Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bibinkaleo
8. jan 2013

@grenka no ale nevidel ani dutinku nic... ... ved uvidim snazime sa tak 7 mesiacov nie je to este tak strasne dlho...
ale aj tak.. taka som smutna...

grenka
8. jan 2013

@bibinkaleo aj my 7 mes maly ten bol na prvy sup...a nerobia sa ti cysty?ja mam ten problem v decembri praskla a asi nova narastla

jujlucka
8. jan 2013

@bibinkaleo joj verim ti, ze ta to vytaca...ja som tiez este nebola, a ani nemozem, lebo som chora...a robil ti aj ultrazvuk z vnutra?mne tak pri prvej dcerke robil, lebo normalne nevidel nic....

bibinkaleo
8. jan 2013

@jujlucka ano robil mi ultrazvuk vnutro.. ale sam povedal ze nic neuvidi ze je to malo dni... no uvidim nechavam to uz tak nech je ako je...
🙂 musim asi viacej pozitivne mysliet.. hehe...
dam vediet ako som dopadla... a tebe prajem rychle uzdravenie nech si vidis tu fazulku kráásnu..

bibinkaleo
8. jan 2013

@grenka cysty sposobuju pozitivny tehu test?? som nevedela... nie praveze namam ziadnu vsetko je pohode .. 🙂
snazime sa... aj teraz som si robila dalsi test zas pekne v limite pozitivny .. tak ako aj na fotkach.. nemusim ciarocku hladat nic...pekne ju vidiet..ruzovu.. a to chodim asi kazdu hodinu cikat... he ved uvidime.. ako asi musim viacej pozitivne mysliet.. Ako moj priatel hovori... neboj musi sa volaco diat.. ked "pasiky" tak vola tehotenske testy sa ruzoveju...
a doteraz som vzdy mala snehobiele testy minule mesiace.. ziaden dusik nic.. tak preto nechapem co teraz sa zas deje!

bravismi
9. jan 2013

@twistybaby ahoj, ja by tebou to este za hlavu nehadzem, 16 DPO uz by malo nieco ukazat, ale aj tak, mohla si otehotniet tesne po ovulke a mat nizky hcg, ja by som este pockala 2 dni a zopakovala test.. ak aj ten bude negativny, porad sa s doktorom/kou.. drzim palce, aby sa to skoncilo s dvoma ciarkami na testiku 🙂

bravismi
9. jan 2013

@bibinkaleo aj podla mna je to tehu 🙂 a to, ze to nezobral krv by ma fakt nastvalo.. tym niektorym doktorom sa ani nechce nic robit, pokial je to zavcasu... strasneee! ale nic sa neboj, teraz si rob testik kazdy druhy den a podla mna to bude len tmavnut 🙂 daj vediet.. drzim palce

twistybaby
9. jan 2013

@bravismi och no ja som si robila aj dneska ale zase negativny.uz som to nevydrzala... 😅 ale meriam si BT a tá je dost nizka len 36,24 takze to tehu asi nebude...

bravismi
9. jan 2013

@twistybaby ☹ este nic nepredbiehaj.. vsak nakoniec nam snazilkam aj tak nic ine neostava len cakat a cakat, ja si idem uz koncecne zajtra robit, musela som vydrzat 5 dni 🙄

twistybaby
9. jan 2013

@bravismi och no vies ja som realistka....ked mne nic nehra do karát,ani teplota a ani testy... ☹ nevadi,uz by som sa potesila aj tomu keby len ta mrcha dosla nech sa mozeme snazit odznovu...

sofinka333
9. jan 2013

@bibinkaleo :D a mne sa muz smeje ked si urobim test 3x :D .... musim mu toto ukazat.... ale uplne ta chapem... od kedy som sa rozhodla ze uz chcem baby tak som tiez kupila asi 4 testy.... podla mna su pozitivne v zaciaktu... privelka nahoda, aby tolke testy ukazali duchov... drzim prsty...

bibinkaleo
9. jan 2013

@sofinka333 no to som robila tri dni nie v jeden den... a dnes som kupila dalsie🙂

katra52
9. jan 2013

ahoj kočky.tak ja mam tiež problém.dva roky sa s manželom snažíme a stale nič.v novembri som mala ovulku na 13 den na 26 den som začala spinit.meriam si bazalku a v prvej fáze cyklu som mala vždy 36,3 36,4 a v druhej fáze 36,8 az 37,1a den pred menstruaciou mi vždy klesla.no v decembri klesla az 28 den ked som začala krvácať.na druhy den bola teplota zase 36,8 a menstruacia slabá a na dalsi den koniec.vždy mi menstruacia chodila na 35 den .od poslednej menstruacie v decembri ta bola od 1-3 decembra teplota stale kolíše v rozmedzí od 36,6 do 36,9 a testy negatívne.2tyzdne pred menstruaciou ma boleli prsia a teraz žiadne príznaky menstruacie.čo si mam o tom myslieť? prosím poraďte mi.ďakujem vam krásne

bravismi
10. jan 2013

@katra52 dobre ranko, kedze si mala 1.12. menstruaciu a normalne mavas 35 dnovy cyklus, podla mojich poctov si teraz 41 DC, si si ista, ze ovulujes okolo 13 DC? mozno si mala ovulaciu neskor a otehotnela si tesne pred cyklom a tak ti to testy este neukazuju... ja som na tom totizto podobne, ja mam 28 dnovy cyklus a teraz som uz 36DC, testy negativne a prsia mi idu odpadnut, tak ma bolia, stale cakam, a pokial mi nebude prichadzat menstruacia, tak budem pokracovat v testovani.. moja sestra otehotnela 2 dni pred predpokladanym zaciatkom cyklu, takze musela ovulovat ovela neskor. ja byt tebou tak pokracujem v testovani.. u doktora si bola?

bravismi
10. jan 2013

LEN TAKA SKUSENOST NA POBAVENIE 🙂
minuly mesiac som si nechala kupit testy, dostala som krabicku s 5timi testami /tymi pasikmi/, po 4 pozitivnych testoch som sa rozhodla ist k doktorovi, ktory nam s priatelom po zbadani testov zagratuloval a nechal mi spravit este raz odber mocu na rozbor.. kedze na teste boli len duchovia a ja som bola este len 2 dni pred menstruaciou, rozhodli sme sa s drahym pockat a nehovorit to este nikomu. po dvoch dnoch sme zavolali na vysledky a sestricka mi oznamila: Je mi to luto, ale rozbor bol negativny.. boli sme hrozne sklamani, hned na druhy den mi dosla menstruacia.. vobec sme tomu nechapali..
vcera moj drahy nasiel letacik z krabicky, v ktorej boli testy a pyta sa ma: zlatko? ty si si zacala merat ovulaciu? a ja na to: coze? nie, vsak viem, kedy ovulujem.. a on na to: ale tu pise,ze testy na zistenie ovulacie..
skoro som odpadla! VSETKY POZOTIVNE TESTY BOLI OVULACNE!! 😀
teraz si uz po testy chodime radsej sami hahaha a pred tym nez ich pouzijem sa este 2x pozriem, ci to je tehotensky test 😅

katra52
10. jan 2013

@bravismi
no ja som mala tu ovulku len v novembri na 13 den inokedy mávam tak na 16 az 18 den.metie ma ta bazalka.ako som písala od tej poslednej ovulky sa mi drží tak nejako hore tak neviem ci som v decembri aj ovulku mala:/ doteraz som mala graf ukážkový a teraz som z neho mimo keďže je tak nejako hore a 3testy negatívne.v nedeľu večer som urobila nejaký pohyb a akoby mi v podbrusku niečo prasklo.v strede.pri kychnuti to bolelo a potom nič.mňa nebolia ani prsia,len mi je tak nejako blbo akoby na zvracanie ale nezvracala som a som dosť unavená.pri prvom tehotenstve som to zistila az v 10 týždni keďže som v práci bola viac na wc🙂

alexandrag1
11. jan 2013

zienky začínam panikáriť...3den meškania 😠 vsak to este nemusi nic znamenat,že nie? 😀 neviem co chcem vlastne počuť,asi som to len potrebovala zo seba dostať

rosegirl2013
11. jan 2013

asi 600x položená otázka ale vidím, že ste tu dosť zbehlé a ja sa len nesmelo rozbieham....kedy po oplodnení bude testík pozitívny? ďakujem babuľky

taja27
11. jan 2013

@rosegirl2013 to je velmi individualne....pretože hladina HCG je u každejina...to je hormon v tehotenstve....a kedy hm ťažko povedat...hovori sa že na 10 den ukaže...ale po oplodnení...ako naisto vieš že si oplodnená?🙂))

rosegirl2013
12. jan 2013

@taja27 ďakujem nooo my sa iba rozbiehame a zbieram bazálne informácie, lebo je iné vedieť teóriu, mať ju naštudovanú a iná je reality a vaše skúsenosti si vážim o to viac 😉 podľa výpočtov sa blížime iba k plodným dňom, BT+ovulačné testy zatiaľ nerobíme, taaaak uvidíme či to bude takto "prirodzene" alebo prejdeme na vyšší level po neúspešných pokusoch 🙂

petra8351
12. jan 2013

kolko dni po pohlavnom styku zistim ze som tehotna

romuaska
12. jan 2013

@sofinka333 ahojky jak si dopadla?

kstablova
12. jan 2013

@petra8351
@rosegirl2013 já si dělala test 7 dní od početí a byl negativní. Po 14 dnech od početí tam byla velmi slabá čárka.

janaplt
12. jan 2013

Ahojte som tu nova a chcem sa spytat, ci je mozne otehotniet hned prvy mesiac po vysadeni antikoncepcie. V novembri 2012 som ju este normalne mala, no v decembri uz nie. Menzes som mala okolo 14 decembra. Ani sme nemysleli, ze by sa nam to podarilo alebo nieco take. Zili sme normalne, ako by som mala antikoncepciu, cize vobec sme si to neuvedomovali. Sexikovali sme cele sviatky, cize od vianoc, az do 4.januara 😀 niekedy aj dva krat denne. MS by uz mala byt kazdu chvilu. Som vsak strasne unavena, sem-tam ma pobolieva podbrusko, niekedy sa necitim zrovna najlepsie. Nalady sa mi striedaju jedna radost-no neviem ci to nie je aj zo stresov.. Kedy by som si mala spravit test, co myslite babulky? A je tu teda sanca, otehotniet ihned po vysadeni antikoncepcie? Dakujem vam

janaplt
12. jan 2013

A este som zabudla mam pocit akoby som mala zvysenu teplotu, trosku zapchaty nos a straaasne ma bolia krize, neviem z coho to moze byt. 😕 a mam aj vytok par dni

bravismi
12. jan 2013

ahojte babenky moje, takze dnes 38 DC som zacala krvacat..
hrozne som sa doplakala, uz sme tomu obaja tak hrozne verili, ze som si uz ani nerobila testiky..
strasne sklamana, ale nevzdavame sa.. ☹

mamina2388
13. jan 2013

ahojte babenky...tak definitivne sa vzdavame, uz nesnazilkujeme..2 roky a stale nic, prajem vam vsetkym vela uspechov...

siss_sz
13. jan 2013

@mamina2388 prave ked vzdas, sa velakrat podari... ja vam drzim palec... a keby aj tak nic, lubte sa najviac ko len viete, aspon vy dvaja... a uzivajte si spolocny zivot ...

lussi2
13. jan 2013

@mamina2388 ved to nevzdvajte, uz v dnesnej dobe sa da pomoct, navstivte odbornikov. Mojej svagrine tiez dr.povedal, ze nikdy nebude mat deti nakoniec sa podrilo umelym oplod. chodili do Heliosu do MT sice 2 roky ale stalo to za to 🙂

pegi7474
13. jan 2013

ahojte som tu nova, snazime sa o babenko no nedari sa nam snazime sa pol roka viem ze je to malo snazia sa aj druhe velmi dlho no pomaha mi porozpravat sa o tom. teraz cakame ci pride a ci nepride to cakanie je najhorsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre