Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katkasofi
15. júl 2013

@icer môže byt... Skús potom trošku lepší test. A daj vedieť 🙂

icer
15. júl 2013

@jenyska4 ahoj no neviem, pri provom aj ked neuspešnom ma kamoška nahovorila nech si urobím, len som bola unavená, to som aj teraz, malátna unavená, nič sa mi nechce, prsia nebolia, brucho tiež nie, neviem, niekedy mám pocit akoby ma malo začať páliť v prsiach ale hned to ustúpi... asi si to skôr nahováram už 🙂 neveim, dnes je týžden, počkám uvidím... vela ludí mi povedalo, že boli tehu, negatívny test a potom neskôr sa ukázalo až. tak počkám

icer
15. júl 2013

@katkasofi jasné dám vedieť.... viem, ved stále vnútorný pocit to dáko nechce zavrhnúť.. uvidíme či je správny :* verím, že ešte nie je všetkému koniec.. bolo to skoro pondelok mala prisť.. ja som sobotu už testovala... možno skoro možno nie... uvidíme

foofee
15. júl 2013

@icer mne sa ukazal duch na teste az skoro 3 tyzdne po meskani a krv som mala tiez pozitivnu. Musela som otehotniet v case ked som mala dostat poslednu MS. Priroda je potvora 🙂

icer
16. júl 2013

@foofee :* super, gratulujem, ja mávam ak mávam ovulku cca 19 DC môže to spôsobiť aj to asi, boh vie... no ved uvidíme, nič nenasvedčuje, že by sa chystala mrcha prísť.. pevne verím, že len bolo skoro , nechám sa prekvapiť, ak do budúceho pondelka nepríde, objednám sa na gyndu na krv...

foofee
16. júl 2013

@icer lenze ja som mala ovulku aj 17-18 DC (vtedy spinim a citim tlak vo vajecniku, takze to viem na 100%) preto som si myslela ze sme safe ak to riskneme v case ked ma prist MS, dokonca som uz aj krce mala a ta uz neprisla (o mesiac sa vydavam, tak sme nechceli pred svadbou, ale podarilo sa). Cize sa neda nikdy spoliehat na plodne neplodne dni, lebo ja podozrievam prirodu, ze rozhoduje za nas. Dietako vie kedy ma prist. Takze pockaj chvilu a kup si najcitlivejsi test. Drzim palcoky ;)

icer
16. júl 2013

@foofee gratulujem k obom svadbe mimčo 🙂 no... počkám ešte aj so mnou príroda hrala hru... zlý koniec ale ponaučenie parádne 🙂

foofee
16. júl 2013

@icer dakujem 🙂 a co si ti zle stalo??

icer
16. júl 2013

@foofee neviem či zlé... bola som tehotná ... síce len mesiac (som o tom vedela) skončilo to , ale bol to najkrajší mesiac môjho života.... a dalo nám to nádej, že naše miminko môže prísť úplne prirodzene a nie tak ako bosorujú lekári.... proste veríme že príde čoskoro a možno už aj v bruchu rastie ....

foofee
16. júl 2013

@icer to mi je velmi luto :( ale bohuzial az 30% tehotenstiev skonci v ranom stadiu, priroda sa takto postara, ak nieco nie je v poriadku. Ja sa preto tiez este velmi nenamotavam a snazim sa az tak hystericky netesit (aj ked mam sto chuti to vytrubit celemu svetu), lebo to nemame este vyhrate 🙂 ale presne ako vravis, aspon vieme, ze sme zdrave a mozme splodit potomka prirodzenou cestou 🙂 A lekarov nepocuvaj! Ja im vobec neverim ;)

icer
16. júl 2013

@foofee už ani ja mám nového ten mi vyvratil všetko zlé čo mi povedali 🙂 a jasné mám anjelika... druhé dopadne dobre 🙂)

zuzana84
16. júl 2013

Ahoj dievcata, dnes som si robila test a druha ciara vysla ako gulickova machula, proste vobec to nie je ciara, len akasi tmavoruzova machula. Vobec netusim, co si mam o tom mysliet. Vo stvrtok sa chystam ku gynekologovi, len sa chcem opytat, ci nemate s takym niecim skusenosti. To cakanie na stvrtok sa mi zda nekonecne 🙂

ratatooy
16. júl 2013

@zuzana84 to sem videla u nekoho že toto delaji špatny mamatesty skus jinej tets

icer
16. júl 2013

@zuzana84 hlavne že tam niečo je 🙂 ja som mala prvý krát ducha, ledva som ho videla, myslela som že sa mi krúti hlava a nahováram si to, ani odfotiť sa nedal 🙂 a kolko ti meškajú ked si si robila test? držím palce

zuzana84
16. júl 2013

@icer ja neviem kolko mi meskaju 😀 ja mam velmi dlhe cykli, cca 40 - 50 dnove. Teraz mozem byt cca 13 - 15 dni po ovulacii. Ked som bola prvy krat tehu, to som zistila az v 7 tt. Ziadne priznaky som nemala. Teraz tiez nie, akurat mam pocit, ze by som spala 25 hodin denne. Ale nechcem si to nahovarat, moze to mozno kvoli bliziacej sa mrche.

icer
16. júl 2013

@zuzana84 ha, no pekne, tak to nič moc, ale s tou spavosťou niečo bude, ja mám pocit že spím aj ked som hore,a keby sa dalo spím aj 26 hodín denne 🙂) meškajú mi cca 8 den.. minulý pondelok som mala dostať, po kyrete som mala 3x pravidelný 29 dnový cyklus, ale odhadujem ovulku ak bola tak býva 19 DC.. uvidíme, to by aj sedelo 18 DC sme to stihli, nič netušiac 🙂

zuzana84
16. júl 2013

@icer Velmi silno drzim palce. Nerobila si si test?

icer
16. júl 2013

@zuzana84 robila, ale bol negatívny, ale bola to sobota ráno mrcha mala prisť pondelok, asi skoro, prvé tehu mi vyšiel duch až 11 den od meškania,,, ale viem len že som bola stále ospalá, ako aj teraz ale neviem, mám pocit že ma prsia palili, alebo až po tom? ja už ani neviem vytesnala som to z hlavy

ratatooy
16. júl 2013

@icer ono se dá totiž po jednom skončenem tehu rychle otehotnet znovu protože telo ma v sobe ješte podporujici hormony

zuzana84
16. júl 2013

@icer Ja si vobec nepatam, kedy ma v prvom tehu zacali boliet prsia. Ale vobec 😀 Mna dnes rano zacali, takze uvidime ci pride alebo nepride. A ked nepride do stvrtka, tak sa uvidi u doktora co mi povie. Prave pocitam, ze som dnes 41 DC.

icer
16. júl 2013

@ratatooy bodaj by si mala pravdu ! som bola na kyrete 4.3. to zas tak krátko nie je,, dodržali sme šestonedelie, čo som bola prekvapená že aj po tak krákom tehu to funguje,,, tri mesiace sme dávali pozor, a potom sme to nechali na náhode.. od mojich naodenín mi bolo dovolené snažiť sa 🙂 tak sme tomu nechali volný priebeh... ale niečo je podozrivé, kolega strašne smrdí, bežná vec, ale teraz bol asi 4 metre od kanclu môjho a citim ho už dobré 2 minúty... pritom on tu už dávno nie je 🙂)

ratatooy
16. júl 2013

@icer no uvidíš vypada to dobře,ja sem ani šestineděli po laparce nedodržela a kamarada taky ne a otehotnela hned ten mesic

icer
16. júl 2013

@zuzana84 no tak dúfame, že boli alebo prichádza život 🙂) uvidíme, no ja zatial fungujem ako by sa nič nedialo, doktor mi síce povedal, ža ak mi bude meškať, nie že den dva ale tak týžden dva mám prísť, tak po prvej skúsenosti, kde som letela dva dni potom pomaly ako som to zistila a stále sa za ten mesiac vo mne špárali asi 7 son som podstúpila,,, čo podla mna je úplne na prt, aj na nervy, stále sa im niečo nezdalo a stresovali ma do nepríčetna... tak teraz som si povedala nechám tomu čas.. príroda je silnejšia...

zuzana84
16. júl 2013

@icer Mas uplnu pravdu, ja som prvy krat v 7 tt to mi doki len potvrdil sonom tehu a potom som mala prist asi az o mesiac, a az v 12tt som dostala tehu knizku. A bolo to v poho.

icer
16. júl 2013

@zuzana84 no u mna sa im asi niečo nezdalo, neviem, vačok rastol, prvé bolo skoro, len som utekala lebo mam jeden vajcovod, či je tam kde má bolo.. potom o 4 dni a takto stále pomaly každý pondelok a piatok
niekedy aj 2... robili to potom lebo stále nebolo srdiečko... a ptom už... smola.. no teraz to nedopustím, také stresy som vždy mala pred sonom, na infarkt, akoby som tušila, a stále to tam aj mna hnalo, vidíš, teraz vôbec... ani test kupiť druhý nejdem, nechávam si ten pocit, čo ak náhodou som opkial to len pôjde 🙂

icer
16. júl 2013

@ratatooy hmmm.. to som sa ja bála, podla toho čo po laparke čoho? ked mi brali cystu a vajcovod, ani ja, asi po týždni sme šli na to ale nestnažili sme sa, teda ak aj hej nemala som ovu, mala som anovulačné cykly vraj.. a vraj PCO.. teraz vraj všetko v poriadku nevidí problém, a ani ja,,, zmena gynekologa - zmena myslenia 🙂

zuzana84
16. júl 2013

@icer tak dufam, ze teraz bude vsetko ok. A konaj tak, ako ti to tvoj instinkt nasepkava 😉

ratatooy
16. júl 2013

@icer no ja mela mimoděložní vzaly mi jeden vejcovod ykdyž dr tvrdil že problem taky nevidí tak rok se nic nedelo dva tři roky nic......a až po IVF na prvni pokus těhu a to same ted po druhe

icer
16. júl 2013

@ratatooy no pekne... ja som mala normalne len sa nevyvíjalo prestalo vajcovod nasledok cysty laparky upchal sa.. vybrali ho prefukli ma, driling vaječníkov urobili... otehotnela som prirodzene... možno mi to vyplavilo pred tym daky plod vraj, neveim .. pco a mnoho dalších práve teraz prvý krát po x rokoch ste zdravá nevidím problém

icer
16. júl 2013

@zuzana84 😀 jasné to mám v pláne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre