Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

grenka
20. dec 2012

@dianka16 nie nemusi ale radsej si id na gyndu zajtra....ja som tiez sa necitila dobre brucho nafuknute a tam cysta a mozme sa snazilkovat 🙂

odabinka
20. dec 2012

@reni1512 Tak som teda bola u lekara a potvrdil mi tehotenstvo. Som v 3tom tyzdni 🙂 Dufam, ze bude vsetko v poriadku 🙂 Ale cysta je stale tam... Pokial nerobi neplechu, tak je dobre...

reni1512
20. dec 2012

@odabinka noooooooo tak sa velmi tesiiiim!!! gratulko 🙂

grenka
21. dec 2012

@odabinka sa ti podarilo aj otehotniet s nou?nam nie...ale uz praskla tak uvidime co nam donesie koniec roka 😉 gratulujem 🙂

lenkove
22. dec 2012

ahojte babulky,
neviem do ktorej temy sa vykecat, tak idem k vam...
Myslite, ze mozem byt tehotna? Som 28 d cyklu, citim sa ze menstruacia dnes, najneskor zajtra pride... Ale tak velmi tuzim, aby neprisla 😔
Uz davno som nemala taketo intenzivne snazilkovske pocity, ten pocit tuzby a zaroven bezmocnosti a istoty, ze to nevyjde je hrozny 😔 Teda z mesiaca na mesiac je to horsie a intenzivnejsie... Asi ma mnohe chapete. Testik by bol krasny darcek pod stromcek... 😔 cakate aj vy niekora tento mesiac, ze to vyjde?

nikaniko
22. dec 2012

@lenkove AHOJKY JA TIEž CAKáM CI PRíDE. DNESKA MA PRíST NO ZATIAL NIC. LEN PLNé NALIATE PRSIA UPLNE BOLAVé A MODRé žILE NANYCH. TEST SOM SI ROBILA PO 9DNI OD STYKU A VYSIEL NEGATíV. TAK POCKáM CI PRíDE A AK NIETAK V PONDELOK SI ROBííM . A TY?? ALE CITíM žE DOJDE DNES CI ZAJTRA.FNUK

lenkove
22. dec 2012

@nikaniko ja rovnako... priznaky nemam, iba tie prsia naliate.. Idem dnes kupit testik, aby.. pre istotu doma bol.. to by bolo pribalit ho k darcekom! test som si nerobila uz niekolko rokov.. 😀
9 DPO je skoro na testik,najskor 11, 12.. ti ukaze.. ja som teraz 13, alebo 14 DPO... a este sa bojim testovat, orevela by som test aj ms, tak orevem len tu ms...
Ach, dufam, ze nas zazrak Vianoc navstivi 😵 a ak nie, tak nabuduce.. Isto sa este budeme tesit 😵 😵 😵 vy sa kolko snazite? My sedem rokov, ale mame problemy s plodnostou, vraj nam to nemoze vyjst.. No ale nedufaj...

nikaniko
22. dec 2012

NO my prvý mesiac takže asi tak no mala som mirenu a hned sme sa milovali no a jaksik mam divný pocit. sííce viem aa cíítim že menzes príde tak ju nechcem aby prisla. no ja mam zasa crohnovu chorobu to tiez nieje bohvie čo ale tak uvidíme. bola bych rada kebych na vianoce partnerovi do skatulky od retiazky zabalila pozitývný testík. no citím že mrcha pride neviem mam taký pocit. a tebe to meská ci dnes to malo príst ako mne??máš bolesti alebo niecco?? ja len styma prsama a sem tam spodok bruska 😒 😒 😒 budem nestastná ak mi príde

nikaniko
22. dec 2012

@lenkove ta predtým správa je pre teba som zabudla . a mirenu som mala 4roky a mesiac je vonku

lenkove
22. dec 2012

@nikaniko no sme na tom presne rovnako.. 😔 ale nadej nam nikto nevezme!!! Bolo by krasne keby sme si o par dni pokecali o tom, ake mame priznaky a ake kolajnice na testikoch 😵 😵
zatial cakajme v dobrej nalade 😵 😵 budem ti velmi drzat palce!
Kresne Vianoce zelam!

nikaniko
22. dec 2012

@lenkove a chodím častejsie na malu potrebu.

nikaniko
22. dec 2012

@lenkove aj ja tebe želám krásné vianoce. dufám že nám to vídde. daj hned vediet ked ti príde menzes alebo sa tu stretneme 24decembra po testíkoch. co ty nato??? 😀 veselé vianoce prajem a nech mas pod stromcek vytužený darcek

lienka82
22. dec 2012

@nikaniko tak to by bolo super keby tu baby na 24.12. napisali " sme tehotne" a mame krasny darcek pod stromcekom. My tiez cakame ale mam s toho nejaky pocit na 70% ano ale na 30% nie. Lebo som si robila test v utorok vo stvrtok a dnes a ciarka mi vysla vzdy az o 4-5 hodin neskor..ale je ju vidiet. bojim sa a mam s toho obavy ze si robim falosne nadeje a nic s toho nebude. ale pevne verim ze ano, lebo meska mi. sice neviem kolko lebo mam kazdy mesiac nepravidelnu ale som okolo 39 dna po poslednej MS. ale v pondelok urobim posledny a dufam ze uz tam ta ciarka bude aspon trochu silnejsia. Naliate prsia mam trochu a nafucane brucho ako keby som bola v 2 mesiaci. ale mala som to aj v prvom tehu...tak neviem...cakame 🙂 a drzim vsetkym babam palce aby sme mali pekny darcek pre manzelov 🙂)))

nikaniko
22. dec 2012

@lienka82 ano bolo by super urobit si v pondelok testík a zistit že cakáme babetka. bolo by to užasné. no ja tomu neverím. neverím že by nam to vyslo na prvu šupu.to by bol boží zázrak fakt. ale pre mna to najlepšie co by mohlo byt. no citím že menzesku dostanem. tak babule 24 by sme sa tu mohli stretnut z testíkma ci ano alebo nie. teda ak dovtedy nepríde cervenááá. tak uvidíme. pa dievčatá zatial

alceola
22. dec 2012

@lenkove ahoj ahoj, tak ja som si urobila opat test a ani neviem aky je vysledok, mam obavu si ho ist pozriet, mne ma prist mrcha na vianoce, dufam, ze nepride, aj ked min mesiac som uz mala spinenie, ale kazdy mesiac je to ine...a ty mas ine pocity tento mesiac,???mozno preto, ze su vianoce??xixixi,ja urcite...

lenkove
22. dec 2012

@alceola ja som len strasne uplakana, inak byvam nervozna pred mrchou. A teraz placem v jednom kuse, asi preto, ze su tie Vianoce...
ja mam dostat dnes, alebo teda cakam este zajtra... Prvy den minulej ms mi zacal poobede... Tak dufam, ze si na Stedry vecer pojdem kupit testik a bude pozitivny. Inak to budu 😝 cervene Vianoce 😝

lenkove
22. dec 2012

@alceola a pozrela si sa uzzz??

alceola
22. dec 2012

@lenkove ano pozrela a sama neviem...nie je to silne, ale nieco tam je... ale ja som uz mala aj predtym nieco a potom babo odislo sama mrchou, tak nechcem sa teit.. u mna je posledny den vianocny ak nepride viem, ze som v tom.... a to sa budem celu noc len usmievat a pojdem sa podakovat bohu....ale neverim... a ako ta bolia prsia?? mna viac ako pred menzesom..

dianka16
22. dec 2012

@alceola No super bodaj by ti to vyslo aspon tebe ja som sa este na test nezmohla,dnes opat po styku krvacanie ja uz neviem ☹

lenkove
23. dec 2012

@dianka16 To neviem 😅 ja som mala mimo periody krvacanie pri ovulacii a pri zapale... u teba hadam nic z toho nie je 😅
ms este neprisla 😕 😕 bojim ze pride...

lenkove
23. dec 2012

@alceola chapem ta, ze neveris... ani ja.. o to bude prekvapko krajsie 😵 😵 DUFAM! Mna bolia prsia menej, vcera mi bolo trosku zle, ale to asi iba z ohrievaneho rizota... 😝 a rozmyslam ktora lekaren ma pohotovost 😀 nemam doma ani jeden test

zuzi0911
23. dec 2012

Joj vsak mne je uz tyzden zle.rano mam zaludok totalne prevrateny a napinama z toho.ked sa najem je to lepsie.ani do obchodu nemozem ist automaticky mi pride zle.no dostala dom ms.sice slabunku a 2~3dnovu a teraz len spinenie.myslite keby di urobim test mi nieco napriek tomu spineniu ukaze? Dakujem

nikaniko
23. dec 2012

@lenkove takže ja už to očakávám už mám vytok taký biely hustí a už začína bruško boliet. príznak ziadny len naliete prsia a casté močenie a bolest hlavy no to nasvecuje menzesu a na prsiach sa objavili modré žile aj v okolí bradavky ale to asi z naliatia. takže asi dnes ci zajtra dam info že tá mrcha dosla. 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😢 😢 😢 😢 😢

lenkove
23. dec 2012

@zuzi0911 ak si tehu, tak ano.. podla mna to zni slubne 🙂 to kratke spinenie, ze obcas byva 😵
@nikaniko no uvidime 😔

zuzi0911
23. dec 2012

@lenkove ja som si robila test v stredu rano vysiel negativ.(3den meskania). Poobede mi koli tymto problemom brali krv na beta hcg.vyslo 0,26.a vo stvrtok som dostala ms.lenze je mi stale zle a vkuse sa mi toci hlava bez ohladu na to ci sedim alebo stojim.mam v tom zmatok.dakujem za odpoved.

nikaniko
23. dec 2012

@lenkove ☹ UVIDíME.

alceola
23. dec 2012

@dianka16 fuha,to by si ale mala ist na gyndu...ja pre istotu ani nesexujem odvtedy nebol sex,,teraz mam chripku takze spim v inej izbe,ale poviem ti ani nemam chut....ja uvidim zajtra pravdu..ak nedostanem tak potom sa nieco deje....

alceola
23. dec 2012

@lenkove no co nasla si kupila si test, testovala si???ja ano a zase nic..takze uz len cakam na menzes

lenkove
23. dec 2012

@alceola ahoj.. netestovala. Lekaren uz bola zatvorena a nasla som na toaletaku ruzovkasty vytok, takze sa mi to robieha, 30 den cyklu ☹ ☹ som smutna, ale zivot ide dalej... Ostava len verit, ze to vyjde inokedy 😔

figurka1985
23. dec 2012

@nikaniko 🙂 ved to su vsetky priznaky tehu, co si vymenovala🙂 podla mna mrcha nedojde🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre