Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucka.lucy
27. mar 2011

ahojte, po akom dlhom case sa vam prvy krat ukazalo na teste, ze ste tehotna?? mne meska mrcha dnes uz 11 den a ukazuje mi negativne. ... ... ☹ dakujeeeem

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dianka3
27. mar 2011

ahoj lucka,luci
mne meskala mrcha 2 tyzdne a na teste som uz mala 2 riadne pasiky, vyskusaj inu znacku alebo chod k dokimu to je na 100% 😉

severaseptima
28. mar 2011

baby...kiez by som uz aj ja bola tehotna... 🙂 umyselne sa nesnazime (lebo este nemame materialove zabezpecenie pre babatko - vlastny byt, atd) ale ani nerobime nic proti pocatiu...sme spolu manzelia uz dva a pol roka a takto to robime od svadobnej noci, neviem ci sa uz mam zacat znepokojovat...kazdy mesiac cakam ci pride cervena, ale zatial nesklamala...jeden raz tyzden meskala, ale to som mala zapal pluc tak asi preto...

ja mam vzdy pred cervenou taky ritual...najskor ma pochytia žravé dni, hlavne na sladke (asi v polke cyklu), potom mam cely hrudnik strpnuty a bolavy a tak cca 2 dni predtym sa mi vyhodi akne ako 14tke, ktoré zahadne mizne v prvy den Stopky 😀 v den D ma pochytia hrozne a silne bolesti a do hodiny to zacne...toto je tak kazdy mesiac od mojej prvej az doteraz...

tento mesiac je ale trochu iny...meska mi sice dnes iba druhy den, ale nedostala som ani jeden z príznakov (dokonca ani žravé dni)...dnes nadranom som citila take bolesti ale iba slabučkééé...cakam cakam a nic...myslite ze sa mozem uz zacat tesit? nechcem si ist kupit test lebo uz som za ne vyvalila cele majetky (vzdy ked som mala co i len mikro nadeje) ale vzdy boli negativne a hrozne ma to sklamalo...

moze byt vynechanie vsetkych symptomov zo stresu? akurat pisem diplomovku, tak neviem...drzte palce ... myslite ze by sa nam zadarila konecne "nehoda"? 🙂

katkarv
28. mar 2011

@severaseptima ahoj,kiez by to tak bolo,moze ale nemusi to tak byt.Aj ked si mala presny ritual ci ako to nazvat ddoteraz to sa moze menit aj inymi vplyvmi.Ale tiez mozes byt tehotna,mna strasne bolia prsia pred menzesom a ked som otehotnela neboleli len boli plne.Asi ti fakt len ten test pomoze dat odpoved alebo pockat par dni.Kludne to moze byt aj psychika,no ja ti zelam aby to bolo tehotenstvo.

baramborka
28. mar 2011

@wieruss no prave som robila test.... zatial / :( ale asi to tak ma byt...skusim este o niekolko dni dalsi a uvidi sa 🙂 po pravde sa niet kam ponahlat , ale uz som to nemohla vydrzat :D

wieruss
28. mar 2011

@baramborka ahojkaj, ani sa necudujem, ze si nevydrzala, tak pockaj do zajtra ked cakas mrsku a ked nepride tak skus stredu opakovat testik 😉 drzim moc palceky

baramborka
29. mar 2011

@wieruss nooo skusim tak neak o 3 dni...len to sa mi nepozdava ze mam priserne horko v ustach ,ale priserne to sa uz neda vydrzat.. a ze ma popichava cele podbrusko a ide to az k pupiku ...no a to ze mi je na grcanie to ani nehovorim.ale moze to byt vsetko z toho virusu co je teraz vo vzduchu uvidime 🙂
dakujem moja 🙂 aa ty si ako pochodila ? robila si si uz testiky ? 🙂

wieruss
29. mar 2011

@baramborka brusko picha aj mna, teda teraz to pichanie preslo na take tlaky, nic prijemne, ale da sa vydrzat 😀 virus ? zas je nejaka epidemia ? ja som nic nepostrehla, podla mna to bude tehu bacil 🙂 jj skusala som, bol tam taky maly duch , tak teraz cakam, ze co sa z toho vyvynie 😅

lucka.lucy
29. mar 2011

ahojte, po akom dlhom case sa vam prvy krat ukazalo na teste, ze ste tehotna?? 😖 mne meska mrcha dnes uz 13 den a ukazuje mi negativne. ... ... dakujeeeem 😵

katkarv
29. mar 2011

@lucka.lucy ja by som sla na tvojom mieste k lekarovy na krv ci tam je nejake hcg alebo nie.Inak to uz by tam mal vidiet aspon vacok.

dianka3
29. mar 2011

@lucka.lucy

ked pises ze i meska uz 13 den a test je negativny,tak nie si tehotna.Ale urcite by si mala ist ku gynekologovi lebo to moze mat ine nasledky.Mojej kamaratke meskala 3 tyzdne a ked a rozhodla ist k tomu k dr tak zistila ze ma cisty.Ale nehcem ta strasit,radsej utekaj aby si nieco nepodcenila.Ako vravim mne meska 14 dni a ked som si robila test tak tam bolo vydno // riadne ciary.

drobik1
29. mar 2011

@katkarv ahoj ako sa mas?co nove,my nic vsetko je ok..snazime sa co z toho bude uvidime.. 🙂

katkarv
29. mar 2011

@drobik1 ahojky,ja sa mam na figu,dosla mrcha tak som smutna ☹

dianka3
29. mar 2011

@katkarv Ahoj Katka,mozem sa ta na nieco opytat?V bloku pises ze mas 3 deticky ale jedno je v nebicku?Nechapem mas dvojicky alebo ako? Dufam ze sa nehnevas ked sa pytam.

drobik1
29. mar 2011

@katkarv hm no ani mi nevrav ja som toto iste prezivala minuly tyzden..takze viem ako ti je.. 😉 neboj prejde a skusite znovu.. 🙂 my sa tiez pokusame uvidime co z toho bude.. 🙂

katkarv
29. mar 2011

@dianka3 nehnevam sa.Katka sa narodila po Kristinke,Kika bude mat bud.tyzden 13r a Katka by mala v novembri 12r

katkarv
29. mar 2011

@drobik1 mne dosla mrcha vo stvrtok vecer.Nechapem preco,ved sa vravi ze po kyrete to ide lahsie,aj ovu som mala.Dufam ze to nebude ako po prvom potrate,az po 8mesiacoch som otehotnela.

dianka3
29. mar 2011

@drobik1 Ako tu citam nazite sa o babo,ale zial sa vam nedari ☹ ak vam mozem poradit nemyslite na to ze teraz musim otehotniet a hotovo,ono to ma potom opacny efekt,ver mi!Telo si vytori taky blok voci pocatiu a mozte sa snazit kolko len hcete,nechaj tomu volny priebeh,nemysli nad tym ked sa budes s muzom milovat ze idete robit dieta.Nemysli na nic len sa tomu poddaj.Aj mi sme sa tak snazli rok aj pol a nic,potom sme sa na to uz vykaslali a podarilo sa to.Sice nedopadlo to stastne ako sme ocakavali ☹

drobik1
29. mar 2011

@katkarv ale no mozno moc nato myslis nie??sice ja tiez ale ked to sa neda.. 😉 no neviem tak tomuto velmi nerozumiem aj ked podobnym osudom som presla sama..ale otehotnela som az po 2 rokoch snazenia.. ☹ dufam ze to pride skor.. 🙂 a tebe tiez..

tomika
29. mar 2011

@baramborka ahoj,je neaké "črevná chripka",pred mesiacom celá naša rodina vracala,bolesti žaludka,hnačky ☹ .Ja beriem antikoncepciu,4 hodiny na to som vracala.Ako by som zistila že som tehu??Menzes som mala ovela slabši ako inokedy.Ináč aj by som sa tešila,lebo na buduci rok plánujeme bábetko 🙂 .

katkarv
29. mar 2011

@drobik1 no dufam ked uz je ta jar,vsetko puci,vsetko sa k sebe tuli 😉

drobik1
29. mar 2011

@dianka3 hm no ved ale to sa neda nato nemysliet..aj ked teraz mame take tazsie obdobie doma a stresy..tak mozno ale presne viem o com pises..mne sa to stalo takto pri druhom..tiez sme velmi chceli a nic a po 2 rokoch snazenia ked uz sme to vzdali a boli doma rozne problemy tak to prislo 🙂

drobik1
29. mar 2011

@katkarv 🙂 🙂

dianka3
29. mar 2011

@katkarv Jaj cize mas dve deticky? Joj moja viem ake to je aj ja som prisla o dve babiky ☹
Ale napriek tomu vam drzim velmi palceky aby ste otehotneli moc vam to prajem,ale skus tiez nato nemysliet a ono to pride uvydis.Katka,pozri ja mam 3 deticky z toho 2 zdrave a tak som povedala ze uz dost.Ale stalo sa to co som nechcela mrha mi meskala 2 tt ,strasne som sa bala kupit test a nakoniec som to urobila a boli tam // ciarky...
A pritom som pri kazdom milovani myslela opacne a to dufam ze uz neotehotniem a vydis.Som z toho mimo,uz nevladzem mam 2 male deti skoro po sebe a predstava ze zase budem prezivat komplikovane tehu ,bojim sa.Neviem co mam robit.A preto a aj tak pytam preco ked ja uz nechcem mat deti tak otehotniem a tie co chcu tak nie?Vies pri kazdom tehu mam problemy a rodim predcasne,alebo potratim ☹

katkarv
29. mar 2011

@dianka3 ved my na to nemyslime vtedy 😉 len potom ked uz ma prist mrcha.

dianka3
29. mar 2011

@drobik1 no to vsetko vpliva ,to je pravda,ale ak chces babatko musis sa prekonat a nemysliet na to.A sama vydis ze ked si nato nemyslela tak to prislo , a preto musis presvedcit aj sama seba a podari sa ti to na 100% 🙂

katkarv
29. mar 2011

@dianka3 ja som obe dievcata rodila v 36t lebo placenta bola malicka a prietoky zle tak mi museli porod vyvolat.Ty si kvoli comu skor porodila?

drobik1
29. mar 2011

@dianka3 mozem sa spytat ked pises ze mas dve zdrave deti to tretie nie je?prepac ze sa pytam len ma to tak zaujalo..

drobik1
29. mar 2011

@dianka3 hm a dakujem dufam ze to pride..aj ked sama so sebou ma kopu zdravotnych problemov.. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre