Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

patusha282
29. mar 2013

tak a tu je dnešný testík ...🙂

darazv
29. mar 2013

@bubla87 ahoj psychika robí vela 😒 bohuzial ak si mala menzes a test mas negativní tak je nemožne aby si bola tehotna..

darazv
29. mar 2013

@patusha282 gratulujem 😉

bubla87
29. mar 2013

@darazv test jsem nedělala..uvidíme, já myslím, že je to z těch antibiotik, ale mimískovy bych se nebránila🙂

patusha282
29. mar 2013

@darazv dakujeem 🙂)

darazv
29. mar 2013

@bubla87 no to snad kazda 😉 držim palce 😉

bubu4125
30. mar 2013

@trojlistek to mi je strašne ľúto! Ja som potratila 2x v 19.tt a 17.tt! A moja šanca prišla! Aj keď predčasným pôrodom v 26+5tt, ale predsa! Šťastie príde keď to budeš čakať najmenej!

trojlistek
30. mar 2013

@bubu4125 děkuju, já se ted nechám raději vyšetřit jestli je vše v pořádku, nerada bych, aby se situace opakovala. Loni to bylo v 9tt a nybí v 6tt a mezitím jsem měla jak oni říkají 2 biochemická těhotenství a tomu vůbec nerozumím, dřív jsem neměla problém, ale je pravda, že syna jsem měla v 27 a dcerky ve 30 a nyní je mi 36 a nějak to drhne, ráda bych co nejdřív, aby když se to zadaří, nebyly děti věkově moc daleko od sebe, nyní syn 8 a holčičky skoro 6 ( za 14dní🙂) krásný den 🙂

jasminetea
30. mar 2013

poradte mi prosim, 12.3. sme mali s priatelom nechr. sex, cely cas som v tom ze to vyslo, lebo ma uz dva tyzdne hrozne bolia prsia a aj sa zvacsili, test som zatial nerobila cakam kym mi vynecha MS, ale dnes som zacala slabo spinit 😖 a mam krce v podbrusku a picha ma v nom ☹ ale nie je to ako menstruacna bolest , neviem ci je to v poriadku,ak by som bola tehu mohlo sa stat nieco zle ked spinim a obcas to zaboli? poradte mi dakijem 😔 a dalsiu MS mam mat podla cyklu 3.4. asi nepride, ked spinim uz teraz? ci...

monicka79
30. mar 2013

ja som mala špinenie namiesto ms, aj brucho ma bolelo, špinila som dlho a neznamenalo to nič zlé. Tak vydrž pár dní a urob test, držím palce 🙂

jasminetea
30. mar 2013

@monicka79 dakujem skusim uvidim 🙂 som tak v rozpakoch neviem ci sa tesit ci nie , ci som vobec pripravena ale to si asi kazda povie napoprvee 😅

markiitka
31. mar 2013

je tady nekdo ?

adri33
31. mar 2013

@jasminetea Ja by som nevydrzala a kupil by som si test...

adri33
31. mar 2013

@patusha282 Gratulujeeeem

exstensa
31. mar 2013

@janedoe tak mne sa udialo to isté ☹ dnes na 26DC som to dostala o 2dni skôr, takže buď som si vsugerovala všetky tie príznaky, ktoré ma sprevádzali, alebo sa vajíčko snažilo uhniezdiť, len som ho neudržala.. ☹ ach jaj, tak moc som smutná, slzičky som neudržala.. bola som prvý krát za ten rok čo sa s manželom snažíme presvedčená, že to vyšlo.. Tie príznaky som nikdy predtým nemala..
Janedoe ako dlho sa pokúšate? Moc ti držím palčeky nech to čoskoro vyjde 🙂

janedoe
31. mar 2013

@exstensa od jula... uz to velmi neriesim, aj ked kazdy mesiac cakam s malou dusickou, ci pride a ci nepride MS a ked pride, tak mam chvilku hlavu v smutku. Ja som pred cca pred 3 mesiacmi zacala skusat na odporucanie doktorky vitaminy, co mozu pomoct k otehotneniu (Inofolic, Macu a pod.) a od vtedy som daka cudna. Napr. ako teraz... od ovulacie cudne bolesti snad vsetkeho :D potom prestali a MS prisla presne ako svajciarske hodinky, den na to prestala a o 4 dni ju tu mam zase... Niekedy rozmyslam ci vsetko nevysadim

jasminetea
31. mar 2013

@adri33 ani ja uz neviem vydrzat a v utorok si ho uz idem kupit 😉 tak sa uvidiii.... 😕

kristinka28
31. mar 2013

neviem ci tu sa to mozem opytat ak krcook mam tvrdy a hore co to znamena,,,mam biely vytok dost husty

jasminetea
31. mar 2013

@janedoe ...ak mozem poradit Macu by som nevysadila, pocula som na to len dobre ohlasy, hlavne treba investovat do kvalitneho pripravku, na nete je ich vela, najlepsie extrakt co sa pridava do vody by nemal organizmu uskodit 😒 mala si s nim zle skusenosti???? napr. http://www.zelenyzivot.com/zelenyzivot/eshop/9-... niekedy ku stastiu postaci nevenovat tolko pozornosti , tomu ze: A teraz ideme otehotniet 😀 ale proste spontanne si to uzit, my tiez snazime par mesiacov a vzdy to bolo tak nejak pod tlakom a s myslienkou ze bude to, nebude to, a naposledy sme to mali den po MS s tym ze nic...a co som myslela ze ani nie su plodne dni 😀 a asi je to tu 😀 vela stastia ale prajem, nech sa konecne zadari, hadam ta Maca nesklame 😉

exstensa
31. mar 2013

@jasminetea držím palčeky aby ti vyšli // 😉
Ja som mala predpokladaný termín MS 2.4., na 24DC som začala špniť tak som tu na koníkovi hladala info či je to bežné a ked som sa dozvedela ze ano, ukludnila som sa.. Špinila som dva dni a dnes t.j. 26DC som to dostala čiže nádej tu už žiadna nie je, a tomu by som s istotou tvrdila že nám to vyšlo.. taktiež pichanie v podbrušku, prsia naliate proste iný pocit ako v bežný cyklus..
Tak ked budeš mat výsledok TT daj vediet 🙂 ja premýšlam nad nejakými vit na posilnenie maternice aby som udržala..

exstensa
31. mar 2013

@janedoe aha tak to je tiež dlha doba, ale asi je lepšie to už tolko neriešiť, to si hovorím aj ja.. Ale neviem to.. inak to že maš všetko rozhodené čo sa cyklu týka to som mala ja po čaji a EPAM kvapkách tak som všetko vynechala a beriem len kyselinu listovu.. ale začínam uvažovať nad niečím doplnkovým na maternicu, len neviem čo..

hanka1mor
31. mar 2013

ahoj holky 🙂
poradte prosim 🙂 menzes jsem mela 2.3. a pak jsem zacala brat antikoncepci,jenze jsem ji brala jen tyden,protoze jsme na vikend odjeli a ja ji zapomela doma ☹ a po vikendu jsem je uz nebrala a s pritelem jsme si rekli,ze kdyby bylo mimi tak nam to neva 🙂 no a 18.3. jsem zacala krvacet,trvalo to 5 dni,takze to byla asi ms ktera dorazila kuli vysazani ha.. ale bylo jen slaboucke,spis spineni,..pohlavni styk mame nechraneni a 28.3. jsem mela bolesti v podbrisku a od te doby mi neni dobre..mam nafoukle bricho a mota se mi hlava,obcas me i pichne v podbrisku..myslite,ze muzu byt tehu? 🙂 dekuji

jasminetea
31. mar 2013

@exstensa dakujem, tak aj ja drzim palce nech sa konecne zadarii, urcite dam vediet ked sa testnem 🙂 ale ked pises ze aj ty si to mala tak podobne ako ja tak premyslam ci aj mne sa to nerozbehne naplno ☹ zatial len spinim trosku druhy den a brusko boli tatk neviem.

jankanelka
31. mar 2013

maminy prosim ak viete poradte...menstruaciu som mavala pravidelne na 26.den,tento mesiac 2 dni neskor a trvala len 2 dni,co inokedy mavam 6-7 dni...naviac ma 2 dni pred MS boleli prsia,co ma predtym nebolievali...a dnes ma zacalo pobolievat aj v podbrusku...posledne 2 tyzdne som tiez dost nervozna,vsetko ma rozculi a je mi do placu...mali ste niektora podobne pocity? moze to byt zapal alebo tehu? test som si nerobila...
dakujem za nazor

cathy77
31. mar 2013

Skor to druhe🙂 urob test a nehadaj🙂

jasminetea
31. mar 2013

@exstensa a este som zabudla : ty ked si len spinila, myslis ze si bola vtedy uz tehu a ze v tom je nejaky problem s udrzanim??? ze vzdy to prerusi mrcha? 😨 teraz mam chrobaka v hlave, ci tiez nezajst ku dr. nieco predpisat... dufam ze mne sa MS nerozbehne 😕 a to ma byt tvoje prve miminko?? dakujem 😉

jasminetea
31. mar 2013

@jankanelka mne sa toto iste stalo pred par mesiacmi, tiez som si uz aj myslela stopro ze som tehu, lebo MS trvala len dva dni 😕 tiez som bola z toho mimo, a zrazu dalsie priznaky a dalsie...spravila som test ale bol neg 😖 bola som zmetena ale na dalsi mesiac dorazila mrcha normal ☹ tak som to pripisala stresu a tie priznaky svojej psychike..ak ti mam poradit sprav test uz by ti to urcite ukazal, ked si mala taku zvlastnu mrchu ...ja som to mala presne ako ty, ale nakoniec nist 😒 drzim palceky aby bolo tak ako si prajes 🙂

exstensa
31. mar 2013

@jasminetea dakujem aj ja dúfam, že čoskoro to príde 🙂
To že mne to nevyšlo, neznamená že tebe to nevyjde tiež, je tu mnoho tehuliek bývalých či terajších, ktoré špinili a mali // 🙂 tak mysli pozitívne a ver že to vyjde 🙂
.. Všimla som si že si ešte písala tak dopisujem 🙂 ano myslím si že som to neudržala bo všetky príznaky nasvedčovali tomu že sa niečo deje, že asi prebieha uhniezdenie ale dočítala som sa že to môže byť tým že nie je dostatočne vysoká sliznica a vajíčko sa neudrží tak ma napadlo niečo brať ak existuje..
dieťatko ešte nemáme tak neviem aké to je keď to príde 🙂

jasminetea
31. mar 2013

@exstensa chapem, je to tazke rozoznat aj pre mna, a tiez som uz mala raz pocit ze to vyslo a ze to mrcha zrusila , aj som to uz pocula u viacerych, no myslim ze isto su na to nejake vitaminy, myslim ze aj kys. listova je na toto dobra, ale ja nic neberiem a citala som, ze vela kys.listovej obsahuje avokado tak si ho sem tam kupujem a robim pomazanku 😀 alebo aj alchemilkovy cajik, tak skus, nikdy nevies co moze pomoct 😉 😉 drzim palce, ja uvidim v utorok na testiku, ale neberiem to nejak vazne,( nie ako prve messiace, ked som mala priznak na druhy den 😀)
bude co ma byt 😵

exstensa
31. mar 2013

@jasminetea 😀 presne, tým že nepoznáme, moc sa sledujeme.. Ja to mám už rok takto každý mesiac, ale tentokrát som bola presvedčená natoľko, že aj manžel tomu veril.. A o to to bolo väčším sklamaním pre nás.. Ale máme všetky testy za sebou cez spermiogram a priechodnosť vaječníkov a sme obaja zdraví a nič nám nebráni, len psychika u mňa asi hra hlavnú rolu a moc sa na to už sústredím.. Kys. listovú beriem už vyše roka ale asi niečo vykutám na nete na to posilnenie maternice :-P tak sa teším na tvoj výsledok, určite bude pozitívny.. Dobrú nocku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre