Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

adkag
8. aug 2006

ja som uz zacala brat calibrum babyplan, co som ho uz skoro rok mala odlozeny, najprv sme sa este nesnazili,tak som ho nebrala a potom som zacala brat kyselinu listovu a teraz som prssla na to calibrum. inak nemoze ma aj z toho boliet v podbrusku? to ale asi nie,to su zrejme len vitaminy a mineraly.
a este som si naordinovala take cipky na upravenie hlienu,lebo aj ked mam ovulaciu,nemam spravny hlien. 🙂

peja
8. aug 2006

no adka, hotova lekaren 😀
ja zatial len tu kyselinu, babyplan mi lekarka odporucila nebrat, mozno casom nasadim (mam v stoliku 3 balenia 😉 )

peha
8. aug 2006

adka nemala by si si predsa len spravit medicinu ? 🙂

adkag
8. aug 2006

peja, preco ti odporucila nebrat babyplan?

peha,rozmyslam o tom,ale neviem,ci by som sa to dokazala naucit 😀 . ale nie, ale tieto veci ma bavia, take napriklad kardio alebo interna alebo ine ma nechyta vobec, tomuto sa venujem uz davnejsie a teraz,ked mam problemy, este viac.

peha
8. aug 2006

ja by som nemohla kukat na krv 😝
ja rozmyslam nad psychologiu, ze si spravim dalsiu skolu.

peja
8. aug 2006

adka - mam v poriadku krvny obraz - cize mam vsetko tak ako ma byt a vraj je zbytocne tlacit do seba dalsie vitaminy, ked ma telo vsetko co potrebuje ... ze staci ta kyselina listova ,az casom, keby babo vyzadovalo viac vitaminov, by som doplnila umele, keby prirodne (ovocie,zelenina atd) nestacili ...
momentalne mam len dva zdravotne problemy - nizky tlak a nizky cholesterol 🙂

tutiva
8. aug 2006

peha, len ta trosku opravim,
kontraceptivum je antikoncepcia
ja som napisala, ze postinor je nudzova antikoncepcia, cize kontraceptivum.

tutiva
8. aug 2006

a nezabrani tehotenstvu, ak je plod uz uhniezdeny

adkag
8. aug 2006

peja, ja mam tiez nizky tlak a malo krviniek vraj,teda na hranici ale inak vsetko ok, ze ukazkove vysledky povedal doki, ked som bola pred dvoma tyzdnami na komplexnom vysetreni krvi.tak ani mne to mozno netreba.

peha a aku uz mas skolu? ja som tiez kedysi chcela psychologiu,ale potom,neviem preco,som si to rozmyslela 🙂 . teraz ma bavi ta medicina, lenze to sa zrejme neda dialkovo,je to ^ rokov,potom vselijake atestacie a to aby som do %) sa tomu prisposobovala,ked clovek zacne v 18 - 19 je to ine ako v 26 rokoch.

peja
8. aug 2006

adka, tak potom ako dochodkyne sa mozmo stretneme na univerzite tretieho veku 😀 aj doktorky z nas budu 😀

adkag
8. aug 2006

peja, mozno 🙂 .inak pisem jak hotentot, to mali byt cisla - 6 a 50 🙂

peja
8. aug 2006

adka pohoda,mozno ta uz chyta ta tehudemencia 😀

adkag
8. aug 2006

zeby uz teraz? tak to si neviem predstavit,co budem stvarat,ked budem fakt tehotna 😀

peja
8. aug 2006

to este len bude zabava 😀 som zvedava, ci nam aj potom bude tak do smiechu, lebo ako sa poznam,ked zbadam tie dve //, tak urcite spanikarim 😀

peha
8. aug 2006

ja uz mam tehudemenciu. uplne.

adka - skolu mam filozoficku.
nebojte, jeto krasne panikarenie pri // 🙂

adkag
9. aug 2006

peja, ja budem skakat od stastia a potom sa aspon tyzden usmievat tak,ze si naozaj budu mysliet ze mam demenciu a nie tehu demenciu 😀

peja
9. aug 2006

baby 😀 😀 😀

adkag
9. aug 2006

tusim si sa pobavila 😀

svetluska.p
9. aug 2006

Adkag - ahojte kocky. Adka, citam teraz Vase prispevky zo vcera, lebo som tu 2 dni nebola,a citala som o tom, ze Ta bavi medina. Si zrejme taky pripad, ako ja. Medina bola mojim snom od mala maleho, ale mala som pocit, ze tu skolu nezvladnem - kvoli fyzike a chemii. Tak som sla na TU, a tam som sa morila celych 5 rokov s fyzikou a chemiou 🙂). Doteraz ma to neskutocne mrzi, ze som ani skusit nesla. Mam pocit, ze som studovala nespravnu skolu. Manzel ma posielal, nech idem, ale je fakt, ze dialkovo sa to neda a je to 6 rokov studia. A niekedy v 32 zacinat budovat karieru, ked clovek aj deti tuzi mat.... to sa neda. Ale lutovat to neprestanem asi nikdy 🙂.

adkag
9. aug 2006

no presne ako si napisala,teraz je uz trosku neskoro,hlavne ked rozmyslame nad rozsirenim nasej rodinky 🙂 . mna to velmi bavi,lae zase neviem si samu seba predstavit ako lekarku, ja strasne zle znasam,ked niekto trpi a nieco ho boli a to by som mala na dennom poriadku,tak neviem. mozno by som si zvykla, ale mozno nie.tazko povedat. teraz ma moja praca bavi,takze to neriesim. a mam buducu svagrinku lekarku,tak sa tesim ne prihody, co ona bude rozpravat.

peja
9. aug 2006

no baby, co vam budem hovorit - zaklad mojej kniznice je Robin Cook so vsetkymi jeho knihami z lekarskeho prostredia + kopec dalsich s rovnakou tematikou 😀

svetluska.p
9. aug 2006

xixi, ja mam 2 kamosky dobre - jedna je aristka a druha zubarka, tak stretka s nimi milujem 🙂. Cooka zeriem, rovnako ako pohotovost a vsetky tie stupidne serialy z nemocnicneho priostredia, co sa ani za macny mak nepodobaju tomu skutocnemu 😀 . Ale neviem si pomoct 😀 .

peja
9. aug 2006

no svetluska, ja teraz ficim hlavne na Dr.House-ovi a inak - som ekonomka 😀
asi by sme sa mali presunut do inej temy ale ...

peja
9. aug 2006

Ako byt trpezlive pri cakani na dve palicky - navrhujem sem 😉

svetluska.p
9. aug 2006

Hihi, to zvyknem pozerat aj ja, uplne som zabudla. Inak som tiez uplne ine - informatik. Veru, asi by sme mali 😀 .

adkag
9. aug 2006

ja tiez zboznujem serialy z lekarskeho prostredia- naposledy som pozeravala ordinaciu,kedze teraz mame nepojazdnu obyvacku kvoli prerabkam,tak dr. housa moc nepozeram. ale citam knihy z lekarkseho prostredia, aj Cooka aj od Michala Palmera.prave mam jednu rozcitanu a doma vecer sa od nej neviem odtrhnut.

peja - ja som tiez ekonom 🙂

peja
9. aug 2006

ja som uz presunuta v tej inej teme 😀

adkag
9. aug 2006

ok,aj ja 🙂

svetluska.p
9. aug 2006

V ktorej ste kocky?

peja
9. aug 2006

Svetluska - Ako byt trpezlive pri cakani na dve palicky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre