Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ratatooy
24. máj 2013

@patka23 no tak to je super zpáva

ratatooy
24. máj 2013

@juliaababo jj přesne to byli i moje tehu problemy,motání hlavy,zimnice,bolest vaječníků,zad,ze začatku i hlava me bolela,a od toho 6tt je mi zle

snazilka1983
24. máj 2013

@suzy34 noo do MS nevydrzim 😀 do pondelka staci heh dufam. ja mam teraz tiez volake bujare nalady. ale skor take ze ma vsetko nastve. aj hocijaka blbost.

maciki
24. máj 2013

@suzy34
@ratatooy
@broucinekzka Tak jsem si ty testy koupila a zítra rano udelam první. Myslete na me holky prosiiiiim. 🙂

suzy34
24. máj 2013

@maciki Ano myslime 🙂 bude bude, ak nebude tak bude na buduci mesiac.. Ja som mala tento mesiac jedinu a poslednu sancu, lebo priatel zacal liecbu radioterapiu, takze uz by sme nemohli skusat vyse roka, ale vyslo to uf

patka23
24. máj 2013

@ratatooy no je super, snad mi ju aj doky potvrdi🙂

maciki
24. máj 2013

@suzy34 Moc ti to preju, mělo to tak byt a bude to skvele. Dam zítra vedet, uvidíme. Jestli to tak ma byt, tak to tak bude a jestli ještě ne, tak to bude priste. 🙂

suzy34
24. máj 2013

@maciki Presne tak 🙂 a dakujem..

ejkapod
24. máj 2013

@kikasi , nie my sme kupili starší dom a preraBAME ho od zakladov 🙂 skoro😀, no asi radčej vyčkam ved to su už len dva dni tak to vydržím..a necham sa prekvapiť čo a ako dnes ma akosi pobolieva hlava..veru aspon že je koník, lebo človek neudrží take velke tajomstvo , aspon ja by som asi nevydržala,musela by som to niekomu povedať 🙂 a dvojíčky mne to hrozí, priatel ma sestry a ešte aj v dalšom pokolení mali dvojčatá 🙂 hlavne nech su zdrave, niejako by som to zvladla hehe 😉

ejkapod
24. máj 2013

@alceola , nebj bude všetko oki, nemyslí na zle ale len na tie dobre veci a teš sa // čiaročky silnejú, tak není v čo neveríť...

broucinekzka
25. máj 2013

@maciki dej hned pak vedet, ju?

broucinekzka
25. máj 2013

@ratatooy ja nevim, co se to se mnou deje, ale jak jsem se na grilovani tesila, tak jsem snedla jen 1 kridelko

maciki
25. máj 2013

@suzy34
@broucinekzka
@ratatooy Tak bohužel nic. Je tam jedna jedina zretelna /,ani naznak druhé. ☹ Tak holt priste. 🙂

alceola
25. máj 2013

@ejkapod no co robila si test??

lucka.lucy
25. máj 2013

ahoj babule,
mam otazku, ci mozem byt tehotna. Tyzden aj nieco po milovani som isla na krv a poprosila som dr aby mi tam dal aj tehotenstvo... ukazalo sa negativne... ale teraz mi zase meska... ked uz krv raz ukazala, ze nie, je to NIE, lebo je to len MOZNO NIE.... ??

suzy34
25. máj 2013

@maciki Nevadi.. skus este za dva dni a ked nic, tak na buduci mesiac, nic sa nedeje 🙂 A potom pred ovulaciou nech priatel spori arzenal min. 2-3 dni 🙂 mne to tak vyslo.

maciki
25. máj 2013

@suzy34 Jasne, jsem docela v pohode, cekala jsem, ze budu vic smutna nebo tak, ale v pohode. 🙂 Ještě si ho udelam v pondělí rano a když nic, tak další mesic. A pritel setril uz tentokrát, ale proste to nemelo vyjit. 🙂

ejkapod
25. máj 2013

@alceola , ahoj ano robila v noci o pol4, my nedalo spať asi tri dní zle spím, tak ma to ťahalo a urobila som si a vieš čo mala som dve čiarky, jedna slabunka, ked najdem kabel pošlem aj foto aby si škontatovala či ju aj ty vidíš 🙂 , zajtra urobím druhý, kedže bude den MS..

suzi33
25. máj 2013

@lucka.lucy Ahoj. Mne osobne sa to zdá skoro aby Ti z krvi zistili prípadné tehotenstvo ani nie 2 týždne po p. styku-no nie som žiadny odborník.možno sa mýlim,ešte sa v týchto veciach úplne nevyznám. Skús si urobiť ten najcitlivejší test-10tkový a tam už uvidíš na čom si.

snazilka1983
25. máj 2013

@lucka.lucy
@suzi33 mne ked som bola po IUI som zacala spinit 3 den po nom tak mi kazali dojst na krv uz 6 dni po opodneni ze v krvi sa da zaznamenat HCG

suzi33
25. máj 2013

@snazilka1983 Toto som nevedela, no aspoň som sa niečo naučila 🙂 Už aspoň budeme vedieť do budúcnosti

snazilka1983
25. máj 2013

@suzi33 😉

linteonka0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ejkapod
25. máj 2013

čo hovorite na toto, 1den pred MS.

laska1982
25. máj 2013

@ejkapod to vyzera na dusika 🙂 .. tisko gratulujem a drzim palceky 😵

figurka1985
25. máj 2013

@ejkapod jednoznacne ano! 🙂 Gratulka 😉

snazilka1983
25. máj 2013

@ejkapod jeej urcite je to tehuuuu

ejkapod
25. máj 2013

@laska1982 , dakujem zajtra testujem znova tak som zvedavá či zmyzne dušík, alebo sa stmavní 🙂

laska1982
25. máj 2013

@ejkapod budem drzat palceky, aby krasne tmavla a vsetko bolo ok 🙂 .. ja chcem zajtra tiez testovat...uz nemozem vydrzat 😅

ejkapod
25. máj 2013

@figurka1985
@snazilka1983 , necham sa prekvapiť, tešíť sa nejdem ani polovičke som to nepovedala ešte až ked zajtra sa otestujem..a uvidím či sa Mrcha dovalí...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre