Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

romuaska
30. jan 2013

Tak já byla dnes na gyn.nic na mě nenašla..prý normální nález...vzali mi krev na crp..hm..takže z čehoty bolesti já už nechápu nic..

snezenka123
30. jan 2013

@romuaska...a výsledky budeš vědět kdy? a to ti brali krev i na zjištění HCG? a dala ti něco na ty bolesti? je ti lépe? tak třeba to bude přeci jen to mimi 😉

boobaa
30. jan 2013

Ahojte, moze tym mamatestom tak hrabat? Uz 3 mamatest mi ukazal po uschnuti papieriku //. Kto sa v tom ma vyznat???! Mrcha zatial nikde. Mam zltkasty vodnatu vytok, bolia ma bradavky a pred chvilou som mala take ostre pichanie v lavom vajecniku ze mi skoro oci vypadli. Ja tomu nerozumie. Zaninam si mysliet ze mam cystu alebo nejaky iny sajrajt :(

romuaska
30. jan 2013

@snezenka123 říkala že gestaci nevidí že to těhu nebude,výsledky budou po 8...-/jako od bolesti mi nic nedali..nechápu už nic..

romuaska
30. jan 2013

@boobaa jéé to mám taky mě dneska dole píchlon ve školce jsem myslela že mě vylezou oči z dulku:D..ale testy mám negat

snezenka123
30. jan 2013

zítra po 8 hodině? nebo po 8.únoru? to je divný, že ti na nic nedala, mě když bolelo břicho-tak mě bolelo i když mě prohmatával a dělal mi i vnitřní utz, taky nic neviděl a že jde asi o začínající zánět a dal mi prášky na polykání, kamarádka byla s podobným problémem a dostala i globule na vkládání...tak to je divné, že tě bolí břicho a nic ti nedala,ale třeba čeká na výsledky stěrů,aby ti mohla dát přesnou medikaci

romuaska
30. jan 2013

@snezenka123 nee ráno po 8 🙂 ona že to zánět není protože když mě prohmatávala dole tak mě to nebolí..:-/ si akorát připadám jak prdlá..a ta sliznice není moc??13mm?to zas bude myslím MS co?:-/

snezenka123
30. jan 2013

@romuaska uff to jsem se lekla, tak zítra hned dej vědět, jak jsi dopadla, ve velikosti sliznice se nevyznám.. 😕

romuaska
30. jan 2013

@snezenka123 no když jsme krvácela min měsíc..v pulce cyklu jakože teda dost a dlouho měla jsme vysokou 11mm..takže ted to bude to samé☹..stejně nchápu proč roste když beru antikoncepci..že

romuaska
30. jan 2013

@snezenka123 a ty se cítíš jak?

snezenka123
30. jan 2013

@romauska jak se cítím? no prsa mě malinko pobolívají,ale je to úúúplně jiné bolení, než před ms, jaké mívám každý měsíc. občas jsem se přistihla, že mám pocit, který jsem mívala když jsem kojila děti, jako by se mi "nalývaly"kdo kojil zná to, takový ten pocit mravenčení když se třeba při breku nebo kojení nalývaly ...ale to může být pszchyka🙂 a břicho taky pobolívá, někdy víc, někdy mín, já mám ms dostat o víkendyu, tak uvidíme 😉

romuaska
30. jan 2013

@snezenka123 tak držím pěsti🙂 já v neděli vyndám kroužek a měla bych to dostat ějak uterek středa..uvidíme co bude za masakr:D

snezenka123
30. jan 2013

@romuaska kroužek? jako antikoncepční?

romuaska
30. jan 2013
snezenka123
30. jan 2013

@romuaska aha, o tom slyším poprvé 😉 tak to jo, pokud používáš antikoncepci, tak je riziko otěhu minimální, vi´d.

romuaska
30. jan 2013

@snezenka123 já doufám..

snezenka123
30. jan 2013

@romuaska budu držet palce aby ti to dopadlo jak si přeješ 😉

romuaska
30. jan 2013

@snezenka123 děkuji🙂..no mimi fakt nee..já právě měla potíže s práškama antiky..a přecházela jsme na kroužek..taky byli atb:-/takže možné je asi vše..ale myslím,že minimální šance...spíš mě naštvalo že to ais nebude gyn,.zánět či tak protože to opravdu bolí☹a nevím co ted..jsme mohla vědět a mohli mě léčit

snezenka123
31. jan 2013

@romauska tak uvidíš, co ti řekla dr. jestli užjsi tam volala,ale příjde mi divné, že tě s gynek.bolestmi jen tak pošle domů 😒 uvidíš, držím palečky 😉

snezenka123
31. jan 2013

@npetkas tak jak jsi dopadla na gyndě? myslím na tebe a držím palečky 😉 aby bylo vše ok, dej potom vědět,jak jsi dopadla 😵

npetkas
31. jan 2013

@snezenka123
@boobaa
no takze mne dnes u dr. povedali, ze som mala posunutu ovulaciu, ze k nej doslo asi pred tyzdnom, co mohol znacit taky hnedoruzovy vytok co som mala, ze maternica je pripravena "na uhniezdenie" vajcika, ale ze mi zatial nevie povedat, ci doslo k oplodneniu alebo nie... ze mam pockat taky tyzden, a ze ak do tyzdna nepride mrcha, tak pravdepodobne som tehotna...lebo cystu ziadnu nemam, ani nic podobne, takze v podstate som tam kde som bola, zase mam len cakat a cakat

snezenka123
31. jan 2013

@npetkas takže zase nic nevíš, ach jo, zase týden čekání, to musí být na palici,ale ještě není všechno ztraceno..takže jsi měla ovulaci,jestli tomu rozumím až den po očekávané ms? tak uvidíš, budu držet palečky,aby to bylo těhu.-) a krev ti vezme až tedy za týden? a jak se cítíš?

boobaa
31. jan 2013

@npetkas och, s tebou sa príroda pekne zahrala. aspon že si zdravá a nie je tam žiadna cystat a podobné zlé veci. držím palčeky aby bola bublinka v perinke 😵

npetkas
31. jan 2013

@boobaa dakujem 🙂

npetkas
31. jan 2013

@snezenka123 presne tak, dalsi tyzden cakania, viem, ze to este nie je stratene, aj ked som sla smutna od DR. no nevadi, ved co ma prist pride..a uvidime, ano mala som ovulaciu aj 29DC, a kedze teraz som este len 36DC, tak by bolo malo pravdepodobne zistovanie z krvy,kedze uhniezdovanie vajicka moze trvat 10-14 dni...tak uvidime

npetkas
31. jan 2013

@snezenka123 ale nerozumiem, preco mi ten jeden test vysiel pozitivny

snezenka123
31. jan 2013

@npetkas a kolikátým DC ti vyšel ten pozitivní těhu test? a říkala jsi to dr,že jsi měla pozitivní těhu test?No držím palečky,aby bylo v bříšku miminko a co prsa, stále nebolí?

npetkas
31. jan 2013

@snezenka123 30DC...a 29DC bola ovulacia, tak ja neviem, ci to bol nasledok toho alebo co

snezenka123
31. jan 2013

@npetkas no, tak to je záhada,jako u mne, s tím duchem uprostřed cyklu🙂přeci jsme si o tom psaly, že je divné, že aby těhu test ukazoval ovulaci, a nebo že by to špinění bylo zahnízďování? to by nemohlo být??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre