Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

monicka79
12. máj 2013

@kocka88 no, podla mna je to tam, aj ja som mala také ked som bola tehu 🙂

akvy
12. máj 2013

tak kocka88 jsi těhotná 😀 , o tom není pochyb a uvidíš, že až přijde termín ms, budou tam dvě kolejnice!!! GRATULUJI a pokud můžu, tak se šetři a hoď nemocenskou třeba na rýmu. 😉 Moc krásné testíky!!

ratatooy
13. máj 2013

@monicka79 vy se ale snažíte už hodne dlouho,to už by chtelo vyšetření v CAR,protože tam muž byt skrytých faktorů proč to nejde

pipinulkaa
13. máj 2013

@siska765 ale to cakanie je strasneeee ☹ dnes robim dalsi 🙂

siska765
13. máj 2013

@pipinulkaa tak drzim palce ja som dnes bola uz aj u dokyho a videl tam miniminimini dutinku vraj je moc skoro mam prist az 5.6.

lusib24
13. máj 2013

ahojte, som 7DPO ... o včera ma pobolievajú prsia, nikdy ani pred MS ma nebolievali... pri včerajšom sexe ma pri vniknutý zapichalo a potom nič... ani krv všetko v poriadku. MS má prísť 19-20.05.2013... posledna MS bola taká zvláštna 22-25.04. trvala ledva jeden deň (taká nie silná), a potom len špinenie... čo si o tom myslite?

sisy222
13. máj 2013

@kocka88 waaaaw aj ja chcem taky test...🙂

monicka79
13. máj 2013

@ratatooy ešte počkám dva mesiace a potom chcem určite ísť do car

monicka79
13. máj 2013

@lusib24 skúsila by som test, za to nič nedáš 🙂

lusib24
13. máj 2013

@monicka79 ...neni to skoro? naposledy som skusala test v den ked prisla naposledy ta divna MS a bol negativ...

monicka79
13. máj 2013

@lusib24 a to bolo kedy? ja som mala tiež taku slabu asi tri dni, vtedy mi test ešte nekázal nič, až po vyše tždni, ked mi ta slabá trvala stále tak som testla znova a už bola aj druhá čiarka, ja som to slabé krvácanie alebo hnedy výtok mala dva mesiace vkuse potom

pipinulkaa
13. máj 2013

@siska765 to je super 🙂 a uz mas nejake deticky? ja uz mam dve 🙂

siska765
13. máj 2013

@pipinulkaa tak to by mi uplne dve stacili,ja nemam este ziadne

pipinulkaa
13. máj 2013

@siska765 ☹ ale neboooj, ved si pisala ze to vyzera nadejne 🙂 no tak ano aj mne by stacili aj dve... ale tak uz ked je nahodou v brusku, tak co uz snim 🙂

evippa
13. máj 2013

Ahojte ccela by som sa spytat,snazime sa o druhe babo a mavam bolestivu ovu tak sme sli nato a od vtedy ma 4den pobolieva brusko ako na mrchu,je mozne ze sa vomne nieco deje,kedze mrchu mam dostat za 16dni?dakujem

siska765
13. máj 2013

@pipinulkaa hej len terat mam nejaky blby zapal mykozu ci co a doky mi dnes povedal ze to ma skoro kazda druha zena v tehotenstve a ze si mam davat krem Fungicidin tak snad bude vsetko ok.Vraj by to nijako nemalo ovplynit babo.O prve som prisla tak mam strach vis?nemas s tym asi skusenosti ze?

agi256
13. máj 2013

ahojte,
prosím vás, mám otázku. Poslednú MS som mala 18. apríla. Mohla som ešte 5. mája otehotnieť? Tento týždeň by som mala dostať ďalšiu MS, ale mám také zvláštne pocity. Tak neviem, či si niečo len sama vsugerovávam, alebo by to mohlo byť reálne. ďakujem za názory.

monicka79
13. máj 2013

@siska765 mykoza je normálna, mala som ju 2krát v tehotenstve a nič to nebolo, tá masť je dobrá, to môžeš 🙂 nič sa neboj

siska765
13. máj 2013

@monicka79 dik moc 🙂 mam obavy lebo som o prve prisla ale doktor ma ukludnoval ze to nemoze nijako babo ohrozit

lusib24
13. máj 2013

@monicka79 no ja som mala 22-25.04 slabe z toho jeden den a potom už len spinenie.. ale to skoncilo po 3 dnoch ... takže nechápem tomu ... test som už nerobila... neviem či možem, byt... ale ovulaciu som citila tento mesiac dost intenzivne aj som mala "bielkový výtok"... takže neviem čo sa deje... či možem dufať :D

pipinulkaa
13. máj 2013

@siska765 nie nemam ja som pri oboch prvych detoch nemala ziadne problemy... nastastie. vsetko bolo ako ma byt. ale teraz uz som na nervy ztej neistoty... ☹ este ktomu uz vyse tyzdna mam bolesti v krizoch, tlak v podbrusku, nocne sladkostovanie a take.. ale stale sa mi zdaju tie testy viac negativne ako pozitivne ☹

pipinulkaa
13. máj 2013

@agi256 myslim si ze je to mozne...

monicka79
13. máj 2013

@lusib24 možno už dalšia nepríde a potom teda testuj, ešte vydrž

lusib24
13. máj 2013

@monicka79 tak mam čakať do ďalšej MS ? ... to je 19-20.5 ? teraz sa mi neoplati testnuť že? to by ešte nebolo vidno ... asi že?

monicka79
13. máj 2013

@lusib24 radšej počkaj, ved to už nie je tak dlho 🙂

sisy222
13. máj 2013

@agi256 ja som mala podľa všetkého tento cyklus ovu 23DC,ms zatiaľ nikde,aj ked v podbrusku mám zvláštny tlak.a viem,že sa dá otehotnieť aj pár dni pred ms.tak neostáva nám nič iné len dúfať a čakať🙂

zuzka347
13. máj 2013

ahojte baby...potrebujem poradit k doktorovi idem az v stredu...beriem anti uz asi 8 rokov a teraz mam take zvlastne priznaky ako popisuju pri tehotenstve...menzes som dostala ale slaby a vzdy mi konci v nedelu aj to niekedy uz v nedelu vobec nemam...a teraz nie a nie prestat...ani sa nezoslabuje...

monicka79
13. máj 2013

@zuzka347 môže to byť hormonálna porucha, ktorá býva pri dlhodobom užívaní antikoncepcie, treba ju vysadiť na čas, mne to robilo už po roku užívania, ked som prestala, dalo sa to do poriadku

zuzka347
13. máj 2013

@monicka79 no som zvedava lebo mi je aj na zvracanie ked otvorim chladnicku...

zuzka347
13. máj 2013

urobila som si test a je tam uplne slabunka ciarocka taky duch... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre