Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

vikis5
30. máj 2013

@siska765 to hej, ale toto bol "specialny test", dala mi ho svagrina ktora si kupila dvojbalenie a ona bola tehotná, tak sme hovorili ze aj ten druhy musi ostat pozitivny 🙂

baronka222
30. máj 2013

Ahojte.Viete mi podla Vasich skusenosti poradit?vcera a dnes rano som si robila test. M mi meska cca 2 dni. Na teste je vidiet aj druhu ciarku ale zobrayila sa az po cca 10 mns. na oboch testoch rovnako.Doteraz ked som si robila test bol negativny a jasne tam bola len jedna ciara.Teraz citim aj napatie v prsnikoch ale to uz moze byt vsugerovane....Mate niektora taku skusenost? myslite ze som tehu? vdaka

maria1989
30. máj 2013

@baronka222 pošli foto testíku, ale ak máš 2 čáry, tak asi aňo :D

maria1989
30. máj 2013

@munu už vieš či si tehu? daj potom vedieť 🙂 ja nie som 😀 to sa mi ešte nestalo aby mS meškala 8-9 dni :D ale hlavne že došla

baronka222
30. máj 2013

@maria1989 na fotke to neni vidiet ale je tam. asik to bude ozaj pozit. 😉

baronka222
30. máj 2013
zuza01
30. máj 2013

@baronka222 Vypadá to dobře, když sílí, tak je to dobré 🙂

alceola
30. máj 2013

@ejkapod preco mas strach!!! vsak to je ukazkove tehu!! uplne, mas ich este silnejsie ako som ja mala....

cawes
30. máj 2013

@ejkapod ahoj nemusis sa bat ked si celiaticka, mame ich v rodine zopar a to vobec neni na rizikove tehu

katyrozy
30. máj 2013

@ejkapod Ahoj, no bola som vcera u lekara ten my potvrdil ze som v 7 tyzdni

baronka222
30. máj 2013

@zuza01 No ved ano.... len ta druha ciarka sa tam objavla neskor.No nic zajtra skusim este raz urobit test a uvidim len som trosku netrpezliva 😀

quinyy
30. máj 2013

@megy ahoj,to mi vobec nepovedala,iba ze ju mam poriadne zvacsenu a dnes som si robila aj tak test rano a testovacia ciarka bola totalne cervena..tak dufam,ze teda neklamu..musime iba cakat ..a ty mas aj ine priznaky?

munu
30. máj 2013

@maria1989 ja este neviem... este som si nerobila dalsi test, chcem pockat par dni a potom.. zatial su to 2 dni, tak este aspon 3 a potom si spravim test

ratatooy
30. máj 2013

ho lky ja se musim mát jak si plno z nás myslí když j čark slaba nebo se objevi pozdejc že to asi není tehu😀

siska765
30. máj 2013

@baronka222 jasne ze si tehu take som mala aj ja 😉

megy
30. máj 2013

@quinyy no občas je mi zle od žaludku, ale to jsem měla i u prvního, občas mě táhne v podbřišku, dnes mě začaly lehce pobolívat prsa, ale cítím je spíš, když mám malého na sobě a opře se o mě fest, jinak žádné další příznaky nemám 🙂 vím, že hcg jsem měla minulý pátek 59,5, takže vím, že jsem těhu a dr. mě taky tak označil a ve středu nemohlo být ještě nic vidět, což jsem čekala, jelikož ta hladina byla cca kolem 500, takže na jednu stranu to nehrotím, na druhou bych ráda mělo potvrzeno, že je miminko tam, kde má být 🙂 děloha je lehce prosáklá, brali mi už stěry. jinak se cítím fajn 🙂 to začne tak za týded. při prvním jsem prozvracela tři měsíce 🙂
jina ktesty jsem měla pozitivní už 11DPO a v pondělí jsem to měla dostat, takže vím, že je to těhu 🙂

quinyy
30. máj 2013

@megy tak uz mas skusenosti,uz mas jedno babo 🙂 to je super..a to ti doktor meral gcg? Mne nechceli dnes brat krv,ze to az po 10 dnoch meskania ms..ale ja aj viem kedy som mala ovulaciu,a presne v ten den sme pracovali na babatku 🙂 uz je to 20 dni,ale to asi este malo...ale test mi ukazuje hned dve ciarku,do 2 sekund,tak sa modlim aby to bolo tehu 🙂

megy
30. máj 2013

@quinyy no já si zašla jako samoplátce, takže proto to vím a jelikož je má zvědavost silnější než čekání, tak si zajdu i v pondělí 🙂 jinak já měla tu hladinu takovou 3 dny před MS, takže předpokládám, že dnes bude tak 600-700 🙂 já vím také přesně, kdy jsme otěhotněli🙂 pokud čárky sílí není důvod se obávat.🙂

zuza01
30. máj 2013

@ratatooy Doufám, že máte pravdu, ani netušíte, jak moc 🙂

ejkapod
30. máj 2013

@cawes , dakujem ja zas čo poznam tak vela krat potratili neudržali plod tak preto tie strachy ale si ma potešila 🙂

ejkapod
30. máj 2013

@quinyy , to fakt?? ale tak zase ked nam to aj meška je ta nadej ja idem o týžden na krv tak to my potom potvrdí či som...

ejkapod
30. máj 2013

@megy , hej a brali ti krv??

ejkapod
30. máj 2013

@alceola , dakujem to bude dlhe čakanie do štvrtka zas, nech tam už vidím ti malu bodočku vytuženú 🙂

ejkapod
30. máj 2013

@katyrozy , super gratulujem a držím palčeky nech ste zdravý 🙂

megy
30. máj 2013

@ejkapod teď mi nebrali, ale jdu v pondělí 🙂

ejkapod
30. máj 2013

@megy , tak držím palce ja až štvrtok..

ejkapod
30. máj 2013

@baronka222 , to vyzera pekne, určite budu len silnieť🙂

ejkapod
30. máj 2013

baby mam mmožno sprostu otazku ale ak som tehotna môžem behať na bicykli??lebo do roboty chodím, len sa bojím aby sa niečo nestalo

munu
30. máj 2013

no ja stale pocitujem podbrusko aj pobolievanie prsnikov niekedy .. asi ma drbne fakt... 😝 😉

munu
30. máj 2013

nieje to hanba mat v dnesnej dobe 3 deti???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre