Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ratatooy
22. apr 2013

@patka23 ale zase je fakt že ja sem na testu nikdy dálnice nemela zaleži jak roste hcg nekomu pomaleji nekomu rychleji,a ja mam třeba ted vyzkoušeno že odpoledni test je daleko intenzivnejší než raní

patka23
22. apr 2013

tak vyskusam, lebo test co som mala pred tym mi ukazal trikrat ducha, tak som zmatena z toho, ale skoda ze si nepamatam aka znacka to bola.....posmirujem po nete mozno si spomeniem.....dakujem a urcite dam potom vediet...🙂

patka23
22. apr 2013

@ratatooy tak skusim aj takto.....skusim rano aj poobede....a poobede kedy skusas?

ratatooy
22. apr 2013

@patka23 ja sem delala hned kolem 12h

patka23
22. apr 2013

tak skusim podobne, mozno to bude ozaj lepsie....ten dr.max som zatial nenasla cez net....vies mi poradit aj nejaku inu znacku ktora je viac spolahliva?

pehamek
24. apr 2013

Ahoj, potřebuju radu. v pondělí jsem měla dostat MS, ale dostávám ji každý měsíc o den dřív, tzn., že mám cyklus místo 28 dní, tak 27 dní. Od soboty mě bolí prsa, ale to jako způsobem, že bych si je nejraději uřízla. Mám je nalitý, citlivý a mám v nich tlak. Nikdy jsem před MS problém s prsama neměla, že by mě bolely. Břicho cítím jako kdybych měla mít MS, ale pořád nic. Má smysl si dělat test už dneska?

qzabkaq
24. apr 2013

Ahojte,chcela by somsa opytat ci tu ma niekto skusenosti s pregnylom....ja som 13-ty den po pregnyle a a testy som si robila dokpy 4 a ten vcerajsi -posledny som mala druhu ciarku najsilnejsiu z tych 4-roch-testy boli vsetky rovnakej znacky.MS mam dostat za 2 dni a lekar mi povedal,ze mam prist az ked mi MS bude meskat 5dni. soooom zvedava prosim odpiste mi niekto)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

qzabkaq
24. apr 2013

@pehamek
ja by som si test spravila,malo by ti to uz ukazat 🙂

pehamek
24. apr 2013

@qzabkaq no tak jsem si ho udělala a jsou tam 2 čárky. Žádný duch, ale plnohodnotný 2 čárky. Nevíte, jestli je brzo chodit na krev k doktorovi?

qzabkaq
24. apr 2013

Ja si myslim,ze nieje skoro,lebo mne povedal,ze mam prist ked mi budu meskat 5dni a inak Gratulujem!!

darazv
24. apr 2013

@qzabkaq ahoj gratulujem pregnyl to už nieje si tehotna!!! 😉
@pehamek tebe tiez gratulujem si tehotna jak sa patrí 😉 na UZ sa chodi 2 tyzdne po meškani pretože vtedy uz počut srdiečko 😉 ale ak chces ist skor jedine ze ti vezmú krv ci je hcg v poriadku 🙂

qzabkaq
24. apr 2013

@darazv
Dakujem si ma potesila veeelmi,uz len musim cakat a na buduci tyzden sup,sup k lekarovi na krvicku 🙂 🙂 robila som si dnes aj iny test taky tycinkovy a je tam aj druha ciarka ale taka slaba ale ta kontrolna je tiez dost slaba oproti tym kazetovim a dnes je 13 den od pregnylu,nevadi to??

ratatooy
24. apr 2013

@qzabkaq me se pragnyl držel v tele z bídou 6dní nejdýl co sem četla od holek tak 14dní takže to už budeš těhu

ratatooy
24. apr 2013

@patka23 ahoj tak jak si dopadla s testem?

pehamek
24. apr 2013

@darazv
@qzabkaq
holky díky 🙂 zítra zajdu na krev a uvidím co mi doktor řekne 🙂 jinak nevíte za jak dlouho jsou výsledky. Myslím, jestli jsou na počkání, do druhýho dne nebo jak?

ratatooy
24. apr 2013

@pehamek z krve jsou ještě ten den

pehamek
24. apr 2013

@ratatooy díky moc. Šlo mi jen o to, aby nebyly třeba za týden :D to bych nevydržela 🙂

qzabkaq
24. apr 2013

@pehamek
no moja svagrina,ked bola tehu,tak ich mala neak za tyzden,myslim,ale ci sa to da aj urychlit ,neviem.

ratatooy
24. apr 2013

@pehamek přimo testy na hcg z krve jsou hned to si mužeš nehat udelat v laborce i jako samoplatce ale stoji to nejakou kačku,pak nevim jak je to s nejakym vetšíma testama třeba z moči?

maikkynna
24. apr 2013

@pehamek Do druhého dne 🙂

petka811
24. apr 2013

@qzabkaq ahoj, aj ja som po pregnyle, chcela by som sa ta spýtať, kedy si si asi robila prvý test z tých 4?
ja sa totiž neviem dočkať, aj testy už mám kúpené 😀

darazv
24. apr 2013

@petka811 zaleži kolko dní si od pregnylu mne v tele držal 12 dní!!!som bola z toho az zaskočena... 😠

qzabkaq
24. apr 2013

@petka811
Ahoj ja som si robila 1test 6den od pichnutia a ciarku skoro nebolo vidiet,potom na siedmy den a uz ju bolo viac vidiet ale iba tak po kraji bola silnejsia,tretiu na 9 den,zasa silnejsia a posledny som si robila vcera 11den od pichnutia a je este silnejsia,vsetko boli rovnake testy a robene z rannajsieho mocu. 🙂 🙂 a ty mas kolko od pregnylu?

petka811
24. apr 2013

@darazv v pondelok mi bol pichnutý, čiže druhý deň po som....... čože??? až toľko?mne ho už raz pichali, dva mesiace dozadu, vtedy som už na 5 deň mala čisto biely test (to som len tak skúšala), ale neviem či mi bola pichnutá tá istá dávka teraz...

petka811
24. apr 2013

@qzabkaq ako som už písala, dnes je druhý deň, nenávidím to čakanie........ 😒

darazv
24. apr 2013

@petka811 ono zaleži aj kolko si mala jednotiek 😉 ja som mala ten najsilnejši 😠

qzabkaq
24. apr 2013

@petka811
ja viem aj ja som mala s tym problem a ved testujem stale,ale nic s tym nenarobime 🙂 mam dostat ms v piatok a tiez trpnem,ze ak ju dostanem,tak sa sklamem...zasa ☹ drzim palceky

petka811
24. apr 2013

@darazv teraz neviem aký mi bol pichnutý, ale ten minule bol Pregnyl 5000, tak asi skusim okolo toho 5-6 dňa

petka811
24. apr 2013

@qzabkaq tak ja mám do ms ešte ďaleko, teraz som 15 DC a mávam 27 DC, ale mám úplne iné pocity ako vtedy, keď mi bol pichnutý po prvý krát, vtedy som mala hádam všetky tehu príznaky (časté cikanie, nafúknuté brucho, zápcha, vkuse bolelo podbruško, citlivé a zväčšené bradavky...) a teraz z tohoto nič, akurát včera ráno mi bolo nejak divne (také stiahnuté hrdlo a pocity ako na vracanie) a dnes sa mi zasa celé doobedie krútila hlava... 😒

ale už máš čiarku, aj keď slabú, veď to je základ, nie? ale držím palce 😉

darazv
24. apr 2013

@petka811 no ja som mala vzdy ten najsilnejši 5000 😒 najlepšie bude ak počkas cca dva dni pred menzesom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre