Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kristinka28
14. máj 2013

ahoj aj ty mas taky pocit ako ja 😀

misak33
14. máj 2013

@evippa děkuju, ale opravdu už asi zase trochu blázním, chytám se už sebemenší naděje

broucinekzka
14. máj 2013

@kristinka28 jj, to mam 😀. A ikdyz je test negativni, tak pritel, pry z nejake intuice, me porad pusinkuje a hladi brisko 😀

misak33
14. máj 2013

holky ty pocity mívám taky a pak jsem zklamaná když přijde MS. Ale jednou to přeci vyjít musí.

kristinka28
14. máj 2013

@broucinekzka iii to je pekne moj priatel tiez mi lahne na brusko a da pusu zaujimave,,zeby nieco tusily 😀 ....no ja teraz mam menzes ale rozmyslam ze si pojdem este kupit test,,ale itak na pohyby myslim ze su priblizne v 14tt ,,niektore citia ,,tak ja myslim ak by som bola by musel tent test uz ukazat 😀

broucinekzka
14. máj 2013

@misak33 taky si rikam, ze nam to preci musi jednou vyjit

broucinekzka
14. máj 2013

@kristinka28 taky si myslim, ze by to uz testik ukazal 🙂. Jj, vzdycky mi rekne: A ja stejne vim, ze tam je, testy jsou na nic, jen pak kazi naladu. No jo, jenze on nechape, ze to nejde cekat a byt tak nervni 😀. Ja dostala MS 9.5.a 10.5. skoncila, byla hooodne slabounka, ale test negativni, a pritom jsem ji mela dostat az vcera...divne....pritom jsem nikdy nemela opozdeni, natoz, ze bych ji dostala driv, vzdy presne na den a ted tohle...no mazec 😀. Ta matka priroda si s nama dela, co chce....:-/

kristinka28
14. máj 2013

@broucinekzka hm no ja som pred mesiacom dostala 3 dni skvor dva dni normalna potom take spinenie a potom nic,,,na 4 den nic,,na piaty malo biely vytok vnom krv,,,testy dva slabo ruzove a potom nic,,mala som tiez priznaky vracala som unavena nohy opuchnute,,ten mesiac som dostala no meskaly mi 3 dni 😀 ,,test sice som si nekupila ,,mam normalnu tak uvidime co bude ,,,pomojom nic ☹ ,,ked mam menzes

tinnky
14. máj 2013

@hviezdicka111 ahoj, aj ja som dnes pridala podobny testik, ale popri tehu teste skusam aj ovu a tie mi tmavnu, takze dufam, ze to vyslo 🙂

tinnky
14. máj 2013

@petra321 peti aj ja mam taky test z dnes rana, ja som popri tom robila aj ovu testy a vyzera to nadejne..dufam, ze nam testiky budu tmavnut

broucinekzka
15. máj 2013

@kristinka28 ale ja myslim, ze ikdyz mas MS, tak muzes byt tehotna...moje spoluzacka byla tehotna, ale absolutne vubec nic nepoznala, mela i pravidelnou MS, a kdyz ji najednou nedosla MS, tak sla k dr.a ta ji rekla, ze je v 5.mesici, ja byla primo u toho, jako jeji doprovod, takze si nevymyslim, hned ji poslala do nemocnice, jelikoz o ni mela strach, nastesti vse v poradku a ted mel Samik 4 roky. Ale tenhle jeji pripad, to si myslim, ze uz je extrem, ale stat se to nejspis muze...

petra321
15. máj 2013

@tinnky Včera som bola u lekárky a potvrdila mi tehotenstvo 🙂 za 2 týždne idem na krvné testy a kontrolu:P Gratulujem ti k dvom // 😉 !!

hviezdicka111
15. máj 2013

@tinnky ja som teraz urobila este jeden 🙂 nie z ranneho ale nedalo mi to 🙂 a vyzera celkom pekne... 🙂)) takze asi sup k doktorke 🙂

tinnky
15. máj 2013

@hviezdicka111 supni fotecku,mne tiez smavol dnes, pozri do fotoalbumu

hviezdicka111
15. máj 2013

@tinnky len teraz som prisla domov :D takze este na to nemam velmi cas :D :D D: :D aleeee gratulujem ti teda 🙂 mne sa to zatial paci, dufam ze ms nepride ze to je naozaj pravda, co tie testiky ukazuju ;)

hviezdicka111
15. máj 2013

@tinnky len teraz som prisla domov :D takze este na to nemam velmi cas :D :D D: :D aleeee gratulujem ti teda 🙂 mne sa to zatial paci, dufam ze ms nepride ze to je naozaj pravda, co tie testiky ukazuju ;)

akvy
15. máj 2013

hviezdicka111..gratuluji, viděla jsem jenom ten první, ale je to tam! 🙂

elenita
15. máj 2013

Ahojte dievčatá, písala som sem minule, no nebola som tehu ☹ Ale tento cyklus sme sa s manzelom snazili 😉 teraz som nejaký 16 DC, ovulku som mala okolo 10 DC....ale problém je ten, že som dostala zápal priedušiek a mám predpísané ATB....čo teraz? Z testíku ešte určite nič nezistím, od snažilkovania ubehlo tých 4-8 dní (boli to viaceré dni 😅 ).
Mám ale horúčky, lieky musím začať užívať ☹ Už jednu tbl v sebe mám. Čo by ste na mojom mieste robili Vy? Veľmi sa bojím, ak to teraz náhodou vyšlo, aby sme bábätku tým neuškodili...hoci, je to ešte zavčasu, ak by náhodou, možno ešte len pomaly putuje do maternice 😅

akvy
15. máj 2013

elenita...neboj a koukej ATB brát, nic se ti nestane...co máš za atb? Existujou i pro těhotné. Ale ty bys byla v začátku, tak i kdyby, tak neboj...

elenita
15. máj 2013

@akvy Ďakujem Ti veľmi pekne za odpoveď 🙂 No nie sú to ATB pre tehotné, je to ceroxim 500 mg ,asi širokospetrálne...o tehu je tam len, že treba sa poradiť s lekárom....no ale ten by ma vysmial, keď som len 16 DC 😅 . Tak ich doberiem (inak berú sa až 10 dní) a keby sa náhodou nedostavil menzes, potom testnem 😅

siska765
15. máj 2013

@elenita ja som mala pocit v marci ze sa mohlo zadarit ale tiez bolo skoro to zistit a musela som brat antibiotika na zapal mocovych ciest,ale povedala som doktorke ,pre istotu ze sa snazime ale neviem este ci som alebo nie , a tak mi automaticky dala take co mozu aj tehotneAugmentin tusim sa to vola.Ale nakoniec som tehotna ani nebola v marci ale az koncom aprila sa zadarilo 🙂

siska53
15. máj 2013

@siska765 jee, mne sa to iste stalo v 2011! Mala som v juni zapal mocovych, tiez sme sa snazili, hovorila som to dokimu, tak mi tiez dal ´ bezpecne ' atb, ale nebola som tehotna, otehotnela som v juli 🙂

akvy
15. máj 2013

eleni...prostě to neřeš, bašti je a nemyslím, že by mohly ublížit 😉

elenita
16. máj 2013

Ďakujem dievčatá 😉

1marfa
16. máj 2013

chcem sa pitat ake dsom mala pohlavny styk bez ochrany a dal to aj domna a teraz ani nespavam a vela pijem a tak divna som taka som nebola tichca a tak jaj jaj scoho to moze byt uz 10 dni som po stiku a tak

salomee
16. máj 2013

@1marfa Na příznaky je brzy, leč po nechráněném styku být těhotná můžeš.. počkej na ms a když vynechá, udělej test.
..ale dalo mě dost práce, než jsem pochopila dotaz.

1marfa
16. máj 2013

aha oki

danusa21
16. máj 2013

@iva04 Ahoj, ja som tiez mala poslednu 17.4.'13 a podarilo sa nam smyknut, tak uvidime. Dcerke by pribudol surodenec. Nechcem si robit nadeje, ale ked sa to usadi v hlave, tak uz ani na nic ine nemyslim 🙂 . Takze len cakat. Uz si si robila test? Drzim prsty 🙂

siska765
16. máj 2013

@1marfa neviem ale ja som mala dost skoro priznaky uz par dni po oplodneni som vedela ze sa citim inak ako pred tym,proste niektore zeny to vycitia velmi skoro ale tie priznaky su skor nie az take ze tehu ale skor ze citis ze sa nieco v tebe zmenilo.U mna to tak bolo skoro od zaciatku so to citila

iva04
16. máj 2013

@danusa21 dik aj ja tebe. Dufam ze nepride. Test som skusila v pondelok a nic.ale pri dcerke som robila 2dni po meskani a iba duch tak este cakam a cakam.vcera som mala dostat tak skusim testnut v sobotu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre