Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

rozzaarka
30. máj 2013

Ahoj, holky po jak dlouhe dobe ma cenu delat si tehotensky test? Vsude ctu neco jineho... chteli jsme s miminkem pockat po svatbe, protoze se bereme v zahranici a nechtela jsem letet tehotna, ale ted mam trochu podezreni, ze nam to lehce ujelo🙂 dekuju🙂

ejkapod
30. máj 2013

@munu , nnie nieje, deti su dar hlavne nnech su zdrave a kali na okolie teš sa že možno privedieš na svet dalšie krasne stvorenie 🙂

quinyy
30. máj 2013

@megy ahhaaa,to ma nenapadlo, ze sa do da aj tak zistit,ze si to zaplatis 🙂) ja asi ale vydrzim...ale je to na nervy taketo cakanie,teda ty uz to mas viac nez iste 🙂) rozmyslam,ze si kupim aspon ten tes clearblue,tam ukazuje aj v ktorom si tyzdni,tak aspon tak to budem mat uz viac nez iste 🙂))

megy
30. máj 2013

@rozzaarka já dělala 5 dnů před ms a byl pozitivní 🙂 ale je to hodně o tom, jaký míváš cyklus. já mám 27-8 dní, ovulaci jsem měla teď 12DC🙂

alceola
30. máj 2013

@ejkapod neboj vsetko bude dobre....ja v to verim...aj ja som bola nervozna.baala som sa, uplne ta chapem...ale neboj neovplyvime to tak,ze sa budeme stresovat!!

ejkapod
30. máj 2013

@alceola , ty ma termín o týžden skôr ako by som mala mať ja, tebe už bolo vidieť bodočku??

kajusa83
30. máj 2013

dievcata ak mi vysiel takyto duchovy test a dnes mi dr videl na UZG dutinku a vzal mi aj krv bude to vidno aj v krvi ci nie?

darazv
30. máj 2013

@kajusa83 krv je 100% jak nejaky test 😉 takze z krvi sa zisti hcg ci je to oki.držim palce!!

alceola
31. máj 2013

@ejkapod ano videli sme bublinku..taku machulku...

baronka222
31. máj 2013

@munu to co za blba otazka?hanba mat deti?odvaha mozno ale v ziadnom pripade nie hanba.v mojom pripad 😉 e klobuk dolu a velazdaru

novalin
31. máj 2013

ahojte baby, potrebovala by som radu. musela som si ale založiť nový nick lebo tu mám veľa kamošiek a nechcem aby sa reči šírili skôr ako budú pravdivé🙂)) takže k problému. Už máme 3,5 ročného synčeka no a druhé bábo plánujeme keď sa na jeseň nasťahujeme do nového domčeka. lenže .... nakoľko nemôžem užívať HAk už celé tri roky fungujeme na iných ochranách ale aby sme si mohli sexík aspoň niekedy na plno užiť tak cez ms ten 2-3 deň sexíkujeme naostro. zatiaľ bolo všetko ok, ale teraz posledný mesiac posledná ms bola 14.5 začala klasika normálne. no a v nedeľu 26.5 som mala dva dni také ružovo hnedé špinenie, v utorok mi dokonca naobed prišlo zle keď som zjedla moju obľúbenú milu a dala si kávu. odvtedy mi zle nebolo len som stále hladná stále mám pocit prázdneho žalúdku musím stále jesť, prsia bolia tak keď sa malý pritúli náhodou viac ku mne alebo na dotyk silnejší tak sú citlivé. no a neviem teda či to špinenie mohlo byť uhniezdenie alebo len silnejšia ovulka. Pri prvom som otehotnela deň po ms a to sme sa rok snažili vždy v strede cyklu doktorka mi tvrdila že nemám ovuláciu a nakoniec keď sme si povedali že kašleme na to sa sledovať a sexovať ako na povel tak som otehotnela tak že som to v tom dátume ani nečakala. takže preto neviem či aj teraz sa to mohlo tak stať alebo to bola len ovulka silnejšia a to vracanie len z objedenia sa dobošky. neviem či má zvysel si už robiť test mrcha by mala prísť budúcu sobotu teda za 8 dní. Ide mi aj o to, že o mesiac má sestra svadbu a chodím raz do týždňa do solárka tak ak by som nááhodou bola tehu tak aby som niečo nepokazila. mám také zmiešané pocity už som raz bola tehotná ale za tie tri roky som akosi pozabudla ako to prebiehalo ten počiatok. bývalo mi zle prvé tri mesiace ale grckať som začala až keď som už vedela že som tehu od 8 tt cca. tak mi povedzte váš názor prosím

baronka222
31. máj 2013

Tak dnesny test zas nic nove nepovedal.este par dni pockam a pojdem k dr.

biba
31. máj 2013

Ahojte baby, viem, ze sa asi moc sledujem, ale kedze som prvosnazilka,snazim sa viac vnimat svoje telo a jeho reakcie. 🙂 no k veci, 23.5. mi skoncila mrcha, s partnerom si od vtedy naplno uzivame, jedine v utorok a vcera sme nemali sex, od nedele 26.5. max do utorka stredy som mala taky mazlavejsi vytok, nie vela, ale bol, pobolievalo ma podbrusko, mala som v nom dake stahy a divne pocity ako pri zacinajucej mrche a zaludok na jemnych vlnkach, ale vcera vecer na hodine (som instruktor zumby) som pocitila akoby zo mna nieco vyslo a bolest v podbrusku bola vacsia (nepripisovala som bolest moc vyznam, nakolko cvicim aj v posilke a myslela som, ze to je len dosledok cvicenia), utekala som na vecko a videla som vo vytoku ciastocky krvy a do noci este jemne spinenie, no do rana potom uz nic . . . le taka vacsia tazoba na zaludku. neviete co to mohlo byt??? 😒

novalin
31. máj 2013

@biba už som ti písala v tej inej téme kukala som čo si odpísala. ak si mala to špinenie kľudne to môže byť uhniezdenie vajíčka. ako som ti napísala aj ta,. každé telo je iné a vôbec to neplatí že ovulácia musí byť v strede cyklu. dôkazom je môj 3,5 ročný syn ktorý sa nám podaril deň po mrche🙂))) ja tiež preto ešte test nerobím lebo neviem či by tam už niečo bolo ale možno to dnes nevydržím a skúsim urobiť a potom v nedeľu mrchu by som mala mať budúcu sobotu

biba
31. máj 2013

@novalin ano viem, no pisala som sem skor ako som si vsimla tvoju odpoved, sama som zvedava, ze co sa so mnou udialo, a dufam,z e je to tak ako si myslim, lenze mne by mrcha mala zacat az niekedy okolo 15-19.6. a cakat dovtedy?? ved to je cela vecnost 😀

novalin
31. máj 2013

@biba no určite je to dlho ale tak normálny test ukáže už II čiarky ke´d mešká mrcha ak je ovu v strede cyklu takže ak si otehtonela na začiatku cyklu tak skús test urobiť v strede cyklu teoreticky by už malo byť niečo vidno na ňom

biba
31. máj 2013

@novalin nooo nad tym uvazujem, ale uvidim podla pocitov a mozno v nedelu by som skusila jeden a uvidime, predsa len. . . nechcem si robit plane nadeje a musim to spravit potajomky, lebo ak sa to podari, chcem to priatelovi povedat, az ked to budem mat potvrdene od lekara, aj s malym darcekom😀

maria1989
31. máj 2013

@munu hanba je, keď majú rodičia deti a nestarajú sa o nich, resp. obidvaja rodičia sú celý život na podpore a cucajú štát 🙂

katule12345
31. máj 2013

těhotenské příznaky 14 dní po kyretáži

Dobrý den, na kyretáži jsem byla 3.5.2013 (7tyden-zamlklé těhotenství) po 14ti dnech kontrola na gynekologii, s tím, že je vše v naprostém pořádku a krásně velká sliznice. O mimi jsme se mohi pokoušet hned po první MS(která ještě nedorazila), nicméně už týden mám „nalité“ prsa, a občas me píchne v podbřišku. Jsem z toho celkem zmatená, miminko samozřejmě moc chcem, ale bojím se, že to přišlo mooc brzo( 14dní po kyretáži)…zpátky k otázce: po kyteráži, měla jste některá podobný případ a jednalo se třeba o ovulační příznaky…a nebo taky po 14 dnech těhotná s dobrým koncem? Včera jsem si dělala test a negativní (nevím, zda mám být zklamaná nebo ne) mělo by to být cca 10 dní od „početí“, kdy jsme se neuhlídali. Nalitá prsa jsem nikdy při ovulaci neměla, u prvního těhu, jsem je měla taky nalitá cca po 3 dnech. Ale dočetla jsem se, že po kyretáži je možné, že např. bolestivá ms, i když nebývala, citlivé prsa, i když nebývala…

ratatooy
31. máj 2013

@zuza01 jasny že mam pravdu,nic jinyho tehu test neukáže než jen lidsky hormon,a slabe sou proto protože je hcg moc nizké,stát se ovšem muže to že tehu test tehu ukáže ale v dobe ms to skončí-biochemicke tehu,stává se to často jenže o tom vetšinou nevime pokud neblázníme a netestujeme už pomale den po oplodnění

katyrozy
31. máj 2013

@ejkapod dakujem velmi pekne

ali08
31. máj 2013

ahojte dievcence, mam 2 dni pre ms ale bojim sa este si urobit teh.test, robila som si v stredu a vysiel negativne lenze tie priznaky mam stale, brucho nafuknute, byva mi zle, napina ma, prsia velke nemam ale mam v nich take tlaky a palenie, boli ma podbrusko ako na ms ale to som predtym nemala len pocas ms som mala bolesti.dievcata dufam ze mi tovyjde, kedy by som si mala urobit test.dakujem, mam jeden nachystany ale bojim sa sklamania ak si ho teraz urobim.

lussy461
31. máj 2013

@ali08 ahoj, ja som si robila test 4 dni pred ms a vysiel mi pozitivny, robila som si clearblue digital takze podla mna 2 dni pred ms by ukazal 🙂 drzim palceky

ratatooy
31. máj 2013

@ali08 ja bych nemela na testu asi nic ani v den očekavane ms takže vydrž,nekomu stoupá hcg pomalu,nebo jdi rovnou na krev a maš jistotu

ratatooy
31. máj 2013

@biba tak to mohlo byt uhnízdění vajička,při nem byva špinění nebo práve hlen s tema krvavyma nitkama ja to mela až do pulky 3 mesice

biba
31. máj 2013

@ratatooy tak som zvedava, dnes to pokracuje, tak este par dni pockam. . viem,ze na 1000% som take spinenie nikdy medzi dvoma mrchami nemala a uz vobec nie s takymi pocitmi v podbrusku, tak snad sa to podarilo. Verim tomu . . . ale budem trpezliva 🙂

ali08
31. máj 2013

dakujem holky, to cakanie je na nevydrzanie, hlavne sa bojim dalsieho sklamania, len tie pocity su divne.uz mam jedno dieta ale to bolo pomocou liekov a doktorky preto teraz tieto pocity su ine a nemala som take predtym.skusim to teda v pondelok ak ale vydrzim

munu
1. jún 2013

@maria1989 no tak dneska mi dosli kraaaamyyyyy 🙂 spadol mi kamen zo srdca, lebo teraz fakt co nasa rodina potrebuje, je stabilizovat situaciu, rozbehnut sa v praci a nasporit peniazky pre nas a nase deticky.. tretie babatko by nam teraz dost vazne skomplikovalo situaciu, takze nateraz mi maximalne kramy vyhovuju a som stastna, ze nemusim mat plnu hlavu starosti, ako sa postarame o 3 deturence, lebo vziat si ho prec by som nedokazala nikdy 🙂

munu
1. jún 2013

@baronka222 vies mala som na mysli okolie, ako by na nas ukazovali prstom, keby ma videli s bruskom zase 🙂 nech by si mysleli cokolvek, tak by to proste museli len prehltnut, lebo ja by som nikdy nedokazala ist na prerusenie tehotenstva.. ani len v zaciatkoch.. preto mi teraz aj odlahlo, ze sa nam veci tym, ze som dostala dnes kramy, nekomplikuju, ale vsetko by sa malo teraz casom vratit do normalu..
lebo vy neviete, ale my sme v oktobri minuleho roku prisli domov s detickami z uk, boli sme tam 8 rokov a ked uk zacalo blbnut s detmi, tak sme sa pozbierali, vsetko tam nechali a odisli..len kvoli detom, co sme sa tak bali tam dalej zostat.. preto teraz zaciname zase od nuly.. aj deti sa narodili v uk, planovali sme tam zostat zit, ale nikdy nehovor nikdy.. preto teraz potrebujeme obaja s muzom chodit do prace, zarabat a sporit co sa da.. tak som fakt stastna teraz aj za kramy 😉 ak ma byt este tretie babatko niekedy v buducnosti, tak bude, ale teraz by to bolo fakt zbytocne stazene pre nas vsetkych..

baronka222
1. jún 2013

@munu drzim palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre