Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

eviku28
11. feb 2013

@lupmice88 ja som to mala také podobné, teda bolesti stále pretvrávajú, do MS ostáva cca 6 dní, tak som tiež veľmi zvedavá, Ja som mala troška aj špinenie, tak držím palce aby ti to dopadlo ako si praješ. 😉

sonika84
11. feb 2013

Ahojte, je tuzba po babatku taka silna aby som si mohla vsugerovat tehotenstvo? co ked je to tak bolest v podbrusku, zvyssena teplota, nafuknute brucho....je len nieco o com som citala a zrazu to pocitujem aj ja? ci len moc samu seba pozorujem? vsetkym snazilkam aj uz skoro mamickam zelam velaaaa dobreho 🙂 ps: potesilo by ma keby mi niekto napise ze nie som blazon 😕

alchemilkazltozelena
11. feb 2013

@sonika84 nie si, ja pocitujem to iste 😀 kedy mAS dostat ms?

sonika84
11. feb 2013

@alchemilkazltozelena
ahoj, si ma potesila ze nie som sama 😵 , v piatok by sa mala dostavit, tak dufam ze sa nedostavi, myslim ze za tie roky by si mohla dat pokoj s navstevami 🙂 citam ze sa snazite o babatko, a drzim palceky nech to coskoro vyjde, kedy mas dostat ty?

eviku28
11. feb 2013

@sonika84 no sme na tom asi rovnako, tak ti prajem, aby Ti to vyšlo ;) a bolo bábenko.

sonika84
11. feb 2013

@eviku28
budeme mat babatka.....verim ze sa to podari

natalka1993
11. feb 2013

@temonti ... ahoj dneska som si robila ďalší test a vyšiel mi neg. ... asi z toho tehu nič nebude ... jedine ak by mi HCG pomály stúpal alebo som si ho urobila zle .... :/

eviku28
11. feb 2013

@sonika84 🙂 aj ja 🙂

eebey
11. feb 2013

Ahojte mohli byt ste mi poradiť, potvrdiť resp. vyvrátiť môj dohad o možnom tehotenstve? Mám 32 dňoví cyklus predposledný 07.01.2013, dňa 27.01.2013 nechránený pohl.styk. Týždeň nato som dostala závraty na odpadnutie pri vstavaní zo sedu alebo ľahu, bolo mi aj zle od žalúdka, tak sme sa aj tešili, že to môžno konečne vyjde. No od pondelka 04.02.2013 som mala kŕče v podbrušku a nato som v utorok dňa 05.02.2013 menštruáciu dostala. Tá však trvá 7 dní (ešte dnes špiním) no má iné sfarbenie ako inokedy a je podivuhodné, že som od stredy nemala žiadne bolesti ako inokedy ( 1. - 3. deň MS). No od včera ma trápia kŕče v podbrušku, som nafúknutá. Test som si nerobila, keďže je 16 deň po styku, má zmysel robiť si ho? Ukázal by mi niečo? Aj som sa bavila so sestrou, tak ona mala pri 1. tehu aj prvú menštruáciu. Ďakujem Vám

eviku28
11. feb 2013

@sonika84 Ozaj, aj si si skúšala robiť test?

sonika84
11. feb 2013

@eviku28
robila som si pred par dnami, ale negativny......vedela som ze to tak bude, je skoro...ale cisto zenska zvedavost 😀 spravim si az v piatok, teda ked sa nedostavi MS, ty si na tom ako?

eviku28
11. feb 2013

@sonika84 ja som robila v stredu, no bola tam slabulilinká čiaročka, viditelná iba proti svetlu, a v sobotu som skúšala znova, dnes tiež, no nejako nič nevidím, ta mám aj strach, alebo sú tie testy zlé, boli také poďobkované. Teraz to asi vyskúšam aj ja do piatu alebo do konca týždňa a uvidím.

sonika84
11. feb 2013

@eviku28
skus vydrzat, ale ked bola slaba ciarka moznost tam je......v piatok mozme vyskusat spolu 🙂

eviku28
11. feb 2013

@sonika84 už vydržím, no hej, len to že tam bola a teraz som asi slepá ma desí. Môžeme 🙂...pak si povieme tie radostné zvesti naraz 😅

sonika84
11. feb 2013

@eviku28
dufam ze budu radostne 🙂 a ked aj nie raz urcite budu 🙂

eviku28
11. feb 2013

@sonika84 Ak bolo nadelené budeme sa vytešovať 😉

alchemilkazltozelena
11. feb 2013

@sonika84
@eviku28

ja mam dostat na Valentina, ... a vtedy chcem aj testovat, rano, ale neviem ci to vydrzim a netestnem uz zajtra rano 😀 nevladzem uz cakat, aj nejake priznaky su, ale asi len v mojej hlave 😒

dame si potom vediet, prajem nam to vsetkym 😉

eviku28
11. feb 2013

@alchemilkazltozelena aj ja Tebe, daj potom vedieť.

lillynecka
11. feb 2013

Ahojte chcela by som sa spytat 🙂 3 den po menstruacii sme sa s priatelom milovali a tak chceli sme to obaja... mozem ostat tehotná??

katra52
12. feb 2013

@lillynecka ano môžeš

katra52
12. feb 2013

@eebey ked si dostala menstruaciu a trvá tak dlho tehotná pravdepodobne nebudeš.hormóny si robia čo chcú a každá žena ma tak 2x di roka inú menstruaciu ako zvyčajne.je to normálne.ja som mala ttiež minulý cyklus veľmi slabu trvala 10dni bola som u dr. Povedal že to nič nieje.ale pokiaľ mas pochybnosti navštív lekára.

katra52
12. feb 2013

@eviku28 ak si mala na teste čiarku viditeľnú iba proti svetlu a nebola ružová mohol to byť iba kanalik ktorý sa pri niektorých testoch môže rozpit

didi44
12. feb 2013

@lillynecka skutocnost, ze ty tuzis a chceli ste to obaja...nic neznamena lebo dolezitejsie je, ze si to chcela ty, keby si totiz nechcela, tak by nezasunul..Vzhladom na suvislosti, ak ta tvoj priatel..nezapustil..neznamena to hned, ze vzhladom na rozne faktory budes tehotna....ale drzim ti palce ked si to tak chcela.. 😀

sonika84
12. feb 2013

@alchemilkazltozelena
tak budem cakat ako dopadnes, dufam ze vyborne 😉

sonika84
12. feb 2013

@eviku28
uz len vydrzat 3 dni 😉

alchemilkazltozelena
12. feb 2013

@sonika84 nakoniec som dnes vydrzala a netestovala, az naozaj vo stvrtok budem,, ale mam strasne krce od vcera, ja to nemavam pred ms, az v den ked mam dostat ms mam take krce, ale stale som ju nedostala tak neviem, stale chodim na wc pozerat, celu noc som mala krce 😒

broucinekzka
12. feb 2013

ahojte holky, jsem tady uplne nova... 🙂 . Tak nejak si s sebou nevim rady...snazime se s pritelem o miminko, ale zatim nam to asi nejak nevychazi, nebo nevim...v patek bych mela dostat menstruaci, ale samozrejme bych si prala, abych ji nedostala 🙂 . Jde o to, ze uz asi skoro 14 dni me hrozne boli prsa a sem tam me pichne v podbrisku, nikdy jsem tohle na sobe nezaznamenala, takze nevim, co si o tom mam myslet...minuly tyden jsem si delala test a byla tam zlehounka viditelna druha carecka, ale kdyz jsem si delala test o vikendu, tak byl negativni... ☹ , myslite, ze pokud to v patek nedostanu, ze to mam zkusit znova?? Nejde na to nemyslet, ac se moc snazim...ale moc bych si miminko s pritelem prala....omlouvam se, ze otravuji...jen si nevim rady...

sonika84
12. feb 2013

@alchemilkazltozelena
verim ze uz ziadnu MS nedostanes, uz to vydrz o to silnejsie kolajnicky budes mat 😉 krce mam aj ja, momentalne som na pn, mam teploty ktore su z nicoho. :( dr ma poslala dnes ku gyn. takze vecer tam cupkam, tak uvidim co povie....mam 38, myslim ze je to skor zapal, uvidim....takze moja nadej pomaly klesa 😉 ale tebe drzim palceky a vydrz

broucinekzka
12. feb 2013

@sonika84 Moc Ti preji, aby to vyslo, me je sice teprve 25, ale citim se pripravena a ze zdrav.duvodu mi bylo i doporuceno, abych otehotnela, jsem rok po operaci praskle cysty...tak uz bych si prala, aby to vyslo a mela bych mimi. Zkusim vydrzet, pokud to v patek neprijde, tak hned udelam testik 🙂 a modlim se, aby to vyslo 🙂 a pak pomazu k dr., moc, moc Ti drzim pesti, aby vse bylo v poradku.

alchemilkazltozelena
12. feb 2013

@sonika84 tak daj potom vediet, drz sa, ... !!! ja neviem ja som cvok, namyslam si kadeco a zas sa len sklamem, preco som taka nepoucitelna? ale asi nie som sama....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre