Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ejkapod
6. jún 2013

Baby dnes som stala majitelkou najvzacnejšej knižky...TEHOTENSKEJ KNIŽKY 😀 , ani neviete aka som šťastna, vačok už bolo vidieť a snad na buducej poradní bude vidieť aj srdiečko a hlavne ho počuť poriadne bušiť 😉 , dakujem vam za podporu a odpovede na všetký moje sproste a stresujuce otazky, velmi ste my pomohli dakujem vam babenky a prajem vam snažilkam aby sa vam tiež tak rýchlo splnil ten najkraší sen ako mne..cmuuuk 😲

eliska07
6. jún 2013

@ejkapod Gratulujem 🙂 je to krásny pocit 🙂 nech ste zdraví a všetko ide tak ako má 🙂

inness
6. jún 2013

Babenky poznáte Gynex?pomohol Vám k baby?

ejkapod
6. jún 2013

@eliska07 , dakujem velmi pekne 🙂

ratatooy
6. jún 2013

@inness ja sem ho brala,ale nepomohl pomuže asi spíš při nezásadních problemech

ratatooy
6. jún 2013

@ejkapod už tak brzo prukazku?když neni ani srdičko,tak gratulujeme a přejeme hodne štestí

ratatooy
6. jún 2013

@zmedardova nejspolehlivější je to v den očkvane ms a nekou se ukaže třeba i par dní po vynechání,spíš by byla dobrá otázka jestly je možny že to na poprvé vyšlo,to se stává fakt jen malokomu,a brzkyma testama se akorát stresuješ což neni pro začatek těhu vubec dobry

ejkapod
6. jún 2013

@ratatooy , no tiež som sa čudovala, ale tak ma to aspon povzbudilo, to asi zaleží od doktora, neviem...poradna 26.6.tak to už srdiečko snad bude bušiť 🙂 a dakujem

iwka00554
6. jún 2013

mamicky buduce mamicky poradte mi za 3 dni mi ma dorazit ms (je vzdy pravidelna)a uz od vcera ma bolia strasne krze podbrusko a dnes sa k tomu pridal biely vytok nezapachajuci ktory nikdy nemavam pred ms som uz od toho vcreerajska na tabletkach od bolesti bo na tie krize nevydrzim viete mi poradit bude to nejaky zapal alebo nejaky gyen. problem??? Dakujem za radu

daniaz
6. jún 2013

@iwka00554 moze to byt zapal ale nevylucuje sa ani tehotenstvo . Ak ti bolesti neprejdu radsej zabehni k lekarovi. Alebo si skus urobit test 😉

iwka00554
6. jún 2013

@daniaz su to cite menstruacne bolesti ale silnejsie ma bolia krzie .... :( snad to uz prejde a pridu ms alebo babetko... nevylucujem nechranime sa nechavame tomu volny priebeh... ale nechce sa mi verit zeby to mohlo byt tehotenstvo nieje lahke prist k babetku ...

tinnky
6. jún 2013

@zmedardovaveeelmi skoro si si robila test, ja som si robila na 8 dc a neukazalo mi nic a o 2 dne neskor, to bolo 2 dni pred MS min ukazalo slabu ciarku. Ak si nedockava, skus ovu testy, testuj rano a ak ti bude druha ciarka postupne tmavnut pravdepodobne budes tehu, pozri moj album, ja som to tak robila

tinnky
6. jún 2013

@iwka00554 je dost mozne, ze si tehu, biely nezaúachajuci vytok je vacsinou tehu vytok, to bol moj prvy prznak tehotenstva

zmedardova
6. jún 2013

@ratatooy Ďakujem za radu 🙂. Je mi jasné, že som sa testovala priskoro, ale nevydržala som. Už mám jedno dieťatko a to sa nám podarilo hneď v prvý mesiac, keď sme si povedali, že do toho ideme. Je mi jasné však aj to, že na druhý krát to tak vôbec nemusí byť.

zmedardova
6. jún 2013

@tinnky Ďakujem za názor 🙂. My snažilky sme asi vždy nedočkavé 🙂. Ale dala som si záväzok, že teraz vydržím a ďalší si urobím až deň pred vynechaním menštruácie. Uvidíme ako bude. Ak nebude, nič sa nedeje. Však sme sa ešte len začali snažilkovať 🙂

daniaz
6. jún 2013

@iwka00554 moja kamaratka otehotnela presne takto isto a dokonca tri razy 😉 Niekedy to trva dlhsie a niekedy ani nevies ako a uz si v tom 😀 Takze drzim palceky aby to bola ta tehotnost, potom daj vediet 😉

iwka00554
6. jún 2013

@daniaz ja skusim zajtra testnut uvidim ze co sa ukaze ci I alebo II no som az zvedava ze co

quinyy
7. jún 2013

Juchuuuu,takze dnes uz aj potvrdene u doktorkyyy..videla som malu ciernu machulku 🙂 ...ale knizku este nemam ☹

darazv
8. jún 2013

@emma83 držim palce urcite to bude oki 😉

ika_nika
9. jún 2013

ahojte, dievcata. chcela by som pocut vas nazor...tento cyklus si meriam poctivo bt, viem presne, kedy bola ovulka, zrovna sme sa snazili, prvykrat sme sa do toho trafili 😀 tak cakam, ci sa nahodou nezadari. menstruaciu som mala mat v stredu, meska mi 5. den, ale netestovala som este, je to len 11 DPO..sledujem teplotu..ta bola v den planovanej menstruacie 36,8, potom 36,9/36,9/36,6 - vcera, to som si myslela, ze uz asi dojde mrcha, ale len zo 2x ruzov na toal. papieri a nic viac. a dnes 36,7....myslite, ze to vyzera nadejne? neviem, co si mam o tom mysliet...takto dlho mi mrcha este nemeskala a obycajne prichadza pri teplote 36,5 a menej...kedy by som si mala spravit test, aby bolo pripadne nieco vidiet, co myslite?boze, aka by som bola stastna, keby sa to podarilo 🙂

emma83
9. jún 2013

@darazv 🙂 dakujem pekne, dufam, ze ano... dam potom vediet co a ako... a ty ako, ako to prebieha? velmi nerozumiem tomu co beries a naco to sluzi, mozes mi to nejako shrnut? dakujem pekne

ejkapod
9. jún 2013

@quinyy , no ahoj ako si dopadla v piatok u dokiho??

darazv
9. jún 2013

@emma83 clostilbegyt mi dr predpisal na ovulku aby boli folikuli a dozravali jak sa patrí 😉 sama neviem prečo lebo ovulku som mavala ale snad vie čo robí ...ten clostil má aj plus aj minus....plus- v tom ze fakt vela zien vdaka nemu otehotneli dokonca hrozí vicepočetní tehotenství..a minus- niektorym zenam prave naopak robil ten liek cysty 😒 u mna prvy cyklus oki ale // neboli tak dufam ze druhy max treti cyklus zabere..ono ten liek možes max 3cykly potom pauza aspon na tri mesiace a dokonca počas tej pauzy mozes otehotnet lebo ten liek je tak silny ze sa drži v tele dlhšie..mna utešuje to ze vela zenam pomohol (mimochodom tiez dlho sa snazili a nic) ci na 1.2.3 cyklus alebo počas prave tej pauzy 🙂 tak snad budem i ja tá stastna tehula co budem potom pisat jaky je zazrak ten liek 😀

emma83
9. jún 2013

@darazv velmi ti drzim palce... no mne dnes bolo tak blbo.. uf... vcera slabulinke hnede spinenie, dnes velmi ale velmi slabe ( na toaletnom papieri ) potom uz nie (zatial) bojim sa toho, ze zase mrcha pride o tyzden skor :( ze to spinenie znaci to, a nie nieco ine....
verim, ze aj nam 30 tkam sa podari ;) a hrdo napiseme, ze je to krasny pocit, byt tehulkou 🙂

alceola
9. jún 2013

ahojte..ja som tu pisala, ze som tom, doktor potvrdil tehu aj v piatok, ale bol tam len gestacny vacok, ze to nie je dobre, lebo som od poslednej navstevy pred 10dni mala podla usg 5+3t a v piatok (10dni neskor) len 5+5t cize za 10dni narastol len o dva dni ako keby..cize mi povedal,ze to nie je dobre...ze by mal byt vo vacku uz plod...podla poslednej ms som 7+1t, je mozne, ze tam este nie je plod? na kontrolu idem v utorok, ale doktor mi dal nadej velmi malu, co hovorite???

sara92
9. jún 2013

Ahojte žienky 🙂
Viem, že tu už bolo veľa takýchto otázok, no aj tak by som sa chcela spýtať...poslednú normálnu MS som mala 31.3....potom mi prišlo s 5 dňovým meškaním niečo ako MS 8.5. (večer len malé špinenie, 1.deň dosť silný aj s bolesťami a potom opäť len špinenie) a teraz 1.6. len špinenie bez bolestí, ktoré trvá už 6 dní (tmavohnedý výtok, akoby tmavá krv?..neviem)...normálne mávam cyklus 36 dní, no posledné 2 mesiace sa to poriadne vykoľajilo..prvý mesiac 5 dňové meškanie a druhý mesiac skoro o 2 týždne skôr a len špinenie..Máte niektorá s niečím takým skúsenosť?..cítim sa tiež strašne nafúknuto a občas ma fajne napne...dnes mi tak napadlo, čo keď som v tom? 🙂

siska53
9. jún 2013

No, pokojne mozes byt.. Sprav si test a uvidis. Drzim paste!

quinyy
10. jún 2013

@ejkapod ahooj 🙂 tak uz videla vacok,na srdiecko bolo este skoro ..dnes som 6tt + 4 a zacalo mi byvat tazko od zaludka :-/ ..videla som, ze ty uz mas aj knizku 🙂 super,gratulujem!!

daniaz
10. jún 2013

@sara92 ja som mala pat dnovy spinenie, ktore sa dva krat zmenilo z hnedej na cervenu krv, sice mi to meskalo vysse tyzdna ale netusila som ze mozem byt tehu kedze mi predtym meskali aj dva tyzdne. Spravila som si test a bol pozitivny. Hned som bezala k lekarovi, cela vystrasena s vycitkami preco som sa netestla skor. Dal mi utrogestan na udrzanie tehu, a do vecera spinenie preslo. Len tolko moja skusenost s hnedym vytokom 😉

sara92
10. jún 2013

Ďakujem za rady 🙂 Dnes si pôjdem kúpiť test a uvidíme..ešte sa ale spýtam..mám si ho urobiť hneď zajtra ráno, alebo až keď prejde špinenie- ktoré je inak už úplne minimálne ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre