Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

romuaska
3. feb 2013

@tavia bože at už to dostanu nebo se zblázním 😖 😝 😀

mangel_ka
3. feb 2013

Dobrý deň, mám 30 dňový menštruačný cyklus, poslednú menštruáciu som mala 14. januára 2013, podľa ovulačného hlienu som mala ovuláciu okolo 27. januára, v týchto dňoch som mala nechránený pohlavný styk. Od 1. februára pociťujem tlak v podbrušku, občas jemné pichanie, je to dosť intenzívne najmä v noci. Je možné, že som tehotná? Kedy si najskôr môžem urobiť tehotenský test?
Vopred ďakujem za odpove

freyjanr
3. feb 2013

@mangel_ka v lekrani ti povedia,mam skusenosti s testami ktore reaguju uz po 5 dnoch myslim,vzdy som si kupovala GS Mamatest,je na dve pouzitia,extra citlivy na ten hormon co sa vylucuje v tehotenstve a stoji zhruba 2,50 😉

anjelik87
3. feb 2013

@mangel_ka ja som si robila tehu test na 12 den od ovulky.drzim palce!🙂

snezenka123
3. feb 2013

Ahoj holky, prosím vás, ms mívám pravidelnou, střídají se mi cykly 25/26/25/26 pravidelně...minulý měsíc jsem to dostala po 26 dnech, takže ted jsem logicky očekávala, že ms dorazí po 25 dnech, čili včera,ale nic se neděje ani dneska...ránoo tt negativní-no něco hooodně slabého tam asi vidím,ale spíš jde o to, že si tu čárku tam asi představuji 😅 (ale u obou těhu jsem měla pozit.test až týden po vynechání).
Myslíte, že kdybych zítra šla na gyndu, že mám podezření na těhu, že mi vezme krev, i když ještě nemám pozitivní těhu test?
Díky moc.

kristinka28
3. feb 2013

ahoj prosim vas o radu od novembra chytro priberam,,bolo mi jeden tyzden zle som vracala ,,menstruaciju mam no meskava mi dva dni,,robyla som si testy a nic mi neukaze.Mam este jednu otazku ak mi dal pri sexu sperme pri koncu vaginy mozem otehotniet dakujem ,,prajem vam pekny den,dufam ze mi niekto odpise

kristinka28
3. feb 2013

ahoj snezenka123...no moze byt ze tam slabo nieco ukaze dve ciarky ,,ak nedostanes menzes urob si este jeden a uvidis co ti ukaze ,,,drzim palce ,,plnanujete si babo 🙂

snezenka123
3. feb 2013

@krisitnka28 díky, no já už další test nemám a do města se dostanu až zítra 😒 jen mi jde o to, jestli mi dr.vezme krev i když nemám v ruce pozitivní těhu test?ta nejistota je k zbláznění 😠

co se týká tvého dotazu, někde jsem četla , že pokud se spermie dostanou i na kraj pochvy, je možné otěhotnění, i když asi s měnší pravděpodobností, pokud by to bylo až dovnitř pochvy, jako né při styku a vyvrcholení,ale třeba při mazlení a byli by spermie na prstech, tak to nevím 😕 ale možné to asi je, i když prý spermie na vzduchu umírají, tak jedině by to musel být hodně rychlý přesun 😉

kristinka28
3. feb 2013

@snezenka123 dakujem ti za odpoved,,som este pisala ze mi je od novembra zle myslim tym ze chytro priberam ,,menzes mam sice kazdy mesiac mi meska dva dni ale dostanem ,,robyla som si testy a nic mi neukaze a ja neviem co mam dalej robyt ,,brucho mam veksie ako predtym a ma picha pod rebrom ,,,

eviku28
3. feb 2013

Ahojte, mám takú malú dilemu. Pred týždňomi sme mali s partnerom nechránený sex. Dávali sme si pozor no i tak...už asi 5 dní ma pobolieva pravý vaječník a podbruško ako pre MS, no tá má prísť až o dva týždne. Včera ma prekvapilo menšie špinenie, ružový až ružovo hnedý výtok a troška krvičky. Dnes však už nič, stále iba pobolievanie. Cítim sa troška divno, tak teraz neviem čo sa deje. Môžem byť tehotná? Kedy je dobré si urobiť test, aby som nebola sklamaná? Bábo by veľmi potešilo. Ďakujem.

snezenka123
3. feb 2013

@kristinka28 no, tak asi nezbývá než jít k dr, aby ti vzal krev a vyšetřil tě, jestli je všechnno ok, tetsy můžou být nega a těhu být můžeš, kdy to máš dostat?

snezenka123
3. feb 2013

ěeviku28, mohlo by jít o uhnízďování, to špinění, test bych asi dělala minimálně tak za týden,ale spíš v den očekávané ms, někomu s eto ukáže už před ms, někomu až po vunechání, někomu (jako mně)až týden po vynechání, tak držím palce,aby to vyšlo 😉

kristinka28
3. feb 2013

@snezenka123 17 februara mam dostat menzes,,mislis da mozem byt tehotna aj mat menzes a test ukaze nepozitivny

eviku28
3. feb 2013

snezenka123 ďakujem, budem musieť zaťať zuby a vydržať. Iné mi asi nezostáva 😔

sonka_miro
3. feb 2013

Ahojte, chcela by som sa opytat na Vas nazor, uz asi 2-3 tyzdne nedokazem vypit caj-nechuti mi, a dnes som rano robila manzelovi kavu a z nicoho nic ma naplo a uz som isla na zachod. V stredu som mam dostat mrchu ale uz asi cca od strvtka mam take slabo hnede az ruzove spinenie uplne slabe asi ako posledny den mrchy. Test si este nechcem robit ,nechcem sa sklamat.Je mozne ze by sa konecne zadarilo ?

snezenka123
4. feb 2013

Tak jsem to, holky dneska ráno dostala ☹ .
měla jsem spoždění, dva dny, a příznaky, jaké obvykle před ms nemívám 😒 no co se dá dělat 😔

romuaska
4. feb 2013

@snezenka123 ahojky..tak to mě mrzí.-(..no já pořád čekám,mám bolesti normálně MS bolesti už od soboty a nic:-/ tak jsem na nervy:_(

kareta21
4. feb 2013

Ahojte..mam otazocku..v oktobri som mala missed abortion..cyklus som mavala nepravidelny..so snubencom sme mali nechraneny styk..menstruaciu som mala 15.1.2013, v tom case ked sa mi len spustali sme sa milovali 🙂 a potom 26.1., 27.1 a 1.2. 2013...myslite si, ze by som mohla otehotniet??v poslednom case ma boli v podbrusku a sem tam ma pobolievaju prsia a tocieva sa mi hlava..viem, ze by to bolo skoro ale tak clovek nikdy nevie 😉 nasledujucu menstruaciu mam mat 12.2. no pri mojom cykle pochybujem..Dakujem za odpovede 🙂

eviku28
4. feb 2013

Snezenka123 ....je mi to lúto. Nabudúce to hádam výjde. Ja stále bolesti v podbrušku, včera opäť slabučké špinenie. Na test je ešte skoro, som zvedavá, čo z toho vypadne. Kiež by malý anjelik 😉.

snezenka123
4. feb 2013

@romuaska me je to taky lito,ale asi to tak melo byt...a tobe drzim palce,aby to dopadlo dle tveho prani @eviku28 no,asi jeste nenastal ten vhodny cas, tak to nechame byt a tretiho sourozence tem nasim slunickum doprejeme,za par let,jak jsme puvodne chteli,tobe preji,maleho andilka a drzim palecky

eviku28
4. feb 2013

snezenka123 Ďakujem

katra52
4. feb 2013

@kareta21 nesledujes si bt? v tom čase si mohla mať ovulku a tehotná byť môžeš.

dadkaabarino
4. feb 2013

Ahojte poslednú ms som mala 25.12.2012a nasledujuca mala byt 23.1.2013 minuly pondelok som si robila test a bol negativny myslite ze som tehu ? a ze test mi ete neukazal // pretoze bolo skoro alebo nie som tehu? Ďalujem

katra52
4. feb 2013

@dadkaabarino to už tí ms meškala.test by si mala mať už pozit aspoň ducha ak mavas pravidelnú mrchu aj koľajnice.ale sú aj prípady že test je negat. aj ked je žena tehotná.skús dalsi test.ak bude aj ten negat. chod k dr.

vera_vila
4. feb 2013

@sonka_miro možné to je... Ale těžko říct bez testu...

@dadkaabarino brzy to asi nebylo, ale mohla jsi otěhotnět později, zkus test tento týden, jestli tam nic nebude, tak asi nějaký jiný problém a vyvolávačka ☹

@kareta21 tak vydrž a uvidíš, jestli se zadařilo... Test bych udělala tak kolem 20.2., pokud MS nedorazí...

dadkaabarino
4. feb 2013

@katra52 Ahoj Ďakujem mavam 31dc takže skusim este jeden a uvidim teda 🙂

dadkaabarino
4. feb 2013

Babulky ďakujem 🙂























@vera_vila dakujem
@vera_vila

kareta21
4. feb 2013

@katra52 BT si nemeriam..tak velmi by som si priala babatko..

@vera_vila caka ma dlhe cakanie 🙂

katra52
4. feb 2013

@dadkaabarino aj na budúce🙂 držím palce aby boli //

katra52
4. feb 2013

@kareta21 ani nevieš kedy ju mavas?je nás veľa ktoré máme taký sen.koľko sa snažíte?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre