Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

jasminetea
1. apr 2013

@exstensa ahoj no tak dnes v noci sa mi naplno rozbehla mrcha ☹ celu noc krce a bolesti, vobec som nespala, uz je teda asi mala nadej, bo je to dost silno, sice som pocula o vynimkach, ale asi to tentokrat zas nebude ☹ joj a ja uz som tiez bola uplne presvedcena ze ano, a moj priatel tiez... test si kupim aj tak ak ma budu boliet prsia aj po, joj tak si ma pozitivne naladila a predsa toto 😒

exstensa
1. apr 2013

@jasminetea :( juuuuuj tak to ma teda mrzííííí.. ja som včera manželovi o tebe aj hovorila, že ako som si myslela že som v tom sama a hladala info na týchto stránkach tak, že sa tu objavila slečna s rovnakými príznakmi.. a bola som rada že môžem popísať bo ešte aj cyklus máme na rovnako tak môžeme sa spolu sledovať ak teda trenujete pravidelne na miminko 🙂 jj test si pre istotu urob, bo aj moja maminka mala tri mesiace pri mojej sestre MS a bola v tom 🙂 ja by som si ho tiež urobila, ale akosi ma už aj prsia prestali bolieť už v ten večer ako som to cez noc dostala, tak mi bolo jasne že miminko nebude.. som tu čítala už tolko príznakov čo žena môže mať a ja už nemám ani jeden jediný..
.. škoda.. takže si to mala do bodky presne ako ja.. hmm.. musíme dať hlavičky hore a nesmútiť.. ono to určite vyjde ked to budeme najmenej čakať.. ( i ked to obe čakáme asi každý mesiac že 😉 )

jasminetea
1. apr 2013

@exstensa presne uplne som to mala ako ty, no nevadi urcite sa nam zadari verim tomu! 😉 a mna prsia stale bolia tak neviem uvidim za par dni, aspon som rada ze som nasla niekoho kto mal rovnake priznaky, dobre mi to padlo 😉 tak sa drzkaj 🙂

domcal
2. apr 2013

Ahojte no Mrcha mi mešká už 4 dni ... ale vôbec na sebe nevnímam neaké príznaky akurát len v noci ma strašne boleli prsia a brucho ale inak nič a no ešte chodím častejšie cikať ale asi si to len nahováram. Priateľ sa už teší viac než ja a bojím sa že budeme obaja zas sklamaný ...

exstensa
2. apr 2013

@jasminetea dakujem moc za podporu aj mne to dobre padlo, dokonca na základe našej komunikácie som si dnes ráno urobila test ale bohužial negatívny.. Vieš mala som kratučkú MS dva dni špinila, jeden krvácala a od včera zas len špiním tak ma napadlo že čo ak 🙂 ale nič.. Tak sa držkaj aj ty a prajem veľa šťastia.. Budem rada ak sa niekedy ozveš čo a ako 🙂

exstensa
2. apr 2013

@domcal čo tak urobiť testík? 🙂

domcal
2. apr 2013

@exstensa chcela by som ešte počkať bojím sa že si to všetko nahováram ... lebo som nemala ani také male špinenie nič a som čítala že ked boli baby tehotné tak namiesto Mrchy mali len slabe špinenie a ja som nemala tak neviem ...

exstensa
2. apr 2013

@domcal jasne to chápem, aj ja mám pocit niekedzy že to je sugescia.. Ale zase v tvojom prípade, myslím že na špinenie by som nečakala, pretože nie každá žena najprv špiní a potom až MS nedostane.. Povedala by som že 80% žien proste MS nedostane a potom zistí na TT že čo sa deje.. Tak nečakaj na špinenie, ktoré nemusí ani prísť a kup si testik nech sa môžeš tešiť prípadne z // 😉

mamina2208
2. apr 2013

@domcal skús spraviť testík, mne meškali 10 dní po vyše roku snaženia a robila som len jeden test ale to som už vedela aký bude výsledok pretože som tiež chodila stále na malú potrebu a prsia tie ma fakt neskutočne boleli. držím palce 🙂

janedoe
2. apr 2013

@exstensa uvidim... ak to neprejde, tak brnknem doktorke, lebo mi je furt zle :D Kyselinu listovu beriem aj ja vyse roka a uz sa niekedy smejem, ze o chvilku budem cela zelena :D Inac ak najdes nieco na posilnenie maternice, resp. na udrzanie oplodneneho vajicka (ci ako sa tomu hovori) tak daj vediet 🙂

janedoe
2. apr 2013

@domcal ja by som na spinenie tiez necakala, lebo ak by spinenie znamenalo tehu, tak uz soooooom 🙂 Drzim palec, nech vysledok testu bude podla tvojich predstav 🙂

janedoe
2. apr 2013

@jasminetea mne ju odporucala doktorka a tiez som citala, ze MACA pomaha.... aj zenam aj muzom, tak sa nou napchavame obaja 🙂 Ale nieco mi vadi, neviem, ci ta MACA, alebo Inofolic. MS som uz nemala asi 2 mesiace a stale ma boli podbrusko a je mi zle od zaludka.

domcal
2. apr 2013

no tak vyskúšam zajtra si spraviť test 😉 a potom sem napíšem ako to dopadlo držte palce prosím nech su tam // .
jooj strašne sa bojím že to tam nebude ☹

minnie2013
2. apr 2013

Ahojte snazilky, mozem sa ku Vam pridat? Niekedy mi nerobi velmi dobre co tu citam, ale aj napriek tomu sa sem stale vraciam. Neviem, ci je to dobre....no my sa s manzelikom intenzivne snazime asi dva mesiace (to znamena, ze som si sledovala plodne, neplodne dni) ale nechranime sa skoro rok. Vzdy som bola presvedcena, ze ked to vyjde, tak o tom budem hned vediet, lebo svoje telo poznam dokonale. Tento mesiac som si prvykrat myslela, ze sa to mozno aj podarilo. Je 13 dni o vtedy co sme boli spolu, aj som si uz urobila nejake testy, lebo som bola velmi nedockava. Boli negativne ☹ Dost som sa teraz sledovala a tiez som mala pocit, ze chodim casto na malu, boli ma v podbrusku, dost silno ma bolia prsia, krize a pod. No mam dva dni do mrchy a mam pocit, ze to bolo asi len v mojej hlave a mrcha sa aj tak dostavy. Povedala som si, ze takto by to nemohlo ist kazdy mesiac, tak som rozhodnuta, ze ten dalsi nakupim nejake vitaminky ako maca, alchemikovy caj a pod., ale sledovat sa uz nebudem. manzelik bol na spermiogram a vyzera to byt v pohode a ja ak mrcha dojde idem na hormonalny profil, tak aj mozno to nam viac napovie. Neviem no uvidime co nam osud prinesie....Niekedy mam pocit, ze mozno ani este nie som pripravena, ale na druhej strane nemame na co cakat a ked to zvladli vsetci zvladneme to predsa aj my, ci?

minnie2013
2. apr 2013

@domcal drzim palceky nech su //....musia byt // 🙂 a urcite nam daj vediet 🙂

jasminetea
2. apr 2013

@exstensa aj ty sa drzkaj, ja uz nad testom ani neuvazujem ... mrcha silna ako nikdy 😀 a to uz som bola na 90% v tom 😀 nevadi, aj ja dakujem papa

jasminetea
2. apr 2013

@janedoe nemoze to byt tym ze uzivas viac veci? skus len macu a nic ine alebo neviem mozno daj pauzu na mesiac od vsetkeho a potom obcas macu 🙂 treba skusat, pre kazdeho je dobre nieco ine 😉

janedoe
2. apr 2013

@jasminetea ved uvidim. V maji mam ist k doktorke tak vydrzim :D

xdaniela
3. apr 2013
kremko
3. apr 2013

@minnie2013 Nestrácaj nádej! My sa tiež s manželom pokúšame o druhé bábo a najviac tehotenských príznakov mám vtedy, keď nie som tehotná. 🙂 No čo už, ja som sa rozhodla, že zmením na chvíľu zameranie a začnem chudnúť a viac cvičiť. Ale bábo je samozrejme na prvom mieste. Verím, že aj na tvojom. Tak držím palce. 😉

lentilka3000
4. apr 2013

@minnie2013 prečítala som si tvoj posledný príspevok... a neskúšala si kvapky gynex? ja mám s nimi výborné skúsenosti, pri prvom babatku sa nám nedarilo otehotniet,tak som na odporúčanie kamarátky začala brať gynex a otehotnela som. No a teraz ked už dcérka má 3 rôčky,od začiatku roka sme sa začali snažit o druhe bábo,no neuspesne.Tak som si minulý mesiac objednala Gynex,beriem ich 3 týzdne a včera som si našla 2 čiarky na tesíku 😉 Držím palce..

minnie2013
4. apr 2013

@lentilka3000 jeeeej fiiiha, tak o tom som este nepocula, no urcite sa po nich poobzeram 🙂 Dakujem a velmi blahozelam!!!

lentilka3000
4. apr 2013

@minnie2013 skús tie kvapky,stoja okolo 20 eur,čo neni až tak veľa 🙂 a ďakujem,no zatial,sú to len 2 čiarky,ešte to nemám potvrdené od lekarky 😉

seklava
4. apr 2013

Ahojte mi sa s priatelom pokusame pol roka. Teraz mam pocit ako by to vyslo. Mam citlive az bolestive prsia bolesti v podbrusku. Bolesti chrbata a straaaane nafuknute brucho. A na teste mi vysla slabulinka ciarka. A menzes nikde ...co si myslite?

monicka79
4. apr 2013

@seklava ja som na tom podobne, vyšiel mi slabučký duch predvčerom, bolestivé prsia a nafúknuté brucho, je mi zima, no a dnes ráno slabý krvavý výtok, tak asi zase nič z toho nebude, normálnu ms mám dostať v sobotu ☹ , vidím to tak že príde. Ach jaj 😒 , my sa snažíme už tretí rok, teraz prvý krát som mala aj pregnyl, tak som dúfala...

seklava
4. apr 2013

@monicka79 Krvavy vytok moze znamenat uhniezdenie vajicka... Ja som si uz robila niekolko testov a mam pocit ze ciarka tmavne (dr.max a pepino test) citala som ze slaba ciarka znamena tehotenstvo.

lentilka3000
4. apr 2013

@seklava a koľko ti meškajú? lebo ak máš ducha,tak si asi pravdepodobne tehu 😉

ratatooy
4. apr 2013

@monicka79 třetí rok bez caru to musi bejt teda už celkem naročný na psychiku,ale krvavy vytok slabe špinení muže byt před nebo v dobe ms u tehu

ratatooy
4. apr 2013

@seklava myslim že je to tam

monicka79
4. apr 2013

@ratatooy doteraz som to brala v pohode a nechávali sme to na náhodu, lebo už mám jednu dcérku, má 6 rokov. Bola som minulý rok na laparoskopii, manžel zdravý tiež, len som nemala ovuláciu, tak som teraz mala druhý mesiac clostil a teraz aj pregnyl, ale ms mám dostať pozajtra, tak myslím že mi začína

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre