Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

grelu
17. dec 2012

ahojte...ja mam opacny problem...pozitivny tehotensky test, ale okrem toho absolutne ziadne priznaky (ani bolest ci tlak v podbrusku)...mali ste niektora taketo bezpriznakove zaciatky tehotenstva?...bolest prs pride u mna trochu neskor, ale bojim sa toho, ze ma neboli podbrusko (v septembri som mala MA a tak sa asi prilis sledujem:-/ )

dianka16
17. dec 2012

ja tiez neviem na com som ,posledna menstruacia bola 25.11s manzelom sme sa snazili a hned druhy den na to som zacala spinit na ruzovo az hnedo teraz mam uz slnejsie vytoky taku tmavsiu krv asi stoho zasa nic nebude som uz zufala ☹ testu sa bojim dalsie sklamanie uz nechcem 😔

lv
17. dec 2012

@grelu buď ráda, že ti není blbě.. 😀 myslím to v dobrém...všechno příjde..u 1.těhotenství jsem tak 2měs necítila nic, jen my bylo nepříjemné mít zapnuté džíny..pak toho přišlo požehnaně 😎

grelu
17. dec 2012

@lv no dufam, ze bude vsetko ok 🙂

mne nastastie zle nebyva, len ma stve to podbrusko :-/...ale dam tomu este cas...dnes som len 4tt+0 🙂

enigma7
17. dec 2012

alceola moja ja mam neznesitelne bolesti krizou a maternice... uz aj femina padla a nic ;(( otras... nevyem si to vysvetlit...

alceola
17. dec 2012

@katarinkam tak toto iste mam aj ja, hrdlo mi ide vypadnut, a sopel to uz mam aj 3mesiace, som mala nejaky virus pred 3m a odvtedy mam nadchu...dufam, ze nepridu a inak nemam nic, mam zvysenu teplotu, jedlo mi chuti ako vzdy, kava mi chuti..nic extra, ale ja som nemala ani pri malom nijake priznaky, iba som nemohla spat na bruchu prsia ma velmi boleli, ale to az neskor..na zaciatku nic...kedze ja nikdy neviem datum mrchy, musim pisat do kalendara, tak predtym som ani netusila , ze som tehotna, ani ked mi meskalil 3tyzdne, ale to som mala 19r🙂a ozaj picha ma sem tam v podbrusku, a vo stvrtok sme sa milovali a ja som odvtedy mala take bolesti v bruchu, ze som aj plakala, nemohla som vstat z postele, a napuchnute brucho strasne..tak uvidim..a nejdes testovat? ci cakame do vianoc🙂)

alceola
17. dec 2012

@grelu ak ta to ukludni, ja som pri prvom nemala ziadne priznaky, vsetko prislo az v druhom trimestri, a to vsetko bolo hlad a prsia🙂 nic ine, ani vracanie, ani nechut..proste keby som nemala vysoke hodnoty bielkovin a vysoky tlak, ani neviem ze som v tom🙂

alceola
17. dec 2012

@enigma7 tak ak su krize, moze to tehu, robila si si test? ja som chcela dnes, ale boijm bojim...

alceola
17. dec 2012

@dianka16 presne toho isteho sa bojim aj ja☹ presne to iste mam aj ja, ale mne isla najprv jasne ruzova, som myslela, ze sa to rozbieha, a ptm ma napadlo , ze az za 2tyzd. a potom uz len tmavohneda a to 3dni a teraz nic,a le tie bolesti popritom, ale mozno je to zapal abo nieco ine...co my vieme..

grelu
17. dec 2012

@alceola ano robila...MS som mala dostat dnes, ale pozitivny bol uz minuly stvrtok 🙂
...to ze mi nie je zle ani ma nebolia prsia neriesim...len ma trapi, ze necitim podbrusko...ale asi sa pozorujem velmi, lebo v septembri som mala MA a tiez som bola bez priznakov, tak sa teraz viac pozorujem 🙂

enigma7
17. dec 2012

alceola moja neviem ked som zistila ze mam ovulaciu tak som sa akurat sprchovala a vysla zo mna taka guca cireho hnisu a na druhy den sme mali sex... a nechranenyvdlha predohra a mali sme sex a dokonca prerusovany... kazdu chvilu chodim cikat aj ked vela nevypijem a bolia ma brutalne krize a maternica dala som si uz aj nospu aj femini a nic 2 dni ma to boli ;( pocit na krami... a mam dostat 26 a aby ma 10; dni pred memzes bolelo takto ppdbrusko a krize?? A zaujmave prsia ma nebolia ;( a o takomto case ma uz bolia ako hovado... mam za sebou nemocnicu helikobakteta brala som 10 dni silne atb nemohlo mi to narusit silne loeku???

jamajka357
17. dec 2012

ahojte som tu nova a potrebujem sa poradit. Mozem cakat mimco ked pred 3 tyzdnami som mala mrchu a teraz mam take spinenie, som stale unavena a prsia mam trochu akoby naliate.Nikdy sa mi to este nestalo 😒 Neviem c si mam urobit test ci nie je este skoro nan. Som tu nova tak dakujem za kazdu radu 🙂

pa_mi
17. dec 2012

@jamajka357 a vies kedy si mala ovulaciu?

tanickaskorokubikova
17. dec 2012

@jamajka357 urob si test podla mna si tehu, a ak si unavená tak ti test uz ukáže ale kúp si najcitlivejší desiatkový

janicka38
17. dec 2012

@jamajka357 takhle jsem to mela vzdy pred menstruaci. Ted me uz asi tyden pred mrchou bolelo bricho a zada, ale desne. Porad jsem spinila, takze jsem si rikala ted a ted se to rozjede.Ale porad nic. Koupila jsem si ten mamatest, citlivost 10 a nasla jsem ne nem ducha. Ve stredu jdu na kontrolu.

katarinkam
17. dec 2012

@alceola asi pockam s testom,raz mi meskali presne predrokom 2tyzdne a nic, no teraz to snad vyslo, to podbrusko sem tam citim aj ja. Nie nepretrzite ale niekedy take tahanie. Inak nic ani prsia, jest mi chuti ale akurat tak pred tyznom a pol ci dvoma som si zapalila a normalne ma naplo odvtedy ani jednu. Aj keby som nebola tehotna aspon na nieco by to bolo dobre🙂 Chcela by som testnut 24. ako darcek na rano. Presne vtedy mi vychadza mrcha.

azmuk
17. dec 2012

@jamajka357 ahoj, tehotna mozes byt. Vyzera to tak, ze to spinenie bolo uhniezdovanie, zvykne byt tak 7 dni po ovulacii. Test si sprav az ked budes mat aspon 1 den vymeskany,vtedy je to istota. Drzim palce. A odporucam mamatest 10 🙂 daj vediet ako to dopadlo🙂

dianka16
17. dec 2012

@alceola daj mi vediet co to je ak to zistis ja uz nemam na tehot,testy sil v gyn.poradni na internete mi dr.napisal ze skor to bude zapal ale nechapem preco hned po styku som zacala krvacat

carmmen
17. dec 2012

@angelsb Ďakujem za povzbudenie.Veď to, vždy tá mrcha príde. ☹ My sa snažíme 2,5 roka. A čo vy?

alceola
18. dec 2012

@grelu hlavne sa neboj...ja som tiez nemala nic ziadna tlaky, iba trochu,..a tak neboj sa..a ako sa dnes citis?

alceola
18. dec 2012

@enigma7 no atb to mozu urobit, ale aj nemusia podla mna by sme dnes mali urobit test, co hovoris? aj mna zvyknu boliet prsia, a teraz nic..ani len naznak...predtym ked som isla po schodoch, tak ma boleli a teraz ani na dotyk nic a ani na sex nemam chut a bojim sa aj nieco mat..aby som neublizila..lebo pri poslednom sexe to bolo dost bolestive...a ako sa dnes citis?

enigma7
18. dec 2012

alceola dakujem za odpoved pobolieva ma bruskn a krize to je 3den uz prsia nebolia 🙂 vobec a tak ako hovoris pred ms su áítlive ze ledva si dam podprdu. vcera padol aj urologicky caj a nic ako mechur ma neboli ani nic :( bojim sa testu a asi by bolň skoro este ty si si.robila??

enigma7
18. dec 2012

@alceola a kolko mas pred ms?

alceola
18. dec 2012

@dianka16 tiez neviem preco hned po styku ani nebolo nic neobycajne,a ma to aj vylakalo, a odvtedy nejak nemam na to chut, bojim sa lebo celu maternicu mam ako na vode, opuchnutu, aj so stolicou mam problem..aj ty?

alceola
18. dec 2012

@enigma7 ja mam to iste, uz od vcera ma ani nebolia prsia...nechapem to...ale uvidime az toho24teho, ak nepride mrcha viem, na 100%ze som v tom, test som si nerobila, lebo som mala navstevu kamosku vcera do 9tej a varilo som do 10tej, takze nebol cas..ale dnes zbehnem urcite..lenze to je 6dni pred a to sa mi zda skoro..ale zase spinit som min mesiac zacala uz 21teho, takze v piatok by sa to malo rozbehnut

alceola
18. dec 2012

@enigma7 ved toto presne neviem, zapisane mam 24/11 som mala naposledy, ale pamatam, ze som zacala spinit tak 21/11 , takze cakam v piatok spinenie..a dnes nic ani vcera, uz ani ked soms a utrela..tak neviem...ja si myslim, ze otehotniem, a vzdy to potratim pri mrche, preto som chcela test

enigma7
18. dec 2012

@alceola ja pockam do 26 mozno mam aj zapal mam cas na test ved to je tyzden od vtedy .. mozno si namyslaw a ak nie partner ma darcek k novemu roku :o) a ty mas take bolesti ako ja? ms bolesti

enigma7
18. dec 2012

@alceola to spinenie je asi priznak? drzim palecky... moc

alceola
18. dec 2012

@enigma7 ja uz teraz nemam nic, iba to, ze mam maternicu opuchnutu, abo tak to citim..aj ked idem na wc..a prsia ma nebolia to by som klamala..a nemam cas sa nejak sledovat, som v praci..ale aj tak je to cudne, a mam opat silnu nadchu

enigma7
18. dec 2012

@alceola ms meska aj ked si prechladnuta... musime cakat a dufat...hlavne sa nestresuj...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre