• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Myslíte, že môžem byť tehotná?

(zamknutá)
31. augusta 2016 
Uz 4.den mi meska mrcha a ja mam stale na teste slabucku druhu ciarku.pri prvom tehu som uz na druhy den ako som ju mala dostat vysla pekna tmava.mozno to bude dievcatko :slight_smile:
1. jún 2013 o 08:27  • Odpovedz
ahojte, dnes som si robila test a zase nic, ja tomu nerozumiem, uz mi asi fakt sibe ale ked to telo sa mi nejak divne sprava, ms by som mala mat zajtra ale i tak nemam ms pravidelnu, ked pojdem ku mojej zenskej tak sa mi akurat vysmeje je uz taka a musela by som si zaplatit ked je to na poziadanie,este pockam a uvidim buduci tyzden. ak by som nebola chcem zacat chudnut preto to cakanie je dlhe, nechcem ak by som bola tomu malemu ublizit dakymi dietami. :grinning: :wink:
1. jún 2013 o 08:54  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz
@ali08 To som si aj ja hovorila ze ked nebudem tehu idem chudnut , ale vypada to ze budem priberat :slight_smile:
1. jún 2013 o 09:44  • Odpovedz
tak to gratulujem,to by som si aj zelala, dnes by som mala dostat ms ale ked mne vzdy meskava :frowning2:
este vydrzim a ak nedostanem par dni tak az potom pojdem ku dk. :wink:
uvidime
2. jún 2013 o 13:37  •  2 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2014  • Odpovedz
baby dnes je už 8 den meškania MS :slight_smile: , dufam že v štvrtok už bude vidieť machulku :wink:
2. jún 2013 o 18:56  • Odpovedz
@ejkapod gratulujem k tehu, bat sa nicoho nemusis
2. jún 2013 o 20:59  • Odpovedz
@tinnky , snad nie bolia ma pridušky tak sa citím dako divne
2. jún 2013 o 21:00  • Odpovedz
@baronka222 urcite to znamena tehu, mne sa na zaciatku tiez ukazali az neskor, po tyzdni za 5 sec, sko nez kontrolna ciarka
2. jún 2013 o 21:12  • Odpovedz
@suzy34
@ratatooy
@broucinekzka
Tak jsem to sice nedostala, ale testy stale negativni, tri dny zpozdeni a dnesni ranni test negativni. A navic jsem zacala lehce krvacet, menzes se asi hlasi o slovo. Proste to nevyslo, tak pristi mesic na to jdeme znovu. :slight_smile:
3. jún 2013 o 09:47  • Odpovedz
@munu aj ja držím palce :slight_smile:
3. jún 2013 o 09:49  • Odpovedz
@maciki ahojky, ja to mam totez, co Ty...mam to dostat v patek, nejpozdeji v sobotu, ale ted jsem zjistila, ze lehoulince spinim....nevim, co si pod tim predstavit, jelikoz me porad sem tam picha v podbrisku a o prsach ani nemluvim, boli uz delsi dobu, ale od vcera jsou silene napnuta a nalita a nejvic boli pri chuzi do schodu...
3. jún 2013 o 09:51  • Odpovedz
@maciki jj tak přište tovyjde, a mela jsi slabou čárku před ms na testu?
3. jún 2013 o 10:15  • Odpovedz
@ratatooy Delala jsem si celkem 5 testu a ani na jednom z nich se neukazala sebemensi druha carka. Proste vzdycky jednoznacne jen jedna jedina. :frowning2: Testy jsem si delala 9 dni po ovulaci, 11 dni po ovulaci, 14 dni po ovulaci, 1 den pred planovanou menstruaci a tri dny po ocekavane menstruaci. Ale rikali jsme, ze tomu nechame volny prubeh, takze bychom to tak nemeli prozivat a trapit se, ne kazdemu se zadari hned. :slight_smile:
3. jún 2013 o 10:26  • Odpovedz
@maciki no tak to jo ja ted nevedela tak to je pohoda,hned se zadaří malokomu,to musi mit sakra štestí normální čekačka je rok
3. jún 2013 o 10:28  • Odpovedz
@ratatooy Ja vim, ale tak jsem tady v kontaktu s holkama, kterym se zadarilo napoprve, tak si clovek rika, jak by bylo krasne, aby to vyslo. :slight_smile: Ale nemuzu chtit zazraky, ze jo. :slight_smile:
3. jún 2013 o 11:03  • Odpovedz
@maciki no jo pro plno holek je zázrak že maji dite diky ivf po neklika letech a že jich neni malo
3. jún 2013 o 11:17  • Odpovedz
takže som ostala ležať priedušky v keli, kurník tak sa bojím aby sa niečo nestalo babatku, ked som chorá...
3. jún 2013 o 11:27  • Odpovedz
@maciki Ahooj,nebud smutna..ono to pride..nechcem byt mudra,len ti chcem poraditja som asi najnetrpezlivejsi vlovek na zemi a ked sa nam nedarilo asi 3-4 mesiace,tak som sa na to uplne vykaslala..ani som netlacila polovicku ked boli aj plodne dn, nechala som tomu volny priebeh :slight_smile: a ver ci nie,nam sa podarilo..a viem aj kedy presne, mala som ovulaciu, cely den ma bolel vajecnik, ani som to polovicke nevravela,uplne bezny den a vecer sme sa milovali,bez toho aby o niecom vedel a a som pravdepodobne tehotna :slight_smile: tak nezufaj,a hlavne uplne vypni,je to asi pre niektore zienky tazke,ale treba vsetko skusit,drzim palce! :wink:
3. jún 2013 o 11:43  • Odpovedz
Ahojte, no cez vikend som to uz nevydrzala a spravila som si test, bol negativny, cakala som to, no musela som to skusit. Dnes som v pravom prsniku positila pichnutie a na dotyk ma pobolieva, ale zatial to nie je ako pri prichadzajucej MS, uvidim co bude dalej moje telo naznacovat. . . zazivam asi najdlhsi mesiac vo svojom zivote
3. jún 2013 o 12:35  •  1 dieťa  • Odpovedz
@ejkapod bud v klidu diteti se nic nestane,právě že telo dost často na těhu reaguje chřipkou nebo nejakou nemocí protože se imunita snaži prvne s tehu bojovat
3. jún 2013 o 12:45  • Odpovedz
@quinyy Dekuju moc za podporu, jsem nedockava a na neco cekat je pro me priserne. :slight_smile: Ja vim, ze jsme se milovali, kdyz jsem mela ovulaci, takze jsem si naivne myslela, ze to staci, aby to vyslo. :slight_smile: Ale treba to vyslo, jen se vajicko neuchytilo, to se taky casto stava. Ja vim, ze to jednou vyjde, uz jsem v pohode. Dekuju za pekna slova, je to hezke. :slight_smile:
3. jún 2013 o 13:20  • Odpovedz
@ratatooy , dakujem ved to viem že každa tehulka hned ochorela čo poznam..liečim sa zazvorovým čajikom cibulovým sirupom, tak snad my to zaberie...
3. jún 2013 o 15:31  • Odpovedz
holky,už jsem v pasti...mám těsně před ms, prsa extrémně nalita a bolavá, sem tam popichnuti v podbřišku a teď se mi chce zničehonic zvracet. ..tohle se mi před žádnou ms jeste nestalo...co myslíte,ze to muze být? ???
3. jún 2013 o 18:02  • Odpovedz
@maciki Niekde som citala, ze na prvy krat sa podari otehotniet len 15% zien a ze ovulacia je len 12hodin, ani nie cely den..tak je to aj o velkej nahode. Pride to za mesiac, dva, tri ale pride..nic sa nedeje :slight_smile:
4. jún 2013 o 01:41  •  2 deti  • Odpovedz
som 33DC, menzes nikde, nic mi nie je, akurat mierne citim podbrusko (nie bolest) a po jedle sa mi zda akoby to ostalo v hrdle a nepreslo do zaludka, ale nevolno mi nie je, co si o tom myslite? drobca by sme chceli, ale nemyslim si, ze som tehotna, nakolko sme boli minuly mesiac na IVF, tak ani neviem ci z tych vsetkych hormonov som mala ovulaciu atd, skor by som to videla na cystu, vlani som mala cystu, samovolne praskla ale tiez mi predlzila cyklus...
4. jún 2013 o 08:24  • Odpovedz
Konies s testovanim...:slight_smile: uz som asi dostatocne presvedcena..myslite ze uz dr nieco po 13 dnoch meskania nieco uvidi?
4. jún 2013 o 08:59  • Odpovedz
@quinyy krasne čiarky :slight_smile:
4. jún 2013 o 11:27  • Odpovedz
@tinnky tak neviem ci som tehotna bola ...ale uz som neni :( vcera som mala hnedkasty vytok. dnes so bola u dr a dostala som mrchu.... ideme odznova
4. jún 2013 o 13:06  • Odpovedz
@quinyy , silne čiaročky kedy ideš k dokimu??:slight_smile:
4. jún 2013 o 16:54  • Odpovedz
ešte raz som sa musela utvrdiť, že je to pravda, kým my to doky potvrdí. :slight_smile:
10DC.
4. jún 2013 o 17:24  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.