Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sofi88
10. júl 2013

@ivana828 skus testnut teraz, ked ti uz ms meska... a uvidis na com si... 🙂

ivana828
10. júl 2013

@kenya163 no ja mam podobnz problem len mne 5 dni meskaju a test som robila len jeden pred 6 dnami a bol negativny... a ms stale meska... :{

ivana828
10. júl 2013

@sofi88 normalne mam strach testnut ze aky vysledok bude muz bude sklamany a nechce ostat zas sklamanym ja to nejako tragicky neberiem no... ale i tak mam nejako strach testnut...

sofi88
10. júl 2013

@ivana828 tak mu nehovor, ze si si robila test... 🙂 nech nie je sklamany... aj keby to nevyslo, tak s novym cyklom pride nova nadej 🙂 ako u nas... tak hlavu hore..

ivana828
10. júl 2013

no ved to ... ale tak mi je zle ze mam co robit na to podbrusko a dnes sa mi k tomu strasna boles krizov dostavila a krami ani zdaleka nesu... a tlak v prsnikoch na nevzdzanie... od kedy sa mi narodila mala sa mi bolesti pred ms v prosnikov vytratila to jest 2 roky a teraz...

siska53
10. júl 2013

@kenya163 vraj je lepsie si test robit rano, ked je hladina hcg vyssia.. Ja som si robila na 4. den od meskania rano test ( o4 🙂) ) a uz mi ukazalo spravny vysledok.

zuzankamirkova
11. júl 2013

ahojte chcem sa vas opytat na vas nazor...posledna menstruacia 7 juna, dalsiu .menstruaciu som mala dostat 4 jula ale nedosla,tyzden pred tym ako som mala dostat cize nejaky tyzden po ovulke som mala nejake krvacanie ci spinenie bolest brucha bolo to podobne menstruacii....netrvalo to tak dlho ako normalna menstruacia...pred tym ako som mala toto krvacanie som mala test negativny po tom ako to skoncilo mi vysli uz 4 testy pozitivne,aj pocas dna aj rano....na zaciatku druha ciarka slabsia a teraz uplne silna....a jediny problem ktory mam je dost silna bolest bradaviek a prs bola som u doktorky v utorok a nic nevidela,mam prist znova v piatok.tabletky som vysadla v maji.Zmiatlo ma to krvacanie tyzden p ovulaci.

sanka14
11. júl 2013

Ahojte.potrebujem radu.polieva ma podbrusko 2dni.hroznu unavu mam,stale sami chce spat,nechut do jedla,vlci hlad,bolest hlavy,vecie prsia.mizem byt tehu?

billam
11. júl 2013

@sanka14 ved už mas jedno dieťa, mala by si rozpoznat príznaky.

sanka14
11. júl 2013

Billam.mam dieta ale mne nic nebolo jak teraz tak preto sa pitam ci mozem byt tehu.podla teba som?

kazunomiya
11. júl 2013

@sanka14 jasne, ze mozes byt, ale naisto ti to podla tychto priznakov nepovieme. Mozno je nacase skusit test.

sanka14
11. júl 2013

@kazunomiya dakujem za radu 🙂

kikusha2212
11. júl 2013

@zuzankamirkova ahoj. To krvacanie bolo pravdepodobne uhniezdenie 🙂 gratulujem

zuzankamirkova
12. júl 2013

dnes idem ku doktorke, dam vediet co znamenali tie 2 ciarocky na teste 🙂 dakujem zatial 😵

tinnky
12. júl 2013

@lucy887 ked ti uz oststne testy neukazuju, ze si tehu, urcite´nebudes, nemusis sa obavat

tinnky
12. júl 2013

@zuzankamirkova niekedy pri uhniezdovani moze byt slabe krvacanie, ak ti tehu test silnie a vsetky mas pozitivne, urcite si tehu

icer
12. júl 2013

@zuzankamirkova ahoj, no to mohlo byť uhniezdovanie plodíku , to je skôr také špinenie, niektoré ženy to mavajú.. a je asi moc skoro aby niečo bolo vidieť... mne síce pri tehu bolo v 6 tt možno skôr vidieť len plodový vačok, a pri nom to aj skončilo ale to je mimo toho, uričite do dobre dopadne a niečo uvidí 🙂)

jenyska4
12. júl 2013

@tinnky NENÍ PRAVDA🙂 už nevěřím ničemu, ségra byla v nemocnici je to týden, brali jikrev na HCG negativní, dělala si testy negativní, poslední MS měla 2.6 a sex měli 15.6 menstruace pořád nepřicházela testy negativni, nakonec se tes tumoudřill až po 14 dnech a utz pak včera bylo už vše jak má být a hcg v krvi na včerejšek 4000 tak si vyber jsem z toho blbec a to jsem s ní vše prožívala ,byli jsme na pohotovosti a i testy jsme spolu dělali...chápete to holky? 😉

icer
12. júl 2013

čaute baby, som 4 mesiace od potratu... to je ale mimo,,,
po čistení som mala totál pravidelný cyklus... dá sa povedať na hodinu presne 29 dní, no mrcha mala prísť v pondelok, a je piatok a našťastie stále nič 🙂 ale ja fakt neviem, kedy ma začali bolieť prsia tá bolesť bola neznesitelná, teraz nič, ale ani pocit na menzes,,, ako by sa nič nedialo, ráno ma síce naplo dnes s ovonania jablkového octu,, ale nič iné.. pred tým som si nemohla ani zuby umyť, všetko mi smrdelo spoza rohu,,, ale neviem fakt pritom je to 5 mesiacov od vtedy kedy tie pocity začali... kedy si mám urobiť test? sobotu máme čiže zajtra jednu alkoholickú žúrku, a chcem sa vyvarovať priopitiu plodiku,, myslíte že mi zajtra test už môže ukázať? ked mám ovulku až 19 DC ak vôbec je? dik a sorry za obšírne vysvetlenie :*

zuzankamirkova
12. júl 2013

dakujem za nazory.... 🙂 uz som bola u doktorky,povedala ze zrejme by som mala byt tehotna ale vyzera to tak na 2-3 tyzden,absolutne nic nebolo vidiet ale robila mi iba vonkajsi ultrazvuk,je to v poriadku?myslite ze mala robit vnutorny?test som si robila aj dnes rano,znova pekne silna druha ciarka 😀 ....objednala ma znova za 2 tyzdne,takze teraz len cakat....zblaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaznim sa 😅

katkasofi
12. júl 2013

@icer no ja byt tebou tak radšej pred ozran párty skúsim test.... Už ti 5 dni meskaju... Tfuj tfuj nech je pozit... A skús clearblue digital 🙂 a daj potom vediet

icer
12. júl 2013

jojo, ved to neviem vnútorný pocit je že by mohlo byť.. ale uvidíme nechcem si robiť nádej... predsa je to skoro

icer
12. júl 2013

@katkasofi jojo, ved to neviem vnútorný pocit je že by mohlo byť.. ale uvidíme nechcem si robiť nádej... predsa je to skoro

mibi41
12. júl 2013

ahoj maminky,poprosim o radu,nenzes mi meska 11 dni,robila som si 2 testy a ukzala sa tam druha slaba ciarka,na oboch,mozem byt tehotna?Poradte.Dakujem

kazunomiya
12. júl 2013

@mibi41 druha ciarka, a este dvakrat, znamena takmer stopercentne, ze si tehotna 🙂

mibi41
12. júl 2013

tak v pondelok sa ide k doktorovi ...

icer
13. júl 2013

@katkasofi ahoj robila som si mamatest jedna ciara takze nabuduce

jenyska4
13. júl 2013

@icer moc na to nespoléhám...sestře dokonce brali hcg a že není těhotní páč byl negativní a o pět dní později hcg přes 1000 a na testu dvě čárky a to měla 5 dní od vynechání co byla na krev nevybereš si a ví přesně, že sex byl v pulce cyklu jindy ani nemohli, její příttel byl mimo republiku 😉

katkasofi
14. júl 2013

@icer ešte môže byt.... Mne tri dni už pred mrchou clearblue digital ukázal tehu... A mrcha neprišla? Príznaky?

icer
15. júl 2013

@katkasofi nie neprišla, dnes je to presne týždeň, ale neviem no, príznaky, nie, sem tam trochu niečo viac smrdí, ale to možno si nahováram, ale prvé tehu čo bolo vo februáry som si robila test 11 dni po meškaní a ukázal sa mi totálny duch.. možno to mám posunuté, uvidíme, počkám do budúceho pondelka, ak nič, pojdem k dr..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre