Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

grenka
23. dec 2012

@lenkove ahoj ja tiez cakam ze asi nepride...konecne praskla cysta by to mohlo aj vyjst...jedine co som zbadala ze ma neboli lavy prsnik to uz bol signal ovulky az do menzesu...ten by ma prist 28

lenkove
23. dec 2012

@grenka fakt drzim palce!!!!
Ja bludim po nete, hladam ktory test je najspolahlivejsi.. Ms stale nic, asi sa prilis sledujem a bol to plany poplach... Ja sa z toho cakania a zufania asi zblaznim 😝 😔 😔 😔 😀 😀

grenka
23. dec 2012

@nikaniko ak mas taky vytok si tehotna😉

grenka
23. dec 2012

@lenkove aj ja ale ja som mala problem bola cysta ale uz praskla bola som na gynde 3 dni pred ovulkou...no mohlo by sa postastit...a vytok mas akej farby?

lenkove
23. dec 2012

@grenka vytok nemam... Hlavne nemam PMS, ktory ma vzdy dost trapi. Teraz ma pred par dnami boleli viac prsia, a teraz su len citlive.. A inak nic. Ani nervna nie som, ani na sladke nemam chut... iba stale place.. Mavam normalne aj strasnu chut na sex pred ms a nic 😀 😀

@grenka 😵 😵 veru, dufam, ze sa ti postastilo 😵 😵

grenka
23. dec 2012

@lenkove uvidime aj vam 🙂 a po ovulke si nezbadala vytok?

nikaniko
24. dec 2012

@figurka1985 fííha to by ma velmi potešilo ak by si mala pravdu. ale ja furt citím že príde. a zle mi nieje ani nic a jedlo mi chutí.už o 5 ráno stávám a porád mi škrká v brušku ale zasa večer už o 7 hajam heh.prsia už niesu tak naliate ale žile este ostali..test som si robila 9dní po styku a bol negatív odvtedy som to neskusala lebo nechcem byt sklamaná a hlavne dneska na stedrý večer. ale hlava hrozne bolí a hned sa ukonám včera som bola syna sankovat a to som obehla jedno malé kolečko a dychcala som jak pes heh. no neviem veru. a viac mi buší srdiečko niekedy taký zvlásný pocit. normálne si myslím že mi sibe a všetko si to nahovárám.

nikaniko
24. dec 2012

@lenkove to ja mam zasa strašnu chut na sexík juj porád blázním to vždy pred mrchu,teda ja stale ale nie tak intenzívne. no co ideme dneska robit testík??uvidíme ako dopadneme??? porád strach mám ja neviem ci ho aj urobím bojím sa sklamania a este ktomu je aj stedrý večer. ale zaujimavé je že dneska už od rána od POL5 som bola 3 krát močit A TO JE TEPRV POL 6.uff. žeby infekcia??ale nic ma nestípe nic nepálí.

nikaniko
24. dec 2012

@grenka ale mam ho len ráno no stále močim ale dost aj pijem stále som smedná aj vnoci stále pijem aj na záchod sa budím ale len raz potom létám ráno heh. ziadne svrbenie pálenie stípanie nic.a mam sny stále mam už týžden sny.ja som už nanervy normálne psychijatrija heh 😕 😅

lienka82
24. dec 2012

Takze baby ja vykonavam dnešnu dohodu a hlasim negatívny test ☹ mrcha neprišla a dúfam že ani nepríde . Všetkým tým ktorý si našli positivne Testiky veľa šťastia. 🙂 baby krásne Vianoce a veľa pohody...
Takze baby hlavy hore a testujeme pred solvestrom 🙂 ved aj taký silvestrovsky darček nie je zlý. 😀
Krásny deň baby 🙂

nikaniko
24. dec 2012

@lienka82 ooo tak to ma mrzí že je negatív,ale dobré je že menzes neprišla čiže este nádej je nie?? no ja netestovala mam strach.meská mi len druhý den. neviem co robit bojím sa sklamania. aj tebe krásné vianoce prajem. 🙂

elje
24. dec 2012

Caute baby, aj u mna dnes rano negativny test, darcek pre manzela sa nekona ☹ Chcem sa spytat - vychadzal vam niektorej (tym uz tehotnym) opakovane negativny test aj ked ste boli v tom? Mne MS meska uz 20 dni!! a testy vsetky negativne.

bianus
24. dec 2012

nie, mne stále vyšiel pozitívny...

jokas
24. dec 2012

Ahoj, pri dcérke sa mi to stalo, robila som si viac testov kvôli atb pre silnú chrípku, tak som nechcela riskovať. Všetky boli nega, tak som 2 týždne brala lieky a potom som si neviem prečo spravila test, asi intuícia a bol pozitívny, skoro ma porazilo, pri predstave, čo sa mohlo stať, ale mám zdravé 7 ročné dievčatko. 20 dní sa mi však zdá dosť veľa na negatívny testík :(

figurka1985
24. dec 2012

@nikaniko 🙂 podla mna to vyzera velmi dobre🙂 nie kazdej tehule je hned zle... 🙂 Silno drzim palceky🙂

nikaniko
24. dec 2012

@figurka1985 dakujem ti. skusím si urobit testík ale o druhej poobede. velmi sa bojím výsledku že budem sklamaná. verím že bude negatív uplne to citím. som neštasná. stále pijem furt potrebujem pit ak sa nenapijem mam divno v ustach. nechápem a potom stále len letám na wc. fnuk

fidoorkaa
24. dec 2012

@elje ahoj nezufaj mne vysli asi pät testov negatívnych a pritom som uz bola tehotna takze nadej tam stale je.

nikaniko
24. dec 2012

@elje no ak si dneska urobím test a víde negatív tak budem natom podobne ako ty. len mne meská len 2 dni no prvý test mi vysiel negatív. takže neviem mam strach si test robit. skor si myslím že som prestidnutá alebo že to je vybratím tej dani pred mesiacom a pol.neviem

nikaniko
24. dec 2012

@fidoorkaa a potom sa dá vobec testom verit??mam si ho vobec robit??

fidoorkaa
24. dec 2012

@nikaniko no a ked ti poviem ze najlacnejsi mi ukazal co som si kupila v drogerii a tie drahe z lekarne ani jeden

nikaniko
24. dec 2012

@fidoorkaa fuha. leebo mne meská druhý den teprv. no neviem co robit ci si ho urobit. ziadne bolesti bruška. len močím bolí ma hlava mam naliate prsia a modré žile mi vystupli a aj na bradavke jednu mám,je to skaredé. no už ma prestávaju boliat konecne. mam si urobit test?? dam to sem potom a poradíte mi ci niečo vidite?? ale az okolo druhej si ho budem robit

nikaniko
24. dec 2012

babule možem si test robit aj poobede??díky

gubcikova
24. dec 2012

@nikaniko ak máš taký citlivý tak môžeš

zuzi0911
24. dec 2012

@nikaniko zvacsa su uz take ktore sa mozu urobit pocas celeho dna.ja si tiez asi jeden terz spravim

fidoorkaa
24. dec 2012

@nikaniko mne ukazalo az tyzden ked mi meskala, robila som si tak skoro a bola som sklamana lebo nic a pritom som uz cakala maleho ak nevies vydrzat tak si urob ale nevyhadzuj hned test pockaj aj 10 min nech poriadne vyschne lebo ked to je este v zaciatkoch nebude to dobre vidiet. ja som stale mala pocit ze uz mrchu dostanem ale uz nikdy neprisla 😀

nikaniko
24. dec 2012

@zuzi0911 super potom napís ako si dopadla

nikaniko
24. dec 2012

@fidoorkaa no skusím teda no uvidím co bude alebo co ukáže. skusím tak okolo druhej poobede. sa bojíím. ale pritom citím že mi dojde tá mrcha preto len cakám a cakám neviem no.mam test kupený VIA MED BABYTEST EXCELENT. minule mi ukázal negatív

fidoorkaa
24. dec 2012

@nikaniko držííím velmi palečky nech je to pozitívne aby si dostala najkrajší darček aky zena moze dostat

nikaniko
24. dec 2012

@fidoorkaa dakujem ti velmi pekne. velmi potom tužím. no prečo stále citím že tam bude jedna ciarka??preco stále mam pocit že ju dostanem a že sem hlupa a len si vsetki pocity nahovárám??ja už neviem

zuzi0911
24. dec 2012

@nikaniko neviem ci mam sa testnut.sice mi je uz tyzden zle.ms som mala 2~3dnovu slabulinku.v stredu z krvy hcg 0.26 co je zevraj negativne. no ale adi skusim ked mi neni dobre.potom napisem.aj ty daj vediet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre