• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
@elebe fuuuu tak to mi je luuuto :( tak prajem vela stastia pri skusani :wink: no ja viem, ze je skoro pokusim sa este vydrzat :slight_smile:
22. mar 2011 o 10:29  • Odpovedz
@mimi511 neboj moja....je tu jar a všetko kvitne,tak zakvitneme aj my :wink: a koľko sa snažíte? u nás je toto piaty mesiac...
22. mar 2011 o 10:31  •  1 dieťa  • Odpovedz
@elebe no snad mas pravdu :slight_smile: my sa snazime 4 mesiac ...
22. mar 2011 o 10:37  • Odpovedz
@mimi511 no tak to sme na tom skoro rovnako :slight_smile: a ja už mám metlu na bociany :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2011 o 10:39  •  1 dieťa  • Odpovedz
@elebe no to ano :D metlu na bociany??? sak ale metlou ich vyzenies, ci? :D :D
a ak to nie je tajomstvo kolko mas rokov?
22. mar 2011 o 10:46  • Odpovedz
@mimi511 no ja ich predsa budem zháňať ku nám.... :grinning: :grinning: no ja mám 30rokov a ty?
22. mar 2011 o 10:48  •  1 dieťa  • Odpovedz
@elebe jaaaaaaaj :D : D :D tak to bud stale v strehu :slight_smile: ked tie dlhonohe svine budu letiet aby si to stihla :D :D :D
ja mam 26...
22. mar 2011 o 10:52  • Odpovedz
@mimi511 no ja som malá,chudá....ale veeelmi šikovná :grinning: :grinning: :grinning: a priateľ mi vždy hovorí že na tej metle môžem lietať,keď už som taká ukecaná bosorka :grinning: :grinning:
22. mar 2011 o 10:55  •  1 dieťa  • Odpovedz
@elebe no tak to si s tym mojim mozu podat ruky :slight_smile:)) ten ked ma vidi na s metlou v ruke tak sa hned pyta, ze kam letim :slight_smile: a tiez mi hovori, ze ja aj smrt ukecam :D :D :D :D
22. mar 2011 o 10:58  • Odpovedz
@mimi511 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ten môj mi ani nechcel kúpiť metlu,lebo vravel že na nej zdrhnem :grinning: :grinning:
22. mar 2011 o 10:59  •  1 dieťa  • Odpovedz
@elebe :D :D :D
22. mar 2011 o 11:02  • Odpovedz
@mimi511 ja mám doma čivavku sučku a aj tá je tehotná.....každým dňom by mala rodiť....tak to máme pekne rozdelené. priateľ je pôrodník a ja hlavná sestra plus v prípade války sanitka :grinning: :grinning:
22. mar 2011 o 11:06  •  1 dieťa  • Odpovedz
@elebe tak to snad ani pravda nie je :slight_smile: my mame doma tiez civavku ale to je este 8 mesacne mrne :slight_smile:
takze vy to mate doma takto podelene? no kraasa :slight_smile: predpokladam, ze mas dnes volno ked si na nette, ci? :grinning:
22. mar 2011 o 11:09  • Odpovedz
@mimi511 jééééj aj ty máš takého krpca ako ja? a aj tvoje je tááááke rozmaznané ako to naše? :grinning: :grinning: ja nepracujem,priateľ našťastie krásne zarába a tak som doma....firmu v ktorej som pracovala zrušili a nedrilo s mi nájsť prácu a tak sme si povedali že bude materská :grinning: :grinning: tak dúfam že to bude čoskoro.... :unamused:
22. mar 2011 o 11:14  •  1 dieťa  • Odpovedz
@elebe no tak to je taky nas maly mleznak :slight_smile: samozrejme spava s nami v perinach :grinning:
tak ty si si to zariadila dobre :wink: ja do prace chodit teda musim.. no snad ten bocianko uz k nam prilete coskoro :grinning:
nie si na maily? ci facebooku? ak by si chcela mozme popisat tam, nemusia vsetci vsetko vediet :grinning:
22. mar 2011 o 11:19  • Odpovedz
@mimi511 aj naša bosorka spáva s nami v posteli....a to ešte musí mať hlavu na vankúši a zakrytá tak že má predné labky vonku.....strašné decko :grinning: :grinning: však ak chceš môžme popísať aj na IP...
22. mar 2011 o 11:25  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ahojte baby,tak testy 10 týždňov od pohlavného styku sú negatívne.V piatok ma čaká vyšetrenie u gynekologičky,opäť krv na hormóny a uvidím čo mi povie na tie bolesti vaječníkov odkedy beriem antikoncepciu.Neviem prečo bola moja menštruácia po vyvolávačke taká divná.Mala som 2 dni silnú menštruáciu aj s krvou,až tmavou a potom 3 a 4 deň som mala skôr hnedé špinenie ako krv.To ma dosť znepokojuje.Myslíte si,že je to ok?
22. mar 2011 o 22:18  • Odpovedz
@mimi511 ahoj moja....tak je to tu....máme 5 krásných šteniatok.....bože také sú malinké :grinning: :grinning:
bola som hlavný pôrodník,priateľ to nestihol,tak som behala jak splašená koza :grinning: ,ale všetko je ok....ale sú upišťanéééééé :grinning: :grinning:
23. mar 2011 o 07:15  •  1 dieťa  • Odpovedz
jeziiiiiiiiis tak to sa moc tesiiiim :grinning: musia byt krasnucke malunke :grinning: tak drzim palce :wink:
no a co ako dopadol vcerajsi vecer? dufam, ze podla ocakavania :wink:
ja som si robila ten testik ale ninčen :(
23. mar 2011 o 08:18  • Odpovedz
@elebe som skoro zabudla, ak mozes posli nejake foto malych mrnousov :D
23. mar 2011 o 08:19  • Odpovedz
@mimi511 ahoooooj....tak včerajší večer nebol nijaký,lebo sme behali okolo krpcov.....ale drahý ešte spinká a keď sa zobudí,tak si to vynahradíme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2011 o 08:20  •  1 dieťa  • Odpovedz
@mimi511 jáj foto spravím,keď sa priateľ zobudí,nechcem ho budiť.....bude mrzutý potom....moc sme toho nenaspali.....ja som mala službu do druhej a on od druhej :grinning:
23. mar 2011 o 08:21  •  1 dieťa  • Odpovedz
no pekne pekne :D treba si pomaly zvykat :D ked bude mimco aby ste boli zohrati :wink:
23. mar 2011 o 08:24  • Odpovedz
@mimi511 však hej....ale týto krpci sú taký upišťanííííííí.....ja som ti hovorila že na test je skoro,ty nedočkavec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2011 o 08:26  •  1 dieťa  • Odpovedz
no sak ja viem :wink: ale cakat 11 dni neviem ci to zvladnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
krpci upistaniiii :wink: hned by som jedneho brala ale to bude az ked bude domcek :wink:
23. mar 2011 o 08:29  • Odpovedz
@mimi511 ale jasné že zvládneš,to je krásne obdobie,lebo máš stále nádej :sunglasses: :sunglasses:
ale však ty máš krpca....nie
23. mar 2011 o 08:31  •  1 dieťa  • Odpovedz
no ved hej ale po tom cakani moze prist opat sklamanie.. :unamused:
hej hej mam krpatu ale chcela by som este k nej aj krpca :wink:
vcera jej vypadol posledny mliecny zubok micka moja krasna :slight_smile:
23. mar 2011 o 08:39  • Odpovedz
@mimi511 nemôžeš to tak brať.....ak ste sa trafili do plodných dní,tak to ber tak že to môže byť..... :sunglasses:
my sme našej žabke museli vyberať očné mliečné zúbky,lebo nie a nie von a už tam mala aj normálne....
23. mar 2011 o 08:43  •  1 dieťa  • Odpovedz
no tak ma jeden zubok v predu ze ma uz normalne ale ma aj mliecny :( som povedala, ze do este pockam do konca tyzdna a pokial jej nevypadne, tak budeme musiet ist k veterosovi....
23. mar 2011 o 08:53  • Odpovedz
@mimi511 my sme jej ich vyberali doma....už sa jej ajtak hýbali a tak sme jej ich vybrali a ani sa pepohla.... :sweat_smile:
23. mar 2011 o 09:11  •  1 dieťa  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.