Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

jujlucka
1. jan 2013
jujlucka
1. jan 2013

to je test na 12 dpo

jujlucka
1. jan 2013

test na 14 dpo

jujlucka
1. jan 2013

no a zajtra urobim dalsi, to bude 17dpo...tak snad uz bude silnejsia

nikaniko
1. jan 2013

BABULE MíVáTE NIEKTORá PO MENZESE BOLAVé PRSIA A NALIATE??? MALA SOM MENZES 5 DNí .DAKUJEM 😕

apple15
2. jan 2013

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o názor. Robila som si test ešte pred vynechaním menstruacie, nakolko sa mi zdalo, ze mam zvlastne priznaky. Niekolko dni mi bolo zle, mam zvacsene brucho (ale mala som ho aj pred sviatkami, takze snad to nieje iba prejedanim 😀 ). Test som si robila sice vecer, ale boli tam 2 ciarky. Problem je ten, ze som si pre istotu robila dalsi za 2 hodiny a dalši na druhy den rano a tie boli negativne. MNZ mavam nepravidelny a dnes mam 31 den. Myslite, ze moze byt 1 test pozitivny a dalsie negativne? Testy som si robila pred tyzdnom.
Dakujem za vas nazor, pripadne skusenosti.

zuzi0911
2. jan 2013

@apple15 ahoj.ja by dom isla k dr.s tym ze my vysiel test pozitiv a potom negativ.kludne mozes byt tehotna ak sa testy oflisuju ale istotu ti da len vysetrenie.

apple15
2. jan 2013

No, ja si tiez myslim, ze u Dr. je to najistejsie, ale kedze este mi to velmi nemeska, neviem ci by ma Dr. neposlala prec, nech este pockam. Ja mavam aj 38 dnovy cyklus, ako kedy. Posledný som mala napr, ukazkový 30 dnovy. Pravez ten tyzden pred Vianocami, az do minulej stredy mi bolo stale divne (dokonca az na vracanie), ale od stvrtka mi zase nic nieje 🙂 . Chcem si urobit dalsi test cez vikend, ale trochu sa bojim, ze bude zase negativny 🙂. Ale zase, preco by ten jeden bol pozitivny ?

lola426
3. jan 2013

Ahojte, s manželom sa pokúšame o dieťatko asi len pol roka ale teraz mám zvláštny pocit. Posledný cyklus trval 25dní a tento trvá 32 a nič. Robila som si tehotenský test ale vyšiel negatívny. Nechcem si namýšľať a byť potom sklamaná. Myslíte si, že sa test mohol mýliť? Lebo naposledy som si test robila a vyšla mi jedna slabulilililinká čiaročka ale potom som menštruáciu dostala a teraz neviem. Teraz bola iba jedna a menštruácia nikde. Asi som mimozemšťan 😅

strihalka
3. jan 2013

@jujlucka toto je pozitivni gratulujem🙂

lola426
3. jan 2013

Takže môže byť, že som tehotný mimozemšťan? 😀

pa_mi
3. jan 2013

@lola426 ahoj, zrejme mas posunutu ovulaciu. poovulacvna faza byva zvycajne 12-18 dni, u koho ako a byva konstatna, na rozdiel od tej predovulacnej, ktora moze byt rozne dlha. mas odsledovane kedy bola?

lola426
3. jan 2013

áno, robila som si 6 mes. pravidelne ovulačné testy, ale aj tak som zmetená... Ovulácia u mňa začínala na 12 deň... neviem si to vysvetliť a bojím sa spraviť si ďalší test aby som nebola sklamaná 😒

jujlucka
3. jan 2013

@strihalka dakujem pekne...no uz len vyckat aspon 2 tyzdne, ze mozem ist k lekarovi...nechcem tam zbytocne dopredu chodit, ked mi povie, ze aj tak nic nevidi....pockam si uz rovno na srdiecko....

strihalka
3. jan 2013

@jujlucka no srdikco bude asi az pozdeji nez za 2tydne.....urcite chod drive, kdyby to bylo nahdoou mimomaternicove, at nejsou problemy.....radeji at vidi malinkou bublinku bez akcie nez nic a pote ohrozeni tebe na zivote...

strihalka
3. jan 2013

@lola426 ja jsem mela povodulacni fazi 8dni ☹, ted mam cca 10

jujlucka
3. jan 2013

@strihalka myslela som, ze mi to odpises....uz som to vo viacerych temach citala...podla datumu poslednej MS som 4tt+5....myslis ze tie 2 tyzdne stale nic nebude?snad uz hej

strihalka
3. jan 2013

@jujlucka 5tt mozno ano mozno ne.....nevim uz si nepamatuji ale naozaj je to u kazde inak

jujlucka
3. jan 2013

@strihalka asi mas pravdu...aj tak by som tie 2 tyzdne nevydrzala...pojdem niekedy buduci tyzden...aspon mi to potvrdia, pojdem na krv....

strihalka
3. jan 2013

@jujlucka pravdepodobne pujdes na krev 2x jendou na potvrzenia apodruhe ci ti HCG stoupa spravne tak jak ma...aj jsem byla...mela jsem prvni hcg hrozne nizke nejakych 46, ale to slo hore, aj tim se vyvrati mimomater.tehu.. drzim peste, ej potom vedet.🙂 ci sjte ok

jujlucka
3. jan 2013

@strihalka dakujem pekne...urcite dam vediet...

enanena
4. jan 2013

Ahojte potrebujem poradit...maleho plne dojcim a v poslednych dnoch zaznamenavam pokles tvorby mliecka a maly ked ma ist spinkat a uspavam ho tak neskutocne placka,tak sa chcem spytat ci mozem byt tehu...ci moze byt priznakom pokles mliecka ?

mamina2388
4. jan 2013

Ahojte....
potrebujem trosku poradit...cyklus pravidelny 28dni...posledna mrcha 29.teho novembra 2012, od 12 do 14.12.2012 strasne bolesti v podbrusku a odvtedy nic...minuly tyzden bolesti v podbrusku na pravej strane, caste wc,..a uz 3den ma strasne bolia bradavky...co to podla vas je...?test som neskusala..ale asi by som mala.
P.S., kovova prichut v ustach je normalna ci?

mart1na26
4. jan 2013

@mamina2388 no zrejmne budes tehotna 🙂 tiez mi tak bolo prvy krat 🙂 zelam || 😎

malinkaaninka
4. jan 2013

@mamina2388 no tie bolesti v podbrušku by mali byť plodné dni,nie,ja mávam také,že občas musím zastať a predýchať.a inak kovová chuť v ústach je snaď prvý znak.citlivé prsia sú bežné aj pred menštruáciou.

domcilka
4. jan 2013

@mamina2388 ahoj, o tej kovovej prichuti neviem, ale tie bolesti a bradavky co opisujes osm mala rovnake 🙂 a bola som mesiac tehotna, takze je to mozne. a skus test, ja som si vtedy kupila radsej dva a oba vysli pozitivne 🙂 a uz 8 mesiacov sa tesim s krasneho chlapceka 🙂

mamina2388
4. jan 2013

@domcilka dakujem za povzbudenie, dufam ze uz to vide..lebo uz snazilkujeme strasne dlho, muzovi sa uz ani nechce..ale teraz naposledy mi sam povedal ze mam niejake vacsie prsia, ze ci to nahodou nevislo...tak som mu povedala ze pochybujem aj ked v kutiku duse dufam..
este som zabudla napisat ze som aj dost skoro unavena..a aj dnes som zaspala ani neviem ako 🙂

Len sa bojim toho aby som to nemala niejak pomylene PMS...ale to fakt neviem, lebo nemam absolutne chut na sladke a inokedy uz tyzden pred mrchou..ak sa cez vikend nedostavi, v pondelok kupujem test...

domcilka
4. jan 2013

@mamina2388 držím palečky, keď sa snažíte 🙂 tie príznaky som ako som už napísala mala, takže dúfam, že ti to vijde 🙂 aj mne sa hneď prisa nafučali a mala som strašne citlivé bradavky. dúfam, že mrcha sa cez víkend nedostaví a v pondelok ráno hneď utekaj kupovať test a potom sa ozvi :ň držím palečky 🙂

mamina2388
4. jan 2013

dakujem vam pekne...urcite sa ozvem. a dufam ze z dobrymi spravami.

sonagolisova
4. jan 2013

@apple15 viem, ze je to tazke ked sa clovek tesi a dufa ale ja by som este tyzden pockala a potom az urobila...potom by sa snad uz malo ukazat ci si alebo nie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre