2012

@simonk_a101 viem veľmi dobre o čom hovoríš

lucinka1104
20. nov 2012

@inivana gratulujém

lucinka1104
20. nov 2012

@inivana tie paprade ti ukazovalo práve preto že si tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre