Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucia8688
31. mar 2011

@denisa87 no mrchu som mala dostať včera, ale už neprišla 🙂 a test som si robila prvý vo štvrtok minulý týždeň (to bola len slabulinká čiaročka) a druhý v pondelok tam už to bolo jasné 😀

lucia8688
31. mar 2011

@denisa87 ja som mala hnedý výtok pred potratom... ale nechcem ťa strašiť možno to je len fakt začiatok MS

lucia8688
31. mar 2011

@baramborka ja som čítala, že daktorým ženám test neukázal , že su tehotné a pri tom boli..... ja si myslím že asi si, ked ti ukázalo slabučkú čiarko skús si urobiť tak o 3 dni

denisa87
1. apr 2011

Prišla Mrcha ,som strasne sklamaná :(((

katkarv
1. apr 2011

@denisa87 to verim,niekedy testy ukazu ducha aj ked nie si tehu,alebo sa to neuchiti riadne,preto sa neoplati skoro testovat ale ked my si nedame povedat ☹

atreyu
1. apr 2011

Ja som dnes 40DC a mrcha nikde...na 36DC test negatívny, skúsim ešte zajtra jeden tak som zvedavá, že čo lebo mi absolútne nič nie je...

@denisa87 nezúfaj možno na ďalší mesiac 🙂 držím pršteky...

mimka11111
1. apr 2011

@denisa87 to isté u mňa .... ☹

denisa87
1. apr 2011

@katkarv presne tak :( no tento mesiac sa posnažime viac ako minulý 🙂) o dva tyzdne celý tyzden iba sexík 😝

denisa87
1. apr 2011

@atreyu Posnažíme sa 😀

denisa87
1. apr 2011

@mimka11111 je mi to luto ☹

katkarv
1. apr 2011

@denisa87 snaz uz aj my zapucime ked vsetko puci 😉 ja mam v stredu alebo vo stvrtok ovu.

baramborka
1. apr 2011

no baby tak ja som vcera bola na Antolskej , robili mi vsetky vysetrenia , brali mi krv..a HCG negat...
horkost v ustach , zvracanie , zavraty ...aj meskajuca MS je vysledkom naruseneho traviaceho traktu od zaludka cez zlcnik ..:( ked mi po hodine cakania na vysledok povedali : Skočte si na RTG , vysledok je negativny , tak mi skoro vypadla sanka z ust ...:( vsetko vypadalo tak nadejne ..:( ale nevadi asi to tak malo byt....som z toho dost smutna pretoze uz som to vsetko citila tak ze to prislo a nieco mi nahovara ze sa zmylili ale ...ked sa pozriem na tie vysledky a vidim tam to cierne na bielom " HCG negativne " tak mi je neak tak jasne ze asi mali pravdu :(
nieje nič horšie ako ked vam padne nadej..ale šak to poznate :(

denisa87
1. apr 2011

@katkarv Tak vám držím palčeky 🙂

tomika
2. apr 2011

@dianka3 ahoj,ako sa máš?Už je lepšie?

ria_9
2. apr 2011

Ahojte, skúsim sa ešte obrátiť na Vás =) Máte nejaké skúsenosti s otehotnením aj napriek užívaniu hormonálnej antikoncepcie?

wewericka5
2. apr 2011

ahojte ..aj ja sa na vas obraciam s otazkou ci mozem byt tehotna. S priatelom sme sa len tak hrali k sexu nedoslo,ja som ho spravila rukou..semeno ktore z neho vyslo si sam zotrel rukou z brucha a o par minut ma prstoval moze sa stat ze som tehotna ak do mna vnikol prstami a mal na nich nejake zvysky semena ?

moniciak
2. apr 2011

@wewericka5 mala pravdepodobnost aj ked nic nie je nemozne teraz to nezistis pockaj si na test naco to teraz riesit???

drobcek11
2. apr 2011

@wewericka5 prepac ale ja naozaj nechapem...chces byt tehotna alebo nie?a tak hm na toto ti nikto neodpovie ci mozes byt alebo nie aj ked sa stava vselico no ja akosi neviem pochopit jednu vec, ved predsa si mohol tu ruku utret... 🙂

wewericka5
2. apr 2011

@drobcek11 radsej by som nebola tehotna ako bola ...no ved uvidime cas ukaze ..aaa dakujem za reakciu 🙂

bosoriak
2. apr 2011

@wewericka5 Spermie na vzduchu po niekolkych sekundach umieraju (niekde sa uvadza 15 - 30 sekund). Takze podla mna nie je sanca, ze by si otehotnela.

wewericka5
2. apr 2011

@bosoriak ..už som trošku kludnejšia dufam že to tak aj ostane 🙂

severaseptima
3. apr 2011

@katkarv 🙂 a spol...

preslo pät dni, cakam a zatial nic nechodi..."menstruacne" bolesti su stale take ako predtym...citit ich sice iba trochu ale mam ich skoro cely den, tak neviem...(dost ma to prekvapuje, lebo kedykolvek som zacitila bolesti, červena prisla cca do hodinky a teraz ma tyzden boli a nic...)okrem toho mam dajaky tmavsi a vyrazne "aromaticky" moč 😖 myslela som ze by to mohlo byt z pomarancov, ale tie nejedavam (nerobia mi dobre, hoci ich lubim 😝 )...no neviem, co si zienky myslite?

drobcek11
3. apr 2011

@severaseptima ja mam podobny problem 🙂

severaseptima
3. apr 2011

@drobcek11 a ako? cakame podla teba, alebo nie? 😀

drobcek11
3. apr 2011

no ja uz mam bolesti priblizne tyzden mala som aj spinenie ktore mi prestalo a neviem tehu test mam zatial negativny no musim este poskat mozno je skoro, sice mi meska len druhy den ale ak som mala posunutu ovulaciu je skoro na testovanie, a ty si si robila test?

solinkarka
3. apr 2011

Baby ja mam zas opacny problem ako vy...ja mam do mrchy este tri dni a dnes mi vysiel dusik na teste vid album....ale taky som uz par krat videla a prisla mrcha...fakt uz neviem ci verit tym testom

severaseptima
3. apr 2011

@drobcek11 ja som si test nerobila este...rozmyslam ze ak este tyzden pomeska, tak ho kupim...predsa len pisem diplomovku, stresujem pre statnice, nespavam moc a vsetko ma laka, hoci aj ked sused nad nami zakasle...viem ze psychika robi svoje...ale z tych bolesti sa neviem vysomarit...a ten tmavy moc nervami tiez neviem ci vysvetlim... nechcem si ist este kupovat test...bojim sa sklamania... ☹ ale ked tie abnormalne bolesti sú fakt matuce...nikdy som ich predtym nemala bez "prelievania krvi"...:D spinenie mi tiez neprislo...

severaseptima
3. apr 2011

@solinkarka pekny dusik...čo by som za takeho dala 😉

severaseptima
3. apr 2011

moze sa stat ze mam len dajaky zapal a tesim sa zbytocne? lebo kazdy koho som sa pytala mi hovoril ci nie som unava...ale necitim sa tak...skor sa este vnoci prehadzujem v posteli hoci predtym som spala ako sliepka- hned co sadla na bidlo...a ani podrazdena som neni...mam sice tendenciu sa viac dojimat ale neni to take ze placem aj pri pohlade z okna...

solinkarka
3. apr 2011

@severaseptima daj testik ocikam aj pre teba 😀 no pockaj uvidime v utorok ci tam bude, bo toto bola citlivost 20...inak citam ze si zo ZA?? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre