Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

romuaska
19. jan 2013

@extrem000 juu gratuluji k čárce 🙂 Já ještě dělat nebudu bolí ěm strašn+ě břicho,třeba to zase dostanu dřív jako min.měsíc,já nechci být těhu tak doufám,že nic nebude 😖

extrem000
19. jan 2013

@romuaska tak ozaj ja držím moc a moc palce! 🙂 🙂 🙂

majka567
19. jan 2013

Ahojte prosim poradite my mesiac my meska aj daco mama nepravydelny ciklus ...a po poslednej Ms som mal styk s priatelom sa snazyme o babetko a po tyzdny som mala vytoky slabo hnedy az ruzovy ...robila.som.si.test a vysiel neg ..moze sa milyt test ? ...pordte my prosim

majka567
20. jan 2013

Prosim poradte my ☹

katinka4
20. jan 2013

@majka567 mala som to presne ako ty,isla som na gyndu a okrem normalneho vysetrenia pri ktorom mi doktorka potvrdila ze tehotna niesom- teda test neklamal, mi zobrala krv na hormonalny obraz a zistilo sa ze mam zvyseny TSH,takze moja rada znie chod na gyndu a popros o hormonalne vysetrenie. 😉 je mi lúto ale tehu to pravdepodobne nebude kedze ti meska mesiac a test negat.mne meskala tiez mesiac. ☹

majinka29
20. jan 2013

Ahojte je mozne mat na 13DPO este stale neg tehu test?? ci sa opat nezadarilo?? dnes som merala aj teplotu a 36,9... ale naposledy som merala 9DPO o bola 36,4..

majka567
20. jan 2013

Diky @katinka4..pojdem na gyndu ....a tiez chces mat s priatelom babetko ..

majka567
20. jan 2013

@katinka4 diky za radu pojdem na gyndu ..a vy sa tiez snazyte o babetko

pegi7474
20. jan 2013

@extremnieco tam je myslim ze si v tom jaj keby som ja takto mala mam sa nedari a nedari

pegi7474
20. jan 2013

@extrem000 tes sa ze si v tom a vychutnavaj si to krasne obdobie

extrem000
20. jan 2013

@pegi7474 ja držím palce a snád niekedy, netreba nato vela mysliet a íst dotoho naplno, no mne sa to lahko hovorí, ale moc a moc držím palčeky!!!!!

extrem000
20. jan 2013

@pegi7474 no dufajme, ale aj tak mi to ešte gynekolog musí potvrdit, no ale si aj druhé materstvo vychutnám, to je jasné......vdaka 😉
🙂

pegi7474
20. jan 2013

@extrem000 tesim sa s tebou este tak keby som ja ostala

pegi7474
20. jan 2013

@extrem000 dakujem moc

moncacko123
20. jan 2013

ahojtee... ja akurat čakam ako to dopadne už 2 mesiace sa snažime a zatial nič.. neska som mala dostať ms ale ešte neprišla-.-. a dufame že ani nepride.. aj ked si myslimm že zasa čakame zbytočne:( .. ked sa snažite o mimi každy priznak alebo niečo sa vam zda byť tehotensky mno ... už neviem č mam ako brať.. v piatok som si robila test a nič.. myslite že ms nepride?? .. asi keby som mala v brušku malu fazulku tak by mi to na teste už ukazalo niee??

michelle22
20. jan 2013

Ahojte, my sa tiež snažíme. Minuly mesiac mi meškala ms 2 týždne, tak sme už dúfali a spravila som si test, žiaľ bol negatívny 😒 tento mesiac som mala ovulku potvrdenu ov testom a hlienom, tak zase čakáme... Mám take mini tušenie- bolia ma už asi týždeň prsia ako nikdy, podbrusko ako pred ms. Počkám ešte týždeň kedy by mala prísť ms a robím test lebo som nervózna z toho 🙂

aaggyy
20. jan 2013

Ahojte kočky,
no ja sa pridávam k nervózne čakajúcim na výsledok 🙂 robila som si test v piatok, 28DC, keďže cykly mávam tak 24-25 dní a bola tam slabulinká čiaročka. Dnes, 30DC som čakala že bude silnejšia, ale práve naopak, ledva tam niečo tuším...mimi by síce plánované nebolo, ale radostne očakávané určite 🙂 Nechcem sa moc tešiť, aby som nebola moc sklamaná, ale veď vám nemusím nič hovoriť, netešiť sa asi moc nejde, aj ked ešte nie je úplne z čoho...

alucia20
20. jan 2013

Desat rokov som brala HAK od oktobra som ju vysadila lebo sa snažime o mimi doposial sa niak nedarilo pri poslednej ovulačke sme to skušali začiatkom januara zas dnes je 4 deň čo mi meška mrcha bolia ma velmi prsia mam tlaky v podbrušku a vaječníkoch ako pri mrche. test som si robila utorok bol negat ☹ žiadne ine priznaky nemam možem byť tehu? kedy mam skusiť další test?

aaggyy
20. jan 2013

Skúsila by som ho zajtra z rannného moču, v tom by mala byť koncentrácia hCG najvyššia..tak držím palce 🙂

pegi7474
20. jan 2013

ahojte tu vsetky, pozdvihne mi niektora z vas naladu, som sklamana a skormutena ze to zasa nevyslo uz ani nedufam ze to bude asi nam to nie je sudene mat babenecko

pegi7474
20. jan 2013

@michelle22 nech ti to vyde drzim palceky 😅

pegi7474
20. jan 2013

@azmuk dakujem ti moc ale uz som s toho taka skormutena ale co ide jar budeme mat zahradku a budu tam moje kvietka tak budem na inych myslienkach aj ked to babo budem mat v hlave stale ale co bud bude alebo nie

aaggyy
20. jan 2013

@pegi7474 moc ma to mrzí, že sa zatiaľ nepodarilo, zvlášť keď to skúšate už nejakú dobu.. ☹ neviem si ani predstaviť čím si teraz prechádzaš..ja zvažujem či nie som tehotná len pár dní a tie pocity neistoty sú na nevydržanie..takže obdivujem vás baby čo sa snažíte už nejaký čas a moc držím palce 🙂

katinka4
21. jan 2013

@majka567 ano aj my sa snazime o babo....zatial bez uspechu ☹

snezenka123
21. jan 2013

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, měli jsme nechráněný styk 24DC(6.1.), a dostala jsem to v den MS, čili 26DC.(8.1) Menstruace byla jen o trochu slabší,ale jinak bych řekla že normální. No a jelikož mě pobolívá břicho, sem tam, zkusila jsem dnes test.
Ale udělala, byl nega, a šla s dětmi k dr.
Když jsem se vrátila, kouknu na testa a tam slaboooooounký duch, musela bych otěhu hned před tou MS 😨
jen nevím, zda se výsledek může počítat za věrohodný, když jsem na test pak koukala až za pár hodin poté...
Zkusila jsme to vyfotit, ale na fotce to moc vidět nejde, na "živo"je to prostě slabounká druhá čárka. Dnes jsem 14DC.
Stalo se vám to některé? Otěhu jste hned před MS?
Díky moc, za dva-tři dny zkusím testnout znova..

moncacko123
21. jan 2013

ahjte tak zasa nič :((( neska ms prišla-.. po dnovom meskani aleo to nieje nic.. nmo ... takže sme zasa sklamanýý..:(( a navyše prišla taka že som myslela že je po mne rano som vracalaa ... joojjj zase mesiac čakať a snažiť sa :( držte palčekyy

extrem000
21. jan 2013

@moncacko123 na tvojom mieste by som si urobila o dva, tri dni test, no ja som na mamateste mala hrubšiu čiarku, no ked som o dva dni robila znova, taktiež s ranným močom iný testík, tak bledšia čiarka, zajtra robím posledný testík, ktorý mi ostal a idem ku gynekologovi, krámy mi už meškaju, to mávam presne, takže skús to tak , viem, že si nervozná, ale o to je to napínavejšie a krajšie

pegi7474
21. jan 2013

@aaggyy je to tazke a este ked vidim mojho skormuteneho a ze by rad syna o to je to horsie pripadam si nanic ale sme zdravy nic zle nanasiel lekar uplne zdrava zena a on zdravy chlap a nejde a nejde to ach jaj ale co narobime veru nic ale niekedy je to velmi zle hlavne ked vidim v nemocnici baby ktore cakaju a tym ze ja tam aj pracujem a ked vidim ze si doniesla krv a ze je v to aj im niekedy veru zavidim

pegi7474
21. jan 2013

@moncacko123 drzim palceky aj my sa snazime uz sedem mesiacov a stale nic je to niekedy strasne ale najhorsie to je ked pride ta mrcha cervena co nema prist a ona pride 😢 ☹

mrva
21. jan 2013

Ahojte kočky. Aj my snažilkujeme, aj keď len 2 mesiace. Zatiaľ som nedostala ani ms (od novembra), bola som u gyndoša a pichol mi vyvolávačku. Dnes je 7 deň a nič... Tak čakám. Povedal, že keď do týždňa nepríde, mám prísť a potom uvidíme. Ešte počkám do piatku alebo pondelka a potom utekáám. Bolia ma prsia, som unavená, a stráááášne nervózna. Takže PMS je na vrchole, ale MS nikde ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre