Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kikasi
22. máj 2013

babyyy...tak aj druhy, potvrdzujuci testik dopadol rovnako vyborne ako ten prvy - pozitivny....a druha ciarka je este silnejsia ako na prvom.. 😀, straasne sa tesim...a uz tomu aj verim, ze to je pravda. teraz vydrzat tyzden do navstevy dokiho..uff.. 😒

kikasi
22. máj 2013

@luci452 aj mne sa velmi paci meno Ninka..ked som davnejsie este tak nesmelo rozmyslala, ze ake mena keby sa podarilo, tak toto bolo jedno z top. uvidime..mam taky pocit, ze teraz konecne mozem na tie mena myslet realne...a aj na vsetko, co sa tehu a materstva tyka. ani sa mi to nechce verit, ze aj ja budem konecne maminka 🙂 ..rano sme robili druhy test, aj s mm..a druha ciarka este silnejsia ako na prvom.. 😀

kikasi
22. máj 2013

@tinnky aj ja uz tomu verim... 😉

alceola
22. máj 2013

@ejkapod dakujem ti velmi pekne, potesila si ma, aj ked sa nepozname, je to mile..hadam to vyjde..aj ked strach tam je stale..ale to asi aj bude, vsak uz nemam 20r🙂vcera som si vecer robila pepino a je tam silnejsia ciarka, ale budem testovat v sobotu, tak uvidime, ci silnie🙂 ale bola by som rada..este raz dakujem krasne

darka11
22. máj 2013

čavte babi..možem byť tehotna?? predposlednu men. som mala 7-13 aprila, potom 13-18. mája a 21 som mala nechraneny styk..nie som si ista či došlo k vyvrcholeniu..poradte mi..ďakujem

broucinekzka
22. máj 2013

@lusib24 zkus mamatest 😉, nebo clearblue 😉

darka11
22. máj 2013

@broucinekzka ja by som vlastne chcela vedieť, či mám v tomto období plodné dni..prepáčte ak Vás tým zaťažujem ale mám problém určiť si dlžku cyklu kôli nepravidelnosti..

darazv
22. máj 2013

@darka11 možem ta ukludnit nieje možne aby si mala vtedy plodny den teda to je moj nazor plodny den tri dni po menzese?to by bol zazrak 😉 a este podla vsetkeho mavas dlhy cyklus takze za mna urcite to nebol plodny den 😉

darka11
22. máj 2013

@darazv Veľmi pekne ďakujem 🙂 dufam, že máš pravdu.. dávame pozor, ale včera to bolo bez ochrany 😨

lusib24
22. máj 2013

@broucinekzka OK 🙂 to dneska kupim test 🙂 a zajtra skusim rano urobit 🙂

broucinekzka
22. máj 2013

@lusib24 a pak dej hnedka vedet 😉, drzim palecky 🙂

lusib24
22. máj 2013

@broucinekzka jasne dam vediet 🙂 ... ja stále verím... 🙂 bazalnu teplotu mam dost vysoku rano som mala 37,2 neviem či to može niečo znamenat nikdy rped tým som nemerala iba vcera poobede a dneska rano :D

broucinekzka
22. máj 2013

@lusib24 ja verim, ze ano 😉. Ja se radsi nemerim...ted aktualne mam plodne dny, snazime se opravdu poctive, ale nevim, no...vzdy poctive lezim, snazim se na to nemyslet a pak vzdycky dojde ta mrska...:-/

snazilka1983
22. máj 2013

ahojte baby. chcem sa spytat ktora mate skusenost uz, kedy ste mali nutkanie casto chodit na malu potrebu? ako skoro sa to prejavilo? som 5 DPO a uz dva dni chodim na malu dost casto co u mna je neobvykle. a nie som z tych ludi co si namyslaju nejake priznaky tehu.

mnaty1
22. máj 2013

Dobry den, chcela by som sa opytat. S frajerom sme este spolu nemali sex, som panna, ale samozrejme ine veci boli. Menzes mi uz meska takmer 3 mesiace (8.juna to bude presne 3 mesiace). Je pravda ze vzdy som mala nepravidelnu menstruaciu ale tak dostala som ju vzdy tak najneskor okolo 40 dni. Bojime sa ze co keby mal nahodou prsty od "kvapky lasky", viete co myslim, ci ? Nie spermie ale to ine. Asi pred 2 tyzdnami som si robila test a bol negativny ale stale sa bojime nviem preco. Priznaky nemam praveze ziadne, zle mi nebyva ani nic, len ta menstruacia. Sice som pribrala trochu, ale to pripisujem k tomu ze predtym som mala diety a teraz som zacala normalne jest. Je to teda mozne ze mozem byt tehotna ? Dakujem

snazilka1983
22. máj 2013

@mnaty1 ahoj kedze je test negativny tak urcite nie si tehotna. treba hladat pricinu inde.

darazv
22. máj 2013

@mnaty1 no tehotna urcite nebudes 😀 ale zase nieje normalne ze menzes nemas tri mesiace chod na gyndu 😉

mnaty1
22. máj 2013

@snazilka1983 dakujem tak hadam uz mozem v klude spavat :D

mnaty1
22. máj 2013

@darazv bola som minuly rok a doktor mi povedal ze je to kvoli mojim stresom zo skoly, vycerpanostou a tym ze mam zlu stravu-malo jem a som strasne chuda.

snazilka1983
22. máj 2013

@mnaty1 heh no ja by som v klude sice nespavala lebo to nieje normalne moze to byt cysta alebo PCO

mnaty1
22. máj 2013

@snazilka1983 tak asi predsalen zvazim tu navstevu na gyndu

snazilka1983
22. máj 2013

@mnaty1 ano to by si urobila najlepsie. 🙂

juranka
22. máj 2013

@mnaty1 tak tak , presne ako vravi @darazv tehotna nebudes isto ale tej gynekologicke by som sla, lebo to nieje v poriadku takto dlho meskat, drzim palce

mnaty1
22. máj 2013

@juranka tak tam teda asi skocim, dakujem 🙂

ejkapod
22. máj 2013

@alceola , človek sa ani nemusí poznať a vi ako sa človek cití a čo preživa, a ja sa tešm z každej jednej tehulky tu na koníku a aj z ludí okolo mna, viem to sama ako sa musíš tešíť, ja by som skala od radosti.. 🙂 potom daj vedieť a k dokimu ideš kedy??

tinnky
22. máj 2013

@kikasi super, tesiiim sa, neboj, doki ti ukaze krasnu bublinku 🙂, tak a teraz sup do januaroviek 2014
😀 😀

luci452
22. máj 2013

@kikasi no to sa velmi tesim, ze ciarocka krasne silnie 🙂 ... ja som prave prisla z vecka a na papieri som mala malicko ruzoveho hlienu...som19DC a 6-7DPO.. tak neviem..intimku mam cistu...tak uvidim, ci sa mi ms spusta ci co... 😅

n1colette
22. máj 2013

ahojte, mam takuto otazku:
posledne tri mesiace mam nepravidelnu menstruaciu (vo feb. mi meskala 3 dni, v marci 6 dni a v aprili 8!!), co je dost divne, pretoze do februara mi chodili kramy ako hodinky, a to neberem ani HAK. Cize mozem povedat, ze patrim (patrila som) do skupiny zien s pravidelnym 28dnovym cyklom.
Dovtedy som vobec nesledovala plodne dni, pretoze som bola presvedcena, ze ich mam v strede cyklu. No teraz uz vobec neviem....na vypocitanie plodnych/ neplodnych dni som pouzila taky obyc. kalkulator na nete, lenze do kolonky "perioda menstruacneho cyklu" uz neviem co mam napisat :D lebo 28 to uz nie je....30? 32? 34? :D
No a stalo sa, ze 14-ho maja sme mali nechraneny sex, MS cakam - asi - na 26ho, co je tuto nedelu - a podla kalkulatora mi toho 14ho koncili plodne dni, no ja vobec netusim, ze ci je to tak naozaj :D som trochu zmatena...
Co myslite? Mohla som otehotniet? Necitim ziadne bolesti prs alebo nevolnost ako som to tu u inych citala, no citim sa velmi unavena a tlak v podbrusku - nic nezvycajne a vynimocne. Test som zatial nerobila, asi je na to este skoro...mam 4 dni do MS

mia_31
23. máj 2013

@n1colette aj keď by si si rátala plodné dni z pravidelného cyklu to neznamená, ž ti ich vie určit netový kalkulátor. Ovuláciu si musíš odpozorovať ty sama, buď máš tzv. plodný hlien, ja mávam bolesti ,ktoré trvajú pár hodín alebo ak nemáš nič z uvedeného dajú sa plodné dni zistiť aj ovulačnými testami. ak ovuláciu nijako necítiš ,nemusíš ju ani mať, preto sa spoliehať na kalkulátor je trochu smiešne. Ak ti posledné cykly mešká mrcha a doteraz si mala pravidelnú, môže to byť práve anovulačný cyklus alebo cysta, oboje ti vie zistiť gynekolog. Každopádne ti želám nech sa vám zadarí čo najskôr ak po tom tužiš.

lusib24
23. máj 2013

@broucinekzka nemala som odvahu urobit si test...ani len kupit som nemala odvahu... MS stale nikde... BT stale vysoka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre