Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

npetkas
29. jan 2013

@snezenka123 dakujem 🙂 a s tebou to ako vyzera?

boobaa
29. jan 2013

@npetkas dakujem za radu. teraz som si v robote urobila mamatest 10 ml a nie je tam niíč - absolutne nič. tak som smutná. to bolo dvojbalanie, možno urobím ráno druhý a konec japonec, čakám na tú svinskú mrchu zasratú 😢 ten digital má akú citlivosť??

npetkas
29. jan 2013

@boobaa kolky si DC? ten digital je 25-tka...ale je na trosku inom principe vyrobeny...teda princip je ten isty, len je presnejsi

boobaa
29. jan 2013

@npetkas to je na jedno použitie?? idem kuknúť na nete čo píšu

boobaa
29. jan 2013

@npetkas nepíšu či na jedno alebo viacej. Neviem či mám vyhodiť 10 eur na mrchu.. ☹ asi ešte počkam. Mám pocit že si znásilňujem s tehotenstvom hlavu - psychiku a tá spôsobuje meškanie :(

snezenka123
29. jan 2013

@npetkas u mě sněhobílo, dnešní ranní test 10 dr.max a úplně nic, prázdno...před týdnem v polovině cyklu duch, viditelný, mám ho pořád schovaný, občas na něj juknu a čárka druhá slabounká tam pořád je, nezmizela 😕 , MS mám dostat v sobotu -neděli, tak uvidíme ...co nakonec bude nebo nebude,ale prsa mě nebolí, což je divné, ty mě vždycky bolí přesně týden před ms,pravidelně a dooost a ted nic, častější chození na wc,ale to mám spíše z nastydnutí ale ty prsa mě zarážejí, třeba je to taky sugesce 😒 že mě nebolí schválně 😀
nechápu, jak je možný duch v polovině cyklu a pak nic? to je asi hloupost, že by těhu test ukázal ovulku, ne?

npetkas
29. jan 2013

@snezenka123 no to je hlupost...nechapem, nerozumiem, mna tiez prsia absolutne nebolia, ani nie su nejak extra citlive, nic, len tlaky v podbrusku, sem tam nejake krce ako pri mrche, a vynechana mrcha...par dni mi je rano blbo, toci sa mi hlava, ale to moze byt aj tym ze prudko a rychlo vstavam z postele, no neviem, uvidime, kazdopadne aj tebe drzim palce nech ti to vyjde ako si prajes...ale nejde mi dohlavy ten pozitivny test v polke cyklu

npetkas
29. jan 2013

@boobaa no tak moze to byt aj tym, vsak uvidis, skus este pockat, a budes mudrejsia hadam, a psychika hra velku ulohu

snezenka123
29. jan 2013

@npetkas no mě to právě také nejde do hlavy...měli jsme milování naplno 2 dnu před MS, tak jsem si říkala, že třeba jsme otěhu a proto na testu slabý duch v polovině cyklu, což by odpovídalo,ale pak další tetsy nega, včetně dnešního...

A tebe prsa bolí také vždy,když to máš dostat? myslím pár dní dopředu?

romuaska
29. jan 2013

@snezenka123 nj..zítra jdu na gyn..

npetkas
29. jan 2013

@snezenka123 ano tiez ma bolia vzdy pred mrchou a teraz praveze nic, absolutne ani naznak...jedine co som mala bolo, ze 23.1. som mala dostat mrchu, ta ale neprisla no 24.1. som mala taky hnedo-ruzovy vytok ale asi len zo 3-4 hodiny, potom uz nic, tak neviem...vyslovene to bolo len take hnedo-ruzove, taky maly fliacik na intimke

snezenka123
29. jan 2013

@npetkas tak je to buď těhu a nebo si z nás ta psychika dělá legraci 🙂 já to mám stejně, pokaždé mě hodně bolí a natečou prsa, a te´d vůůůbec nic... 😕 tak uvidíme, jdeš ve čtvrtek na gyndu, tak uvidíš, já mám dlouhé čekání do víkendu jestli mrcha dorazí a nebo ne, pokud nedorazí, tak hned v pondělí naklušu na gyndu 😉

npetkas
29. jan 2013

@snezenka123 no uvidime, u mna je to ale s tymi prsiami to iste...tyzden pred MS niekedy aj od ovulacie ma bolia a mam ich akoby naliate, take citlive a ubolene, ale teraz vobec nic...neviem, no kazdopadne o dva dni sa dozviem cim to je

jetynka
29. jan 2013

@snezenka123
@npetkas Holky já to měla teď úplně to samé a mrcha došla s týdenním zpožděním a byť jsem nechtěla, byla jsem nucena udělat těhu test, ten naštěstí negativní ale ty nervy než mrška přišla byly hrozné a ty stavy co tomu předcházely děs - migréna, bolest v podbřišku, návaly horka ☹

boobaa
29. jan 2013

@npetkas keby so s tou psychikou vedela porodiť zdravé babatko bolo by to fasa 🙂

npetkas
29. jan 2013

@boobaa no to ano....

npetkas
29. jan 2013

@jetynka no ja ked som mala naposledy nieco taketo tak z toho bol chlapcek ako hrom a teraz ma 16 mesiacov, tak uvidime

sanny228
29. jan 2013

baby neviete mi poradiť ked sme snažilkovali zhruba 5-6 dní pred mrchou tak je možnosť aby sa nám to podarilo ?? 🙂 poradte prosím..má s tým niektorá skúsenosť ? 🙂

jetynka
29. jan 2013

@npetkas ježííš nestraš 😀, u mě to bylo naštěstí opravdu jen zpoždění z důvodu stresu a nemocí a čtvrté dítě si nemůžu dovolit, hlavně zdravotně ☹

dadkaabarino
29. jan 2013

Ahojte babulky mzslite možem byt tehu? posledy ms som mala 25,12,12012 a zatial nic len som mala ca hodinove spinenie a odvtedy nic ale nemam yiadne priynaky myslite ze mi test uz ukaze keby som bola tehu ? dakujem

boobaa
29. jan 2013

@dadkaabarino ja dostala 28.12 a uz drtim testy. Len 2 mi ukazali ducha a aj to po limite. Takze bud skoro testujem alebo nic. Tebe by uz ukazat mohli. Mamatest 10 ml by ta uz mohol potesit 🙂

lena27
29. jan 2013

@boobaa já to měla 30.12 a testovala jsem včera, ale ne ranní močí a byl negativní.už 5 dní špiním, někdy víc někdy skoro vůbec. u předchozích těhotenstvích jsem také špinila. cítím, že těhotná jsem tak uvidím zítra ráno. příznaky jsem měla před 10dny mě bolelo v podbřišku (to mě nikdy nebolí), měla jsem průjem a pálí mě často žáha - ale to může být z jídla. tak držte palce

spikella
29. jan 2013

@snezenka123
@jetynka
Asi skvrny na slunci,,,to same,,vsechny mozne priznaky,,po ms ani vidu,,zpozdeni presne tyden,,na uplnek bohuzel dorazila... tak at Vam se testy vydrari podle Vaseho prani.. 🙂

boobaa
30. jan 2013

Tak dnes rano som si urobila mamatest 10. Dnes je 34 DC a ciarka nikde. Ostalo iba biele pole.... :( cakam na tu lchu a buduci mesiac znova... Drzim vam vsetkym palceee

boobaa
30. jan 2013

bože, zasa sa mi urobila II slabá čiarka až po uschnutí papieriku. mne už z toho trtne. ved 34 DC - ranný moč by už mohol ukázať niečo. Od nervou už chcem asi tú mrchu

snezenka123
30. jan 2013

@boboa a co dr.? nechceš jít na krev, at je jistota? já taky čekám do neděle, když to nedostanu,druhý den jdu k dr. taky bych to asi nevydržela s nervíkama 😕 držím palce

jetynka
30. jan 2013

@spikella Mi mrška dorazila teď v pátek, naštěstí, a odvčera beru antikoncepci , tak snad bude mrška chodit přesně 🙂

extrem000
30. jan 2013

potrebujem obrovskú radu a poradit hlavne od tých, čo majú ale i nemajú skúsenosti s týmto zážitkom.................
bola som pred týždnom na gynde, malé meralo 2mm a prišla som po týždni a doktor mi povedal, že meria len 5 mm, a potom ohladom toho tie následky, že môžem potratit........čo sa týka negatívnych vecí, som od krámov akože v 5,5 týždni, no viem, že malé vzniklo 6 januára a podla mna je to ešte stále málo......som bola prekvapená, a v šoku, máte niektorá skúsenost, kolko by malo meriat v 4 týždmo mimčo? Ja to tak pekne nazvem. Alebo že by to bolo rizikové tehotenstvo? poradte mi, dakujem

dadkaabarino
30. jan 2013

@boobaa dnes som si robila tehu test a bol negativny ale priznaky ms nikde 🙂

snezenka123
30. jan 2013

@extrem000 http://www.maminkam.cz/4-tyden-tehotenstvi snad pomůže, držím palečky 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre