Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gabca378
15. jún 2013

Ahoj 🙂 Potřebuji radu. Před týdnem jsme se s přítelem uspokojovali rukou, sex jsme neměli, protože neberu prášky, ovšem poté, co se udělal mě do pusy si možná šáhl na penis nebo si ho otřel a pak mě dělal dál rukou. Tohle jsem si uvědomila až pak :( Bojím se, abych nebyla těhotná, jsem na tohle docela paranoidní. Menstruaci mám většinou 35-36 dní a stalo se to 17. den. Četla jsem různě po netu, že je to málo pravděpodobné ale možné. Děložní čípek si nesleduji, ale hned po jsem ho měla lehce dosažitelný a tvrdý, tak snad ovulace nebyla. Ale kamarádka mi doporučila pro jistotu si vzít 3 prášky norethisteronu a za 12 další, že prý je to simulace postinoru, že jí to řekl její doktor. Sice jsem to neslyšela, ale zkusila jsem to a dnes 5 dní po styku jsem začala krvácet 8o To jsem se vylekala, protože jsem se dočetla, že to může být krvácení při uchycování vajíčka. Není to špinění, spíše jako slabší menstruace a krev je jasně červená-krvácení se objevilo po sexu. Jsem z toho špatná, že můžu být těhotný :( Nebo myslíte, že to je spíše způsobené těmi prášky?

charlie1980
15. jún 2013

Gabca378, prepac, ale kolko mas rokov ?

billam
15. jún 2013

@gabca378 🙂....tak si kup test...alebo chod k doktorovi 🙂

sofi88
15. jún 2013

dnes trosku sklamanie...bazalna teplota sa mi sice stale drzi hore, ale kedze som sa dnes rano zobudila s bolestami hrdla a zachripnutim, tak mam pocit, ze to moze byt ten dovod ☹ mali ste niektora taku skusenost?

gabca378
15. jún 2013

@charlie1980 Je mi 18 let a jestli narážíš na můj věk a na to, že otěhotnět se dá jen sexem,tak přeci se tam spermie mohou dostat i jinak a pokud si utřel do ruky, mohlo tam něco být :/

gabca378
15. jún 2013

@billam jo koupím, bohužel je na něj ještě brzo a ještě to krvacení, jsem vylekaná.

charlie1980
15. jún 2013

Gabca378, aku odpoved tu cakas, ked sama pises, ze "mozna si sahol na penis"... Ked zrejme ani ty sama s urcitostou nevies, co sa odohralo. My sme teda pri tom neboli a Tebe neostava nic ine ako cakat na vysledok. A najlepsia antikoncepcia je teda zdrzat sa akehokolvek sposobu styku a mate to 100%ne. To len taka rada do buducnosti.

anjelik87
15. jún 2013

@gabca378 nie si tehotna neboj

ejkapod
16. jún 2013

@ali08 , prečo ti pichla vyvolavačku ked si mala pozitívne testy to jej nestačilo ako dôkaz??

ali08
16. jún 2013

ejkapod, vtedy som este o pozitivnom teste nevedela, vyvolavacku mi pichla v pondelok a ja som si zo zvedavosti urobila test v stredu a vysli mi dve, povedala som jej a ze pri vyvolavacka neuskodi.

sofi88
16. jún 2013

@ali08 ahoj, vyvolavacka babatku neuskodi..ak by si nebola tehotna, tak ti vyvola MS ale ak tehotna si, tak to tehotenstvo podpori..takze sa jej bat nemusis... a gratulujem k potencionalnemu tehu 🙂 tesim sa, ze sa aspon niekomu dari 🙂

myskacici
16. jún 2013

Ahojte kocky. Potrebujem, aby ste mi poradili. Pred 3 tyzdnami som uzila tabletku po escapelle. Medzi tým som nemala ziadne krvacanie ani spinenie. Ms som mala dostat presne pred týzdnom. Zatiaľ ms nedorazila. No bolia ma strasne prsia, aj v podbrusku ma bolí, som neskutocne precitlivená. Rozplacem sa koli každej blbosti a co som si všimla, že mi je zle z ustnej vody listerine. Test som si robila po 4 dnoch vynechania ms. A vyšiel negatívne. Myslíte že by som mohla byt tehu a test to ešte nezachytil? Alebo to urobila tabletka escapelle? Ďakujem vám vopred za vaše názory.

hviezdicka111
17. jún 2013

@myskacici ja by som skor povedala ze tabletka ti rozhadzala hormony 🙂 ale ak tomu testu neveris, skus este jeden 🙂 ale podla mna tehotna by si nemala byt.

myskacici
17. jún 2013

@hviezdicka111 ďakujem za odpoveď. Mna bolí brucho ako na ms uz viac ako 5 dní a stále nič. Tak ja nwviem čo si mám myslieť. Testnem dnes.

julia330
17. jún 2013

@myskacici aj ja si myslim,ze mozes mat hormony rozhadzane z tej tabletky 🙂 je to poriadny zasah a hormonalna bomba...ale test si urob este pre istotu,mam kamaratku ktorej ta tabletka vobec nezabrala,dnes ma mala 3 roky 😀

aplless
17. jún 2013

no tak dneska som bola na sono znova a nic tam nebolo zobrali mi krv a v stredu znova tak uvidime. ale robila som si rozne testy a vsetky mali slabu ciarku tak som stale zematena

kiki68
17. jún 2013

@myskacici ak si uzila escapelle a nieco neni v poriadku,tak na gyndu a tam povedat,co sa stalo. Oni tam nikoho nezozeru a zistia,ci je to len rozhadzany cyklus,alebo je vo veci nieco ine. Vsetko sa da riesit a pomerne jednoducho. Myslim,ze na tom baleni escapelle aj vsetkych tychto veci je napisane,ze to moze rozhadzat cyklus. Este je aj nieco silnejsie ako escapelle,ale to je len do 5tich dni od pohlavneho styku a oficialne na lekarsky predpis. Postinor sa u nas uz velmi nepredava,nahradili ho trosku lepsie veci. Ale akonahle je to viac ako tych par dni po styku a hocico sa Ti nezda,treba to riesit u gynekologa.

ali08
17. jún 2013

@sofi88 ved nam to dlhsie trvalo, raz som uz potratila preto teraz mam stresy ked musim cakat 10 dni na dalsie sono kde plod uz bude hadam vidiet, robila som si doteraz 7 testov vsetky boli pozitivne ale ten strach mam.dakujem za podporu

sofi88
17. jún 2013

@ali08 je mi luto, ze prve tehotenstvo neskoncilo dobre ☹ naozaj... je smutne kolko zien si nevazi ten dar, ze mohli otehotniet a nakoniec daju dieta na adopciu alebo idu na potrat.. a tie co ho tak tuzobne chcu, maju stale nejaky problem...ale teraz ta caka lepsia buducnost, verim tomu 🙂 silno ti drzim palceky...

ali08
17. jún 2013

@sofi88 dakujem velmi pekne sofi, vela som tu citala a veru mam strach a stres,sice tento krat su ciarky silnejsie ale pokial to nevidim na sone tak sa bojim.viem ze dietatko budeme mat,mame uz 5 rocneho chlapca a ten by tiez chcel braceka alebo sestricku a uz aj manzel tak preto sa tesim a cakam i ratam dni, horsie ze mi dala vyvalavacku a mam aj malu cystu preto tie stresy ze co ak ms dostanem.no ved uvidime.v podbrusku ma pobolieva stale a priznaky mam tiez ale asi slabsie je to ok?

sofi88
17. jún 2013

bolest v podbrusku moze byt sposobenam roztahovanim maternice... ja som este tehotna nebola ani raz, ale dost som o tom citala...aj clanky, aj diskusie tu na konikovi... tak ked mas pozitivny test, verim, ze to bude ono...silno drzim palce...aj keby prisla MS, to neznamena, ze by si potratila alebo nieco...len na to potom upozorni radsej doktorku...niektore maju dokonca MS aj par mesiacov pocas tehotenstva.. ja si akurat zajtra rano urobit test, viem, ze bude negativny ☹ ako stale... ale jeden cas som mala pocit, ze by to mohlo byt ono, tak som si pockala...a uvidime, istota je istota...aspon budem vediet, ze mi ziadne lieky teraz neublizia.. takze trosku vyckaj, viem, ze cakanie na sono je strasne zdlhave, ale stres nerobi dobre ani tebe ani drobcekovi 🙂

sofi88
18. jún 2013

dnes rano tehotensky test znova negativny ☹ zase raz nic a ideme dalej...

aplless
18. jún 2013

@sofi88 aspon vies na com si ja mam pozitivne testy a na sone nie je nic vidiet je to este horsie ako negat. test ale neboj dockas sa aj ty

biba
18. jún 2013

Nervozita a nedockavst stupa, zajtra idem k mojmu doktorovi s oznamenim, ze podla testov som tehotna, strasne dufam, ze mi to potvrdi. . . ale uz mi je jedno ci to potvrdi hned, alebo az podla vysledkov krvy, tesim sa ao to poviem partnerovi, lebo uz idem z toho puknut, aspon, ze sa tu pri vas mozem trochu odventilovat, lebo by som to asi neprezila 🙂

monicka79
18. jún 2013

@aplless viem ako sa cítiš, stalo sa mi to isté, tehotenský test pozitívny, do toho špinenie a doktor nič nevidel, dokonca hovoril že to môže byť mimomaternicové, ale o týždeň už bilo krásne srdiečko a všetko bolo dobré, akurát som mala ovu neskôr a podľa ms nesedela veľkosť plodu a potom ani termín, takže si myslím že ked pôjdeš nabudúce, už to bude vidieť 😉

monicka79
18. jún 2013

@biba gratulujem, nech všetko dobre dopadne 🙂

biba
18. jún 2013

@monicka79 dakujem, este 27 hodin a budem u lekara 🙂 dufam, ze to bdue ok. . .lebo ja som asi ten najnedockavejsi clovek pod slnkom 😀

aplless
18. jún 2013

@biba som zvedava ci uz bude nieco vidiet, ja idem rano na krv este hcg

biba
18. jún 2013

@aplless ale ved si vravela, ze uz ti krv brali, ci to bolo nieco ine??/ No kazdopadne aj tebe drzim palce 😉

aplless
18. jún 2013

@biba ano vcera som bola na hcg a zajtra idem zas asi aby videla ci sa mi zvysuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre