Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mon777
9. mar 2013

@katra52 myslim, ze som sa nacakala dost, kym konecne vyrukoval s tym, ze je pripraveny stat sa tatom 😀 takze hoci nemamdobre vztahy so skorpionmi dufam, ze to nase bude novembrove 😀

quinyy
9. mar 2013

@mon777 no aj mna tak ,ked si ich chytim,ale inokedy ma uz o takomto case bolia tak,ze musim behat bez podpr....uvidime 🙂 musime mysliet pozitivne

quinyy
9. mar 2013

@mon777 haha 🙂)) ako vidim,aj teba zaujimaju znamenia :D ty si ake?

katra52
9. mar 2013

@mon777 ja mam brata škorpióna tak viem prečo je tvoj názor taký🙂 ale u dietatka to je iné🙂

katra52
9. mar 2013

@quinyy vsak aj my by sme mali ísť na umelé ale ešte to nechávame na prírodu🙂 ďakujeme🙂

mon777
9. mar 2013

@quinyy nezaujimaju ma, ale moj otec je skoroion a nas vztah je maximalne otrasny 😖 a inak som vahy, ale nedalo by sa ooved, ze som moc nerozhodna 🙂

mon777
9. mar 2013

@katra52 no len aby 😀 nechcem mimco, co mambude neznasat 😀

katra52
9. mar 2013

@mon777 ak budeš dobrou mamou nebude mať na to dôvod🙂 myslím si,že to znamenie neovplyvní🙂

mon777
9. mar 2013

@katra52 to je fakt 😀 uz ken byt tou mamou 😀

katra52
9. mar 2013

@mon777 aj to bude možno už v novembri🙂

mon777
9. mar 2013

@katra52 no 😀 ale stale je tam to mozno 😀 ja by som chcela vediet teraz asi len jednu vec. Kedy najskor je mozne, ze sana tela pomaky zacne nieco prejavovat. Pocitovo alebo fyzicky, to je jedno. Proste take tie prve predzvesti, ze bude mat nejaky vyznam tehu test 😀 😀 😀

katra52
9. mar 2013

@mon777 pokiaľ mavas pms tak je to fakt otázne...to prvé bude podľa mňa keď nedôjde hnusoba🙂

mon777
9. mar 2013

@katra52 tak posledne cykly sa mi ustalili ma 31DC s ovu presne v polovicke 🙂

laura0
9. mar 2013

@quinyy ano,najprv ziadna ciarka ,ale za dva dni uz bol naznak ciarky a v den ked som mala dostat menzes bola ciarka uz uplne vyrazna....drzim ti palce aby tam boli o par dni dne ciarky 🙂

mon777
9. mar 2013

@laura0 a na kolky dpo si testovala prvykrat?

katra52
9. mar 2013

@mon777 tak skús ten 31dc skôr ti nemusí ukázať🙂 niekomu ukáže aj 8dpo ale je to u každej iné,inak stúpa hcg:🙂

mon777
9. mar 2013

@katra52 to mam tak dlhoestecakat? 😀 umrem dovtedy 😀 😀 😀

katra52
9. mar 2013

@mon777 ja tiež čakám a este budem 7dní 🙂 a to som 30dc 😲 😠

laura0
9. mar 2013

@mon777 ja si to uz presne nepamätam ale cca tych 5 dni pred terminom menzesu a vtedy tam ciarka este nebola...

mon777
9. mar 2013

@katra52 a ja mam cakat este 9? Tak to nie 😀 cakam maximalne do stredy 😀 potom by som hadam celkom rada videla aspon ducha 😀
@laura0 a potom po par dnoch bol duch, ci poriadne kolajnice? 😀 boze, ja som zvedava na seba 😀

quinyy
9. mar 2013

@mon777 pana beka,...ja som sa teraz pozrela na ten test este z poobedia a vidim tam uuuuuuuplne slabu ciarku druhu...vidno ju iba z nejakeho uhla,teraz uz som fakt hotovaaaa...aaa..no a vraj tieto woman secret su nespolahlive...neviem co si mam uz mysliet...

mon777
9. mar 2013

@quinyy od poobedia je moc daleko. Pozri, ja som mala na ckear bkue pred dlllllhou dobounkrasne "+" ahovno z toho. Aj maatest mal ducha, aj baby test mak ducha a take kramiska co som dostala ☹ no koniec. Aj pre to som nebola pol roka ci kolko na MK ☹

quinyy
9. mar 2013

@mon777 jooj,to ma mrziii..ja som tu citala prispevky....niekolko bab naslo test v kosi a boli v tom...ale ja si tiez radsej nic neslubujem,pri mojom "stasti" 😔

katra52
9. mar 2013

@mon777 vsak urob skôr len aby si si potom nenadavala že si mohla počkať 🙂

katra52
9. mar 2013

@quinyy môže to byť rozpity kanalik...

mon777
9. mar 2013

@quinyy to je v pohode. Idisla som z kona a hned sa mi to lepsie predychavalo 😀

@katra52 asi sa skusim ovkadnut aspon po 27dc 😀

katra52
9. mar 2013

@mon777 no tak som zvedavá na toho ducha 😀

mon777
9. mar 2013

Takycj je nas viacej 😀 ale ak tam nebude nic, znasilmi si chlapa 😀 😀 😀 😀 lebo sak zo znasilneni je kopa deti 😀😀😀😀😀😀😀😀😀

katra52
9. mar 2013

@mon777 ja som sa o to tiež pokúšala ale nevyšlo to 😀 asi treba viac krát😀

mon777
9. mar 2013

@katra52 asi 😀 ozer ho, aby bol povolnejsi, pockaj, kym zaspi, aby bol ovladanejsi a dalej asi vraviet nemusim😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre