Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kikasi
23. máj 2013

@tinnky jaaj..dufam, ze mas pravdu, neviem sa dockat..akurat som rozmyslala, ze buduci tyzden o takomto case uz to bude dufam oficialne potvrdene 🙂 . je tu aj taka tema..? sranda..myslela som, ze mi to vyjde az na februar..ale aj podla tej tehu kalkulacky na nete by bol termin januar..

kikasi
23. máj 2013

@luci452 jeejda..a nemohlo by to byt to uhniezdovanie.. 😉 ? nemam s tym skusenost, ale pocula som, ze sa to prejavuje prave takto..moc ti zelam, aby to bolo ono...

luci452
23. máj 2013

@kikasi no ja s tym tiez nemam skusenost a tiez som to pocula..aj to v podstate tak nejako vychadza, ze by to mohlo byt ono..ale neviem...uvidime... 🙂 dakujem, si zlata...

kikasi
23. máj 2013

@ejkapod ahojki, myslim, ze dva dni pred ms neni skoro a uz by malo byt nieco vidiet, ak by si bola tehu 😉 . ja som sa po viacerych takychto skorych sklamaniach testovala tentokrat az ked nedosla ms..a vyslo to.. 🙂 ,hoci si hovorim, ze keby som to skusila skor, mohla som si odpustit ten poharik vina na oslave.. 😒 , ale tak co uz..

ejkapod
23. máj 2013

@kikasi , asi vydržím, lebo ani niejake priznaky nemam, tak sa bojím že budem sklamana ked som taka nedočkavá...gratuluje k tehu teda, v kolkom si?, 😉

ratatooy
23. máj 2013

@maciki není,hele,uhnízdění v deloze je cca 2dny po ovulaci a hned začíná produkce hcg která se každych 48hodin zdvojnásobuje takže 8den po ovu muže bejt hodnota kidne kolem 50IUI takže to už test zachytí

kikasi
23. máj 2013

@luci452 hej, mne to hovorila kamoska, ze ona to mala..len take slabulilinke ruzove spinenie a potom nic..tak ze si myslela, ze prechladnutie alebo nieco take..ale ked neprisla ms, tak uz jej to bolo jasne. a kedy mas/nemas dostat ms?

ratatooy
23. máj 2013

@broucinekzka a kdy ma byt termín ms?

kikasi
23. máj 2013

@ejkapod hm..aj ja by som asi radsej pockala, to sklamanie celkom boli..to poznam. ale oplati sa pockat.. 😉. dakujeem..teskam sa este len tak opatrne, lebo ma doki objednal az za tyzden. ale dva testiky s dvomi ciarockami mi davaju nadej. a podla vypoctov internetovej kalkulacky by som mala byt v 4tt...ale zatim sa v tom pocitani nejako neorientujem..

luci452
23. máj 2013

@kikasi v utorok alebo v stredu..mam 25-26 dnovy cyklus...no uvidime..mna to tiez napadlo, ze som prechladnuta..a furt mi je zima...

ratatooy
23. máj 2013

@kikasi jee víno si vubec nevyčítej spíš naopak,nám se dokonce po umělým tehu doporučuje ze začatku pít skleničku vína na lepší uhnízdění

ejkapod
23. máj 2013

@kikasi a maš dake priznaky??alebo tušila si či si alebo si nič netušila a bolo to velke prekvapko?? 😉

broucinekzka
23. máj 2013

@ratatooy az cca kolem 6.6., je to jakesi divne....

tinnky
23. máj 2013

@suzy34 aj ja som mala take testiky a teraz som v 6 tyzdni

suzy34
23. máj 2013

@bebe2013 Diky 🙂 v sobotu rano urobim este jeden a hodim sem fotku.

tinnky
23. máj 2013

@kikasi tak sa pridaj k nam do tem Januar 2014 a Nas pokladik sa narodi v Januari 2014-to je sukromna tema, tam ta na poziadanie v januar 2014 prida adminka

tinnky
23. máj 2013

@ratatooy nemus byt este na 8. den nic vidiet a moj album je toho dokaz, uhniezdovanie zacna na 5-6 den, skor malokedy a na 8 den je este tak nizke hcg, ze je zbytocne testovat. Mne 1. test ukazal az na 10 dpo aj to velmi slabu ciarku, odporucam vsak kombinaciu s ovu testami, mne sa to osvedcilo

tinnky
23. máj 2013

@maciki ak mas 2 dni pred ms, test by ti uz mal ukazat aspon slabu ciarku, aj slaba ciarka znamena, ze si tehu, pozri moj album, ja som to kombinovala s ovu testami a ovu testy tmavli skor ako tehu

tinnky
23. máj 2013

@ejkapod uz by malo byt vidiet slabu ciarku, mne 3 dni pred ms ukazalo a ovu test bol uplne pozitivny,kuk album

suzy34
23. máj 2013

@maciki Ja som si robila 7 DPO a na teste ani naznak a dalsi 9 DPO a uz tam bola slabulinka rozova ciarka, ktoru bolo vidiet len na dobrom svetle..ale ked sa tam uz objavi co len nadych, znamena to, ze sa zacina vylucovat hcg hormon... urobsi ten najcitlivejsi test.

kikasi
23. máj 2013

@luci452 tak v utorok, prip. stredu budem mooc drzat palce..aby si bola aj ty tehulka. to mas celkom kratky cyklus, vsak? ja som mala pravidelny 28 dnovy a potom, co mi doki nasadil Clostil a Dupaston sa mi cely cyklus dosral. ale nevadi..

ejkapod
23. máj 2013

@tinnky album som kukla krasne dve čiaročka gratulujem 🙂 ja si ovutest nerobím, počkam do nedele na ms a potom uvidím...

kikasi
23. máj 2013

@ejkapod netusila som pred vynechanim ms nic..a ani som s tym neratala tento mesiac, bo som sa zaoberala stavbou domu a tak. takze prekvapko obrovske.. 😀 ,prvy naznak som mala, ked som sa strasne zadychala v sobotu pri vysavani a tep srdiecka 95.. 🙂 . a teraz mam zvacsene prsia a dost ma bolia.aj brusko (co ma trosku desi, ze uz tak skoro)..ale to asi budem len nafuknuta

kikasi
23. máj 2013

@ratatooy jeej..tak to si ma moc potesila, som bola z toho trochu vystresovana...to bolo sice len jediny krat, ale aj tak som sa bala..dakujem za upokojenie.. 😉

kikasi
23. máj 2013

@tinnky aha..tak skusim sa k vam pridat. ale asi este pockam do oficialneho potvrdenia od dokiho..aby som nieco nezakrikla..sa este stale trosku bojim..

ejkapod
23. máj 2013

@kikasi aj ja mam brucho strašne nafuknute a take nemava, ale zas niejako vela jem od sladkeho po slane až kysle 🙂 stavy pred MS..no aj my makame na dome tak nato tak nemyslím ale ked sadnem sem na konika ž som myšlienkami len pri babatku 🙂

luci452
23. máj 2013

@kikasi no 25-26DC ... no ved uvidime...mna to len vyviedlo z rovnovahy, lebo som nikdy nic take nemala...tak uvidime 🙂 a dakujem za palceky 🙂

ratatooy
24. máj 2013

@tinnky i to je možne ale je to možne i na druhou stranu,jak sem řikala,jelikož ta čárka tam je,ješte by mohlo jit jedině o biochemicke tehotenstí,což je časty jev akorát o nem plno žen neví,jen ty které testujou už po ovu

kikasi
24. máj 2013

@ejkapod hej, aj ja som mavala nafuknute brusko pred ms..ale oproti tomuto, co mam teraz to bolo nic..teraz uz som v podstate od rana nafuknuta a musim uz maskovat v praci oblecenim. mm ma strasi dvojickami.. 😀 . som zvedava, co na to povie doki. aj ja tak...a som rada, ze tu konik je..kor teraz, kedy to tehu este nechceme nikomu prezradit..ale predsa len je to moje prve a tak potrebujem co to poradit, precitat a tak..a som strasne rada, ze taketo nieco je. a vydrzis teda do nedele..ci skusis testik skor? aj vy staviate domcek..?

kikasi
24. máj 2013

@luci452 to ti verim, mna by to tiez trosku prekvapilo..ale tak snad to bol taky maly posol dobrych sprav.. 😉 . jaaj..konecne piatok, sa uz tesim na vikend 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre