Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

tinnky
28. máj 2013

@ejkapod tahanie v podbrusku je normalne, ak to nie je nevydrzatelna pichava bolest, ja som na konci 6. tyzdna a mam take pocity este stale , roztahuje sa maternica a babtko si chysta svoj priestorcek 🙂 vytok biely v slabej forme, a nezapachajuci je normalny, dokonca to bol moj prvy priznak tehu, samozrejme ta nesmie nic palit ani svrbiet. pri tehu su vsak zeny nachylne na mykozu, takze treba dat pozor a prve priznaky hned liecit

tinnky
28. máj 2013

@quinyy vdaka a daj vediet ako si dopadla 🙂

quinyy
28. máj 2013

@tinnky jasnacka,dam 🙂))

majuszka87
29. máj 2013

ahojte baby,..tak ráno som mala také slabučke špinenie,..hned som sa zľakla a robila si test no a výsledok je takýto,...ten vrchný je z nedele a ten spodný dnes ráno, vidíte nejaký rozdiel? ja ani nie...bojím sa,...nechcem o to malinké prísť,...stretli ste sa niektorá s tým? je možne že tá čiarka nejako nezosilnela po čase?

alceola
29. máj 2013

@ejkapod ahoj pobolieva aj mna, sem tam pichne a mam aj vytoky..normalne ako keby mi kusok uslo...takze klud, je to normalne.-))

ejkapod
29. máj 2013

@quinyy , nie nebola ja počkam ešte, vraveli my žeby aj tak nič nevidel ešte, buduci týžden chcem isť, dnes znova testikujem 🙂 tak uvidím

ejkapod
29. máj 2013

@tinnky , dnes sa otestujem 🙂

ejkapod
29. máj 2013

@tinnky , dakujem za info.. 🙂

ejkapod
29. máj 2013

@alceola , dakujem ste ma troška upokojili, mam strach že niečo zanedbam a urobím zle..

ejkapod
29. máj 2013

chcem sa vas ešte opitať, asi ide na mna chrípka čo si mam dať, nemyslím lieky aký čaj môžem atd...

biba
29. máj 2013

@tinnky Nie den po mrche, mrcha skoncila v stvrtok a nazvyme to priznakmi ovu, som mala v pondelok. . . ale snazit sme sa zacali den po mrche a odvtedy kazdy den . . . a ja mam stale taky zvlastny pocit uz asi 3 dni. . tazobu na zaludku,chvilkami to je silnejsie, chvilkami slabsie, no vyslovene zle mi nie je . . . a k tomu tie pocity v podbrusku a vajecnikoch. . . asi som paranoidna 😀

katttka1981
29. máj 2013

@majuszka87 ten spodný je určite trošku tmavší. Neboj sa , mne testy tiež tmavli postupne nie veľmi rýchlo. Koľký si DC?

kettm
29. máj 2013

@majuszka87 mě přijde že zesílila 😉

majuszka87
29. máj 2013

@katttka1981 aj mne sa vidí že je tmavší len som chcela počuť aj iný názor ,..možno to bude znieť blbo ale ja neviem čo je DC 😅

majuszka87
29. máj 2013

@kettm ďakujem 😉

janapeto4
29. máj 2013

@majuszka87 ahoj je silnejší len si teraz davaj pozor a ber tehotenske vitamíny pre istotu, ja som mala niečo podobné a prišla som o bábo začalo to špinením. Držím palce nech to vyjde

majuszka87
29. máj 2013

@janapeto4 no práve teraz som začala špiniť aj ja,..bojím sa toho najhoršieho. čo mám robiť?

martinusik91
29. máj 2013

@majuszka87 ahoj ja som bola vcera presne stym problemom u lekara spinila som cez vikend mozno tak 10 minút taký hnedý výtok a vcera rano ked som sa utrela som mala vytok zo zmesou krvy ale to bolo len jeden raz mozno minutku hned som bežala a pan doktor povedal že vyzera všetko v poriadku ale pre istotu mi dal vytamíny vaginalne tabletky a este nejake vitaminy proti krvacaniu všetko to je vlastne na udržanie.&O týžden sa mam prist ukazať. Ja ti radim aby si isla k lekarovi on povedal že každe krvacanie alebo špinenie može signalizovať potrat.Radšej chod a nemusiš sa zbytočne stresovať. 😉

janapeto4
29. máj 2013

@majuszka87 kým len špiniš to nie je až tak zlé ale choď za lekárom nech ti dá niečo na posilnenie maternice. Mne nedali nič lenže ja som začala krvácať, hneď ma lekár poslal ležať. Ležala so mnou jedno dievča ktorej to zistili skôr a jej sa podarilo zachrániť, neboj nie je to tak zlé.

lencza1210
29. máj 2013

@majuszka87 DC je den cyklu a počítá se od 1.dne menstruace po první den ten další 😉 a čárka mne přijde že o kousíček zesílila 😉 Držím pěstičky, ať sílí 🙂

alceola
29. máj 2013

@ejkapod podla mna najlepsie bude, ak pojdes k lekarovi, kedy ides? alebo mu volaj.ja som bola vcera, a tiez som sa takto bala, ani som nespala celu noc..a vsetko je ok..dal mi lieky na udrzanie plodu pre istotu...tak si ich musim vkladat 3*2 denne.ale to nevadi, radsej ako mat potom vycitky, ze nieco nie je ok..a co vracias este?

alceola
29. máj 2013

@ejkapod caj si pozri na nete..alebo v lekarni ti povedia..ja som musela prestat nejake caje pit...ja mam problem so stolicou, tak teraz som uz nemala 2tyzdne ale nesmiem tie caje ked som tehu..

kikasi
29. máj 2013

@luci452 dakujem, bublinka pozdravena.. 😉 , normalne sa mi to oslovenie tak zapacilo, ze jej tak aj ja hovorim..a vcera som hovorila mm, ze bublinka ...a on nechapal, ze kto.. 😀 .

kikasi
29. máj 2013

@tinnky ano, som teraz uz kludna...ked ma vlastne aj na pohotovosti a potom aj moj doktor upokojili. obaja sa zhodli, ze aj vytoky aj spinenie su v zaciatku tehu bezne...a pokial neni cira cervena krv, tak je to v norme. moj doki mi dokonca povedal, ze je to lepsie, ked sa telo takto ocistuje od starej krvy nez aby zostala vo vnutri. tak som kludnejsia. ako sa prosim volala ta tema, co si mi spominala..? som uz zabudla. dakujem 🙂

ejkapod
29. máj 2013

@alceola ,zajtra rano robím test a volam mu potom a uvidím čo my povie, ja som doteraz brala kyselinu listovu a asi 3 týždne do zadu som ju douživala...už my je lepšie to bolo len po rane hned take čudne pocity..nevracala som ale ma furt napina...

alceola
29. máj 2013

@ejkapod to aj ja mam to isté, už nevraciam ,ale napína ma stále...nevadí, mne vcera doktor povedal, pokiaľ vraciam je dobre, aj ked ma napína je dobre..takze to mam z prvej ruky🙂

luci452
29. máj 2013

@kikasi 😀 no ved chlapi, co si cakala, ze to hned pochopi, ze mas v brusku bublinku? 😀 .. hihi..ale ved uz bude vediet...

munu
29. máj 2013

myslite, ze by som mohla byt tehotna, ak mi nedosli kramy, meskaju uz nejakych 5 dni a niekedy ma pobolieva v podbrusku aj obcas citim aj jemny tlak na prsiach.. panecku, ma natiahne, ak hej.. vcera som si robila test a negativny, ale po hodine na teste druha ciarocka duch.. tak co si o tom myslite?

majuszka87
29. máj 2013

@martinusik91 tak ja som teray mala špinenie s krvou takou svetlou a bojim sa. doktor robí len utorok a štvrtok no a zajtra má volno tak ja neviem čo mam robiť ☹

majuszka87
29. máj 2013

@janapeto4 jemne som začala krvacať aj ja takže neviem 😒 čo teraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre