Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lusinda1989
22. nov 2012

@monca23 netestuj kym ti nemeska moze to skreslovat vysledok... nevies trosku vydrzat?

slniecko77
22. nov 2012

@monca23 ahoj
pravdepodobne budes tehotna 😵 gratulujem
..rob si tehu test kazdy druhy den z ranneho mocu, Hcg by malo stupat v dvojdnovych intervaloch a druha ciarka by mala silniet
..tiez zalezi kolky den si po ovulacii, ale mamatest je dost spolahlivy, aky si mala 10tku alebo 20tku?
..est je jedna moznost, moze to byt aj biochemicke tehotenstvo, ale to by ti ciarka na tehu teste nesilnela 😉
..vela stastia 🙂

monca23
22. nov 2012

lusinda1989 Ja viem že by som mala vydržať ale keď zvedavosť bola veľká a konečne by som sa potešila tomu keby sa to po toľkej dobe už konečne podarilo...

19mirka24
23. nov 2012

Ahojte babeny poradte. MS meska uz 11 dni .... stale citim tlaky v podbrusku mam naliate prsia uz asi 4 dni mi byva zle, posledne noci cikam jak o zivot , no dnes rano som robila test a zasa negativny 😖

bravismi
23. nov 2012

ahojte mamicky a buduce mamicky 🙂 ja som tu nova, s partnerom sme sa rozhodli nechranit uz od poslednej menstruacie, pred troma dnami som sa zobudila s infekciou, vsetko ma to tam dole pali a svrbi, tak som si zaobstarala krem aj s cipkami, ale tam sa pise, ze sa to neodporuca v prvom trimestri liecit, tak som si robila test vcera a mala som slabu druhu ciarku no a dnes rano,iba jednu.. ale to by bolo este skoro, lebo som 2 tyzdne pred ms.. mozte mi poradit? mam zacat s liecbou zapalu? alebo mam este pockat..? vopred vam dakujem slniecka

bravismi
23. nov 2012

@19mirka24 ahoj mirka, chod k doktorovi, nech ti urobia krvny test, kludne mozes byt tehotna, ale hcg hormon moze byt taky nizky, ze ho test nemoze zachytit, kamaratka mojej sestry bola v tretom mesiaci s takym nizkym hcg hormonom, ze ju museli liecit.. ja som na tom bola podobne, mala som vsetky symptomy a ms mi meskal 2.5 tyzdna a nakoniec som tehotna nebola, chodila som povsetkych doktoroch a bolo to prechladnutie, a preto ze mi to tak dlho meskalo, sa moje hormony burili a boleli ma prsia, bola som malatna atd... drzim palce 🤐

lienka19881
23. nov 2012

@bravismi podla mna 2 tyzdne pred ms je strasne skoro, ved to si len teraz niekedy mala ovulku nie? to este nemozes mat pozitivny test... a nechces ist radsej na gyndu nech sa ti na to kukne doktor? on by ti mozno aj predpisal nieco take, co sa v tehu moze...

bravismi
23. nov 2012

@lienka19881 dakujem za odpoved 🙂 to by si tu musela zazit, tu neexistuje v anglicku navsteva u gynekologa, je to strasne, poslu ta za nim len v pripade, ze maju podozrenie na nieco vazne.. este pockam tyzden asi a urobim si este test, alebo mam az ked bude meskat ms?

lienka19881
23. nov 2012

@bravismi aha, prepac, nevedela som ze si v anglicku 🙂 no ja by som teda asi pouzila tu tabletku aj krem, nech sa ti infekcia nerozsiri dalej... lebo ak sa to nebude liecit, moze a to rozsirit dalej... A test by som si robila najskor az po 10 dpo, podla mna to skor nema zmysel 🙂

bravismi
23. nov 2012

@lienka19881 co to znamena 10 dpo? 🙂 ak mi bude akoze 10 dni meskat? alebo teraz mam este 10 dni pockat?

zuzi0911
23. nov 2012

No ja uz sebe nerozumiem. minuly mesiac ms 3 dniaj to velmi slabunka. 4 tyzdne bolesti podbrusia ktomu sem tam nevolnost. v pondrlok u gynekologa vsetko je v poriadku tehotnost tam neni. a uz 4 dni mi meskaju. ja sa raz z tohp zblaznim.uz vobec neviem co mi je

lienka19881
23. nov 2012

@bravismi dpo to znamena dni po ovulacii 🙂 cize si odrataj 10 dni odkedy si mala ovulku, a potom si urob test... To by uz vajicko mohlo byt uhniezdene a uz by ti mohlo ukazat pozitivny vysledok 🙂

bravismi
24. nov 2012

@lienka19881 ahaaaa 🙂 dakujem.. tak pockam a urobim a dam vediet 🙂

bravismi
24. nov 2012

tak toto snad nie je mozne, tak ako som vam pisala, ze sme si s mojim drahym uz prestali davat pozor a ze som dostala 2 tyzdne po poslednej menstruacii zapal no a ked som si chcela dat cipky a krem, co mi vzdy pomoze, tak som sa docitala v letaku, ze sa to neodporuca v rannom stadiu tehotenstva, tak som si urobila test, ale na to ste mi poradili, ze by som s nim mala este pockat.. ale zapal sa mi zhorsuje, vcera som si dala aspon trocha kremu na vonajsie ohambie, aby mi to aspon trocha ukludnilo svrbenie a palenie, dnes je to uz lepsie, ale aj tak neviem co mam robit, a ked ma partner objednaval k lekarovi, tak tu v anglicku sa k vam chovaju asi tak, ze vas objednaju o tyzden neskor a ani krv vam nezoberu, som zufala. 5 dni mi je hrozne zle, som slaba a mam bolesti v prsiach a v bruchu.. a bojim sa ze to nie je moznym tehotenstvom ale zapalom.. mate niekto skusenosti so zapalom pocas tehotenstva a liecili ste to cipkami? poradte mi prosiiiiiiiiiiim ☹

bravismi
24. nov 2012

@monca23 aj ja si myslim ze si tehu 😀 jasne, ze si nemohla vydrzat, ja sa ti ani necudujem, ja by som robila ten test aj kazdy den 😉 mojej sestre ukazalo tiez velmi slabe ciarky prve dva testy a podarilo sa..
drzim ti palce!!! daj potoom vediet 🤐

3cacorky
25. nov 2012

@bravismi -mě na to dával doktor nějaká antibiotika,určitě to chce léčit jinak i když budeš těhotná a neléčená,může to vyvolat potrat..a ten krém bych asi mazala,kor když zabírá -držím ti moc palce ☹

mimus
25. nov 2012

@bravismi ja som to prezilavala v septembri, takze presne viem ako sa citis. Tiez som v uk a ja som bola na gyndu objednana o 3 tyzdne. Po 3 dnoch placu som zacala pouzivat vagisinal krem aj ked by sa nemal, kedze som uz nemohla vydrzat tu bolest. Mrcha dorazila a az potom som sa liecila poriadne. Predpisali mi aj antibitika, kedze som mala aj infekciu v moci. Gyndos mi odporucil hned po sexiku sa ist vycikat, ze sa infekcia rychlo prenasa. Ale ako sa potom snazit, ked hned mam bezat na vecko? Teraz v novembri som zase zacala pocitovat stipanie hned po ovulke ( ja neviem uz si namyslam, ze som alergicka na spermie :D kedze predtym som nikdy take problemy nemala) a hned som zacala natierat detsky sudocream a pomohlo tuk tuk (nechcem zarieknut 🙂 )

bravismi
26. nov 2012

dakujem za rady dievcata, natierala som kremik, cipky som nedavala, je mi ovela lepsie, neviem ako je to mozne, ale ja som 10 dni pred ms a uz mam 4 testy za sebou a kazdy so slabou druhou ciarkou, asi cakam trojcata alebo co, ked mi to tak skoro ukazuje 🙂
s milacikom sa bojime, aby sa to vajicko tam niekde usadilo a aby sme uz mali dve poriadne silne ciary na testiku. mali ste niektora skusenosti s takym skorym testikom?
to by znamenalo, ze som musela otehotniet hned po ms alebo aj pocas.. my sme sa snazili uz hned od druheho dna ms..
som hotovaaaa, v noci som nemohla najst spravne miesto, bolesti brucha a v prsiach som mala kamene alebo co, lebo ma tak boleli..

lienka19881
26. nov 2012

@bravismi sledujes si ovulaciu? vies kedy si ju mala?

bravismi
26. nov 2012

@lienka19881 no podla vsetkeho som ju mala mat 22,23.11
chapes tomu? lebo ja nie...

lienka19881
26. nov 2012

@bravismi no tak to teda nechapem... lebo ak si ju mala len pred 3 -4 dnami, vajicko este nemoze byt uhniezdene... takze by mali byt testy negativne... mozno si mala ovulku skor... si si ista ze bola v tomto termine? 😅

bravismi
26. nov 2012

@lienka19881 no tak ratala som to prvy krat v zivote a to asi tak, ze som si to zadavala na internete, ale na kazdej stranke mi to vyslo zhruba rovnako.. ale kedze ja som nikdy nemala ms pravidelnu, tak sa to tym asi aj skresluje..

lienka19881
26. nov 2012

@bravismi a nevies si podla pozorovania zistit sama na sebe kedy mas ovulku? ja napriklad presne viem, lebo mam vtedy taky ten lepkavy hlienik a bolia ma bradavky 😀 kedy mas dostat ms?

mamina19844
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jujlucka
26. nov 2012

ahojte kocky...bludim tu po konikovi uz vyse tyzdna...tak som sa rozhodla, ze si tiez rada precitam vase nazory...doma manzelovi este radsej nic nehovorim tak aspon tu....poslednu menstruaciu som mala 31.10 a ovulaciu 13-14.10...(a styk pocas ovulky) cyklus 32 dni... uz tyzden sa citim divne...v podbrusku mam tlaky a jemnu bolest - presne v strede ako v maternici a taha sa mi do krizov...a posledne 2 dni mi je divne od zaludka, najem sa - je mi zle, nejem - je mi zle ale bez zvracania....inak ziadne bolenie prs....citim sa proste tehotna...pri prvom tehotenstve som to ani netusila, az manzel mi povedal, ze si mam urobit test, ale teraz je to ine...aspon si myslim, ze to moze byt tehu...neplanujeme zatial druhe mimco, ale potesila by som sa velmi...dnes rano som si robila test s cotlivostou 10, ale negativne...cakat este tyzden...jooooj...zblaznim sa

enigma7
28. nov 2012

moj problem spociva v tom.ze 25.11 som mala rannu nevolnost zvracala som bolo mi velmi zle.. 26,11 som dostala menzes... ktory stale mam,ale dnes rano mi doslo zase nevolno... urobila som si kavu ja pijem nalacno co viem ze by som nemala zapalila som si vypila trochu kavy a citila som ze mi nieje dobre. citila som ze mi srdce rychlejsie bije... sla som si lahnut a po 10 minutach to prislo ako som tak lezala ma zacalo z nicoho nic naduvat povedala som si ze to zvladnem a prejde to no zial nie zase som zvracala a bolo mi strasne zle... ale po nejalych 15, minutach sa mi ulavilo a je mi zase dobre... vcera mi bolo dobre vypila som kavu zapalila si a nic bolo mi dobre... no dnes ma to chytilo zase. tak rozmyslam ci je mozne mat normalnh menstruaciu a mam silnu vzdy prve 2dni a byt tehotna... citala som niekde ze niektore zeny zvracaju aj pred menzes ale ja aj pocas nej... najde sa mamicka ktora ma s tymto osobnu skusenost?

jujlucka
28. nov 2012

ja som tu precitala milion diskusii...a nasla som vo viacerych, ze niektore nevedeli az do 4 mesiaca, ze su tehu, lebo ich menstruacia bola ako vzdy....myslim si, ze pre pokoj v dusi by si si mohla urobit testik

fiduskaa
28. nov 2012

Ahojte baby...do dnesneho dna mi už 9 dni meska menstruacia. Vcera rano som si robila test MAMATEST a jedna ciarka bola silna a druha slabucka. Tak som si este vcera poobede robila jeden, ale uz test inej znacky WOMAN SECRET baby, tam mi ukazalo negativne. Dneska rano zase tento isty test a tiez negativny. Mam este počkať par dni a skusit ten MAMATEST?
Dakujem

vyzkumnice
28. nov 2012

Fiduskaa, mne MAMAtest GS ukazal pozitivne este 2 dni pred mens.- je citlivy (10 IU/Mmol), ten druhy nepoznam, kukni si, aku ma citlivost- cim je cislo nizsie, tym je citlivejsi, teda odhali tehu skor. Test si urob rano- v mocu je najvyssi koncentracia hormonov. A ked chces uplnu istotu, skoc za gyn. na test z krvi ;)
Jujlucka: aj by si chcela, vsak? Lebo vynimocne moze mat take priznaky aj zena len na psychickej bazi. Ale testik ti ukaze...

fiduskaa
28. nov 2012

Vyzkumnica - dakujem za radu, tento druhy ma cistlivost 25. Zajtra si teda pojdem kupit radsej ten MAMAtes a uvidime 🙂
Dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre