Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kikasi
28. máj 2013

@akvy diky, skusim..uz to mam ofic. potvrdene, tak si to naplno uvedomujem. pozeram, ze uz mas dve deticky...to je super..a drzim palecky, ak si zelas aj tretie..aby si zase coskoro nasla // na teste.. 😉

katyrozy
28. máj 2013

@ejkapod mysilm ze som v tom

luci452
28. máj 2013

@kikasi tesim sa s tebou 🙂 ... pozdrav bublinku 🙂

akvy
28. máj 2013

@kikasi supeeeeeeeeeeeeeeeer 😵

kajusa83
28. máj 2013

Dievcata neda sa mi to lepsie nafotit ale uz som asi vadna alebo co ale ja tam vidim ducha na tych testoch 😀 vidite to tam aj vy alebo si uz namyslam???

snazilka1983
28. máj 2013

@kajusa83 aj ja vidim kolkí DPo si?

kajusa83
28. máj 2013

@snazilka1983 no tak nie so teda vadna??? 😀
minuly mesiac mi uplne vynechala MS ale to sa mi stavalo aj pred tym a podla vypoctou by som mala mat vcera resp. dnes MS tak teraz som sama na pochybach ci to tam je ci nie hrozne ma bolia krize uz tyzden mam nafuknute brucho a pocit ze to uz kazdu chvilu pride

snazilka1983
28. máj 2013

@kajusa83 hmm no nie si vadna 😀 ja to vidim dobre hlavne na tom hornom. to su dnes robene oba testy?

kajusa83
28. máj 2013

@snazilka1983 horny je robeny dnes rano a spodny vcera poobede

snazilka1983
28. máj 2013

@kajusa83 noo vyzera to najdene teda drzim palce 😉 nech silnie

kajusa83
28. máj 2013

@snazilka1983 nooo tak ja sa este moc nevytesujem v januari som mala potrat v 7 tt tak uvidime a nechame to na prirodu 🙂

snazilka1983
28. máj 2013

@kajusa83 jj ale tak treba verit ze to vyslo 🙂

quinyy
28. máj 2013

Ahojte Dievcence,potrebujem poradit...teraz pred chvilou som si robila testy,
Prvy som si spravila ten, kde su viditelne // a druhy asi za 2 minuty so slabsimi //...
Su nejake slabe,co si o tom myslite? Dakujem 🙂

ali08
28. máj 2013

ahojte,aj dnes mam test negativny a ms by som mala dostat v nedelu,ja nemam pravidelnu.priznaky mam stale len to cakanie a to negativne testovanie neviem ako mam brat.zavdim tim ktore su tehulky.

biba
28. máj 2013

Ahojte mamicky a buduce mamicky, chcela by som sa spytat, s priatelom sme minuly tyzden v piatok zacali zo snazenim, bolo to den po mrche, a odvtedy kazdy den skusame, (teda uzivame si, bez pozoru) a ja mam akesi zvlastne pocity v podbrusku, akoby som si citila pravy vajecnik a akoby ma v podbrusku nieco tlacilo, myslim, ze ovulacia mi zacala v podelok, dnes mam pocit teploty a stale citim tazobu v zaludku. . . nie je mi zle, len taka lahka tazoba, myslite, ze mozem byt tehotna??? Vie, ze test este nic neukaze, alebo su to len vsugerovane pocity . . . kazdopadne uzivat si budeme cely mesiac a ja budem potichucky dufat, ze sa mrcha nedostavi 🙂

matuskova003
28. máj 2013

@quinyy divné...ale myslím že tehotna si 🙂

quinyy
28. máj 2013

@matuskova003 no ja som z toho troska mimo...ale ta slaba / na tom druhom teste je v skutocnosti viditelnejsia..tak asi zajdem za Dr..inak to nevidim,ale diky aj tak 🙂

ejkapod
28. máj 2013

@katyrozy , držím palčeky aby silnela čiaročka potom daj vedieť 🙂

ejkapod
28. máj 2013

@quinyy , krasne dve čiaročky ten druhy si možno len zle ocikala 😀 skus ešte další test o dva dní 🙂

ejkapod
28. máj 2013

Baby moje, som na nervi, nemam si kedy isť kupiť test, som taka netrpezliva či čiaročky budu tmave, mrcha meška 3 den, snad sa my zajtra podarý zajsť do lekarne, lebo drahemu som ešte nič nepovedala a už to neudržím dlhšie v sebe, chcem to mať do tretíce overené 🙂

ejkapod
28. máj 2013

mam ešte jednu otazočku, je normalne že ma pobolieva semtam spodok bruška, alebo pocit že ma niečo ťaha??a ešte jedno ako je to s tými vytokmi kedy a ake su v norme a ake su zle, ja ešte nemam dieťa a nemam sa koho nato opitať dakujem vám !!

quinyy
28. máj 2013

@ejkapod Dakkujeeeem🙂 noo ako tak kukam,tak sme na tom rovnako,tiez mi meska ms treti den...ale DPO som 18 a zajtra planujem ist k Dr. ty uz si bola? 🙂

tinnky
28. máj 2013

@kikasi fajn, ze si isla, dobre si urobila pre pokoj v dusi, pekne si oddychni, ja by som urobila to iste

tinnky
28. máj 2013

@mimi1435 ak mas negativny test, tak urcite nie

tinnky
28. máj 2013

@kajusa83 na tom hornom vidim aj ja, hcg je este velmi slabe, tak ak si budes robit test, tak rob len rano, vtedy je hcg najvyssie, drzim palceky, nech ciarka silnie

tinnky
28. máj 2013

@quinyy jasne tehu, nie je co riesit..skus zajtra dalsi testik a budes to ma tdefinitivne

tinnky
28. máj 2013

@ali08 no to este nemusis mat pozitivny test, ked pozries do mojho albumu ,tak v sobotu som mala test negativny (tu dalsiu stredu som mala dostat ms) a v pondelok uz slabucka ciarocka vykukla...ak chces vediet takto skoŕo, tak s ovu testami, ked bude ciarka silniet, je tam nadej

tinnky
28. máj 2013

@biba no den po mrche by si mala velmi skro ovu, kazdy den nie je dobre snazit sa, radsej okolo ovu (su na to testy) a v den ovu..to mas najistejsie..mne to tak vyslo 🙂

tinnky
28. máj 2013

@ejkapod ciarky by mali byt uz silnejsie, otestuj a uvidis 🙂

quinyy
28. máj 2013

@tinnky dakujem za nazor 🙂)) stale tomu neverim..zajtra idem k dr..prajem ti krasne tehulkovanie,vidim ze mas termin v januar,gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre