Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

miselka007
24. feb 2013

@broucinekzka aale co si pipi? ved lekar je tu na to aby nam pomahal, nie? nema sa ti preco smiat, to je blbost.Aj ja mu budem zajtra volat ci bude test negativny alebo pozitivny. 🙂

broucinekzka
24. feb 2013

@miselka007 dekuji 🙂,tak ja tam v tydnu zkusim zajit 😉

miselka007
24. feb 2013

@broucinekzka no presne tak.Ja tej mojej budem zajtra volat ze co sa somnou deje 😝

broucinekzka
24. feb 2013

@miselka007 tak se,prosim,drz a at je vse v poradku 😉

miselka007
24. feb 2013

@broucinekzka dakujem velmi pekne, aj tebe drzim palceky a hlavne aby vsetko dobre dopadlo a onedlho sa tesili z babatka 😉

broucinekzka
24. feb 2013

@miselka007 jee,dekuji,moc bychom si to prali a ja Tobě preji totez!!!

miselka007
24. feb 2013

@broucinekzka aj my si to velmi prajeme 🙂 a dakujem

martinkahc
24. feb 2013

@darazv ahoooj? ako sa mas? co je nove?

martinkahc
24. feb 2013

@lucianellamartin Ahojky... vidim, ze to nedopadlo naj, ale drzim palce 🙂 vebud smutna, vsetko zle je na nieco dobre 🙂

darazv
24. feb 2013

@martinkahc ahojky mrcha dnes dorazila 😠 tak šup do dalsieho boja 😀 a ty ako?

martinkahc
24. feb 2013

@darazv jeeeej, tak to ma mrzi.. ja este cakam do stvrtku 🙂 ale som rada, ze mas pozitivne myslenie 🙂 mam take vselijake pocity v podbrusku, ale musim vyckat 🙂 teda aspon dufam, ze to vydrzim 🙂

darazv
24. feb 2013

@martinkahc vsak co mi ine ostava 😀 a kolkí DC si?

martinkahc
24. feb 2013

@darazv 24 DC som 🙂

darazv
24. feb 2013

@martinkahc tfuj tfuj tfuj držim palčeky a mas aj nejake priznaky? 🙂

martinkahc
24. feb 2013

@darazv vdaka, neviem to rozoznat, uz som zo vsetkeho zmatena po tych rokoch co sa sledujem 🙂 mam pocit ako predmenstruacne... ale obcas ma sem tam pichne, ale to je mono normalne a mozno by som si to za normalnych okolnosti ani nevsimla 😀

lucianellamartin
25. feb 2013

@martinkahc Ahoj hej nedopadlo to podľa mojich predstáv ale náš mesiac snažilkovania je tu tak skúúúšame o sto šesť :D 🙂 ďakujem 🙂

mayama
27. feb 2013

ahojte, potrebujem poradiť, bola som v Helios v Martine tam mi povedali že som tento pond. mala ovuláciu, ale ja som mala s manžel. pohl. styk v nedelu, dá sa otehotnieť aj den pred ovuláciou, je to možne, veľmi sa tešíme na babatko.
v centre mi predpísali clost., užívam aj duphaston a dačo na štítnu žľazu. ale ten clost. som ešte nezačala užívať, vraj ho mam brať v 3 den cyklu. má dakto skúsenosti s týmito liekmi. pomohli???DAKUJEM PEKNE 🙂

darazv
27. feb 2013

@mayama tak spermie prežiju v tele aj 3-5 dní 😉 takze sanca na // je,,držim palceky 😉

broucinekzka
27. feb 2013

@miselka007 achoooj,nejake novinky?

fikolina
27. feb 2013

Ahojte, viem ze je tu takychto tem zalozenych uz asi milion ale aj ten moj pripad je snad v niecom iny...
Ide o to ze beriem HAK...a tyzden pred ms sa mi o trosku zvacsia prsia a mam ich citlivejsie...a bolesti bruska mavam v
den ms..par hodin pred tym nez zacnem krvacat...a krvacanie byva take priemerne..nie az uplne moc silne ale zas ani malo
toho nie je a trva tak 5-6 dni..a tym ze beriem HAK tak ms prichadza pravidelne...vzdy isty den...na druhy den po dobrati tretej placebo tabletky.
No tento mesiac som ms dostala 8.2. co bolo o den skor... trvala len 4 dni a celu dobu to bolo len hnede spinenie...druhy den
trosicku,,maly naznak krvicky a co bolo divne nebolelo ma ani brucho a ani prsia ..nic
....v nedelu v noci(25.2.) som vracala...a tak isto aj v pondelok rano.. mala som podozrenie ,
ze mozem byt tehotna..ten den som si spravila 3 testy kazdy inej znacky a vsetky boli / - teda negativne..
Ale vobec ma to neupokojilo.. toto nie ej prvy krat ze som mala podozrenie a tiez som si vzdy spravila test ale ked bol negativny
tak som si vydychla ze uff ..super...a dalej som na to nemyslela a bola som v pohode ale teraz to tak nie je..vobec tym nie som presvecena
. uz asi tyzden mam zvacsene prsia a to mam uz po ms...
zozaciatku ma aj boleli dost ..teraz menej...picha ma v podbrusku..mam taku bolest akoby som mala dostat ms, take tlaky...
toci sa mi dost hlava... neviem stale mylsim n to ze mozem byt tehotna...nejde mi to z hlavy aj ked bol test negativny..
skusite mi poradit aky mate na to nazor.. stretli ste sa s tym niektora? mozem byt tehotna?....ale keby som aj bola ved je to
viac nez mesiac od januarovej ms,
to by test ukazal nie ? prosiim poradte mi dakujem...

steffi123
27. feb 2013

@fikolina Určite by to test ukázal, ale rozhodne by som išla s tým k lekarovi......budeš kludnejšia....

fikolina
28. feb 2013

na gyndu sa budem objednavat zajtra ...ale skor ako za 3 tyzdne ma neobjedna lebo ma vzdy narvane terminy.... ☹ 😒

martinkahc
28. feb 2013

@lucianellamartin
@darazv Ahojte, takze uz som medzi vami v dalsom kole 🙂 Mrcha prisla presne nacas 🙂

miselka007
28. feb 2013

@broucinekzka ahojky no ja nemam nic nove. dnes mi skoncilo to silnejsie spinenie tak budem volat k Dr. a objednam sa na kontrolu pre istotu.a ty ako? 🙂

mayama
28. feb 2013

@darazv Ďakujem dúfam, že to vyjde, pretože sa snažíme o babatko neustále, sex máme malokedy/manžel je mimo SR/ 😒 čakanie ma už niekoľko krát však sklamalo, bud bola len jedná / alebo prišiel menz. neznášam to čakanie, bolia ma prsia a jem ako nikdy, nechcem sa sledovať, ale to sa nedá. neviem teda či je to znak teh, alebo mrchy. pa 🙂

lucianellamartin
28. feb 2013

@martinkahc opica jedna načo chodí keď ju nikto nepozval? :/ 🙂 ale neboj my to všetky zvládneme a nakoniec uvidíme aj my tie vytúžené // 🙂 držíííííím palčeky 🙂

darazv
28. feb 2013

@lucianellamartin
@martinkahc holky raz to príde // a budeme si navzajom zdielat pocity 🙂

martinkahc
1. mar 2013

@lucianellamartin
@darazv hej hej raz to pride a potom si spravime maminkovsku party 🙂

broucinekzka
1. mar 2013

@miselka007 no,ja byla u dr.včera a u me je pry vse v poradku,tak musi pritel na spermiogram a cosi mi pichnul na podporu tehotenstvi...kez by se nam zadarilo...moc bychom si to oba prali...Tobě hodne stesticka a jsem zvedava,jak dopadnes u dr.😉

miselka007
1. mar 2013

@broucinekzka ahoky, tk je fajn ze je vstko v poriadku.No ja este neviem, uvidim ked pojdem k dr. nech ma pekne prezrie a povie co a ako 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre