Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

romuaska
14. feb 2013

@snezenka123 ahojky nijak:-/ dr na mě nic neviděla.prý vše v pořádku☹ dala mi ještě 2týdny a kdyžtak laparo :-/ no..upřímně nějak jsem doufala v cystu či tak:-/ted zas nic nevím připadám si jako trdlo 🙄

eviku28
14. feb 2013

@romuaska no tak ked si mala problémy, niet si čo pripadať ako trdlo.

romuaska
14. feb 2013

@eviku28 bojim se operace☹ tobych raději snesla to těhu .D

eviku28
14. feb 2013

@romuaska neboj, dobre to dopadne, zbytočne sa tým teraz nestresuj. No jo tehu by bolo o inom, čo?

chickkky
14. feb 2013

@romuaska Ahoj, to ti verim, vubec operace jsou naprd. Ja uz na cyste jednou byla jeste pred svatbou, jakoze vse dopadlo dobre i rekonvalescence byla OK, ale i tak je to takove neprijemne :(

grenka
14. feb 2013

@mimomu ahoj ano ja a vyliecila som ju propolisom...mne ja jedna urobila druha narastla..v lekarni kupis propolisovu tinkturu...pijes kazdy den po lyzicke na lacno zapijes vodou ale pij cely mes od zaciatku menzesu do buduceho...nam sa konecne postastilo po 7 mes otehot...

weweruschka
15. feb 2013

Ahojky prosím o radu mám bolesti v celém podbříšku více na pravé straně, které přecházejí do kříží na zádech.A také jsem přehnaně unavená vždy vytuhnu s malým v 8 večer při uspávání. Začátek poslední menses 24.1., začátek bolesti 11.2. a trvá stále až do ted. Prsa sice citlivá nemám, ale ani u prvního dítka jsem je neměla v těhu citlivá až ke konci těhu. S přítelem jsme se snažili od středy 6.2, čtvrtek, pátek, neděle, pondělí i když v pondělí to bylo dost bolavé jestli je to opožděná ovu. , tak nechápu jak to jiné zvládají při milování to totiž bolí opravdu dost. Odhadované plodné dny jsem vypočítala cca od 5.2 do 10.2. Mohu se zeptat zda má některá podobné zkušenosti? Myslím jestli to nejsou náhodou příznaky započatého těhotenství, na test je ještě brzy. Pokud bolest nepřejde tak v ůterý mažu na gindu. A kdybi to bylo opožděná ovu trvali by bolesti více jak 5 dní ? Jsem s toho celá zmatená a přítel taky, myslí si jesli mi našim snažením nějak neublížil, nikdy předtím jsem ovu bolestivou neměla. Děkuji za jakoukoli radu. Ještě otázečka poznal by ginekolog po týdnu od oplodnění na ultrazvuku že jsem těhu? nebo by bylo ještě brzy a nic by neviděl ?

eviku28
15. feb 2013

@weweruschka Ahoj no ja prežívam niečo podobné, 290. 1. posledná MS a od 2.2: bolesti v podbrušku, dobokonca po dva dni slabé špinenie. 6.2. som bola u lekára, vraj všetko ok, mala so iba zväčšenú sliznicu. No a teraz čakám čo bude. Test mi zatial nič neukázal. Tiež mi bývalo zle, donoca ma pár krát aj prehnalo na blinkanie, v robote motáky, no včera mi bolo celom fajn. Na ultrazvuku by to mal lekár vidieť asi až cca 6tt. Držím Ti palce, aby to vyšlo tak ako si praješ 😉.

tremonti
15. feb 2013

@weweruschka bolesti ovu netrvaju az 5 dni,ibaze by ti kazdy den praskal folikul co je malo pravdepodobne.teoreticky ak by si toho 6.2. Pocala, tak citlivy test by ti uz po 10 dnoch mohol ukazat ci si abo nie si tehu.na sone by dr este nic nevidel...skus testnut a uvidis

weweruschka
15. feb 2013

@tremonti Tak já nevím dnes ráno jsem začala krvácet, tak jestli se zadařilo tak se boužel neusadilo a tělo to teď vyplavuje měsíčky jsem mněla dostat až za týden je to nějaký divný. Ještě jsem zapomněla dodat ze tohle byla moje prvni ovu po vysazení mireny tělíska tak vůbec netuším jestli mám teď ciklus počítat od těhhle předčasných měsíčků vypadá to e zainvestuju do ovu testu když to mám tak nepravidelně a nebo to bylo tím že to tělo nepřijmulo těžko říct hold to nepůjde tak rychle jak jsem si představovala 🙂 Taky to mohlo být stresem z toho že jsme dostali výpověd z domu kde bydlíme a hledali jsme kam se vrtnout musim být hold v klidu jak to nejvíc jde

weweruschka
15. feb 2013

@weweruschka A já už si dělal malý naděje ach jo ☹

broucinekzka
15. feb 2013

Ahojte devcata, mam trapny dotaz...ve stredu predcasne dorazila MS, ve ctvrtek pokracovala hrozne slabe a dneska ji uz nemam ☹. Myslite, ze preci jen muzu byt tehotna a mam si koupit dalsi test?? Dekuji za radu...jsem z toho mimo.

tremonti
15. feb 2013

@broucinekzka a predtym si si testy robila? Skus nielkedy to babo vydrzi

tremonti
15. feb 2013

@weweruschka moze byt ze sex bol bolestivy kvoli tomu ze si mala to teliesko...

broucinekzka
15. feb 2013

@tremonti ano, a jeden vyšel pozitivní a další nee ☹

tremonti
15. feb 2013

@broucinekzka a testovala si rovnakymi testami?

weweruschka
15. feb 2013

ale néé telísko mi vytáhli 22.1 a milování hned po měsíčkách bylo super do té doby dokud se po ovu nedostavili ty bolesti pak jsme radši se vším přestali a ted jsem začala krvácet taknevím co si o tom myslet asi mám celej ciklus rozhozenej

weweruschka
15. feb 2013

@weweruschka Tělísko mirena je super a mohu ho všem jen doporučit je to nejšetrnější a nejspolehlivější forma antikoncepce a nemusíte při tom myslet na pilulku a měsíčky po vytažení se dostavili do dvou dnů zatím co u HA cilest jsem čekala 3 měsíce a měsíčky nikde už jsem chtěla zajít na gindu na vyvolávačku a přítel mi koupil tehu test to bych od něj nikdy nečekala 🙂 Vždycky se styděl to nakupovat za mne a tak jsem zjistila, že jsem v tom 🙂 A tak vznikl náš první synek bez menses bez sledování a hlídání at už bt či ovulace je nejlepší na to nemyslet a nestresovat se tím zaměřit se na něco jiného a ono to příjde samo 🙂.

broucinekzka
15. feb 2013
chickkky
15. feb 2013

Ahojky holky, tak se jdu chlubit: dnešní dokonce ODPOLEDNÍ testování 🙂 posílám foto 🙂

chickkky
15. feb 2013

Vypadá to, že sílí čárenka 🙂

sonika84
15. feb 2013

ahojte dievcata, tak teda vidim tu nejaky pozitivny testik, gratulujem 😉 dufam ze sa este dnes nejake zadarili.....
@broucinekzka ahoj, neskusala si sa zasa testnut? lebo ms si mala zvlastnu a tu niekto pisal mozno sa to udrzalo, takze nadalej drzim testy. ja som dnes kupila ovu testy tak uz cakam na snazilkovanie 😵

sonika84
15. feb 2013

@broucinekzka drzim prsty som myslela 😕 😀 (uz som s tych testov blazon 😀 )

tremonti
15. feb 2013

@broucinekzka skus zajtra z prveho ranneho mocu,ak vyjde pozit tak si zajdi za dr na hcg z krvi

zvolsiinylogin
15. feb 2013

@chickkky ktory si dc?

chickkky
15. feb 2013

@zvolsiinylogin No, dnes je to 30 DC, tak uvidíme, zatím ani SMS nepřišla, tak snad to jde k dobrému a nemusím se bát, že mi test vyvolala falešně ta cysta, co mi ji tam MUDr. našla. A navíc holky, dnes začal malý chodit 🙂)))) 🙂

chickkky
15. feb 2013

@sonika84 Jak píšu, je to sice pozitivní testík, ale snad už bude opravdu jen sílit a nezmizí ta čárka, že by to byl falešně pozitivní test kvůli té cystě :(

zvolsiinylogin
15. feb 2013

@chickkky ja som 32 dc....test negativny

eviku28
15. feb 2013

@chickkky Gratulujem a držím palce 😉

sonika84
15. feb 2013

@chickkky dufam ze bude ciarka silniet len z tehu......nech ti to vyjde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre