Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

baronka222
1. jún 2013

Uz 4.den mi meska mrcha a ja mam stale na teste slabucku druhu ciarku.pri prvom tehu som uz na druhy den ako som ju mala dostat vysla pekna tmava.mozno to bude dievcatko 🙂

ali08
1. jún 2013

ahojte, dnes som si robila test a zase nic, ja tomu nerozumiem, uz mi asi fakt sibe ale ked to telo sa mi nejak divne sprava, ms by som mala mat zajtra ale i tak nemam ms pravidelnu, ked pojdem ku mojej zenskej tak sa mi akurat vysmeje je uz taka a musela by som si zaplatit ked je to na poziadanie,este pockam a uvidim buduci tyzden. ak by som nebola chcem zacat chudnut preto to cakanie je dlhe, nechcem ak by som bola tomu malemu ublizit dakymi dietami. 😀 😉

baronka222
1. jún 2013

@ali08 To som si aj ja hovorila ze ked nebudem tehu idem chudnut , ale vypada to ze budem priberat 🙂

ali08
2. jún 2013

tak to gratulujem,to by som si aj zelala, dnes by som mala dostat ms ale ked mne vzdy meskava ☹
este vydrzim a ak nedostanem par dni tak az potom pojdem ku dk. 😉
uvidime

ejkapod
2. jún 2013

baby dnes je už 8 den meškania MS 🙂 , dufam že v štvrtok už bude vidieť machulku 😉

tinnky
2. jún 2013

@ejkapod gratulujem k tehu, bat sa nicoho nemusis

ejkapod
2. jún 2013

@tinnky , snad nie bolia ma pridušky tak sa citím dako divne

tinnky
2. jún 2013

@baronka222 urcite to znamena tehu, mne sa na zaciatku tiez ukazali az neskor, po tyzdni za 5 sec, sko nez kontrolna ciarka

maciki
3. jún 2013

@suzy34
@ratatooy
@broucinekzka
Tak jsem to sice nedostala, ale testy stale negativni, tri dny zpozdeni a dnesni ranni test negativni. A navic jsem zacala lehce krvacet, menzes se asi hlasi o slovo. Proste to nevyslo, tak pristi mesic na to jdeme znovu. 🙂

maria1989
3. jún 2013

@munu aj ja držím palce 🙂

broucinekzka
3. jún 2013

@maciki ahojky, ja to mam totez, co Ty...mam to dostat v patek, nejpozdeji v sobotu, ale ted jsem zjistila, ze lehoulince spinim....nevim, co si pod tim predstavit, jelikoz me porad sem tam picha v podbrisku a o prsach ani nemluvim, boli uz delsi dobu, ale od vcera jsou silene napnuta a nalita a nejvic boli pri chuzi do schodu...

ratatooy
3. jún 2013

@maciki jj tak přište tovyjde, a mela jsi slabou čárku před ms na testu?

maciki
3. jún 2013

@ratatooy Delala jsem si celkem 5 testu a ani na jednom z nich se neukazala sebemensi druha carka. Proste vzdycky jednoznacne jen jedna jedina. ☹ Testy jsem si delala 9 dni po ovulaci, 11 dni po ovulaci, 14 dni po ovulaci, 1 den pred planovanou menstruaci a tri dny po ocekavane menstruaci. Ale rikali jsme, ze tomu nechame volny prubeh, takze bychom to tak nemeli prozivat a trapit se, ne kazdemu se zadari hned. 🙂

ratatooy
3. jún 2013

@maciki no tak to jo ja ted nevedela tak to je pohoda,hned se zadaří malokomu,to musi mit sakra štestí normální čekačka je rok

maciki
3. jún 2013

@ratatooy Ja vim, ale tak jsem tady v kontaktu s holkama, kterym se zadarilo napoprve, tak si clovek rika, jak by bylo krasne, aby to vyslo. 🙂 Ale nemuzu chtit zazraky, ze jo. 🙂

ratatooy
3. jún 2013

@maciki no jo pro plno holek je zázrak že maji dite diky ivf po neklika letech a že jich neni malo

ejkapod
3. jún 2013

takže som ostala ležať priedušky v keli, kurník tak sa bojím aby sa niečo nestalo babatku, ked som chorá...

quinyy
3. jún 2013

@maciki Ahooj,nebud smutna..ono to pride..nechcem byt mudra,len ti chcem poraditja som asi najnetrpezlivejsi vlovek na zemi a ked sa nam nedarilo asi 3-4 mesiace,tak som sa na to uplne vykaslala..ani som netlacila polovicku ked boli aj plodne dn, nechala som tomu volny priebeh 🙂 a ver ci nie,nam sa podarilo..a viem aj kedy presne, mala som ovulaciu, cely den ma bolel vajecnik, ani som to polovicke nevravela,uplne bezny den a vecer sme sa milovali,bez toho aby o niecom vedel a a som pravdepodobne tehotna 🙂 tak nezufaj,a hlavne uplne vypni,je to asi pre niektore zienky tazke,ale treba vsetko skusit,drzim palce! 😉

biba
3. jún 2013

Ahojte, no cez vikend som to uz nevydrzala a spravila som si test, bol negativny, cakala som to, no musela som to skusit. Dnes som v pravom prsniku positila pichnutie a na dotyk ma pobolieva, ale zatial to nie je ako pri prichadzajucej MS, uvidim co bude dalej moje telo naznacovat. . . zazivam asi najdlhsi mesiac vo svojom zivote

ratatooy
3. jún 2013

@ejkapod bud v klidu diteti se nic nestane,právě že telo dost často na těhu reaguje chřipkou nebo nejakou nemocí protože se imunita snaži prvne s tehu bojovat

maciki
3. jún 2013

@quinyy Dekuju moc za podporu, jsem nedockava a na neco cekat je pro me priserne. 🙂 Ja vim, ze jsme se milovali, kdyz jsem mela ovulaci, takze jsem si naivne myslela, ze to staci, aby to vyslo. 🙂 Ale treba to vyslo, jen se vajicko neuchytilo, to se taky casto stava. Ja vim, ze to jednou vyjde, uz jsem v pohode. Dekuju za pekna slova, je to hezke. 🙂

ejkapod
3. jún 2013

@ratatooy , dakujem ved to viem že každa tehulka hned ochorela čo poznam..liečim sa zazvorovým čajikom cibulovým sirupom, tak snad my to zaberie...

broucinekzka
3. jún 2013

holky,už jsem v pasti...mám těsně před ms, prsa extrémně nalita a bolavá, sem tam popichnuti v podbřišku a teď se mi chce zničehonic zvracet. ..tohle se mi před žádnou ms jeste nestalo...co myslíte,ze to muze být? ???

suzy34
3. jún 2013

@maciki Niekde som citala, ze na prvy krat sa podari otehotniet len 15% zien a ze ovulacia je len 12hodin, ani nie cely den..tak je to aj o velkej nahode. Pride to za mesiac, dva, tri ale pride..nic sa nedeje 🙂

dz
4. jún 2013

som 33DC, menzes nikde, nic mi nie je, akurat mierne citim podbrusko (nie bolest) a po jedle sa mi zda akoby to ostalo v hrdle a nepreslo do zaludka, ale nevolno mi nie je, co si o tom myslite? drobca by sme chceli, ale nemyslim si, ze som tehotna, nakolko sme boli minuly mesiac na IVF, tak ani neviem ci z tych vsetkych hormonov som mala ovulaciu atd, skor by som to videla na cystu, vlani som mala cystu, samovolne praskla ale tiez mi predlzila cyklus...

quinyy
4. jún 2013

Konies s testovanim...🙂 uz som asi dostatocne presvedcena..myslite ze uz dr nieco po 13 dnoch meskania nieco uvidi?

majuszka87
4. jún 2013

@quinyy krasne čiarky 🙂

baronka222
4. jún 2013

@tinnky tak neviem ci som tehotna bola ...ale uz som neni :( vcera som mala hnedkasty vytok. dnes so bola u dr a dostala som mrchu.... ideme odznova

ejkapod
4. jún 2013

@quinyy , silne čiaročky kedy ideš k dokimu??🙂

ejkapod
4. jún 2013

ešte raz som sa musela utvrdiť, že je to pravda, kým my to doky potvrdí. 🙂
10DC.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre