Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sonika84
12. feb 2013

@alchemilkazltozelena
@eviku28 ahojte babulky, tak dnes som bola u lekara, ktory mi potvrdil akurat zapal mocovych ciest.Preto to pichanie v podbrusku. takze v piatok ocakavam MS. aspon sa preliecim. A budem dufat ze budete mat v piatok vacsie stastie. Som zvedava aj za vas 🙂

alchemilkazltozelena
12. feb 2013

@sonika84 to mi je luto, tak snad to bude coskoro ok 🙂 ja mam stale krce, aj vlozku som si dala pre istotu a nie je na nej nic za cely den, som zvedava ci aj v noci budu krce 😢

sonika84
12. feb 2013

@alchemilkazltozelena radsej sa preliecim, ved je tu aj buduci mesiac 🙂, neboj nedostanes.....budu kolajnicky 😉

moon321
12. feb 2013

@lilly19 nepočula si míľa lila o gumach,alebo antike?a potom si spomen este na pohlavné choroby...

eviku28
12. feb 2013

@sonika84 ojéééje, to ma mrzí, ale hlavne sa skoro vylieč 🙂....mňa to včera bolelo teda kvalitne, dnes nič, iba teraz akosi troška, tak uvidíme.

sonika84
12. feb 2013

@eviku28 ja som tak zvedava na vas 😵 budem vas sledovat a drzat palceky. Tak ako som sa strasne tesila ze to mozno uz vyslo, tak som nakoniec rada.....predsa mi dal antibiotika, aspon ich budem brat s pocitom, ze nikomu neublizim 🙂

eviku28
12. feb 2013

@sonika84 To je pravda, dôležité je teraz aby si sa dala čoskoro do poriadku a možno sa nachystať na to krásne poslanie ;)

vienesa
12. feb 2013

ahojte baby mozem sa pridat?

sonika84
12. feb 2013

@eviku28
@alchemilkazltozelena takze ked budete tehulky, tak budem tahat od vas vsetko 😀 budem aspon vediet co ma caka o mesiac 😕 😀

alchemilkazltozelena
12. feb 2013

@eviku28 ahoj 🙂 mas dostat ms piatok? a ake mas priznaky? ja ich mam dost, ale asi ich prehanam... ja si stale myslim ze prsia musia byt naliate a boliet, to sa vsade pise a ja to nemam, preto si myslim ze asi nic z toho, aj ked ja ich nikdy ani pred ms nemam ani naliate ani nic 😕

irenka111
12. feb 2013

Ahoj lidí neměla sem menzes 1 měsic a 12 dní mam podbřišku 2 bouličky bolej me zada pomoctemí ☹

eviku28
12. feb 2013

@alchemilkazltozelena no ja tak piatok až nedeľa, nemám pravidelne 28 dní. Príznaky? 😀 Tak možno si to tiež vsugerovávam, lebo si veľmi prajem aby to ta bolo, neviem. Pred dvomi týždňami slabé špinenie po dva večere, odvtedy bolesti podbruška, časom zoslabli, včera a predvčerom silné, dnes takmer nič. Sobota ma riadne prehnalo na wc, čo mi prišlo ťažko od žalúdka, niekedy ťažko po jedle a hlavne veľký apetít 😀, no a dnes ma začali pobolievať troška prsia, hlavne bradavky sú citlivejšie. Minulý týždeň som bola u lekára, vraj mám všeto ok, iba zväčšenú sliznicu. Tak netuším, ale verím, že tam bude malinké bábo. 😉

eviku28
12. feb 2013

@alchemilkazltozelena A aby som ešte dodala, tak dnes som ao omáča od obeda, ledva som sa teraz prebrala. v robote som skoro odkvacala 🙂

vienesa
13. feb 2013

baby nemozete mi napisat svoj nazor??? menzes mam dostat az v pondelok 18 feb. ale v pondelok som mala malicko spinenie, neviem co ma tak nutkalo si spravit test a vysiel pozitivne, urobila som si o dalsi den este jeden a znova pozitivni... moze sa stat ze test moze skreslovat vysledok?ja uz jedno dietatko mam ale ked som otehotnela prvy krat vedela som v tedy ze som tehotna skor ako mi mali prist kramy.. tiez mi test ukazal pozitivny vysledok. Len teraz akosi nic necitim ... prve tehotenstvo som mala vsetky priznaky hned na zaciatku.. a teraz nic..v stredu som objednana k mudr.ale do stredy este daleko..mozete vyjadrit svoj nazor?...dakujem

vienesa
13. feb 2013

a este som zabudla napisat ze o druhe baby sa snazime uz skoro rok

alchemilkazltozelena
13. feb 2013

@eviku28 tak sa nechame prekvapkat 😀 obe 😀

alchemilkazltozelena
13. feb 2013

@vienesa ja si myslim ze si, ci to bol len duch? foto nemas?

vienesa
13. feb 2013

prvy test bolo vidno slabsie a na druhom teste o den neskor uz bola viditelna poriadne.

broucinekzka
13. feb 2013

@vienesa No tak to je super 🙂.

vienesa
13. feb 2013

myslite ze uz nedostanem mrchu?ja tomu akosi nemozem uverit...mam sice take priznaky ze som nafuknuta,aj prsia bolia ale tak ako pred menzesom... nic viac 🙂 a unavena som stale kedze makam v praci.. 🙂 asi tu vyzeram ako dilina, ale pri mojom prvom tehotnstve my bolo tak zleeeeeeeee hned na zaciatku ma napinalo...

alchemilkazltozelena
13. feb 2013

@vienesa si a hotovo 😀 mozno ti bude zle neskor, az v case dostavenia sa MS..

broucinekzka
13. feb 2013

@vienesa Já myslím, že nee 😉, já to mám dostat v pátek a modlím se, aby to tak nebylo...už pár dní mám pnutí v prsou, nafouklá jsem a sem tam mě píchne v podbřišku...jeden testík mi vyšel pozitivní a pak negativní, tak v tom mám zmatek ☹

broucinekzka
13. feb 2013

@vienesa Verim, ze tehotna jsi 😉

vienesa
13. feb 2013

@broucinekzka dakujem za podporu...velmi by som sa tesila...bola by to premna neuveritelna sprava...v stredu vas budem kontaktovat.....mozno si kupim este jeden test a zrobim si ho v piatok 🙂 baby nenapisete nieco o sebe?ze vas trosku spoznam?

vienesa
13. feb 2013
vienesa
13. feb 2013

@broucinekzka drzim palce aby sa mrcha nedostavila ...dlho sa snazite otehotniet?

broucinekzka
13. feb 2013

@vienesa No zatím se snažíme 4 měsíce 🙂, jsem po dvou operacích prasklých cyst...a doktoři mě popohání a my si miminko moc přejeme...je mi 25 🙂 a jsem ze Šumperka, copak Ty?

vienesa
13. feb 2013

@broucinekzka ked som mala 20 rrokov ,bola som po operacii pre krvacanie do brusnej dutiny, záver bol taky ze na pol roka mi vedia umelo zastavit kramy ale po pol roku mi prestanu davat inekcie a mala by som sa snazit otehotniet ak chcem mat deti niekedy. Vm ojom pripade bolo nutne otehtniet co najskor a zastavit krvacanie na 9 mesiacov.
podarilo sa nam to na druhy krat 🙂 syn ma uz 6 rokov 🙂
chceli sme este jedno babo a v aprili sme sa zhodli na tom ze je najvyssi cas 🙂 nestastna som bola lebo sa nam nejako nedarilo :( bojim sa ze to aj tentokrat nevyslo ale nebudem robit unahlene zavery 🙂 moj manzel mal totiz pred rokom kiahne uz druhy krat, tak dufam ze nam to vyslo tento krat..

broucinekzka
13. feb 2013

@vienesa Snad ano 🙂. Tak to už máte velkého prcka 🙂. Já už bych si taky miminko moc přála 🙂

vienesa
13. feb 2013

@broucinekzka urcite sa to podari, drzim palce...moj mudr.mi poradil ze skusat mame aspon raz za 3 dni 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre