Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

jaja018
29. máj 2013

@majuszka87 ahoj pozri si môj album aké som mala čiarky a som tehu. https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jaja018/albu... na tvojom mieste ak spinis by som išla na pohotovosť s tým ze test je pozitívny u dr. si este nebola. Nevysetria ta na normálnej pohotovosti ale pošlú ta do nemocky na gyndu a tam ta vysetria. A spravia aj ultrazvuk. Poprípade ti predpisu tabletky na zastavenie spinenia a ideš domov 🙂

munu
29. máj 2013

tiez som brala antibiotika ( na zub - chytala som zapal kostnice ), sice len 3 dni, ale v nedelu som ich prestala brat, lebo som sa uz citila so zubom dobre, no zacala som pocitovat to brucho.. a uz mam o myslienky postarane odvtedy.. teraz, aby som sa bala, ci bude babatko zdrave, ak bude nejake.. a tiez som fajcila, tak som s tym prave od dneska sekla, lebo sa bojim, ze fakt som tehula, ked uz citim to brucho stale a nechcem drobcovi poskodit

kkriznicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majuszka87
29. máj 2013

@megy momentálne som v práci takže nemôžem ísť na pohotovosť a moj lekár robí len utorky a štvrtky takže mu nemam kam zavolať,.

majuszka87
29. máj 2013

@kikasi a normálne ťa prezreli na pohotovosti?

munu
29. máj 2013

@maria1989 uz som to precitala.. dakujem krasne.. to ma upokojilo, takze hned ako budem mat potvrdene lekarom, ze som tehotna, teda ak som.. tak pisomne oznamenie napisane mnou a k tomu to lekarske potvrdenie musi ist hned v ten den k mojej manazerke do prace.. oki doky.. urobim tak.. uz by som strasne chcela vediet, na com som

kikasi
29. máj 2013

@majuszka87 ano, doktorka ma vysetrila normalne - skontrolovala krcok a pozrela to spinenie,kt. sa trochu nabralo na ten nastroj, s kt. ma vysetrovala a na druhy den doobeda mi moj gynekolog robil sono. a obidvaja povedali, ze je vsetko ok.

janapeto4
29. máj 2013

@majuszka87 len jemne nestresuj choď na pohotovosť ak si nebola ráno u lekára

ejkapod
29. máj 2013

baby nevidržala som, zajtra mam prisť k dokimu som zvedava čo poviem, normalne mam strach ...

katinka4
29. máj 2013

@ejkapod a preco máš strach?ja vidím pozitívny tehu test 😉 gratulujem

hviezdicka111
29. máj 2013

@ejkapod gratulujem 🙂 podla mna to vyslo 🙂))

tesinka3842
29. máj 2013

Ahoj holky, nemáte někdo podobné zkušenosti?
Dnes jsem 25DC večer jsem si vzala poslední utrogestan, a 3-7 den jsem byla na clostilbegytu.
22DC jsem byla na kontorlníhoch odběrech hodnot progesteronu(jestli clostilbegyt funguje). Dnes jsem šla na vysledky-puvodni hodnota pred branim byla - 11,56 dnes jsme měla hodnotu 53,67. Prý je to velmi luxuní hodnota, udělal mi ještě konrolní utz jestli se mi zvýšila sliznice po utrogestanu - původně 6 dnes 8. ale v jednom místě se zastavil, a ukazoval mi nějakej "flek". Řekl mi, že mi nechce říct že je to těhotenství, ale mohlo by být. Že třeba ani MS nedorazi. A jeslti jo, tak mam pokracovat s tim clostilbegytem.
Měli jste to někdo taky tak? na utz to byl fakt jen nejakej podle me hladkej flek.. oproti te sliznici
Omlouvam se za krkolomny popis.. ale chtěla jsem všechno vyžvejknout 🙂 Diky

ejkapod
29. máj 2013

@katinka4 , z toho aby bolo všetko oki, som celiatička takže budem mať zrejme rizikove tehu, preto mam strach

ejkapod
29. máj 2013

@hviezdicka111 , dakujem snad hej ved na troch testoch, ešte zajtra doki..

bucifalek
29. máj 2013

Ahoj holky, myslíte, že by to mohlo být těhotenství nebo jsem vyvolávač duchů? Nešlo mi to lépe vyfotit, druhá čárka je ve skutečnosti vidět více, ale i tak je strašně slaboučká.. MS zatím opožděná tři dny..

ejkapod
29. máj 2013

@bucifalek , slabunku čiarku tam vidím, kedy si si robila testík??

bucifalek
29. máj 2013

Včera ráno, ale už cca 10 dní mě bolí v podbřišku jakoby měla menstruace každým dnem přijít.. a dnes sice minimální, ale lehce narůžovělý výtok ☹

ejkapod
29. máj 2013

@bucifalek , skus o dva dní znova možno zosilnie, držím palčeky mna tiež pobolieva brucho ako pred ms ale to len semtam nie stale, zajtra idem k dokimu som zvedava čo povie

bucifalek
29. máj 2013

Budu doufat.. nějak se mi ty dny teď pomalu vlečou 🙂 Držím palečky a dle tvých fotek myslím, že můžu i gratulovat ;)

gajkajka
29. máj 2013

Ahoj chtěla jsem se zeptat měla jsem ms jen dva dny test jsem si dělala před ms a druhá čarka byla slaounká tak nevím

katinka4
29. máj 2013

@ejkapod tak to chápem a drzim palce , ja mám zas problém zo stitnou zlazou a nedari sa otehotniet 😒

ejkapod
29. máj 2013

@katinka4 n no poznam par takých čo maju problem so štitnou a maju problemy, držím palčeky nech sa zadarí..

gajkajka
29. máj 2013

@katinka4 moje segra má taky stitnou žlázu a má 4 deti tk ti držím palečky at ti to výjde 🙂

hviezdicka111
30. máj 2013

@bucifalek ja som mala tiez slabucku na prvom teste..dokonca na fotke nebolo vidiet ani tak ako tebe 🙂 a dalsi bol uz krajsi potom 🙂

biba
30. máj 2013

@tinnky Ja viem, ze den po mrche som ovu nemala, myslim, mrcha skoncila vo stvrtok a v pondelok som mala vytok naznacujuci ovu, uprimne sama neviem kedy mam ovu, kedze mam nepravidelku mrchu, ja len tak uvazujem, co tie moje pocity znamenaju, stale si citim podbrusko, stale mam jemne zaludok na vode a moj priate skonstatoval, ze som zmenila vonu, tak neviem citm to moze byt sposobene, Myslite si, ze ak zena otehotnie, z dosledku zmien v tele moze zmenit aj svoju prirodzenu aromu??

ejkapod
30. máj 2013

Tak baby na gynde my ešte tehu nepotvrdil, ešte nebolo nič vidieť, mam prisť o týžden zoberie my krv a povedal že snad by už malo niečo vidieť, tak dufam....ale že pravdepodobne som lebo aj maternicu mam posunutú..

baronka222
30. máj 2013

Ahojte.Viete mi podla Vasich skusenosti poradit?vcera a dnes rano som si robila test. M mi meska cca 2 dni. Na teste je vidiet aj druhu ciarku ale zobrayila sa az po cca 10 mns. na oboch testoch rovnako.Doteraz ked som si robila test bol negativny a jasne tam bola len jedna ciara.Teraz citim aj napatie v prsnikoch ale to uz moze byt vsugerovane....Mate niektora taku skusenost? myslite ze som tehu? vdaka 😉

quinyy
30. máj 2013

@ejkapod Ahoj, ja som bola dneska tiez u Dr. a tiez mi povedala to iste, akurat ze mam sliznicu dost zvacsanu a ze tehotenskym testom nemam verit, ze muz ( mojej gynek., on je porodnik ) tak aj on sa na to parkrat vycural a ze bol pozitivny..tak ja uz fakt neviem comu verit

megy
30. máj 2013

@quinyy a kolik jsi měla tu sliznici??

megy
30. máj 2013

@ejkapod já byla taky včera, nebylo nic vidět, ale sliznice byla 16,3mm, takže o dost zvětšená

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre