Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

uhlarka
16. mar 2011

@simi251 ahoj, beriem Lindynette 30. je streda a stale nic

simi251
16. mar 2011

@uhlarka Teraz som si vsimla z poslednu tabletku si brala v nedelu? No tak potom je to OK. Mozno to dostanes dnes, mozno zajtra. V pribalovom letaku je napisane ze pocas 7 dnovej prestavky. Nemusi to byt presne na 2. alebo 3. den. Preco si teda myslis, ze ti meska? Neboj a nestresuj sa zbytocne. 😉

drobik1
16. mar 2011

ahojte..poradte mi mam sice dve deti ale vobec neviem na com som..mrchami meska uz od soboty a je mi na zvracanie,obcas ma pobolieva v podbrusku..mozem byt tehu??dakujem pekne za odpovede.. 🙂

katkarv
16. mar 2011

@drobik1 ved si skus urobit tehot.test a uvidis,uz by ti mal ukazat.

drobik1
16. mar 2011

@katkarv hej ved asi musim lebo neviem na com som.. 🙂 len som nechcela lebo budem zase sklamana.. 🙂

katkarv
16. mar 2011

@drobik1 no ked ti meskaju a nezvykli tak asi sklamana nebudes.Daj vediet,drzim palce

lucka.lucy
16. mar 2011

Ahoj baby 😎 mam otazku. 7 rokov som brala HAK a teraz v jan uz neberiem lebo chceme mat babaktoooo 😀 mrchu januarovu a februarovu som dostala presne presne vtedy kedy normalne mi chodila. ale dnes mi mala pris a mi neprisla. lenze ja som taka netrpezliva a robila som si test vcera a povedal mi ze EE ☹ . Lenze mrcha nechodiiii a nechodiii (dufam,ze ani nepride) Otazka: MOZEM BYT TEHOTNA ?? 😉 dakujeeem

elebe
16. mar 2011

@lucka.lucy ahoj,jasné že môžeš....mne vyšiel test až týždeň po meškaní mrchy a mojej kamoške až dva týždne...takže kým nie je mrcha nič nie je stratené 😉 😉

lucka.lucy
16. mar 2011

@elebe jeej myslis?? a ako to budem vediet ze ci ano alebo ee?? tie testy straaasne deprimuju... 😒

elebe
16. mar 2011

@lucka.lucy no každá žena je iná a každá má-nemá iné príznaky....ja som chodila veľa cikať,smrdelo mi mäso a čistiace prostriedky,vraždila by som za nanuk,mala som krásne nechty aj vlasy....skús testnúť tak o 2-3dni znova a použi ranný moč a citlivosť testu10 😉 😉

lucka.lucy
16. mar 2011

haloo odpovedzte mi este niekto prosiiim, ake mate skusenosti... 😖

lucka.lucy
16. mar 2011

@elebe ked ja by som to chcela vediet uz teraz 😒 ale budem musiet pockat... ty uz mas babo?

elebe
16. mar 2011

@lucka.lucy no je to hnusné nekonečné čakanie.... 😒 😒 no ja som bola tehu min.mes. ale bohužiaľ sa to neudržalo,takže mi to dvojdňová mrcha vyplavila ☹ ale doky mi povedal že je všetko OK a že takto je to lepšie ako potom kyret,tak som sa s tým zmierila a ideme ďalej 🙂

lucka.lucy
16. mar 2011

@elebe teda 😖 toho sa bojim aj ja. ale dufam,ze bude vsetko ok. tak ti prajem veeeeeeeeeeeela stastia nech sa podari. 😉 a drz sa!

elebe
16. mar 2011

@lucka.lucy ničoho sa neboj,ty si úplne iná ako ja....len testuj a potom daj vedieť ako si dopadla....držím palčeky 😉 😀

lucka.lucy
17. mar 2011

Dobre rano, mam otazku. 7 rokov som brala HAK a teraz v jan uz neberiem lebo chceme mat babatkoooo mrchu januarovu a februarovu som dostala presne presne vtedy kedy normalne mi chodila. ale vcera rano mi mala prist a mi neprisla. lenze ja som taka netrpezliva a robila som si test predvcerom a dnes povedal mi ze EE . Lenze mrcha nechodiiii a nechodiii (dufam,ze ani nepride) Otazka: MOZEM BYT TEHOTNA ?? dakujeeem
😉

lucka.lucy
17. mar 2011

😖 a este toto, skor ma bolia vajecniky ako podbrusko v strede... tak neviem

janina.p
17. mar 2011

@lucka.lucy ahoj, ja som bola presne tento istý prípad, po 7 rokoch som HAK vysadila a dr. povedal, že prvé 3 mesiace po vysadení je najvyššia pravdepodobnosť otehotnieť. Prvú mrchu som mala presne, druhá meškala 2 dni a keď som ju dostala, tak som si to poriadne odplakala a na tretí mesiac sa to podarilo (po 4 dňovom meškaní som zistila, že som tehu). Držím place, ale v každom prípade ešte počkaj. Viem, že je to ťažké, ale treba vydržať a (moja "obľúbená" veta, ktorú som počúvala od všetkých okolo) nerobiť si zbytočné nádeje, lebo potom je to iba horšie 🙂

lucka.lucy
17. mar 2011

@janina.p ahoj, tak to som rada,ze je niekto taky ako ja 😀 Mas pravdu, vsetci mi to hovoria, lenze im mrcha nemeska 😀 a okrem toho tie testy su strasne deprimujuce... Drzim palceky na august.

janina.p
17. mar 2011

@lucka.lucy ďakujem. Presne viem, ako sa cítiš. Zo všetkých strán som počúvala, čo čakám, keď som tak dlho užívala HAK, že sa nám to tak skoro nepodarí. Ale ja som verila, proste som si to vsugerovala, že sa to podarí a podarilo sa 🙂. Stále som sa pozorovala, keď mi mrcha meškala, pri každom zvláštnom pocite som bežala na wc, lebo som sa bála, že som dostala mrchu. No a tú prvú meškajúcu som dostala v noci, zobudila som sa na to a teda poriadne som si poplakala. Chudák manžel, bol zo mňa hotový a tiež bol smutný. Ale netreba sa vzdávať, aj keď to tento mesiac nevyjde, nabudúci to určite vyjde. 🙂

drobik1
17. mar 2011

@katkarv ahoj no nemeskali mi len v decembri 3 dni ale to som bola sklamana lebo uz som dufala ze to tak bude..no budem testovat az v sobotu..a vdaka 🙂

katkarv
17. mar 2011

@drobik1 mne minuly rok co som bola dvakrat tehotna ukazal test uz tri dni pred mrchou.

drobik1
17. mar 2011

@katkarv no to je asi u kazdeho ine.. 🙂 neviem ale ja sa testnem teda az tu sobotu.. 🙂 mrcha stale nikde a pobolieva ma v podbrusku.. 😒

katkarv
17. mar 2011

@drobik1 to ta obdivujem ze to vydrzis,ja uz tlacim kalendar ocami :op

drobik1
17. mar 2011

@katkarv hm no tak ja uz som testovala vcera ale bola tam len / tak neviem..vraj som ho robila skoro..tak uvidime v sobotu 🙂

katkarv
17. mar 2011

@drobik1 jak skoro?kolko ti meskaju?

drobik1
17. mar 2011

@katkarv no meskaju mi od nedele plus minus 1-2 dni tak ja mam sama v tom zmätok 🙂

katkarv
17. mar 2011

@drobik1 a kedy si robila vcera rano?ci pocas dna?pisu tu baby ze az po tyzdni meskania im ukazalo

drobik1
17. mar 2011

@katkarv no ved prave ze som robila vcera asi o takomto case..preto pocakm este do sboty alebo aj dlhsie mozno 🙂 no ved baby mi tu vraveli ze je to skoro ze az po tyzdni tak uvidime ako to dopadne 🙂

katkarv
17. mar 2011

@drobik1 alebo si mohla z prveho ranneho mocu tam je najviac koncentrovane hgc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre